Skocz do zawartości
ONE

Red Dead Redemption

Rekomendowane odpowiedzi

do pa pa poker wystarczy 6 osób

off-topic - wczoraj zrobiłem platynę w Heavy Rain. Jeśli jeszcze nie graliście - musicie spróbować - to najmocniejsza gra na ps3, w którą grałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do pa pa poker wystarczy 6 osób

off-topic - wczoraj zrobiłem platynę w Heavy Rain. Jeśli jeszcze nie graliście - musicie spróbować - to najmocniejsza gra na ps3, w którą grałem

Czyżby to było spędzające sen z moich powiek... Kamikadze..?? Gratuluję !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem zazwyczaj każdego dnia po 19-20 dostępny jeśli ktoś potrzebuje pomocy w RDR(10kill chain,poker,itp) to piszcie i wysyłajcie zapy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem zazwyczaj każdego dnia po 19-20 dostępny jeśli ktoś potrzebuje pomocy w RDR(10kill chain,poker,itp) to piszcie i wysyłajcie zapy.

A może to nie musi być godz. 20-ta..? Może znajdziemy złoty środek w postaci godz. 19.30...?

***

Z mojej strony pytanie z innej beczki. Czy tryb zaawansowany to to samo co Hadr..?? :verymad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja chętnie się przyłącze. Potrzebuje jeszcze parę trofków z multi.

PSNid: SoldiPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z mojej strony pytanie z innej beczki. Czy tryb zaawansowany to to samo co Hadr..?? :verymad:

Brak autocelowania a boty zadają większe obrażenia. Brzmi strasznie ale z ogarnięta ekipą to łatwizna. Cztery misje zrobiłem z marszu z trzema kolesiami w pół godziny. Dwie ostatnie z Francuzami którzy nie mieli pojęcia co robić. Trwało to 1.5 godziny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja chętnie się przyłącze. Potrzebuje jeszcze parę trofków z multi.

PSNid: SoldiPL

No to witaj w klubie ...!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyżby to było spędzające sen z moich powiek... Kamikadze..?? Gratuluję !!

kamikaze jest proste - otwórz przepis jak przejść i pauzuj po każdym manewrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam proszę o pomoc w trofeum Posse up z chęcią pomogę innym też PROSZĘ PISAĆ NA TEN PSN ID : golabek114

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brak autocelowania a boty zadają większe obrażenia. Brzmi strasznie ale z ogarnięta ekipą to łatwizna.

Gdyby tak mieć kilku graczy, którzy ściągaliby na siebie ostrzał (przecież boty nie wiedzą, kto robi trofka..?) no i jednego gracza do reanimacji.... to może faktycznie łatwizna...

O rety..!! Potrzebna obsada niczym do Pokera... :banana:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok. Wg planu dzisiaj robimy ustawkę.

Cel główny: Pa-pa-pa Poker Ace + co komu do szczęscia jeszcze potrzebne.

Wstępny skład wyborowy:

1.Freak

2.Bogda501

3.tutitt73

4.eternit_pl

5. danken000

----

+Niepotwierdzeni:

6.OKSPBZL

7.SolidPL

Przesunąłbym troszkę godzinę spotkania na 20.30 bo sam na pewno się nie wyrobię a tak o tej godzinie wszyscy już powinni być.

Mam nadzieję że wszyscy grzecznie się zjawią :) Oczywiscie zapraszam też osoby, które nie wypowiedziały się w temacie. W razie potrzeby kontakt do mnie lub do innego stąd użytkownika i jedziemy

Edytowane przez Freak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie proszę prosić gdy nie będzie mieć pełnego składu. Trofea sieciowe w RDR ma już za sobą ale mogę pomóc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem z Bogdą, czekamy

jeszcze 1 osoba potrzebna

papa wpadło, są jakieś problemy z łącznością

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie wyrzucilo a teraz jak sie loguje wyskakuje jakis błąd i niemogę wejść

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie piszcie za dużo takich rzeczy bo zaraz będzie warn a potem ban :/

---------------------------------------------------------------------------------------

Dzięki za ustawkę! Cele główne zaliczone! Nawet mi się trafiło Poker Ace :) W dalszym etapie naszej ustawki trafilismy przypadkowo na inną grupę Polaków która miała też dzisiaj ustawkę :D (przeniósł nas jeden kolega z drużyny) i zrobił się wielki harmider :D ok 15 osób w jednym miejscu. Naprawdę fajny widok. Druga grupa była z innego forum, o mniejszym zamordyźmie i lżejszej cenzurze a także o większym poczuciu człowieczeństwa. Efekt był widoczny gołym okiem. Nas była 4ka - ich ponad 10 osób łatwo się zebrało.

Wielkie dzięki wszystkim którzy mi w tym pomogli. To naprawdę było trofeum które mnie nękało od wielu tygodni. Dzięki Tutitt za ogarnięcie sytuacji ale największe podziękowania kieruję dla Bogdy, która została ze mną do końca. Naprawdę - Bogda501 - wielki szacunek.

Dzięki i zapraszam na inne ustawki. Jakby ktos chciał pomocy w czymkolwiek z RDR - pisać do mnie na gg/PSN

P.S. Trochę się rozgadałem jakbym oskara zdobył ale chyba tak własnie się czuję :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę fajny widok. Druga grupa była z innego forum, o mniejszym zamordyźmie i lżejszej cenzurze a także o większym poczuciu człowieczeństwa

Jak Ci tu tak źle, to zaraz możemy znaleźć na to lekarstwo...

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za ustawkę! Cele główne zaliczone! Nawet mi się trafiło Poker Ace :) W dalszym etapie naszej ustawki trafilismy przypadkowo na inną grupę Polaków która miała też dzisiaj ustawkę :biggrin: (przeniósł nas jeden kolega z drużyny) i zrobił się wielki harmider :biggrin: ok 15 osób w jednym miejscu. Naprawdę fajny widok. Druga grupa była z innego forum, o mniejszym zamordyźmie i lżejszej cenzurze a także o większym poczuciu człowieczeństwa. Efekt był widoczny gołym okiem. Nas była 4ka - ich ponad 10 osób łatwo się zebrało.

Przyznaję, że byli świetnie zorganizowani. Kilka osób zrobiło Kingpina w kilka minut, nie tłukli się między sobą , nas traktowali przyjaźnie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam jestem nowy i nie wiem, czy dobrze się wkleiłem w temat. Moje pytanie, kiedy kolejna ustawka? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chętnie bym pograł, HS jest. :P Mogę pomóc w trofeach albo po prostu do czegoś postrzelać. Chętnie wbiłbym platynę, ale zobaczy się jak to wyjdzie w praniu. :biggrin:

Edytowane przez Cezz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chętnie bym pograł, HS jest. :P Mogę pomóc w trofeach albo po prostu do czegoś postrzelać. Chętnie wbiłbym platynę, ale zobaczy się jak to wyjdzie w praniu. :biggrin:

Ja też pograłabym z kimś ot tak sobie bez konkretnego celu (na luzie), a jakby jakiś trof.. wpadł...byłoby OK.... Ale uprzedzam lojalnie, że kulejący ze mnie gracz... (HS mam..!)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam, ludzi do gry MP! Mój nick w PSN to: Tuniek96 ! Zapraszajcie do znajomych ! :) Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie dołączę do jakiejś grupy preriowych łaziorów :) PSN: Yellow_Frog83

Ja bym sobie połaziła po wertepach. Możemy razem dać komuś łupnia .

Dziś jestem dostępna w Multi po godz. 20-ej.....

Edytowane przez Bogda501

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×