Skocz do zawartości
PatricuS

Ile Miesiecznie Wydajesz Na Gry (Ps3) ?

Rekomendowane odpowiedzi

u mnie można wymienić ale gościu powala

Wymiana nfs shift za nfs undercover na ps3 i kazał mi dać 20 zł :D

A tak to 80-120 zł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do 100 zł, zwykle kupuje gry już "stare" na PS3. Być może zrobię wyjątek dla Skyrim...

Preferuję także wymienianie się grami - na szczęście mam kilka osób, które znam i które również posiadają PS3, więc można od nich zawsze pożyczyć kilka gierek i vice versa.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konsole mam od grudnia, wiec jakis srednich kosztow na miesiac za gry ciezko zrobic, ale w tym miesiacu kupilem 10 gier i mnie wyszlo max okolo 200 funtow chyba xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopoki nie zajrzalem do tego tematu i nie poczytalem sobie waszych wypowiedzi nie zdawalem sobie sprawy ile wydaje na gry...

A wychodzi tak od 100 do 300 zł faktycznie.. czasem może nawet więcej.. inna sprawa że od czasu gdy mam konsole (styczeń 2010) miałem okres ok. 4-5 miesięczny gdy w ogole z niej nie korzystalem, czyli srednia niby zostala zanizona.. niby..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Około 200-400zł na miesiąc, ale konsole mam dopiero od grudnia więc jak już zakupię wszystkie tytuły "must have" to pewnie przez jakieś pare miesięcy portfel odpocznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja średnio wydaję 200zł. Z tego wychodzi 2 albo 3 gry, wszystkie nowe zafoliowane. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie kupujesz i jak stare to tytuły?

Dlaczego stare? Za 100zł w folli można spokojnie dorwać tytułu jak GOW3, HR itd. ;) U mnie ostatnio średnia się zaniży, zakupiłem już troszkę gier, teraz czas na ogranie. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GoW3 i HR to gry stare. Zastanawiam się czy są jakieś sensowne (sprawdzone/uczciwe) sklepy, gdzie w kilka miesięcy (do 4) po premierze można dorwać gry po 100-120 zeta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie każdego stać by kupować nowości. Ja zakupiłem sobie konsolkę w Play, zapłaciłem za nią 500zł, sport champions wymieniłem na 3 gry i je ogrywam. B:BC2 mam od kumpla i też ogrywam. Chociaż w tym miesiącu już zakupiłem The Fight i Singstara z mikrofonami.

Liczę, że średnio miesięcznie wyjdzie jakieś 50-70zł.

GoW3 i HR stare?? Dla mnie stary to jest StarCraft, Crash Bandicoot itp. Choć jeśli chodzi o PS3 to może i są stare :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym miesiącu jak na razie 60 zł :) Zakupiłem UFC 2009, PES'a 2008 i WWE ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zy są jakieś sensowne (sprawdzone/uczciwe) sklepy, gdzie w kilka miesięcy (do 4) po premierze można dorwać gry po 100-120 zeta.

Świat-Gier w Wa-wie, znajdziesz ich na allegro. Wiele już tam kupiłem, sporo uzgodniłem na telefon i zawsze udawało się urwać trochę z ceny. Handlują nowymi grami i używkami, często gry z second-handu mają na kilka dni/tygodni po premierze i zawsze taniej. Od siebie polecam, nigdy się nie zawiodłem :thumbsup:

Co do tematu: Od pewnego czasu wydaję maksymalnie 150zł. Kupuję gry "stare", ostatnio AC2 i RDR. Nie rzucam się na nowości bo nie warto, za jakiś czas mocno stanieją a w oczekiwaniu można ogrywać bardzo dobre roczne tytuły :thumbsup:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o same nówki. Używek nie kupuję. Ale dzięki, przyjrzę się temu sklepowi. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miesiecznie, roznie, czasami 0 a czasami do 500+ zl, wszystko zalezne od tego jakie tytuly wychodza :pardon:. Jesli by dodac do tego jeszcze gry na Xboxa to byloby troche wiecej ale liczyc mi sie nie chce ^^.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JA tylko na koniec wrzesnia poczatek pazdziernika wydaje 200 zl na nowa fife :) no i chyba ze zdarzy sie jakis mega Exclusive np GT5 a tak to kupuje gry raz na miesiac lub dwa zdarza sie i wiecej roznie :) zalezy ile mi zostanie na pierdoly :D a tak to czekam az jakas fajna gierka stanieje do okolo 100 zl :) teraz czekam na upadek ceny Little Big Planet 2 albo Killzone 3 ;) czyli licze na na sierpien wrzesien ;)

Edytowane przez rafijoza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS3 mam od miesiąca niecałego, więc sporo wychodzi na gry i jeszcze trochę powydaję. Ale potem się uspokoi, będzie czas na ogranie tytułów kupionych :) I raz na jakiś czas jakaś gierka dojdzie do kolekcji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w miesiącu kupię tak 1 - 2 gierki, używki z allegro, wydaję tak ok. 80-100 zł ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Roznie, zdarzaja sie takie miesiące w których wydam z 300 zl, a są miesiące w ktorym z 100 wydam. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś wymieniłem uncharted 1 na nowego god of war'a 3 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konsolę mam dopiero 2 miesiące, więc na początku wiadomo więcej. W tym miesiącu 130zł jak na razie na GT5, ale planuje jeszcze uncharted kupić. Po wakacjach na pewno z portfela dużo mi ubędzie, tyle świetnych gier wychodzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś wymieniłem uncharted 1 na nowego god of war'a 3 :)

Nie wiedzialem, ze temat zmienil nazwe na "Pochwal sie wymiana"

100zl miesiecznie to max, caly czas mam zaleglosci i nie ma sensu wydawac wiecej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Gry na ps3 + filmy na br ponad 1000 zlotych co miecha jakos tak :)

Edytowane przez avo23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×