Skocz do zawartości
PatricuS

Ile Miesiecznie Wydajesz Na Gry (Ps3) ?

Rekomendowane odpowiedzi

Hello Panowie ,

tak sobie czytam forum i zastanawia mnie ile tak naprawde miesiecznie wydajecie na gierki na PLaya ?  :whistling: tak strasznie goni sie tu piratów (zgadzam sie z tym no bo jak) ale tyle pieknych tytułów wchodzi na rynek ,ze chciałoby sie mieć je wszystkie  :blush:

hmmm ,jestem nowiciuszem w tą zabawę (PS3) i zaledwie Gow3 za sobą ale pytam szczerze...

AVE @LL  :ninja:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jest robota to 200 zł, jak nie ma to nic :D wszystko zależy od mojego zatrudnienia :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zależy od miesiąca.

Niekiedy kupię 2 gry w miesiącu. 1 jakąś nową i 1 starszą=300zł

A czasami nie kupię żadnej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmmm czyli norma jak to w *NUP :)  

*(Naszej Ukochanej Polsce)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm ja tak na pol roku to wydaje ok 400-600 zl

oczywiscie z grami na pss :]

ps.

niekiedy nie warto sie spieszyc z zakupem premier ;// ostatnio jak kupywalem fife wc 2010 to dniu premiery zaplacilem 177 plus wysylka a po poltorej tygodnia gra kosztowala juz 120, obecnie mozna juz ja wyrwac za 100 :/ a najlepsze jest to ze weszla promocja EA ze jak kupisz jedna to druga za zeta :[ to juz byla masakra :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

liczac z pss to jakies 300 400 na miesiac ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gry na single-player przechodzę i sprzedaje, wychodzi ok. jedna gra na miesiąc. Koszt ew. dopłaty do kolejnej gry zwraca się z oprocentowania konta ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zazwyczaj 1-2 gier miesięcznie... jak się jeszcze wymieniałem to raczej 1 grę... czasem się kupi nawet 3-4 gry ale starsze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężko powiedzieć ale biorąc pod uwagę, że konsolę mam od niedawna to wychodzi jakieś 5 gier na miesiąc co daje liczmy najniżej byleby w domu nie wiedzieli ok 700 na miesiąc a jeszcze dochodzi psstore przecież jakby wiedzieli to by mi tak łeb zmyli, że nie wiem co.

Ale teraz już robię się wybredny i na pewno spadnie do 200 - 400 zł.

Przy czym jak zagram w demo i mi się spodoba to walić to (zawsze mówię, że w promocji za 50 zł kupiłem).

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężko powiedzieć ale biorąc pod uwagę, że konsolę mam od niedawna to wychodzi jakieś 5 gier na miesiąc co daje liczmy najniżej byleby w domu nie wiedzieli ok 700 na miesiąc a jeszcze dochodzi psstore przecież jakby wiedzieli to by mi tak łeb zmyli, że nie wiem co.

Trudno wyliczać średnią na podstawie jednego/dwóch miesięcy. Ja na pierwszych zakupach wydałem 600zł na gry, co nie oznacza, że tyle wydaję nadal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Średnio poświęcam około 200-300 zł wcześniej tak miałem z xobxem, teraz gdy jestem posiadaczem jedynie ps3 dotrzymuje tej tradycji. Zarobki pozwalają na takie zakupy i powiem szczerze, że mi to wystarcza :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wydaję w ogóle pieniędzy na gry, bo po prostu mi szkoda po mimo tego, że mam stałe zatrudnienie. Gram głównie w dema, od czasu do czasu jakąś grę od kogoś pożyczę i mi starczy. Grywam naprawdę mało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wydaje około 500zł na 3-4 miesiące kupuje tylko takie gry które nie ma na xboxa 360 bo xboxa mam przerobionego i ściągam gierki z netu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zależy od gier które mnie w danym momencie interesują,ale tak średnio około 300-400 zł na miesiąc.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja obliczając sobie ile narazie wydałem na gry i dzieląc przez liczbę miesięcy ;) ( od kiedy posiadam ) to wyszło mi 59.55 zł. Widać że u mnie z kasą krucho :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm... no ja przez swoją 2 letnią kadencje już przegrałem 80 gier o łącznej sumie +/- 16000 zł podzielone na 26 miesięcy aktualnie już wychodzi 600 zł miesięcznie, jednak dużo gier zamieniam co nieco zmniejsza koszty, wszystko zależy od tego jak z kasą stoje :P

tak jak mówie to jest średnia ( 600 zł ), nie koniecznie tyle przeznaczam co miesiąc :]

zdarzy się, że nic albo 100 no wiecie jak jest :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tak samo jak kolega student. Mam 21lat zarabiam 2100miesięcznie na rękę, mieszkam z rodzicami. A gry kupuje raz na 4miesiące, konsolę mam od 2lat a narazie mam tylko 4gry. Z PSS nie kupiłem jeszcze nic, chyba że brat kupi. Czemu tak, gry lubię kolekcjonować i kupuję same perełki.

Edytowane przez maxelm2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wydaje jakies 200-300zl lubie kupowac nowe zeby dac zarobic ludziom ktozy gre robili i wydali ,musimy utrzymywac braze przy zyciu bo jak nie my gracze to kto to bedzie robil ??? a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miesięcznie około 300zeta.

Większość wydaje w PSS, ale czasem trafia się tytuł płytowy, który pożądam/chcę/muszę mieć natychmiast... i wtedy następuje tzw. "załamanie gospodarki", bo ta gra w empiku kosztuje 230zeta, a ja nie mogę przejść obok niej i jej nie kupić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gry kupuje co 2-3 miesiące dlatego że gdy kupie np. B:BC 2 to moge w niego grac , grać i grać :D no chyba ze trafi sie jakiś tytuł który musze mieć natychmiast ;) ale i tak wole poczekac około 2-3 tygodnie aż cena gry ( oczywiscie nowej ) zrobi się troche rozsądniejsza , a co do PSS to żadko korzystam :P

Pozdro.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj bywa różnie od 200 do 500 zł jak dobrze pójdzie ostatnio zakupione to Mini Ninjas , Dark Void no i myślę na Dj Hero limitkę i Blazblue również limitkę no i co tu wybrac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Ja to wydaję tak około 100zł na miesiąc, gdyż kupuję używki. Nie stać mnie na nowe za 200zł choć kumple się śmieją ponieważ zarabiam 2400zł na łapkę, lecz wynajmuje mieszkanie, mam kredyt (niestety nie mały), a narzeczoną też trzeba "utrzymać" :tongue:. Nie narzekam jest dobrze bo mam w co szarpać, gdy moje Słońce w pracy:ok:

Pozdrawiam wszystkich konsolowców:thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

100zł - 200zł

Jeżeli idę kupić grę powyżej tych cen musi to być super-hiper-wypierdowy hicior albo gra, do której przekonałem się po demie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 150 zł to max. Chociaż raz na jakiś czas nawet do 600 zł.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×