Skocz do zawartości
ONE

Red Dead Redemption

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Ja po prostu pielęgnuję swoje lenistwo.

P.S. Bluetoothowego cyngwajsa nie znalazłem, ale podpiąłem HS via usb, więc możesz mnie j3acku skreślić ze swojej czarnej listy.

Edytowane przez kart

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja z checia pogram: barwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też chętnie pogram ^^ psn id: budyn_gohan

I mam pytanie jeszcze.Co zrobić by ściągnęło patcha?Bo mi nie chce ściągnąć

I jak zrobić ,żeby w free roomie ktoś wyjdzie z gry to ,żeby nie był wyrzucany z gangu da się jakoś tak?:)

Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na multi zdobylem juz 50 lvl. Dostajemy super strzelbe ktora kladzie prawie wszystko na strzala i byczka do ujezdzania :)

UWAGA

Po zdobyciu 50 lvl mamy mozliwosc rozpoczac zabawe od nowa na poziomie "Legendary" (tzn. reset lvl, broni, rumakow i challengy) dzieki czemu odkrywamy postacie z poziomu "Legendary" i dalsze zwierzatka do ujezdzania. Troche bylo mi szkoda rozpoczynac od nowa, bo ukonczylem kilka challengy, ale chce pozdobywac nowe "srodki transportu" :) Teraz codziennie jak wracam z roboty mecze Solomon's folly z 2h i jakos odrobie ten poziom :) Zastanawia mnie tylko jedna rzecz... mianowicie mam juz 22lvl i jak na razie nie odkrylem nowych postaci (te stare sie nie resetuja). Po rozpoczeciu Legendary dostajemy jedna postac z tego wlasnie poziomu i jak na razie cisza... Mam nadzieje, ze nie bedzie tak, ze bede musial znowu zdobyc 50lvl i od nowa aby odblokowac kolejna postac... Musze dołaczyc do ktoregos z was, bo gra samemu nie daje tyle frajdy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Przecier

Witam. ja też gierke będe miał jakoś ok 8 czerwca więc z chęcią dołącze do Clanu jak się jeszcze da:) mam 25 lat .

Słuchawke mam więc kontakt ze mną jest :) Jak coś dodawać do friend mnie z dopiskiem RDR :) Pozdrawiam i do zobaczenia na dzikim zachodzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na multi zdobylem juz 50 lvl. Dostajemy super strzelbe ktora kladzie prawie wszystko na strzala i byczka do ujezdzania :)

UWAGA

Po zdobyciu 50 lvl mamy mozliwosc rozpoczac zabawe od nowa na poziomie "Legendary" (tzn. reset lvl, broni, rumakow i challengy) dzieki czemu odkrywamy postacie z poziomu "Legendary" i dalsze zwierzatka do ujezdzania. Troche bylo mi szkoda rozpoczynac od nowa, bo ukonczylem kilka challengy, ale chce pozdobywac nowe "srodki transportu" :) Teraz codziennie jak wracam z roboty mecze Solomon's folly z 2h i jakos odrobie ten poziom :) Zastanawia mnie tylko jedna rzecz... mianowicie mam juz 22lvl i jak na razie nie odkrylem nowych postaci (te stare sie nie resetuja). Po rozpoczeciu Legendary dostajemy jedna postac z tego wlasnie poziomu i jak na razie cisza... Mam nadzieje, ze nie bedzie tak, ze bede musial znowu zdobyc 50lvl i od nowa aby odblokowac kolejna postac... Musze dołaczyc do ktoregos z was, bo gra samemu nie daje tyle frajdy :)

Spoko, a ja już 2,5 razy dobiłem 50 lvl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, a ja już 2,5 razy dobiłem 50 lvl.

To mozesz powiedziec jak jest z tymi postaciami? Tylko jedna na 50lvl?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mozesz powiedziec jak jest z tymi postaciami? Tylko jedna na 50lvl?

Co każdy 50 lvl jest inna postać z serii Legendary.

Panowie, tutaj jako tako klanu nie ma. Tutaj każdy gra jak chce. Może kiedyś jakiś klan powstanie. Ale każdy pisze, że chce do klanu, a takowego nie ma ;)

Edytowane przez Salwik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no jak wolicie grac bezsensownie na botach to klanu nie ma, co to za multi bez multi

P.S

już Polacy latają z max ranga i zebrowatym osiołkiem 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Mam tą grę od dzisiaj, ale z chęcią pograłbym sobie z jakimiś osóbkami z tegoż forum :)

Przez ten "długi weekend" mam sporo czasu na granie, jestem cały czas domku:)

Jak coś to proszę o zaprszonko na PSN: Hipeq69

Kontakt:

PSN: Hipeq69

GG: 12719436

Dzięki i Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no jak wolicie grac bezsensownie na botach to klanu nie ma, co to za multi bez multi

P.S

już Polacy latają z max ranga i zebrowatym osiołkiem

psn id: gamingman21 dodawac bez zastanowienia........... ma ktos jakos mozliwosc odpalac laptopa ze skypem???

zastanawiam sie nad kupnem bluetottha do telefonu i do ps3 poradzcie cos tak na boku :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

mad1983jadam to mój nick. Proszę o invity. Chętnie zagram z kimś w coopie.

Coop dopiero wyjdzie, ale ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , jak jest ktoś chętny do po expienia na ganghideout to z zapraszam psn: monobloss ( Jak coś to nabijam już drugi 50lvl coś w stylu prestiżu tylko tutaj to nazywa sie "Legend" odblokowuje legendarne skiny i "pojazdy" ^^ )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Cichan92PL

Z wielką chęcią zagram w RDR onlinewink.gif

PSNid: Cichan92PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbieram ekipe do gangu.

Potrzebuję siedmiu gangsterów:)

Jeśli znajdzie się zgrana ekipa powbijamy sobie kilka trophy.

Jak ktoś jest chętny,pisać do mnie na PSN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbieram ekipe do gangu.

Potrzebuję siedmiu gangsterów:)

Jeśli znajdzie się zgrana ekipa powbijamy sobie kilka trophy.

Jak ktoś jest chętny,pisać do mnie na PSN.

Ja zawsze chętny jestem ;)

Edytowane przez Salwik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KTos chetny z Headsetem na rozwalenie kryjowek bandytow we freeroamie ? Pisac pm na ps3 . Dzisiaj jestem caly dzien online prawie. HS sie laduje;>

Edytowane przez Frog_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zbieram ekipę na zrobienie trofeów online Posse UP!, The Quick and Everyone Else..., Go Team!

Ogłoszenie nie aktualne!

Dzięki i pozdrawiam

Edytowane przez irrek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te multi jest nudne jak flaki z olejem :P xD mam trzecia rang ei juz mam dosc wbijania :) monotonnosc .... nic innego GTA 4 bylo lepsze i ciekawsze :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

multi to nie sama ranga , nikt nie zmusza nikogo żeby ja wbijał , bo tak naprawdę do meczy nie jest potrzebna ,bo w każdym meczu bron się zdobywa ze skrzynek ,a Mount poza wyglądem praktycznie niczym się nie różni , no może troche

na razie ze wspólnym gangowaniem trzeba dać sobie spokój , bo non stop kogoś wywala i uzbieranie 8 osób ze znajomych graniczy z cudem (za samo zrobienie tego powinna być platyna :P ) we 2 do 4 jeszcze daje rade, czekamy na patch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Chętnie pozwiedzam prerie

PSNID; polopm-pl

Headset jest

Dodawać

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×