Skocz do zawartości
ONE

Red Dead Redemption

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam 14 lat i moj PSN to cyberkam

moge grac z wami?

Jasne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

możesz jak jesteś normalny bo ja mam przykre wspomnienia podczas gry z ludźmi w twoim wieku ale mam nadzieję że masz mózg :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

możesz jak jesteś normalny bo ja mam przykre wspomnienia podczas gry z ludźmi w twoim wieku ale mam nadzieję że masz mózg :biggrin:

Jakby popatrzeć na to poprzez pryzmat biologiczny to każdy ma mózg ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze zgadzam się z tobą więc ujmę to w ten sposób,cyberkam masz odpowiedni poziom inteligencji ? ale myśle że masz :yes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez bardzo chetnie pogram wink.gif

szukam tez kogos aby przejsc dodatek Outlaws to the end. :)

psn id:guanabanakupa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poszukuje 3 osob zeby zaliczy dodatek, nabic troszke leveli jestem dostepny codzienie od ok 18

moje psnid; robertps

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:biggrin:Moge ci pomuc a ty pomożesz mi, Moje ID Legenda_Pl pisz ja potrzebuje 10 asyst .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, czy mógłby ktoś zaprosić mnie do gangu, chętne pograłbym na multi, mój login: Kollwing

Pozdro 600

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również pogram :)))) Pisać po 21 :)

Mój psn PiwqU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś planuje zdobyć 10 asyst (trofeum) to proponuje Pike's Basin (2 graczy). 1 osoba trafia raz w przeciwnika strzelbą (jest taka 5 strzałowa) a druga go zabija najlepiej Henry Reapter:biggrin: i tak 10 razy.Sam tak zrobiłem polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jak czytam te wpisy to Wam aż zazdroszczę.

Chciałbym pograć w co-op'a czy choćby poobijać się z kimś w free roamie, ale nie da sie..

Za każdym razem gdy wchodzę do free roam, jestem sam. Parę razy trafiłem na 2 czy 3 graczy, ale to wszystko.

Czytając wcześniejsze strony można odnieść wrażenie że to wina połączenia NAT (z góry mówię że mam NAT 2 i połączono bezprzewodowo)

Jeśli ma ktoś jakiekolwiek pomysły, byłbym baardzo wdzięczny ;)

Outlaw to the End!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakładam, że NAT2 to to samo co NAT ograniczony. Masz może internet w UPC? Jeśli tak to skontaktuj się ze mną najlepiej przez xfire(ratedrhbkmj) a wyjaśnię ci jak przełączyć na NAT otwarty. Spróbuj też w czasie gry zaprosić jakiś znajomych, ja sam często trafiam na sesje gdzie także jest do 3 graczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłby ktoś opisać wszystkie tryby rozgrywki multiplayer bo grę dostanę dopiero w poniedziałek i chciałem już coś o niej wiedzieć :biggrin:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DxMichaels

połączenie internetowe u mnie to zwyczajna radiówka, w naszej mieścinie

ale właśnie w sprawie NAT, na początku myślałem że to wina ps3 więc dzwoniłem do playstation polska i powiedzieli że typ 2 w zupełności wystarczy.

Właśnie jedyny sposób na dostanie się do gry i dołączenie do posse jednego z graczy (zazwyczaj to właśnie jest tylko jeden confused.gif) i wtedy on zmienia free roam -> wtedy można normalnie z innymi graczami pograć, ale chyba nie o to chodzi żeby czekać na innego żeby móc w cokolwiek na multi pograć...

Ale jeśli masz sprawdzony sposób na zmianę połączenia NAT, to spróbuję, a nuż zadziała

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, rozumiem, pamiętaj jednak, że w każdej chwili możesz zmienić pokój "Free Roamu", być może na kolejnej sesji będzie więcej osób. Co do NATa to sprawdź jaki masz model routera, to jest napisane na jego spodzie. Następnie wyszukaj w googlach instrukcje do niego, dowiedz się jak się na owy router zalogować. Następnie odnajdź opcje do zaznaczenia, która nazywa się UPnP i zaznacz ją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmiana pokoju nic nie daje -> dalej jest pusto. A opcje UPnP mam włączoną od początku. Router to D-Link 524, jeśli to coś zmienia.

btw dzięki że próbujesz pomóc ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmiana pokoju nic nie daje -> dalej jest pusto. A opcje UPnP mam włączoną od początku. Router to D-Link 524, jeśli to coś zmienia.

btw dzięki że próbujesz pomóc ;)

Próbuję pomóc ale jak narazie nic to nie dało do tego pomysły mi się skończyły. Wysłałem ci zaproszenie w PSN, mogę cie zapraszać do gry, zobaczymy, może dzięki temu ta sprawa wkrótce się unormuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmiana pokoju nic nie daje -> dalej jest pusto. A opcje UPnP mam włączoną od początku. Router to D-Link 524, jeśli to coś zmienia.

btw dzięki że próbujesz pomóc ;)

Próbuję pomóc ale jak narazie nic to nie dało do tego pomysły mi się skończyły. Wysłałem ci zaproszenie w PSN, mogę cie zapraszać do gry, zobaczymy, może dzięki temu ta sprawa wkrótce się unormuje.

Możesz jeszcze ewentualnie dorzucić PS3 do dmz. Logujesz się na router (to już sprawdziłeś, zakładam :)), szukasz opcji dmz, tam wpisujesz jakieś IP z sieci lokalnej i tej samej podsieci - np. jeśli logujesz się do routera na 192.168.2.1, to możesz sobie tam wpisać np. 192.168.2.35. Następnie w ustawieniach sieciowych w konsoli ręcznie konfigurujesz połączenie sieciowe:

IP: 192.168.2.35

MASKA: 255.255.255.0

możesz ewentualnie podać adresy DNS'ów -> jeśli nie znasz żadnych na google poszukaj publicznych serwerów DNS, ja korzystam z google'owych (ale nie pamiętam IP).

U mnie po tym zabiegu, nie mam większych problemów z RDR i multi. Powyższy zabieg, wyciągnie wskazany przez Ciebie IP spod "opieki" wszelkich firewall'i itd na routerze, będzie odkryty (nie przejmuj się ewentualnym komunikatem o możliwości ataków hacker'ów, bo tylko konsola nie będzie chroniona, a na nią raczej nikt się nie włamie :)))

Edytowane przez mariusz_1983

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  ktoś to już kiedyś zamieszczał  ,macie jeszcze raz  : http://portforward.c...routerindex.htm , klikacie na swój router, potem: Click here to skip this advertisement... i wybieracie grę na ps3 i macie tam jakie porty odblokować , mnie po odblokowaniu przestało wywalać z rdr

a najlepiej zrobić tak jak pisze mariusz_1983   , odblokować wszystkie porty  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Kilka dni temu kupiłem RDR, super mi się gra, ogólnie w grze jestem dopiero na początku. Chciałbym pograć w tryb multiplayer, mój PSNid: b1n1o.

Posiadam HS i bardzo dużo chęci, dostępny jestem z reguły codziennie od 20.

Z góry dziękuję. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć! Szukam kogoś, kto chciałby ze mną pograć na multi. Ale nie durnie się bawić, bo jak na razie każdy gang w jakim byłem robił same głupie rzeczy, a ja chciałbym pograć w różne tryby gier a nie tylko bawić się we free roamie. Więc jeśli ktoś miałby ochote pograć "na serio" online to proszę dodawać mnie do znajomych

Mój psn id:  azawadow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×