Skocz do zawartości
ONE

Driver: San Francisco

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie; warto wydać 110 - 120 pln na używkę Driver`a? Historia ciekawa? Kupować czy czekać aż po świętach stanieje do 8 dych?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

120 używka? Przecież na allegro już są lekko ponad 100zł nówki w folii.

Czy brać? Wg mnie warto, ale nie napalaj się, że jest to jakaś genialna gra.

Jest to po prostu fajna gra do pogrania, jak nie ma się w nic innego do grania.

Fabuła? Nie wiem, pograłem trochę na PC, ale fabułę to już chyba wszyscy mniej więcej znali przed wyjściem gry :)

Czy ciekawa? To już wg mnie kwestia gustu. Jednemu się spodoba, jednemu nie.

Dla mnie trochę naciągana, ale i tak i tak wszystko sprowadza się do gnania furami po mieście :)

PS.

A ceny to zejdą pewnie dopiero po świętach, jak nie później. A różnica 20zł? Warto tyle czekać?

Musisz sobie sam odpowiedzieć :)

Poza tym funt i euro stoją tragicznie wysoko, więc z tą ceną może być różnie, może nawet pójść w górę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam moje pytanie: "czy miał ktoś problemy z trofeum Connoiseur?"

Granie przez ustawki w gronie przyjaciół z listy PS3 (nie gry publiczne) nabija trofea multi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos z was mial problem z dialogami w grze?

Dopiero co kupilem gre i nie ma dialogow - sa napisy po polsku ale nie ma dzwiekow dialogu??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W multi gra masa ludzi, trofea TYLKO w grze publicznej, Connoiseur weszło bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A trofea wbrew pozorom sa banalne, mnie najbardziej martwily flagi a jak zaczalem grac w ten tryb tak bez problemu uporalem sie w jeden wieczor :) a teraz jak gre mozna wyrwac za mniejsza kase to tytul godny polecenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem grać w Drivera i mam takie pytanie, a dokładnie to kilka pytań.

1. Uplay Passport do Drivera zniknął z naszego PSS? Bo go w ogóle nie ma, kod nie działa, itd.

Rozumiem, że zrezygnowali z niego, ponieważ Trial jest na 999 godzin, czyli rozumiem, że w nieskończoność?

2. Instalowałem na początku grę i miałem włączony polski język w XMB. Pech chciał, że trofea teraz też mam po polsku.

Gra niestety polskiego nie ma, ale nazwy i opisy pucharków zostały po polsku, co mnie trochę razi, bo nie przepadam za polonizacjami.

Jest opcja, żeby opisy pucharków znów były po angielsku? Oczywiście XMB już mam po angielsku, ale polskie nazwy zostały, co jest troszkę dziwne.

Spróbuję jeszcze przeinstalować grę i zainstalować na angielskim XMB, może to coś pomoże.

Ogólnie gra mi się podoba, nawet bardzo muszę powiedzieć po dłuższym graniu. Online wymiata, tyle zabawy, że aż szkoda kończyć po prostu sesję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1: Ja właśnie wstrzymałem się z wpisywaniem passa gdyż trial ciągle działa i z 999godzin nie ubywa heh.

2: U mnie tak samo więc chyba zostaję Ci przeinstalowanie na nowo.

Jakbyś pogrywał online to daj znać na PSN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę powiedzieć, że im dłużej gram, tym gra mi się coraz bardziej podoba.

Taka prosta, ale nawet fajnie rozbudowana. "Znajdźki" nie są jakoś specjalnie poukrywane, eventy nie są jakieś specjalnie trudne, ale trzeba też uważać, levelowanie w online jak i sama rozgrywka również niczego sobie, no i pucharki również nie są trudne do zrobienia.

Co do fabuły to jeszcze się nie zagłębiałem jakoś specjalnie, bo nie ukończyłem gry, ale póki co jest ok. Wiadomo, że to całe przenoszenie, itd. musieli czymś usprawiedliwić. Wg mnie jest ok.

Po prostu ominęli w sprytny sposób cały etap łażenia po mieście i przesiadania się z auta do auta. Teraz jak widzimy coś fajnego, to raz dwa i już tym jedziemy.

Oczywiście gra również ma swoje minusy. Zachowanie się niektórych samochodów jest tragiczne. Niektórymi tak buja, że aż szkoda czasu tracić na jeżdżenie nimi, tylko od razu shift do innego.

Również występuje tutaj głupkowaty efekt przyklejania się do wszystkiego...uderzymy w samochód to się przylepiamy, uderzymy w bandę, to się przylepiamy.

Nie mówię, że zawsze i że mamy się odbijać jak piłki, ale w niektórych przypadkach jest to bardzo przesadzone i irytuje jak cholera, szczególnie podczas gry online.

Mówiąc krótko...bardzo solidny produkt za małe pieniądze obecnie. Jak ktoś nie grał to polecam, naprawdę przyjemnie się gra i czas leci jak z bicza strzelił przy tej gierce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W grze jest multiplayer ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dodam, że pomalutku umiera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dodam, że pomalutku umiera

W dzień ciężko znaleźć ludzi, to prawda. Ale wieczorem i w nocy żadnego problemu. Ostatnio grałem to non stop pełny pokój był, a grałem teamowe które nie są chyba tak popularne.

Ogólnie online jest słaby wg mnie. W większości przypadków wygrana zależy od szczęścia a nie umiejętności. Chyba tylko klasyczny wyścig daje jakąkolwiek frajde. Ale to moje zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie multi też jest słabe. Żaden tryb nie przypadł mi do gustu, nie oczekiwałem tu jakiś kokosów, ale na prawdę - zawiodłem się. A ze znalezieniem ludzi nie miałem nigdy problemów, może to dlatego, że online grałem zaraz po premierze, a teraz nawet nie chce mi się wejść w ten tryb ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam 2 pytania. Czy jest możliwość zmiany licznika z mil na kilometry? Oraz czy w trybie split screen free drive odblokuja sie jakies samochody czy do końca będzie tylko kilka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ukończyłem niedawno grę i przy okazji zrobiłem platynę i tak chciałem kilka słów napisać.

Jeśli chodzi o singla, to gra jest bardzo fajna. Fabuła naprawdę mnie wciągnęła. Myślałem, że będzie nudna i oklepana aż do bólu, ale jest naprawdę ciekawa i warta uwagi.

Co do rozgrywki to niestety misji fabularnych jest bardzo mało. Jeśli dobrze pamiętam, to średnio na chapter (których jest chyba 7 czy 8) przypada góra po 2/3 krótkie misje.

Większość czasu zajmuje nam wykonywanie dodatkowych misji, w postaci wyzwań, itd. Niektóre są naprawdę fajne, ale sporo nudzi się już po kilku razach, a niestety większość razy powtarzamy już te same misje, tylko z trudniejszymi wymaganiami.

Mimo wszystko z singlem mam w sumie same dobre doznania.

Wszystko zmienia się niestety o 180, gdy gramy w multi. Tryby są debilne. Ewidentnie poszli na ilość, a nie na jakość.

Robienie pucharków online było dla mnie totalną katorgą, wydaje mi się, że to najgorszy tryb online w jaki miałem ostatnio okazję grać, a gram sporo.

Jeśli tego mało, to podczas gry przeważnie nie decydują umiejętności, a szczęście. Jeśli nie zostaniemy staranowani przez kogoś innego, to na pewno wjedziemy w jakieś auto z ruchu ulicznego, których jest po prostu od cholery...

Do tego należy jeszcze dodać jakieś poronione kwalifikacje pomiędzy zawodami...nie wiem po co to...czy jedzie nas 2 czy 8 to trzeba to jechać i tracić czas.

Na początku może wydaje się to fajne, ale po jakimś czasie trafia szlag człowieka jak musi znowu brać w tym udział.

O tym, że online w godzinach południowy jest martwy nawet nie piszę. Dopiero wieczorem/nocą można znaleźć jakiś ludzi do grania.

Jeśli ktoś chce kupić grę dla singla to jak najbardziej polecam! Gra się bardzo fajnie i przyjemnie.

Zaś jeśli ktoś myśli o online to trzymać się z daleko od tego kaszalota!

Ci co chcą platynować niech nastawią się na debilną rozgrywkę aż do bólu.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za recenzje gierki Patricko. Ja ja zakupuje... Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam 2 pytania. Czy jest możliwość zmiany licznika z mil na kilometry? Oraz czy w trybie split screen free drive odblokuja sie jakies samochody czy do końca będzie tylko kilka?

Ponawiam pytania.

Co do gry, multi (poza split screen) mnie nie interesuje więc nie oceniam. Jestem wielkim fanem pierwszej części i San francisco naprawde przypadło mi do gustu. Świetne samochody, duzy realizm (wielki plus za OOBE).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytania.

Co do gry, multi (poza split screen) mnie nie interesuje więc nie oceniam. Jestem wielkim fanem pierwszej części i San francisco naprawde przypadło mi do gustu. Świetne samochody, duzy realizm (wielki plus za OOBE).

Ja zmieniłem sobie język na holenderski całej konsoli i zarazem pojawiły się km/h zamiast mil. Spróbuj może inny język który Ci dobrze leży francuski albo niemiecki. Z tego co pamiętam to w opcjach nigdzie nie znalazłem zmiany jednostek bez zmiany języka w konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tam jest z trophy Koneser, podobno jest zgliczowane? Ktoś to potwierdzi albo podważy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×