Skocz do zawartości
ONE

Driver: San Francisco

Rekomendowane odpowiedzi

To nie burnout, dla mnie super i z pewnoscia kupie.. Jak Bozia da to tuz po premierze.. Same auta ryja beret, juz nie moge sie doczekac na przejazdzke Diablo po Moscie SF:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cieszą mnie licencjonowane auta

Czyżbym widział tam logo RUF. Rozumiem że jest podobnie jak w GT5 jeśli chodzi o Porsche.

Tą pozycję napewno sprawdzę.. Miłoby było jakby zrobili demo...

Edytowane przez mivipe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznam się szczerze, że coraz bardziej gra mi się podoba. Na początku nie przekonał mnie ten cały Shift, jednak teraz wiem, czemu tak się stało. Po prostu producenci gry chcieli zrobić Driver'aa bez wysiadania z samochodu (tak jak to było w pierwszej częśći Driver'a). Jednak niestety ma to swoje minusy, mniej realistyczna gra, już nie popływamy łodziami, ponoć także zabraknie motorów itd.

Jednak z kolei można się spodziewać, że powrócą znane mini gry z Driver 2, Driv3r - survival, trail blazer itd., a także możliwość zapisywania powtórek oraz tablica wyników mini gier. Ostatnia rzecz, która mnie też cieszy to powrót do klimatów Driv3r z charakterystyczną muzyką. Jestem przekonany, że przy tej grze dużo spędzę godzin. Warto także wymienić tryb splitscreen :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno gra będzie świetna, zamówiłem limitowaną edycję.

Edytowane przez Mkkala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W demie znajdą się trzy misje dla pojedynczego gracza:

Team Colours, które zapowiada się na standardowy wyścig,

Escapist, gdzie zadaniem gracza jest umknięcie policji,

oraz Prove It, gdzie z kolei nie tylko trzeba uciec, ale także wykonywać rozmaite kaskaderskie popisy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem już w demko(bardzo krótkie) i szczerze giera mi się podoba. Dużo samochodów, shift jest bardzo ciekawy, łatwe do ogarnięcia sterowanie. Tylko nie podobają mi się wnętrza, strasznie słabe w niektórych autach. Może kupie jak stanieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też ograłem w demo i mogę powiedzieć bez bicia, że stary dobry Driver powrócił!

Uciekanie przed policją, driftowanie na zakrętach i wykonywanie różnych innych sztuczek znów robi frajdę. Shift okazał się bardzo dobrym pomysłem, strasznie fajnie można się tym bawić lecz jest to trudne, okiełznanie shifta do poziomu mistrzostwa może trochę zająć. W przeciwieństwie do kolegi wyżej, ja uważam że wnętrza są dobrze wykonane i najwięcej frajdy mamy gdy używamy kamery FPP.

Fajne są też małe szczegóły typu, gdy użyjemy ręcznego, widać jak Tanner pociąga hamulec, to samo z klaksonem itp. (jedynie gdy zmieniamy muzykę nie widziałem, żeby Tanner dotykał odtwarzacza). Gra na pewno wciągnie mnie na długie godziny, a może i na dłużej, jeśli multi wypali, na co liczę. Szkoda, że do dema nie dali Free Roam'a, to bym się bardziej pobawił... No cóż, wrzesień już tuż tuż.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też ograłem w demo i mogę powiedzieć bez bicia, że stary dobry Driver powrócił!

Uciekanie przed policją, driftowanie na zakrętach i wykonywanie różnych innych sztuczek znów robi frajdę. Shift okazał się bardzo dobrym pomysłem, strasznie fajnie można się tym bawić lecz jest to trudne, okiełznanie shifta do poziomu mistrzostwa może trochę zająć. W przeciwieństwie do kolegi wyżej, ja uważam że wnętrza są dobrze wykonane i najwięcej frajdy mamy gdy używamy kamery FPP.

Fajne są też małe szczegóły typu, gdy użyjemy ręcznego, widać jak Tanner pociąga hamulec, to samo z klaksonem itp. (jedynie gdy zmieniamy muzykę nie widziałem, żeby Tanner dotykał odtwarzacza). Gra na pewno wciągnie mnie na długie godziny, a może i na dłużej, jeśli multi wypali, na co liczę. Szkoda, że do dema nie dali Free Roam'a, to bym się bardziej pobawił... No cóż, wrzesień już tuż tuż.

no widzisz homer udało się

po raz pierwszy zgadzam się z tobą w 100%

gra jest super czekam na premiere

Edytowane przez erwines

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no widzisz homer udało się

po raz pierwszy zgadzam się z tobą w 100%

gra jest super czekam na premiere

Z mądrym człowiekiem trudno się nie zgodzić. :thumbsup:

Edytowane przez Homer S

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Średnia ta gra, a ten cały Shift może jest fajny, ale jest bezsensowny i głupi. Owszem, można fajne rzeczy robić (shift w tira i kasacja policjanta jadącego zaraz za Tannerem), ale ja wolałem realistyczniejsze stare Drivery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To Driver był realistyczny? Shift został wprowadzony po to, żeby gracz nie musiał wychodzić z samochodu. Jakby dali możliwość wysiadania, to znowu by musieli dać możliwość strzelania, skakania itd. A jak to wyszło, wszyscy wiemy. Męczą mnie już te komentarze. Twórcy chcieli wprowadzić jakąś innowację, a głupie i nierealistyczne to jest noszenie 50 giwerek w kieszeni od marynarki.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racja chociaż dziwi mnie fakt dlaczego Tanner nie mógłby np. shiftować się w policjanta żeby zatrzymał wóz?

Edytowane przez RomanVelBurdel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrócił by się do swojego ciała a policjant by znów ruszył, co by mu to dało? Przecież go nie zabiję, sam jest gliną. Tak samo jak nie ma możliwości shiftu w samochód, który ścigamy. Gra byłaby za prosta.

Co poziomu trudności, te ograniczenia czasowe to tylko dodatek do dema? Bo jeśli nie, to ja dziękuje. Ostatnią misję to cholernie trudno skończyć bo na ucieczkę glinom i dojechanie na miejsce mamy 4 minuty...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×