Skocz do zawartości
PatricuS

Ile Miesiecznie Wydajesz Na Gry (Ps3) ?

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tak od 10 grudnia zakupiłem blisko 50 gier, w sumie niewielkie koszty jeśli nawet nie zysk bo np wykorzystałem błąd na amazonie i zamówiłem 5 skyrimów po 14 funtów bodajże, kilka innych gier też w dobrych cenach (choćby u3 czy tiger woods, pograłem i sprzedałem z zyskiem). Ale i tak z 30-40 gierek leży na półce a czasu na grę brak- na szczęście tanie tytuły więc na wartości zbytnio nie tracą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Średnio na gry i na dodatki do nich (na wszystkie platformy) wydaję około 200 zł miesięcznie. Są jednak miesiące gdy nie wydaję nic, lub sporo więcej.... to zależy od czasu jaki mogę poświęcić na nowe gry. Nie zawsze kupuję nowości, często kupuje używane tytuły, do których wracam przez sentyment....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy rok, nowy miesiac, nowe zakupy :D

L.A. Noire 75zł (używka stan 4/5)

God of War III 65zł (używka stan 4/5)

+

----------------------------------------------------

140zł

W tym miesiacu to juz raczej koniec zakupów :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konsola dopiero tydzień, ale grać w coś trzeba:

GT5 (nowa) - 69zł

Heavy Rain (nowa) - 69zł

Bioshock 2 (używana) ~26zł

I jeśli nie licząc używki Bioshock'a 1 to nastepne zakupy dopiero po premierze ME3 - tak więc wydana kwota póki co niewielka...

Edytowane przez kloose

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w tym miesiącu zakupiłem BF3 i mafia 2 special edition, a tak to kupuję jedną grę na miesiąc lub żadnej bo sporo nauki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio nie gram ale kupuję masowo: dzisiaj kolejne 4 gry przyszły . Gdzieś tak w listopadzie miałem 1 płytkę tylko na półce- teraz ponad 100 gier z czego większość w folii;p A kupiłem nawet 200 ale poszła część na sprzedaż a część na prezenty. Teraz trzeba z 4 zaliczyć, akurat biorę się za jurassic the hunted na które długo polowałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz ponad 100 gier z czego większość w folii;p A kupiłem nawet 200 ale poszła część na sprzedaż a część na prezenty.

cos mi sie nie chce wierzyc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może powkładam część do konsoli i odświeżę gametaga;P Zaznaczam że kupowałem głównie gry w atrakcyjnych cenach (nie ma batmana itp ), był tylko u3 i skyrim , z czego u3 przeszedłem i sprzedałem drożej niż kupiłem, a skyrima kupiłem po błędzie na amazonie za grosze i też sprzedałem;p Z nowszych gier teraz raymana zakupiłem i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×