Skocz do zawartości
ONE

Red Dead Redemption

Rekomendowane odpowiedzi

Wielu płacze, że do pokera  potrzebuje zebrać graczy, ale jak już ktoś oferuje swą pomoc, to  taki "potrzebujący" gdzieś ucieka, nie  chce stworzyć drużyny,  oczekuje, że ktoś inny wyznaczy termin .....

Może jeszcze za niego wykona resztę roboty..??  Kiedyś dwóch graczy było w potrzebie,  wtedy ja zaproponowałam , że pomogę przy pokerze,  oferował się również  Vulkan, Lenno_x , Teku...  I co..??? I cisza jak na pogrzebie  organisty... Teraz znów są chętni do pomocy ...i co..? Tradycyjnie: I NIC...!!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Zgadza się Bogda :)

Ja tam mam 100% i ustawki (za kogoś) organizować raczej nie mam potrzeby :P

Ale jak nie - to nie :) Pomóc chciałem :P

Pogramy w starej ekipie we czworo na Challenges jak Tecu wróci :)

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie fair, ja już kilka razy próbowałem, ale zawsze gdzieś kogoś brakowało, albo przychodził później jak już grupa się rozeszła, itp.

Jeśli jest aż tylu chętnych to może spróbujmy w czwartek, 30 maja, godz. 19-20?

 

1. Darayavahus

2.

3.

4.

5.

6.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No ja nie wiem, co było kiedyś, ale teraz chciałes by Ktoś podał termin :P

1. Darayavahus

2. Lennox

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja nie wiem, co było kiedyś, ale teraz chciałes by Ktoś podał termin :P

1. Darayavahus

2. Lennox

 

No ja odpadam, bo w środę wyjeżdzam do końca weekendu. Na dobrą sprawę potrzebujesz 6 aby zacząć i jednej osoby, aby z Toba do końca wysiedziała, więc nie powinno być tragedii. Jak coś to dziś i jutro mogę pomoc. Jak będę siedział na konsoli to pisz jakbyś miał ekipę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka szukam kogoś do pucharków online mój nick to :Lukash_PL1 albo na gg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam. Poszukuje osób do zrobienia kilku trofeów w multi. Najbardziej zależy mi na The Quick And Evryone Else, Go Team i Posse Up bo tylko tych trzech brakuje mi do platyny. Mam wersje GOTY więc z chęcia pomogę w zdobywaniu pucharków z podstawki i dodatków. Posiadam HS ale na PS3 jeszcze go nietestowałem wiec nie wiem jak działa. Prawdopodobnie oprócz mnie dołączyłby sie jeszcze mój znajomy a więc to juz dwie osoby. Mój psn nick to marciniso ale polecam kontaktować sie ze mną przez gg 2067533. Zazwyczaj jestem na niewidocznym ale zawsze odpisuję.

Edytowane przez ImpreSariO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No, to chyba z ustawki nici.

Może innym razem się uda.

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Także szukam ludzi do zdobycia trophy online, a także do zwykłego pogrania i zabijania bandziorów :)

Jeśli chodzi o ustawki proponuje przyszły tydzień w godzinach 18-22

takie orientacyjne dane, bo nie każdemu zawsze pasuje...

jc. psn -> OloPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Też mogę pomóc przy trofeach, ale niestety nie w tym tygodniu. Ale od soboty jestem dostępna, więc jak będzie potrzeba to pomogę :)

Edytowane przez hania_ch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Poszukuje osób do zrobienia kilku trofeów w multi. Najbardziej zależy mi na The Quick And Evryone Else, Go Team i Posse Up bo tylko tych trzech brakuje mi do platyny. Mam wersje GOTY więc z chęcia pomogę w zdobywaniu pucharków z podstawki i dodatków. Posiadam HS ale na PS3 jeszcze go nietestowałem wiec nie wiem jak działa. Prawdopodobnie oprócz mnie dołączyłby sie jeszcze mój znajomy a więc to juz dwie osoby. Mój psn nick to marciniso ale polecam kontaktować sie ze mną przez gg 2067533. Zazwyczaj jestem na niewidocznym ale zawsze odpisuję.

 

Posse Up zrobisz sam w 10-15minut, a pozostałe dwa w dwie osoby, choć lepiej jak są trzy, a ta dodatkowa, tylko po to, aby w razie czego mieć przewagę przy wykopywaniu niezaproszonych graczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Także szukam ludzi do zdobycia trophy online, a także do zwykłego pogrania i zabijania bandziorów :)

Jeśli chodzi o ustawki proponuje przyszły tydzień w godzinach 18-22

takie orientacyjne dane, bo nie każdemu zawsze pasuje...

jc. psn -> OloPL

 

 

Ja mam dużo czasu, więc się dopasuję. Proponuję przyjąć mnie na konsoli do "Znajomych" , a ja będę pilnować terminu.

Edytowane przez Bogda501

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja bym się z Wami ustawił, bo RDR to moja zadra na kupce wstydu, wiem że gra kultowa a ja tylko kilka godzin pograłem a o multi nie wspomnę. Także sam bym poganiał po dzikim zachodzie. Dopisujcie mnie. :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli wstępnie Poniedziałek/Wtorek godzina hm 18-19.

Porobimy trophy ;)

HS mam, nietestowany jeszcze...

Przydałaby się osoba trochę bardziej doświadczona w multi, bo jak narazie u mnie to lipnie wygląda w porównaniu z singlem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dobra, ja mam 100%, więc pogram z Wami i powiem co i jak :) Zresztą Bogda też ogarnia dogłębnie temat RDR :)

Tyle, że zagram z konta mojej Córki bo Ona też akurat ogrywa to cudo, więc przy okazji coś dla mniej wpadnie ;)

Zróbcie listę i jedziemy z koksem :)

Jak będzie nas 6 to Daray pokera zrobi :)

Edytowane przez lennox
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może niedziela? W tygodniu ludzie pracują, a w niedzielę wolne, koniec długiego weekendu, itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie, akurat niedziela pasi.. także jestem otwarty i chętny na propozycje.... pogrania w RDR :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedziela popołudniu jak dla mnie może być :)

Tak od 16:00 - 17:00 możemy lecieć :)

No to git już mi się micha cieszy na granie :)

Radek - ja w RDR to zawsze, wszędzie i każdej wolnej porze :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja tak jak pisałem RDR na kupce wstydu niestety... zawsze coś, zawsze mam na uwadze, że muszę ogarnąć się z tym tytułem... ale z takim towarzystwem to będzie czysta przyjemność.

Edytowane przez 75 radolec
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja tak jak pisałem RDR na kupce wstydu niestety... zawsze coś, zawsze mam na uwadze, że muszę ogarnąć się z tym tytułem... ale z takim towarzystwem to będzie czysta przyjemność.

Z tym większą przyjemnością z Tobą zagram :)

Ja tą grę "masakruje" od dnia jej premiery także wiesz :) .... oprowadzę Cię i podpowiem - gdzie i kiedy jaki knif :)

Co najważniejsze - jest tu znakomita ekipa do grania i przede wszystkim pogadania dosłownie wszystkim - Bogda, Tecu, Vulcan i ze starej ekipy (z początków RDR) Firo i Joxer :) - także jak wszyscy się zejdą będzie grubo :)

Edytowane przez lennox
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Eeee to ja się też piszę :) Daaawno już prerii nie zwiedzałem więc okazja idealna. Na pucharkach aż tak mi nie zależy bo platynę już mam a do 100% wydaje mi się że daleko ;) Ale chętnie pomogę komuś z trofeami jak i pogram normalnie dla frajdy. Mi akurat najbardziej pasi wieczór/noc w piątek lub sobotę. Ale w niedzielę do południa też dam radę.

Edytowane przez Firo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, niedziela mi pasuje. Polecam ściągnąć dodatek "Myths and Mavericks" za free z PSNu, świetne sa mapy do multi i postrzelać miło można.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dobra, ja mam 100%, więc pogram z Wami i powiem co i jak :) Zresztą Bogda też ogarnia dogłębnie temat RDR :)

Tyle, że zagram z konta mojej Córki bo Ona też akurat ogrywa to cudo...

Podaj na konsolę jakim nickiem będziesz grać, abym Cię dodała do znajomych... A z tymi komplementami ociupinę wyhamuj (mój angielski jest na poziomie zerowym)...

Więc wolę mieć nad sobą zwierzchnika...

Hania też oferuje się od soboty..

Ustalcie konkretny termin i do roboty..!!!!!  Niedziela..? bo ktoś wstępnie wspominał:  Poniedziałek/Wtorek godzina hm 18-19.... ?????

Edytowane przez Bogda501

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×