Skocz do zawartości
PatricuS

Ile Miesiecznie Wydajesz Na Gry (Ps3) ?

Rekomendowane odpowiedzi

Jak to dobrze, że mam dość surowo określony gust jeśli chodzi o gr,y bo zapewne zostawił bym sporo gotówki w sklepie. Przez cały wrzesień kupiłem tylko Resistance 3 za 230. Następne miesiące również zapowiadają się co najmniej biednie - ku uciesze mojego portfela

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem/wymieniłem już prawie wszystkie gry które chciałem zostało mi praktycznie tylko GT5.

W przyszłym miesiącu kupuję BF3 i Dark Souls i pewnie do końca roku nic więcej.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tamtym miesiącu zakupiłem:

Final Fantasy XIII

Killzone 3

Gran Turismo 5

Łącznie dałem 280 zł

Dzisiaj zamówiłem swój pierwszy w życiu pre-oder na Uncharted 3 w Edycji Limitowanej :) I jak się uda pewnie pod koniec miesiąca jeszcze z dwie gry wpadną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja do końca roku planuję wydać jeszcze 600zł na gry bo w kolejce czekają:

Batman Arkham City

Uncharted 3

Assassin's Creed Revelations

Edytowane przez Przemek_07

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tamtym miesiącu wydałem za dużo, bo ponad 200 zł na GoW Collevction Volume 2, oraz kilka starszych gier ( zbieram starsze tytuły, ponieważ mam spore zaległości :) ) minął rok, a ja dopiero ukończyłem 8 gier, ale jak już się dosiądę to platyna musi być. W tym miechu mam zamiar wydać koło 100 zł, w następnym, z racji wyjścia U 3 znowu przekroczę budżet przeznaczony na gry ;/ ale za to będzie świetna zabawa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym miechu było 120zł za Deus Ex'a i 48 zł za Fifę 12, ale sprzedałem KZ3 za 70zł, więc nie było źle, a w tym miechu Crysis za 13.80zł no i za 2 tygodnie z hakiem BF3 wychodzi, więc wiadomo ubędzie trochę z konta :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w tym miesiącu zamówiłem BF3 i chyba na wiele miesięcy mi starczy grania :tongue: ,ale ponad 200 stówki poleciało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hello all,

jestem nowym, chociaż już nie młodym, właścicielem ps3. Muszę powiedzieć, że zazdroszczę ludziom, którzy są fanami 1 gry albo np fify lub wyścigów bo nie mają problemów z wyborem gier. I rozrywka na wiele miesięcy

Chociaż jak ktoś lubi fps to tyle tego ciągle pojawia, że nie wiem czy gracie we wszystko aż znajdziecie ten 1 tytuł i potem odpuszczacie już nowsze wydania czy jednak kupujecie bf3 i najnowszego coda

Ja nie mam do końca sprecyzowanego gustu, chcę pograć w miarę różne gatunki więc nie zamierzam wydawać kupę kasy na jedną grę. Plan miałem pograć w kultowe gry nie płacąc więcej niż 100zł za nówkę

albo używkę w idealnym stanie 70. Na razie nabyłem

Gran Turismo 5 89.90

Killzone 3 89.90

kupowane w empiku bo cena niewiele wyższa niż używka. Mam jeszcze 5% zniżki. A w planach jeszcze gow, guitar hero, uncharted, jakaś bijatyka, littlebigplanet i jeszcze parę innych więc trochę kasy zejdzie

Kupiłem też abo psn plus majać nadzieje na uzbieranie jakieś kolekcji ale widzę, że nic z tego nie będzie

PS jak ktoś jest z zz w w-wie to możemy się powymieniać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja w tym miesiacu pojechalem znowu ostro 700 ;) rage / bf3 / u3 no ale w tym roku to juz koniec ( nie licze pss ) nic ciekawego dla mnie juz nie wychodzi ...

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio nadrabiam zaległości, chociaż nie mam czasu grać.

Wrzesień/listopad:

  1. Fight Night Champion [nowa]
  2. EA MMA [używka, ale z pass]
  3. Spider-Man: Shattered Dimensions [używka]
  4. Marvels vs Capcom 3 [nowa]
  5. Mortal Kombat [używka, bez pass]

Gdyby tylko czas pozwolił to pewnie kupiłbym jeszcze Demon's Souls.

Edytowane przez nakatsuki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, ja kupuję zwykle 1 grę na 1,5 miesiąca... Co prawda zwykle kupuje wersje premierowe, które są drogie, i kupuję je szybko, więc cena rośnie. W tym miesiącu Batman arkham city (209), i za parę dni jeśli nie dziś lub jutro, Skyrim... potem do końca stycznia at least nic nie kupuję... chociaż zapewne dostanę coś pod choinkę... mam ochotę na Dark Souls :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak na prawdę to zależy od tego, jakie gry wychodzą i na ile starczą. Zakupiłem takiego BF'a i pewnie starczy mi na sporo, ale w międzyczasie też w coś pogram. Kupiłem sobie trylogię Splinter'a, GoW'a i PoP'a, Borderlands, Dead Space 2 i Crysis 1. Także w tych dwóch poprzednich miesiącach zaszalałem a pewnie starczy to na góra miech. :P Oprócz BF'a, tak jak wspomniałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Staram się raz w miesiącu coś zakupić, oczywiście jeżeli jest jakiś tytuł, który mnie zaciekawi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Minimum 1 giera na miesiąc - do 100zł... Żadko kupuje nowości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Minimum 1 giera na miesiąc - do 100zł... Żadko kupuje nowości.

do słownika chyba też rzadko zaglądasz :whistling:

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnią grę jaką kupiłem była FIFA 12 we wrześniu (długo oczekiwana gra, oczywiście zamówiony o wiele szybciej pre-order). Ostatnio nie zakupowałem żadnych innych, ponieważ musiałem zabrać się w końcu za tytuły, które posiadam, a z jakiś tam powodów strasznie zaniedbałem je wcześniej. Przymierzam się jednak w najbliższym czasie do zakupu KZ3 (wstyd przyznać, ale nie mam tego dzieła w swojej bibliotece), a także Uncharted 3 mnie interesuje. Jeżeli chodzi o miesięczną sumę jaką wydaję na gry to ciężko mi powiedzieć, ponieważ czasami w miesiącu zakupie 2, 3 gry, a zdarza się także, że przychodzi np. listopad i nie kupuję żadnej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym miesiacu zaszalalem:P kupilem nowki bf3, uncharted 3, skyrima, rayman origins. A w tamtym miesiacu dark souls:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio trochę przystopowałem z zakupami głównie zniechęcony polityką sony- z nowości miałem tylko bf3, fifę 12 czy space marine (kilka innych gierek też z cyfrowej dystrybucji), ale jako że mam teraz trochę wolnego i dostałem trochę kasy na amazonie to postanowiłem zamówić następujące pozycje:

House of the Dead: Overkill - Extended Cut (PS3)

Uncharted 3: Drake's Deception (PS3)

Sony Move Fitness (PS3)

DanceStar Party (PS3)

RAGE (PS3)

Get Fit With Mel B (PS3)

The Elder Scrolls V: Skyrim (PS3)

Deus Ex: Human Revolution (Sony PS3)

Medieval Moves (PS3)

Tiger Woods Pga Tour 12 : The Masters - Move Compatible (PS3)

Assassin's Creed Brotherhood - Platinum (PS3)

Truth or Lies (PS3) -nie wiem po co-chyba tylko z ciekawości;p

Demon's Souls (PS3)

Dodatkowo jeszcze z ultimy skusiłem się na promocję -ico+sly+move heroes

Ogólnie sporo pozycji a dosyć tanio wyszło, chyba wyrosłem już definitywnie z gorączki preorderów które po 2-3 miesiącach są warte połowę ceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w zależności od tytułów jakie wychodzą. Głównie jakieś kilery lub exy np. Uncharted 3, Tekken Hybrid. Różnie to bywa. Raz wydam 200-300zł miesięcznie ,a raz praktycznie nic. Wszystko zależy od gier,bo co miesiąc nie kupuje gier a co np. kwartał lub pół roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zależy od miesiaca. Czasem 100zł a czasem 400zł :]

Ostatnio jak kupiłem kolekcionerskie wersje u3 i ACT to kosztowało to mnie przeszłe 400zł hehe ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym miesiącu niestety znowu zaszalałem :D.

- Battlefield 3 nowa 199zł

- Colin dirt 3 nowa 119zł

+

_____________________

318zł

No ale się nie nudze :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od tytułów i miesiąca,czasem wydam 100 a innym razem 500.

Abarth DIRT3 to już nie Colin!.

Edytowane przez Grzegorz M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze około 100zł, rzadko kiedy wydam 150zł ale staram się kupować grę jedna na miesiąc

bo więcej nie potrzebuję.Przez ten czas mogę z niej wycisnąć wszystkie soki.Latem już mi się pewnie tak nie będzie chciało

bo zima to najlepsza pora do grania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×