Skocz do zawartości
ONE

Red Dead Redemption

Rekomendowane odpowiedzi

Ja za to kocham zombiesy i ubolewam że w multi znajdziemy tylko 1 tryb z nimi, w który mogą grać max 4 osoby w sesji... Damn! Ale powiem że nawet z randomami zabawa była przednia, jak ogarnięci ludzie byli to i do 20 fali można było dojść :D

 

Do jutra!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, mam pytanie do Bogdy lub lennox,a - czy muszę sobie dokupić jakieś dodatki, żeby dziś z Wami pograć, tak jak pisałem mam samą grę i jakiś kod nie wykorzystany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radek jest tak

Teoretycznie wystarczy Ci podstawka. Ale fajnie by było gdybyś miał coś więcej :)

Outlaws to the End - z tego co pamiętam jest darmowy :) i umożliwia granie w misje co-op.

Legends and Killers, Liars and Cheats już są płatne. Oczywiście nie mając ich nie wszystko będziemy w stanie wspólnie zrobić, więc im więcej masz tym lepsza zabawa :)

Jeśli zaś ich nie zakupisz, jakoś sobie poradzimy z Twoją podstawką :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzucę okiem na ceny i może coś zaciągnę:)Z tych dodatków co to niby mam przy płycie to tylko : the war horse, the golden guns weapon pack, the deadly assassin outfit.

 

Kurcze, lennox - nie widzę tych dodatków o których napisałeś.

Widzę tylko UNDEAD NIGHTMARE COLLECTION - to jest to?

Edytowane przez 75 radolec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj zerknę zaraz gdzie one są :)

UNC - to jest DLC do singla i tryb gry do multi.

Notabene jest to najlepsze DLC jakie w życiu grałem.

------------------------------

Oke wszystko jest :)

Wejdź w wyszukiwanie i znajdź RDR - ale RDR sensu stricto, nie RDR & UN pack.

W dodatkach masz wszystkie DLC ;)

Edytowane przez lennox
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze zebra pędziwiatr  :)

Kiedy dostaje się taką zebrę..?? Ja mam zebro-osła, które to dziwadło jest tak samo powolne jak wierzchowec z 1-ego levela....

A może ten pędziwiatr,  to dziecko twojego poczucia humoru..?? :biggrin:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dziwne stworzenie jest chyba dostępne od 5 legendy :)

Tak mi sie wydaje, ale trzeba by spytać jeszcze Tecu - On będzie wiedział na bank. :P

Edytowane przez lennox
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy dostaje się taką zebrę..?? Ja mam zebro-osła, które to dziwadło jest tak samo powolne jak wierzchowec z 1-ego levela....

A może ten pędziwiatr,  to dziecko twojego poczucia humoru..?? :biggrin:

 

Tak, to drugie  :laugh: Chodziło mi oczywiście o Zebra Donkey, jak pisał Lennox dostępnej od piątej legendy. 

Nie jest tak szybki jak czarny, biały i żółtawej maści koniki ale poziom staminy ma najwyższy ze wszystkich dostępnych zwierząt, więc też można nim/nią wymiatać  :)

 

Sobota godz. 17.00

 

1. Lennox

2. JoxerTeaman

3. bogda501

4. Lukash_pl1

5. hania_bania

6. radekc1975

7. SolidAREK

8. Tecumthe

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, nie wiem czy dam radę być o 17, bo u mnie w Płocku jest piknik lotniczy (zapraszam na marginesie :) i obiecałem młodemu, że zaliczymy wypad na lotnisko pooglądać maszyny a potem na pokazy. W związku z czym nie wiem czy na 17 się wyrobię. Z góry przepraszam.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, nie wiem czy dam radę być o 17, bo u mnie w Płocku jest piknik lotniczy (zapraszam na marginesie :) i obiecałem młodemu, że zaliczymy wypad na lotnisko pooglądać maszyny a potem na pokazy. W związku z czym nie wiem czy na 17 się wyrobię. Z góry przepraszam.

"Słowo Ojca" najważniejsze - też pilnuję tej zasady względem mojej Córy :)

Niczym się nie przejmuj :)

jeszcze nie raz razem zagramy :)

Edytowane przez lennox
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbym jutro nie dotarł na ustawkę w pokera, to z góry przepraszam i nie miejcie mi tego za złe...walka z systemem wciąga i ostatnio mam spore braki czasu na jakąkolwiek formę rozrywki. Tak czy inaczej postaram się przybyć, ale nie potrafię nic obiecać na dzień dzisiejszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przestań, już ktoś podobno przelał na konto urzędu miasta te 5zł żeby prezydent miasta miała na takie wydatki i nie robiła więcej takich żałosnych awantur ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbym jutro nie dotarł na ustawkę w pokera, to z góry przepraszam i nie miejcie mi tego za złe...walka z systemem wciąga i ostatnio mam spore braki czasu na jakąkolwiek formę rozrywki. Tak czy inaczej postaram się przybyć, ale nie potrafię nic obiecać na dzień dzisiejszy.

Jeśli o mnie chodzi to ja tez niestety jutro odpadam - za co bardzo przepraszam ale tak czasem wypadnie.

Co do dzisiejszego maratonu :)

Dziękuję wszystkim za mega wieczór, oby więcej takich w tym samym składzie :) - co też już notabene zaplanowaliśmy i mam nadzieję, że szybko nastąpi :)

Wielka szkoda, że nie było z nami Vulcana - następnym razem się nie wywiniesz :P

Challenges czekają ! :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, było super  :yes: od piątej do prawie pierwszej ciągnąć z drobnymi przerwami... dawno już tak nie miałem  :)

Widzimy się na challengach  ;)

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jeśli dobrze liczę to na niedzielę jest...5 osób?

Z moich obliczeń wynika, że zostaje sześciu:

 

1-Ty

2-Ja.....

3-Hania się deklarowała

4-JoxerTaaman był chętny

5-Radekc..(szkoda że wczoraj nie udało Mu się do nas dołączyć..)

6-SolidArek

 

Ja jadę dziś z  wizytą,  ale postaram się wrócić na 16-ą.  Może się co nieco spóźnię, jakby były korki...

Jeśli będzie na mnie czekać zaproszenie, to byśmy ogarnęli w 6-ciu tego  pokera.

Od dzisiaj nie będę się narzucać z pomocą nikomu, kto wcześniej nie zaprosi mnie do ZNAJOMYCH, gdyż czasem mam wrażenie, że pcham się -gdzie mnie nie chcą....

Już kiedyś deklarowałam swą pomoc w pokera dwom panom"D", nawet sama zapro... wysłałam, ale mnie nie przyjęto...

 Mój ojciec zwykł mawiać: "Rzadko bywaj tam, gdzie cię mile widzą.... Gdzie niemile- nie bywaj wcale.."

A teraz chcę podziękować  wczorajszym graczom za radosne 7 i pół godziny grania.  Szczególnie tym z panów, którzy  w El Prezidio chronili moje plecy (i nie tylko plecy),  dzięki czemu zdobyłam trofeum, które ze względu na trudność - było poza zasięgiem moich marzeń..   Wkurzył mnie tylko obcy koleś, który podprowadził konia Lenoxsowi... Nie wiem nawet, Czy Most Wanted dla Oli wpadł, czy  trzeba będzie to powtórzyć...

Na parę minut przed północą pomyślałam sobie, że musimy chyba mieć nierówno pod sufitem, aby o tej godzinie męczyć Pada, zamiast spać... :blink:  Ale i tak  zostałam z pozostałą trójką , by wejść w Coopa.. na kolejne trzy kwadranse... Niby małe dwa medaliki wpadły, (w tym jeden złoty)... ale za to miałam satysfakcję - oglądania zmagań półnagiego wodza Indian  walczącego do ostatka... samej będąc w wygodnej pozycji denata...

No to do  zobaczenia lada chwila..!!!

 

 68748293503480478712.gif

Edytowane przez Bogda501
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj Tak ! Było grubo ! :)

Z niecierpliwością czekam na restart naszego wspólnego event`u :)

Bogda - Most Wanted wpadł "dla Oli" zaraz po Twoim trofiku ;) Także temat opanowany :)

We czworo widzimy się we wtorek jak się umówiliśmy :)

A Challanges najlepiej w weekendy bo wówczas możemy siedzieć do oporu jak wczoraj :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z moich obliczeń wynika, że zostaje sześciu:

 

1-Ty

2-Ja.....

3-Hania się deklarowała

4-JoxerTaaman był chętny

5-Radekc..(szkoda że wczoraj nie udało Mu się do nas dołączyć..)

6-SolidArek

Ja będę, tylko tak jak już mówiłam - od 17, na 16 nie zdążę niestety.

A co do wczorajszej ustawki, to jak zwykle było super! :biggrin: Oby więcej takich :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może Radzia nie policzyłem bo pisał, że nie ma dodatków...no nie wiem.

W każdym bądź razie napiszcie dziubaski jakich Wam trofek potrzeba, najlepiej wybierajcie takie gdzie wymagana jest duża liczba graczy(chociaż na Kingpina nie staczy) i sprawdźcie w poradnikach albo pytajcie tutaj jak je zrobić żeby później poszło sprawniej.

 

@Bogda, Hania też będzie na 17 więc jedź spokojnie, nie ma pośpiechu. Jak przyjedziesz to napij się bo gorąco, odpocznij, odetchnij i dopiero na koń w stepy dzikiego zachodu ;)

 

Ja idę spać bo jestem po nocce, ale będę później.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj mogę być, ale chciałbym żebyśmy najpierw zrobili pokera (6 osób potrzebne), bo potem będę musiał lecieć, jutro rano wstaję. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1-Ty

2-Ja.....

3-Hania się deklarowała

4-JoxerTaaman był chętny

5-Radekc..(szkoda że wczoraj nie udało Mu się do nas dołączyć..)

6-SolidArek

 

mogę się do waszej listy dopisać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postaram się dzisiaj też być, ale wieczorem około 20.

Wczoraj rzeczywiście grało się przyjemnie.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potrzebuje 8 osób do pucharka posse up! na wtorek o 20 prosze o pomoc

1.Lukash_PL1

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

Edytowane przez Lukash_PL1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potrzebuje 8 osób do pucharka posse up! na wtorek o 20 prosze o pomoc

1.Lukash_PL1

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

 

  

 

Aby wbić to trofeum, to:

1-Musisz być kumatym liderem grupy  ...

2-mieć sprawny sprzęt ,zarówno  konsolę jak i HS... no i żeby internet nie wywalał  Cię z Posse- tak jak zdarzało się wczoraj...( nie tylko wczoraj ).

3-zapomnieć o jakimkolwiek pisaniu ...

4- menu powinno być dla Ciebie jak otwarta księga a nie jak labirynt Minotaura...

 

 

 

.......

Moja dobra rada: Postaraj się grać w drużynie będąc tylko graczem, nabijaj levele (by zdobyć lepszego konia i lepszą broń,

nie przeszkadzaj innym graczom- pisząc do nich, bo to dezorganizuje grę i pierońsko wkurza ...

Szczerze... to już wczoraj chciałam cię wywalić ze znajomych, ale dobre serce Hani uratowało sytuację...

A teraz  chcę podziękować za wczorajszą grę... Poker był "UDANY"... :down:  bo dzięki niemu zdecydowałam, że już nigdy przy zielonym suknie nie usiądę...

Za to dziękuję Hani za to, że namówiła mnie abym spróbowała jeszcze raz  wejść w skórę Reda i podejść do trofeum, które już niejednokrotnie męczyłam.. no i wpadło..!!!

Błędem, który robiłam było to, że od razu celowałam w głowę zamiast trochę powędrować po sylwetce swojej ofiary ..... :thanks:

 

I jeszcze jedno...

 

 Uważajcie panowie jak prowadzi Hania... Galopada dyliżansem po krawędzi urwiska musiała sie właśnie tak zakończyć... i nawet łzy Reda nie pomogą..

 No cóż Haniu.. my-kobiety mamy ręce stworzone do noszenia biżuterii a nie trzymania końskich lejców  /lejc...  ( jak to się poprawnie pisze..?)

 

36265059747467065411.jpg

Edytowane przez Bogda501
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×