Skocz do zawartości
ONE

FIFA 11

Rekomendowane odpowiedzi

Czy wy tez macie taki problem ze zawiesza sie wam wczytywanie trofeow? Bo u mniie bardzo czesto pokazuje sie 0% a w tle widac juz intro i wtedy musze wlaczyc jeszcze raz gre zeby wczytalo dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da rade już się zalogować do PSN? A co za tym idzie do FIFA 11??

do psn tak, ale nadal pisze przy logowaniu do ea, że serwery niedostępne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[Włączasz pomoc -> sztuczki techniczne i ćwiczysz na arenie. potem robisz dokładnie to samo w meczu. Łatwo nie jest :)

jak włączyć ową pomoc i w jakim momencie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[Włączasz pomoc -> sztuczki techniczne i ćwiczysz na arenie. potem robisz dokładnie to samo w meczu. Łatwo nie jest :)

jak włączyć ową pomoc i w jakim momencie?

w menu

-----------------

Teraz takie ogłoszenie mam. Pojawiły się głosy o lidze na manualach. Właśnie założyłem hosting na friko i zainstalowałem forum. Tabelę do organizacji mam ściągniętą - wszystko automatycznie będzie liczyć. W zależności od tego ilu będzie chętnych zobaczymy czy powstanie liga, a może nawet ile ich będzie.

Chętnych zapraszam tutaj, żeby nie śmiecić na ps3site.

Warunki: Gra wyłącznie na manual, reszta do uzgodnienia w ligowym gronie

Edytowane przez bart161180

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wy tez macie taki problem ze zawiesza sie wam wczytywanie trofeow? Bo u mniie bardzo czesto pokazuje sie 0% a w tle widac juz intro i wtedy musze wlaczyc jeszcze raz gre zeby wczytalo dobrze

Tak, nie raz zdarza się to kilka razy pod rząd. Najlepiej jest gdy jak włączysz plejke to nie włączaj od razu gry. Niech chwile podziała bez grania. Niby nic, ale zauważyłem że działa. Kurde kiedy patcha będziemy mieli?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam pytanie, na które od dłuższego czasu nikt nie umie mi odpowiedzieć.

Czy można, a jeżeli tak to w jaki sposób nagrać na kompa filmiki z bramkami, które wrzuciłem z powtórek na server ea games

Będę wdzięczny za odpowiedź

Piszcie na trolesko@gmail.com

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałbym przedstawić swój problem i oczekuję pomocy od znawców. Tak więc kupiłem nową grę FIFA 11 w wersji skandynawskiej, z językiem polskim na allegro. Gra była oryginalnie zapakowana i nowa. Przez cały tydzień grywałem przez sieć na trialu, bo mi się kodu nie chciało rejestrować. Dzisiaj zobaczyłem że został 1 dzień triala więc, nacisnąłem "Zarejestruj kod online paszport" po czym wyskoczył mi błąd z PS3 po angielsku "Ta opcja jest nie dostępna w tym rejonie/regionie"... Kompletnie mnie to zamurowało, mam pytanie, czy jest jakiś sposób zarejestrowania tego kodu? Miał ktoś z was również taki problem? Proszę o szybką pomoc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, nie raz zdarza się to kilka razy pod rząd. Najlepiej jest gdy jak włączysz plejke to nie włączaj od razu gry. Niech chwile podziała bez grania. Niby nic, ale zauważyłem że działa. Kurde kiedy patcha będziemy mieli?

Patch podobno w polowie listopada ://

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam dość czasu aby przeczytać cały temat ale liczę że mi ktoś pomoże

Gram w trybie kariery stworzonym zawodnikiem osiągnąłem poziom kluczowego zawodnika i trener wystawia mnie w każdym meczu nigdy nie zmieniając a gram również w europejskich pucharach. Moja stamina na początku każdego meczu oscyluje w okolicach 20% a skrzydłowy który nie ma siły biegać to żaden skrzydłowy. Jest na to jakaś rada? (podniosłem zawodnikowi wytrzymałość wyzwaniami do chyba 82 ale to i tak niewiele dało)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałbym przedstawić swój problem i oczekuję pomocy od znawców. Tak więc kupiłem nową grę FIFA 11 w wersji skandynawskiej, z językiem polskim na allegro. Gra była oryginalnie zapakowana i nowa. Przez cały tydzień grywałem przez sieć na trialu, bo mi się kodu nie chciało rejestrować. Dzisiaj zobaczyłem że został 1 dzień triala więc, nacisnąłem "Zarejestruj kod online paszport" po czym wyskoczył mi błąd z PS3 po angielsku "Ta opcja jest nie dostępna w tym rejonie/regionie"... Kompletnie mnie to zamurowało, mam pytanie, czy jest jakiś sposób zarejestrowania tego kodu? Miał ktoś z was również taki problem? Proszę o szybką pomoc...

Spróbuj np. jutro. Nie chodzi o to że nie dostępna jest opcja wpisania kodu tylko PS Store. Oni teraz coś naprawiają wiec sklep raz działa raz nie: Sprawdź Miałem to samo napisane wczoraj jak chciałem wejść na zwykłe PSS. Dziś już wszedłem i pobieram demko NFS :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[Włączasz pomoc -> sztuczki techniczne i ćwiczysz na arenie. potem robisz dokładnie to samo w meczu. Łatwo nie jest

jak włączyć ową pomoc i w jakim momencie?

w menu

Gdzie w menu? Moze mnie ktos oswiecic bo nie moge tego znalezc?

Edytowane przez lllll5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie w menu? Moze mnie ktos oswiecic bo nie moge tego znalezc?

W menu głównym gry wchodzisz kolejno: Moja Fifa 11 --> ustawienia i profil --> sterowanie --> sterowanie --> sztuczki techniczne i tam masz "klawiszologię" do wszystkich sztuczek, potem ćwiczysz je na arenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musze się rozpisać, bo jestem trochę zawiedziony trybem kariery dla jednego gracza. Nastawiłem się, że jeżeli w Fifie 10 i WC 2010 były niedociągnięcia to w 11 ich nie będzie. Niestety trochę się zawiodłem. Pierwsze co mnie lekko zdziwiło to fakt że nie można wejść na mecz z ławki co jest dość nierealistyczne. Co to za problem żeby np. w 70 minucie nagle ładował się mecz? I działa to też w drugą stronę, jeśli już wejdziesz na mecz, nie zdejmie cię trener. Jeśli jesteśmy w temacie zmian, grając w Arce przez cały sezon ZAWSZE około 55 minuty Mayawe zmieniał Ivanowski. Trenerze? Nie można zrobić innych zmian!? Dziwne jest też to że jak gram z chłopakami (ja na pozycji napadziora) to zawsze strzelać muszę ja, nawet po dobitce na pustą komputerowy kompan nie trafia <_< Za to jak mnie nie ma w składzie to o dziwo po 2 brameczki - żaden problem. Co się jeszcze rzuca w oczy... szkoda że nie ma meczy reprezentacyjnych, wiedziałem że małe są na to szanse ale po cichu na to liczyłem. Ogólnie rozczarowałem się trochę tym trybem :confused: liczyłem na to że ulepszą to co było w 10, ale mam wrażenie że tylko to zmienili wizualnie. Dlatego gram Menadżerem. Ten tryb zawsze mi się podoba. :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc jeszcze nie grałem w karierę dla jednego gracza, bo jak na razie wolę grę w sieci i Legią w menedżera, ale tak sobie myślę, że to może być wina Twojego poziomu trudności... mogę się mylić... na jakim grasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram na zawodowiec i mam tak samo. Gdy grałem w Legii, to w ogóle nie mogłem liczyć na to, że ktoś poza mną strzeli bramkę. Po przejściu do Juventusu jest trochę lepiej, ale tylko trochę. Wiem, że to nie jest najwyższy poziom trudności, ale mimo wszystko chyba nie powinno tak być. No i gram już 4 sezon, a powołania do reprezentacji nie ma, więc obstawiam że w ogóle nie będzie. Właściwie, to wszystko co opisał Graczyk potwierdza się i u mnie. Do tego często gram bardzo zmęczonym zawodnikiem gdy mecze są co 2-3 dni, co jest bardzo upierdliwe. W Fifa 10 zdaje się była opcja "poproś o zmianę" w trakcie meczu, a tutaj nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zagram z kimś 1v1, ale 1-3 gwiazdkowymi drużynami (ekstraklasa itp) psn: feeverpl, zapraszam juz teraz :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę mógł by ktoś napisać orginalne ustawienia kontrolera w fifie bo wszystko przestawiłem a teraz chce wrócić do orginalnych. Z góry dzięki za pomoc,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc jeszcze nie grałem w karierę dla jednego gracza, bo jak na razie wolę grę w sieci i Legią w menedżera, ale tak sobie myślę, że to może być wina Twojego poziomu trudności... mogę się mylić... na jakim grasz?

Zaczynałem na Klasie światowej, ale zmieniałem na Legendarny i na Zawodowca, różnica była tylko w grze (na najwyższym więcej podań wymieniali zarówno rywale jak i moja drużyna). Ale koniec końców ostatnio na Legendarnym Mayawe na pustą nie trafił...

Mam prośbę mógł by ktoś napisać orginalne ustawienia kontrolera w fifie bo wszystko przestawiłem a teraz chce wrócić do orginalnych. Z góry dzięki za pomoc,

Wystarczy w ustawieniach kontrolera na samą górę i zamiast Własna A na domyślne czy klasyczne.

Ale jak chcesz to jest tak:

:triangle: Podanie prostopadłe

:square: Wrzutka\lob (niewiem jak jest tam napisane)

:cicle: Strzał

:x: Podanie

:r1: Finezyjny strzał

:l1: Zmiana zawodnika

:r2: Szybki Bieg

:l2: Kontrola tempa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jak chcesz to jest tak:

:triangle: Podanie prostopadłe

:square: Wrzutka\lob (niewiem jak jest tam napisane)

:cicle: Strzał

:x: Podanie

:r1: Finezyjny strzał

:l1: Zmiana zawodnika

:r2: Szybki Bieg

:l2: Kontrola tempa

To wiem nie jesten laikiem w fife.

Chodzi mi o podania asysta i manual itd,itp.

Edytowane przez kazik12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jak chcesz to jest tak:

:triangle: Podanie prostopadłe

:square: Wrzutka\lob (niewiem jak jest tam napisane)

:cicle: Strzał

:x: Podanie

:r1: Finezyjny strzał

:l1: Zmiana zawodnika

:r2: Szybki Bieg

:l2: Kontrola tempa

To wiem nie jesten laikiem w fife.

Chodzi mi o podania asysta i manual itd,itp.

Aaa to sory :tongue: Nie pamiętam jak jest normalnie, ja gram na manualu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jak chcesz to jest tak:

:triangle: Podanie prostopadłe

:square: Wrzutka\lob (niewiem jak jest tam napisane)

:cicle: Strzał

:x: Podanie

:r1: Finezyjny strzał

:l1: Zmiana zawodnika

:r2: Szybki Bieg

:l2: Kontrola tempa

To wiem nie jesten laikiem w fife.

Chodzi mi o podania asysta i manual itd,itp.

opcje - ustawienia kontrolera, szukaj w menu, albo przed meczem masz zawsz tą opcje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Przepraszam z góry jeśli to głupie pytanie, ale przeglądałem już chyba wszystko w grze i w Internecie szukałem i nie mogę znaleźć rozwiązania.

Zacząłem dziś grać w Fife po sieci i nie wiem jak zrobić żeby zmienić na stałe ustawienia drużyny i przede wszystkim skład tak jak to można ustawić do trybów offline. Przed każdym meczem online muszę to wszystko przestawiać, z formacją i taktyką to jeszcze jest półbiedy bo je można wczytać, ale skład za każdym razem muszę sobie sam przestawiać (np. w Bayernie którym gram wpuszczać Demichelisa, Robbena itd.). Nie chce mi się wierzyć że nie ma tak podstawowej opcji.

Z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×