Skocz do zawartości
ONE

Dead Nation

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli interesuje Cię przejście całej gry na poziomie mrocznym, to śmiało wysyłaj do mnie zapro z odpowiednim dopiskiem. ;) Też celuję w platynkę, ale samemu nie chce mi się przechodzić mrocznego.

radzę przejść mrocznego samemu. we dwóch jest o wiele trudniejszy!

mogli by już wydać dwójkę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mozecie mi napisac jak kupic ta gre?

Wklepalem ja w pss, bylo info ze kosztuje 47pln ale sciagnela sie bez zaplaty (troche ponad 1400MB). Przy probie instalacji wyskakuje info, ze to na psp/ ps vita i nalezy je podpic zeby zainstalowac.

Innej wersji nie znalazlem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy przypadkiem nie masz tej gry z programu 'Welcome Back'?

Żeby pobrać te darmowe gry trzeba wejść w Zarządzenie kontami --> Transaction Management --> Download List, bo pobierając bezpośrednio z PS Store wyskakuje, że to gra na PSP i nie da się jej zainstalować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

radzę przejść mrocznego samemu. we dwóch jest o wiele trudniejszy!

mogli by już wydać dwójkę...

Dzięki za informację. ;) Wezmę to pod uwagę. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam dziwny problem, podczas grania w coop'a (tam to zauważyłem, ale nie sprawdzałem jak jest w singlu, gdyż przeważnie gram z kumplem online). Mianowicie, chodzi mi o niepotrzebne przeładowywanie broni.

W wolnej chwili, przeładowywuje sobie powiedzmy SMG i mam stan magazynku 130/130. Gdy nadchodzą zombiaki, zaczynam strzelać i i po oddaniu kilku strzałów nastepuje samoczynne przeładowywanie broni, w momencie pojawienia się paska przeładowania szybko zerkam na stan magazynku i jest np 121/130. Jest to bardzo denerwujące.

Dzieje się tak dość często, wydaje mi się, że jak ręcznie wczesniej przeładuje broń i chyba na każdym rodzaju broni.

Spotkał się ktoś z czymś takim ? jeżeli tak to jak temu zaradzić ?

Dzieki z góry za porady

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam dziwny problem, podczas grania w coop'a (tam to zauważyłem, ale nie sprawdzałem jak jest w singlu, gdyż przeważnie gram z kumplem online). Mianowicie, chodzi mi o niepotrzebne przeładowywanie broni.

W wolnej chwili, przeładowywuje sobie powiedzmy SMG i mam stan magazynku 130/130. Gdy nadchodzą zombiaki, zaczynam strzelać i i po oddaniu kilku strzałów nastepuje samoczynne przeładowywanie broni, w momencie pojawienia się paska przeładowania szybko zerkam na stan magazynku i jest np 121/130. Jest to bardzo denerwujące.

Dzieje się tak dość często, wydaje mi się, że jak ręcznie wczesniej przeładuje broń i chyba na każdym rodzaju broni.

Spotkał się ktoś z czymś takim ? jeżeli tak to jak temu zaradzić ?

Dzieki z góry za porady

Jeżeli jest rzeczywiście tak jak mówisz to bardziej bym upatrywał problemu w padzie.

Może spróbuj go przeczyścić, albo coś takiego.

W grze jako tako nie ma czegoś takiego jak automatyczne przeładowywanie (jedynie jak skończy się magazynek).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jest rzeczywiście tak jak mówisz to bardziej bym upatrywał problemu w padzie.

Może spróbuj go przeczyścić, albo coś takiego.

W grze jako tako nie ma czegoś takiego jak automatyczne przeładowywanie (jedynie jak skończy się magazynek).

Dzieki za szybką odpowiedź.

Konsole mam w miare świeżą i jeszcze nie do końca jestem wyczuty z padem ... więc może faktycznie nieumyślnie sam naciskam r3 ?? ale nie wyczuwam tego :(

Jeszcze spróbuje zagrać na drugim padzie i sprawdze czy też się tak dzieje.

Mam jednak nadzieje, że to faktycznie będzie moja wina, a nie wina pada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, bo ja sobie ustawiłem pod kwadratem przeładowanie, pod R3 mi bardzo nie pasowało i działo się to co mówisz.

Gałka lubi się wciskać, szczególnie jak ją wychylisz mocniej to wtedy lubi się wcisnąć. To było też powodem zmiany ustawienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, bo ja sobie ustawiłem pod kwadratem przeładowanie, pod R3 mi bardzo nie pasowało i działo się to co mówisz.

Gałka lubi się wciskać, szczególnie jak ją wychylisz mocniej to wtedy lubi się wcisnąć. To było też powodem zmiany ustawienia.

Oo widzisz, trochę mnie uspokoiłeś :) że pad jest raczej sprawny :)

W takim razie przestawię sobie też przeładowanie na inny klawisz i będzie można bez stresu zbijać kolejne zombiaki :D

Właśnie sie wkręcam dopiero, a przyznać muszę, że gra ma bardzo dobry klimat, i te odgłosy w tle, świadczące o nadchodzących zombi ...

Dodatkowo gra w coop'a :)

W każdym razie jeszcze raz dzięki za rady

i polecam tą grę każdemu kto lubi strzelanki a nie koniecznie ma dobrze opanowane sterowanie w FPP czy TPP. Sterowanie bajka, klimat bajka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś próbował ostatnio grać po sieci? Wczoraj chciałem pograć z kumplem i niestety nie udało nam się połączyć. Serwery wyłączone czy chwilowe problemy raczej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio tez chciałem pyknąć i miałem ten sam problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Cze czy trofeum ocalały można przejsc w coopie?

Edytowane przez Barney

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cze czy trofeum ocalały można przejsc w coopie?

Można, ale chyba żaden z graczy nie może zginąć. Trofeum wpadnie i tak samo przy graniu, więc nie ma się co specjalnie starać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Hey gram wlasnie na ponurym poziomie i mam troche problemu jak gracie, jakie bronie kupujecie jaka taktyke obrac??

Z gory dzieki za pomoc.

Edytowane przez Barney

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Hey gram wlasnie na ponurym poziomie i mam troche problemu jak gracie, jakie bronie kupujecie jaka taktyke obrac?? X-ray moge uzyc tylko jak mam cale 3 paski zapelnione?

 

Z gory dzieki za pomoc.

X-ray?

Co do broni, ja grałem z kumplem w co-opie, więc broniami się podzieliliśmy.

Rifle trzeba koniecznie wymaksować jak najszybciej, podobnie SMG. Ja miałem shotguna, on miotacz ognia. Potem ja wziąłem shockera, kumpel krajalnice i rocket launchera. Jeśli bym miał grać samemu to chyba bym wybrał SMG, miotacz ognia (minimalnie ulepszony, tak żeby podpaleniem spowalniać przeciwników), shotgun (idealnie nadaje się na większych bydlaków), shocker. A jeśli zostanie hajs, to chyba rocket launcher w dalszej kolejności.

Rzeczą niezbędną są wszelkie "rzucane" przedmioty - flary, miny, etc.

P.S. Polecam zajrzeć do tego tematu: http://www.ps3site.pl/forum/topic/76892-piszmy-poprawnie/

Edytowane przez Sushi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

x-ray to mialo byc do teamtu o mortal kombat pomylka.

 

No ja maksuje SMG i ulepszylem na maksa flary i zawsze kupuje 4. To Riffle zaczne ulepszac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

przypominam abyście wracali czasem do tego super tytułu, bo spadamy w rankingach strasznie mocno.

Ostatnio byliśmy na 5 miejscu, gramy z żoną od 3 dni i jesteśmy już na 4, ale do pierwszego sporo brakuje,

natomiast 5 goni mocno.

 

Dodatkowo pytanie mam, znacie może bardzo podobną, jeśli chodzi o rozgrywkę, grę, ponieważ dla żony czegoś

szukam, a nie przychodzi mi nic do głowy podobnego.

 

Pozdrawiam :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alirn Breed? Chyba tak to sie nazywalo. Sprawdze jeszcze i potwierdze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobne jest niby AZMD ale to takie bardziej dla dzieci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ktos w ramach welcome back pobral dead nation na ps3 to bedzie mogl teraz pobrac wersje na vite?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wątpię, ona nie jest crossbuy, ale możliwe ze niebawem gra trafi do plusa, jak ostatnio wersja na ps4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×