Skocz do zawartości
ONE

Dead Nation

Rekomendowane odpowiedzi

Ktos wie czy po przejsciu calej kampanii Mozna wrocic do jakiegos poziomu po pozostaly pancerz i skrzybnie czy trzeba grac od nowa?

Btw Jest tu ktos w moim wieku ?:)

Hmn, wrócić ... - jeśli masz na myśli rozegranie pojedynczej misji to tak, w innym wypadku (podczas kampanii) nie ma możliwości powrotu. Jeśli poszukujesz więcej info, to w dziale trofea jest ładny poradnik do tej gry - sam z niego skorzystałem robiąc 100% gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos wie czy po przejsciu calej kampanii Mozna wrocic do jakiegos poziomu po pozostaly pancerz i skrzybnie czy trzeba grac od nowa?

Btw Jest tu ktos w moim wieku ?:)

A jaki jest twój wiek? Bo mój XXI.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktos chce zagrac w co opie na poziomie Morbid / Mroczny to zapraszam

Edytowane przez Hycel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nic nie da że dodadzą 3 mapki (oczywiście fajnie, ale przejde raz i koniec ). Ja bym poszedł krok dalej i dodał tryb typu survival na 4 graczy to by było coś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie dodatek do Dead Nation!

http://polygamia.pl/...klasycznie.html

HELL YEAH!!!

To tak gdyby ktoś miał równie opóźniony zapłon jak ja :P ...

Tylko dodatek? A ja liczę, że wciąż pokaże się DN 2 :(

To jest chyba jeden z najlepszych tytułów z PSS'a, o ile nie najlepszy.

Zobaczymy za ile go sobie wycenią, jak nie dużo to na pewno skorzystam, bo gra jest wyborna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nic nie da że dodadzą 3 mapki (oczywiście fajnie, ale przejde raz i koniec ). Ja bym poszedł krok dalej i dodał tryb typu survival na 4 graczy to by było coś

Niby w dlm będą 3 ścieżki fabuły ..... ja to bym dodał tryb survval .... oraz coś na kształt pojazdów w grze .... ale to by już pewnie dali w części 2 ..... .typu misję, że wsiadasz w auto z jakimś działkiem, albo miotaczem... jeden prowadzi, drugi strzela (w co-opie) hehehe, pomarzyć to sobie można niestety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to będzie dodatek na miarę Fury do W:HD, czyli tak jakby druga gra. Oby, to by było najsensowniejsze i niech nawet kosztuje tyle co podstawka. Po welcome back liczba potencjalnych nabywców takiego DLC znacznie wzrosła, tylko głupi by tego nie wykorzystał. Z takiego DLC zarobili by pewnie więcej jak z podstawki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli DLC miałoby np formę kontynuacji kampanii... i powiedzmy... z taką samą liczbą misji.... to brałbym w ciemno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6107204772_c69656fa4d.jpg

Mam nadzieję że to będzie mega duży dodatek

Edytowane przez INKOGNITO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby w dlm będą 3 ścieżki fabuły

Tylko co jest rozumiane poprzez "ścieżkę fabuły". Dostaniemy coś w rodzaju 3 gier w jednym packu?

Będą inne postaci i zupełnie inne historie z nimi związane?

Czy po prostu gramy głównym bohaterem kilka misji i będzie coś w rodzaju wyboru ścieżki jaką chcemy grać

No nic, zobaczymy co oni wymyślą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Akcja DLC zatytułowanego "Road of Devastation" zaczynać będzie się w momencie, gdy Ty, obiekt doświadczalny, który miał stać się super-żołnierzem do pozbywania się zombie, uwalnia się z laboratorium. I już na starcie możliwe mają być trzy drogi wyboru tego, jak potoczy się fabuła. Każda ścieżka będzie unikatowa, w zagadki, lokacje i głównie przeciwników. Więcej informacji nie podano, oczywiście oprócz tego, że więcej dowiemy się... wkrótce."

źródło ... http://www.ps3site.pl/dead-nation-otrzyma-dodatek/85155

Zapowiada się miodnie i ciekawie. Dobrze że mam zapas 58zł na koncie pss z poprzednich zakupów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz się tak zastanawiam czy jak mam ściągnięte Dead nation z konta psn od kumpla (ja nie miałem konta przed awarią PSN), to czy teraz PS Store pozwoli mi zakupić dodatek do gry, której teoretycznie nie mam?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz się tak zastanawiam czy jak mam ściągnięte Dead nation z konta psn od kumpla (ja nie miałem konta przed awarią PSN), to czy teraz PS Store pozwoli mi zakupić dodatek do gry, której teoretycznie nie mam?

W teorii masz, bo żeby grać musisz mieć na konsoli konto kumpla.... więc jak chcesz mieć pewność, to się zrzuć z kolegą na ten dodatek ( ogólnie nie polecam takich praktyk) ..... bo niestety nie umiem odpowiedzieć, czy mając grę na koncie kolegi "u siebie na ps3" i kupnie DLC na swoim "prywatnym koncie" ..... czy wszystko ruszy, czy będzie coś nie tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W teorii masz, bo żeby grać musisz mieć na konsoli konto kumpla....

Konto potrzebne jest tylko żeby ściągnąć, gram na swoim koncie PSN i dobijam statystki online zabitych zombie właśnie z mojego własnego konta, które DN kupionego nie ma ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konto potrzebne jest tylko żeby ściągnąć, gram na swoim koncie PSN i dobijam statystki online zabitych zombie właśnie z mojego własnego konta, które DN kupionego nie ma ;)

No to w sumie, nie powinno być komplikacji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idea DLC do Dead Nation brzmi ciekawie..aczkolwiek szkoda, że będzie raczej za $$$.

Gierka była do wyboru w ramach rekompensaty za "niedyspozycyjność" PSN, ale nie ma co - skoro jest na nią popyt, podaż musi to wykorzystać.. Szkoda.. :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm próbowałem grać w pojedynkę na Nieumarłym ale zwątpiłem w szpitalu gdzie co chwile mnie zabijali. Na jakim stopniu najlepiej grać aby zdobyć jak najwięcej punktów? (Mroczny?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm próbowałem grać w pojedynkę na Nieumarłym ale zwątpiłem w szpitalu gdzie co chwile mnie zabijali. Na jakim stopniu najlepiej grać aby zdobyć jak najwięcej punktów? (Mroczny?)

Najwięcej punktów? Braindead / Martwica Mózgu. Tutaj naklepiesz najwięcej punktów. Głównie za sprawą nie ponoszenia śmierci. Jak utrzymasz mnożnik to naklepiesz sporo punktów.

Może i na wyższych będzie Ci wbijało więcej, ale pamiętaj, że śmierć = reset mnożnika.

A na Nieumarłym przejść bez śmierci to trzeba być już totalnym no-lifem w tą grę.

W statystykach pokazuje Ci się zawsze poziom na którym ukończyłeś najwyżej w grze, ale punkty masz ogólne z przejścia, niekoniecznie na tym poziomie.

Np. przejdziesz grę na Undead / Nieumarły, a potem będziesz nabijał punkty w Martwicy, to będzie Ci pisało, że poziom Nieumarły, a punkty będziesz miał ogólne z każdego przejścia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A widzisz to słuszna uwaga dzięki. Zawsze zastanawiałem się jak Ci goście z początku listy zdobyli tyle punktów na Nieumarłym. Teraz juz wszystko jasne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najwięcej punktów? Braindead / Martwica Mózgu. Tutaj naklepiesz najwięcej punktów. Głównie za sprawą nie ponoszenia śmierci. Jak utrzymasz mnożnik to naklepiesz sporo punktów.

Może i na wyższych będzie Ci wbijało więcej, ale pamiętaj, że śmierć = reset mnożnika.

A na Nieumarłym przejść bez śmierci to trzeba być już totalnym no-lifem w tą grę.

W statystykach pokazuje Ci się zawsze poziom na którym ukończyłeś najwyżej w grze, ale punkty masz ogólne z przejścia, niekoniecznie na tym poziomie.

Np. przejdziesz grę na Undead / Nieumarły, a potem będziesz nabijał punkty w Martwicy, to będzie Ci pisało, że poziom Nieumarły, a punkty będziesz miał ogólne z każdego przejścia.

Na nieumarłym nie jest tak źle, gdy przechodziłem padłem 2x, raz po9d koniec cmentarza, a drugi na zajezdni kiedy zdziwiłem się, że krzykacz może atakować i jeszcze zapieprzać szybciej od reszty zombi! Normalnie niby człowieka nic nie zaskoczy, a jednak!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzieliscie to dodali nowe trofea do dead nation? TO chyba do tego DLC, ktore ma wyjsc :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzieliscie to dodali nowe trofea do dead nation? TO chyba do tego DLC, ktore ma wyjsc :rolleyes:

Tak...i wychodzi na to, że to DLC będzie oparte tylko i wyłącznie na nadchodzących falach zombiaków...

Jeśli tak to porażka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież potwierdzono, że DLC będzie miało nowe bronie, przedmioty, rodzaje przeciwników oraz 3 różne ścieżki do wyboru, więc o same "fale kolejnych zombie" tu nie chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×