Skocz do zawartości
ONE

Red Dead Redemption

Rekomendowane odpowiedzi

Ew. jeżeli zwolniłoby się jakieś miejsce mogę kogoś zastąpić.

Ranker532 :happy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kingpina idzie szybko zrobić więc można zastosować jakąś rotacje w składzie by każdy zrobił. Ale znając życie kogoś braknie więc problem się rozwiąże sam :)

---------------------

Tapnięte z mojego Galaxy S II

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że tym razem nam się uda! (w końcu) ;)

Czyli zbieramy się już wszyscy na kingpina o 17.30. Potem pomagamy Bochenowi zrobić pokera (chyba że wcześniej będzie ekipa to szybko się zbierze 6 osób i jazda).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WIdzę, że siła Was :P

W takiej sytuacji moja obecność jest nie do końca potrzebna.

Umówmy sie tak, jak będziecie potrzebować typów do gry to dajcie znać -> wtedy dołącze.

Beze mnie jest Was na chwilę obecną 9 - 10 Osób więc KingPin do opanowania.

Będę w obwodzie :P

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WIdzę, że siła Was :P

W takiej sytuacji moja obecność jest nie do końca potrzebna.

Umówmy sie tak, jak będziecie potrzebować typów do gry to dajcie znać -> wtedy dołącze.

Beze mnie jest Was na chwilę obecną 9 - 10 Osób więc KingPin do opanowania.

Będę w obwodzie :P

Siła się chyba uszczupli. Raczej odpadam z dzisiaj. Przyszedłem do pracy i się okazuje, że mam wyjazd dzisiaj :/. Na 99% nawet do 19 nie wrócę, żeby kogoś z Was złapać.W każdym razie dzięki. będę najwyżej szukał innych opcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[...]Kto będzie miał czas i ochotę to po kingpinie pogramy dla zabawy.

Jeśli są jeszcze chętni to zapraszamy!

Ja chętnie coś jeszcze powbijam, bo brakuje mi np. 3 trofików na multi, które są potrzebne do platyny (Slow on the Draw, The Quick and Everyone Else..., Go Team!) i jeszcze jakieś inne jak czasu starczy. Chętnie też ustawię się kiedyś na Co-opa jak coś, bo tego rozdziału jeszcze nawet nie zacząłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chętnie coś jeszcze powbijam, bo brakuje mi np. 3 trofików na multi, które są potrzebne do platyny (Slow on the Draw, The Quick and Everyone Else..., Go Team!) i jeszcze jakieś inne jak czasu starczy. Chętnie też ustawię się kiedyś na Co-opa jak coś, bo tego rozdziału jeszcze nawet nie zacząłem.

Mogę coś pomóc po kingpinie, albo późnym wieczorem. Miałem być wcześniej, ale niestety siedzę dłużej w pracy i online pojawię się ok. 17.30. Jak zbierzecie wcześniej ekipę to zapraszajcie do gry ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę coś pomóc po kingpinie, albo późnym wieczorem. Miałem być wcześniej, ale niestety siedzę dłużej w pracy i online pojawię się ok. 17.30. Jak zbierzecie wcześniej ekipę to zapraszajcie do gry ;)

Dobra, jednak się wyrobię na 17:00 :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra ,w razie czego zapraszajcie do znajomych :) ja wbijam na RDR i będę zapraszał.

Gramy i brakuje 2 osób...

Może ktoś pomóc?

Edytowane przez jacotnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało nam się :) Chciałbym podziękować wszystkim obecnym za pomoc w zrobieniu kingpina. Udało nam się dopiero zebrać koło godziny 19 ,i w sumie 2 osoby (w tym ja) wbiły go dzięki obcokrajowcy. Ale potem już było wszystko cacy bo przyszedł lennox :) W szczególności chciałbym także podziękować kolegom MaxiuPlay ,który wogóle się nie zjawił oraz BartekNG który mimo tego że był online to widocznie miał lepsze rzeczy do roboty (black ops 2) i nie zaprzątał sobie głowy jakąś tam ustawką.

Przydałaby się jakaś czarna lista.

Edytowane przez jacotnik
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cała przyjemność po mojej stronie.

Jak będziecie potrzebować typów do następnej ustawki dajcie znać :)

Edytowane przez lennox
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zróbmy białą listę dziewięciu wspaniałych. Podziękowania należą się:

1. Jacotnik

2. GrigoriPL

3. The_Siemek

4. Lenno_x

5. Ginko765

6. Vulcan_genom

7. Bogda501

8. Biszkopt_pl

9. i pewnemu obcokrajowcowi, którego nicka zapomniałem :)

Fajnie było, ale bez HS ciężko, więc trzeba się jak najszybciej zaopatrzyć.

Panów z pokera przepraszam za szybki wypad, ale strasznie wolno się to ciągnęło..

Następnym razem jak komuś jeszcze braknie tego trofika, to obstawmy wszyscy prawie całą pulę czyli 99, a później pasują wszyscy z wyjątkiem robiącego trofik.

Kolejna rundka i trofik zaliczony.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również dziękuję! Jeżeli będą jeszcze jakieś ustawki to ja chętnie bo z multi nie robiłem jeszcze żadnych trofeów poza tymi dzisiejszymi. HS następnym razem będzie bo dzisiaj miałem z nim problemy.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybko uciekłem i nie zdążyłem podziękować. Z poznaną ekipą nie przez jedno multi można przejść. :)

Z kilkoma osobami wyżej wymienionymi jeszcze na dziki zachód chętnie wrócę. Dzięki raz jeszcze i do następnego :)

---------------------

Tapnięte z mojego Galaxy S II

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie - zwłaszcza pokerowej ekipie, która jeszcze prawie 1,5 h poświęciła na pomoc w wbijaniu :).

PS. Ten nasz zagraniczny kolega to chyba elderyfmly (czy coś podobnego).

Jeśli ktoś będzie coś jeszcze organizował to dajcie znać chętnie pomogę lub sam coś wbiję ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też wszystkim dziekuję. Dzis postaram się również zawitać, może uda się coś powbijać jeszcze. Ja byłbym chętny na wiekszą ustawkę, żeby te Co-opy wbić lub/i nabić 50000pkt. bedąc w Posse.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, jeżeli będziecie jeszcze organizować akcje na trofea to ja bardzo chętnie się dołącze w godzinach od 21.30 do późna. Śr-Pt. ID ptrstan

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co widzę to się spóżniłem na ustawkę na kingpina;/ jak coś to też będę mógł pomóc w wbijaniu również w coopa bo też wszystkiego jeszcze nie mam

Edytowane przez ArCard

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co widzę to się spóżniłem na ustawkę na kingpina;/ jak coś to też będę mógł pomóc w wbijaniu bo też wszystkiego jeszcze nie mam

Jak się zbierze jakaś ekipa to mnie też możesz dopisać i chętnie pomogę z Kingpinem :)

@Vulcan - co-opa to ja chętnie. Dzisiaj pewnie po 17 będę to mogę z 2-3 h pograć.

Edytowane przez The_Siemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To Wam zeszło trochę z tym pokerem :) Vulcan jak chcesz szybko wbić ten trofik to najlepiej wyszukaj sesję z posse, która ma już nabite sporo punktów i spróbuj się wprosić. Jakby Wam brakowało kogoś na co-pa to dajcie znać, ale ja najwcześniej koło weekendu mogę. Z kingpinem nic straconego. Mamy tu fajną ekipę i na pewno pomożemy ;)

Niech ktoś kto jeszcze nie ma kingpina zrobi nową listę na przyszły tydzień i ruszymy z tematem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To Wam zeszło trochę z tym pokerem :) Vulcan jak chcesz szybko wbić ten trofik to najlepiej wyszukaj sesję z posse, która ma już nabite sporo punktów i spróbuj się wprosić. Jakby Wam brakowało kogoś na co-pa to dajcie znać, ale ja najwcześniej koło weekendu mogę. Z kingpinem nic straconego. Mamy tu fajną ekipę i na pewno pomożemy ;)

Niech ktoś kto jeszcze nie ma kingpina zrobi nową listę na przyszły tydzień i ruszymy z tematem.

Dzieki za hinta, w sumie racja :) A co do Kingpina to jak coś to też mogę pomóc. Ja się dziś pojawię między 18 lub 18.30. Pododaję chętnych jak coś i zaproszę na chata to pogramy jeżeli ktoś będzie miał ochotę. Jak będzie nas czwórka to bym ponabijał Co-opa, ale to sie jeszcze dogadamy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś nie wiem czy będę na tyle by coś pomóc ale w następnych dniach chętnie pogram i pomogę. :)

---------------------

Tapnięte z mojego Galaxy S II

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daliśmy wczoraj radę z Vulcanem sami (prawie).

Przyfarciło się nam w Co-opie i trafiliśmy na bardzo ogarniętego gracza :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×