Skocz do zawartości
ONE

FIFA 11

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję że wyraziłeś swoją opinię i pokazałeś swój poziom wiedzy o futbolu i kulturę :)

Jestem ekspertem w sprawach futbolu a w domu mam kradzioną kolekcję dzieł Picassa, więc służę uprzejmię radą.

Ktoś chce przygarnąć FIFĘ w zamian za GT5 lub PESa 2011 ?

BTW: asysta dla cip.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej! czy można przy dośrodkowaniach spowodować , żeby napastnicy biegli na drugi słupek, bardzo często przy kontrze skrzydłem obrońcy drużyny przeciwnej i moi napastnicy biegną na pierwszy słupek a drugi jest odkryty.???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem powinno być to rozwiązane w ten sposób:

gracz ucieka - mecz nie zostaje rozłączony tylko mogę go dokończyć a drużyna uciekiniera jest sterowana przez konsolę na najłatwiejszym poziomie. Oczywiście tak jak mówisz może być tak że ktoś by ustawiał mecze ale czy teraz też tak nie można?? Ustawia się dwóch graczy do meczu i jeden gra a drugi idzie jeść obiad...:) a ten pierwszy nabija sobie zwyciestwa...

innym sposobem dla uciekinierów mógłby być czasowy ban na online. są 2 typy ucieczki (zerwane połaczenie z internetem, wyłączenie światła i za to bym nie karał, ale za "wyjdź do menu głównego" ban na 24 godziny na granie online)

??? Przecież w przypadku ucieczki mecz jest traktowany jako wygrana 3:0 .

polecam sprawdzanie statystyk na ea.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to prawda ze grając 'z asystą' gra staje się potyczką dla prawdziwych koneserów zręcznościówek, mało to ma wspólnego z rzeczywistością i realizmem.

Manual - super sprawa, przypadkowo ktoś mi to pokazał, że jest możliwość grania w ten sposób. I stało się tak jakbym zakupił nową grę! ;D

Zupełnie inna zabawa....

jeśli ktoś chciałby zagrać online na manualu(PS3), moja nazwa użytkownika: black_mamba_pl

na zachętę dodam że gram....Palermo i mogę zagrać z każdym realem albo czelsi ;D

zapraszam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jeśli ktoś by mi powiedział jaką kombinacją zrobić trick z filmiku

z minuty 1:30, Real Madryt thicastilho Online. Z góry dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powinno być tutaj

A jak nie tam, to poszukaj w youtube " ps3 fifa 11 skilla albo tricks "

I po sprawie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc chlopaki !

Pomozcie mi bo to wk**wia , wiec tak gdy zrobie wyzwanie wg to pokazuje ze jest ok, ale jak ponownie wlaczam gre to juz nie ma . I niewiem o co chodzi ?

A moze ktos wie czy mozna save wrzucic do fify ? Bo juz tyle razy zlamano ps3 ze .......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy się chwali bramkami to wrzucę i swoją zabójczą kontrę dla Tych którzy kochają wrzutki :))))

http://www.ea.com/pl...eo/ugc/60373044

Legia rządzi!!!!!!

O fak. Majstersztyk. Te dośrodkowania robiłeś normalnie Kwadratem (klasyczne ustawienie) czy jakaś jeszcze kombinacja. Bo to było naprawdę świetne! Ave (L).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O fak. Majstersztyk. Te dośrodkowania robiłeś normalnie Kwadratem (klasyczne ustawienie) czy jakaś jeszcze kombinacja. Bo to było naprawdę świetne! Ave (L).

Pierwsze podanie na skrzydło było trójkątem po ziemi drugie było L1+trójkąt trzecie od razu z powietrza L1+trójkąt i dynka.

Miałbym dużo więcej jeszcze lepszych bramek gdyby nie "uciekające panny młode".

Ostatnio Astizem miałem efektowna główkę szczupakiem po rzucie wolnym którego by 95% graczy strzelało bezpośrednio.

W ogóle odkąd gram FIWC to jest git bo takie Chelsea czy Reale to regularnie dostają 3-0 4-0 a zdarzyło się ograć i 6-0.

Szkoda tylko że w Fifie jest tak że jak masz przegrać mecz to przegrasz 0-1 choćby nie wiem jak byś dobrze grał bo jakiś fred weźmie Real i myśli że jest dobry a takie drużyny z góry są w tej grze faworyzowane.A to wolny za nic z linii pola karnego a to piłka odbije się od sędziego a to każda wybijana piłka trafia mu pod nogi ITD.

Jak widzę że ktoś bierze jakieś Lille Hannover czy coś z niższej Angielskiej to wiem że taki koleś wie o co kaman a nie pindolinki z Realami Barcelonami na czele w FIWC-śmiech na sali.

Apeluje do Was jeśli gracie FIWC grajcie drużynami słabszymi bo po to jest ta rozgrywka zrobiona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

N

Pierwsze podanie na skrzydło było trójkątem po ziemi drugie było L1+trójkąt trzecie od razu z powietrza L1+trójkąt i dynka.

Miałbym dużo więcej jeszcze lepszych bramek gdyby nie "uciekające panny młode".

Ostatnio Astizem miałem efektowna główkę szczupakiem po rzucie wolnym którego by 95% graczy strzelało bezpośrednio.

W ogóle odkąd gram FIWC to jest git bo takie Chelsea czy Reale to regularnie dostają 3-0 4-0 a zdarzyło się ograć i 6-0.

Szkoda tylko że w Fifie jest tak że jak masz przegrać mecz to przegrasz 0-1 choćby nie wiem jak byś dobrze grał bo jakiś fred weźmie Real i myśli że jest dobry a takie drużyny z góry są w tej grze faworyzowane.A to wolny za nic z linii pola karnego a to piłka odbije się od sędziego a to każda wybijana piłka trafia mu pod nogi ITD.

Jak widzę że ktoś bierze jakieś Lille Hannover czy coś z niższej Angielskiej to wiem że taki koleś wie o co kaman a nie pindolinki z Realami Barcelonami na czele w FIWC-śmiech na sali.

Apeluje do Was jeśli gracie FIWC grajcie drużynami słabszymi bo po to jest ta rozgrywka zrobiona.

Nie wiem czy wiesz, ale w FIWC wszystkie drużyny mają ujednolicone statystyki. Nie ważne czy grasz Legią , czy Realem, zawodnicy mają taką samą pulę umiejętności.

Także można grać Legią tak samo dobrze jak Barcą, różnica to herb, koszulki i wygląd piłkarzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

N

Nie wiem czy wiesz, ale w FIWC wszystkie drużyny mają ujednolicone statystyki. Nie ważne czy grasz Legią , czy Realem, zawodnicy mają taką samą pulę umiejętności.

Także można grać Legią tak samo dobrze jak Barcą, różnica to herb, koszulki i wygląd piłkarzy.

Wow dzięki że mi powiedziałeś:) jednak weź sobie Chelsea i weź sobie Legię to z góry faworyzowana jest Chelsea to im bedzie odbita piłka spadać pod nogi to do nich pierwsze poleci piłka odbita od arbitra i to Drogba przepcha 4 obrońców na raz:)

Maximum umiejętności zawodnika w FIWC to 85.Ja jak ustawię sobie Legię to tylko 3 zawodników ma 84 reszta ma 85 na boisku.I co z tego???Jak bedę gniótł jakiegos gnoja cały mecz a on strzeli w 90 minucie na 0-1 bo Drogba zostanie trafiony w głowę.......Ta gra jest taka że jak masz przegrać to choćby nie wiem jakbys grał i ile miał okazji to i tak przegrasz.Ja mam teraz taki okres w swojej grze (drugi raz) że mogę wygrywać 2-0 czy 3-0 a mecz i tak kończy się 2-2 3-3 albo 2-3 3-4 hahah.I tak jest kilka dni a później znowu będę wygrywał po 4-0 czy 6-0 z Chelsea czy z Barceloną.Wkur... mnie to już i zacznę grać w Fifę 10 bo ta fifa ma więcej błędów niż ja włosów na głowie :) czasem nie wiem jak mam grać........Dwa dni temu wygrywałem 2-0 była 89 minuta i przegrałem 3-2 hahah i czy to jest normalne??Koleś nie grał nic cały mecz a nagle dostał mega sił na 5 minut tak że każdy mój wykop spadał mu pod nogi tak że każde moje podanie dołem było przecinane??Ta gra jest dla ludzi którzy nie potrafią grać i może to głupie ale takie jest moje zdanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Legia na pewno jest wolniejsza, i zawodnicy się szybciej męczą + słabsze strzały itp. ;] (wnioskując po tym jak ja gram).

Wrrr. Jakby ktoś mi po "swojemu" wytłumaczył jak mam zrobić coś takiego

bym był dozgonnie wdzięczny.!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i ktoś tutaj gdzieś wyżej opisywał taktyki w Fifie to moge powiedzieć że są one gów.. warte tak samo jak i ta jebn.... gra :) kto ma nerwy do tej gry dla downów to powodzenia w ogrywaniu maćków z klanu.Po meczach w tej fifie wiem jak czuje się kobieta po sexie analnym :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmieszą mnie niektóre opinie w tym temacie.

Nieważne jaką taktykę stosuję przeciwnik, z każdym da się wygrać. Myślisz że się nie da? Widocznie robisz coś źle ;)

Nie radzę zwalać winy na przeciwnika (chyba że ucieka to rozumiem), jak ktoś gra prostą i przewidywalną piłkę to nic nie wykombinuje. Moja rada - myślcie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boooooże! Da się gdzieś sprwadzić mój stan psychiczny, bo jest porażka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy weźcie pomóżcie mi, bo już nie wytrzymuje psychicznie hehe. Czy też odczuwaćie taki duży skok po przejściu z Fify 10? Nie mówię że byłem w nią dobry, ale raczej dobrze mi się grało. Strzelałem sporo bramek i wygrywałem jak grałem przez neta. Teraz mam ta Fife 11. No i jest tragedia. Tak ciężko mi się gra. Tak jakoś kurde nie mam pomysłu na ta grę. Gra mi się mozolnie, beznadziejnie i zupełnie bez polotu. Owszem strzelam czasem te bramki, wygram kilka męczy, ale to nie to. Te bramki takie wymeczone i bardziej jakoś szczęściem strzelone niekiedy a nie ta że w 100% z mojej zasługi. Wiem że najlepszą radą jest "graj graj i trenuj". No ale może ktoś by dał jeszcze jakieś inne wskazówki? Bo jak tu grać jak nie ma przyjemności w ogóle z gry. Non stop prawie dostaje baty. I to nie gram z nikim dobrym zwykle leszcze jadą mnie jak burą suke. Rzuty wolne to czarna magia. Oglądałem te filmiki próbowałem ćwiczyć ale mimo że strzelam naprawdę lekko to ta piłka leci 2 metry nad bramka. A trzymam ta lewą gałkę do przodu. Zwody też mi nie wychodzą. Kurde w 10 jakoś to łatwie wydaje mi się że było. Tutaj robię tak jak trzeba to jakoś to wolno wydaje mi się że działa. Zanim on to zrobi i w ogóle dojdzie do niego że ma to zrobić to już nie mam piłki. Bardzo ale to bardzo często próbuje zrobić obrót z piłka, chyba ruletka to się nazwa no to on tylko przekłada nogę nad piłka. Nie wiem może ktoś zagra ze mną i powie mi w czym robię błąd, albo może dać jakieś rady no bo ja już nie mam siły. Kurde mi to piłkę odbierają bez problemu ja jakoś nie mogę. Już mnie to wkurza. Weźcie coś powiedzcie hehe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzal ktos, czy na polskiej wersji FIFA´y bedzie dzialal dodatek Live Season z innego kraju? Mieszkam obecnie w Niemczech i chcialbym kupic ten dodatek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy weźcie pomóżcie mi, bo już nie wytrzymuje psychicznie hehe. Czy też odczuwaćie taki duży skok po przejściu z Fify 10? Nie mówię że byłem w nią dobry, ale raczej dobrze mi się grało. Strzelałem sporo bramek i wygrywałem jak grałem przez neta. Teraz mam ta Fife 11. No i jest tragedia. Tak ciężko mi się gra. Tak jakoś kurde nie mam pomysłu na ta grę. Gra mi się mozolnie, beznadziejnie i zupełnie bez polotu. Owszem strzelam czasem te bramki, wygram kilka męczy, ale to nie to. Te bramki takie wymeczone i bardziej jakoś szczęściem strzelone niekiedy a nie ta że w 100% z mojej zasługi. Wiem że najlepszą radą jest "graj graj i trenuj". No ale może ktoś by dał jeszcze jakieś inne wskazówki? Bo jak tu grać jak nie ma przyjemności w ogóle z gry. Non stop prawie dostaje baty. I to nie gram z nikim dobrym zwykle leszcze jadą mnie jak burą suke. Rzuty wolne to czarna magia. Oglądałem te filmiki próbowałem ćwiczyć ale mimo że strzelam naprawdę lekko to ta piłka leci 2 metry nad bramka. A trzymam ta lewą gałkę do przodu. Zwody też mi nie wychodzą. Kurde w 10 jakoś to łatwie wydaje mi się że było. Tutaj robię tak jak trzeba to jakoś to wolno wydaje mi się że działa. Zanim on to zrobi i w ogóle dojdzie do niego że ma to zrobić to już nie mam piłki. Bardzo ale to bardzo często próbuje zrobić obrót z piłka, chyba ruletka to się nazwa no to on tylko przekłada nogę nad piłka. Nie wiem może ktoś zagra ze mną i powie mi w czym robię błąd, albo może dać jakieś rady no bo ja już nie mam siły. Kurde mi to piłkę odbierają bez problemu ja jakoś nie mogę. Już mnie to wkurza. Weźcie coś powiedzcie hehe.

Ja zamieniam FIFĘ na PESa. Nie mówię, że PES jest lepszy, szukam czegoś nowego, bo w piłkę jakąś trzeba grać, póki zima :biggrin: . A ten, mam tak samo jak Ty, tzn. ja zwykle jadę po gościach, ale ostatnio FIFA mnie wkurza, jest zbyt przewidywalna. Byłem w nią dobry, w pewnym momencie 85 na świecie, ale to nie to, nie czuję tej gry. Gra na manualu jest spoko, ale ma błędy, nie mogę się do tej FIFY przekonać.

Nie mam chęci by grać w turniejach albo ligach, a w 10 grałem sporo. Nie ma rady na zmęczenie materiału.

@legionista- poradnik jest zajebisty, taktyka idealnie wyłożona, na momentum jednak nie ma rady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@legionista- poradnik jest zajebisty, taktyka idealnie wyłożona, na momentum jednak nie ma rady.

tak ale ja jakos nie widzę zmiany bo biegają tak samo jak wcześniej.

Co masz na myśli o momentum????

Jeśli chcesz mozemy zagrac kiedys towarzyski mecz i powiesz mi co robie zle jesli jestes w miare dobry bo mnie juz uj strzela :)

Mozesz zaprosić mnie na konsolecie moj nick to legionista87 albo drugi nick .............

...........Tshabalala87 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W FIFĘ nie gram już na szczęście,a momentum- nie, dajcie mi spokój, nie dziś, głowa mnie boli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klub Ultra Squad PL (wcześniej Elite Squad PL) poszukuje do zawodników do gry na pozycjach: DOW i BR. Każdy powinien mieć co najmniej 75%( BR powinien mieć co najmniej 40/50 wyzwań bramkarzem, a DOW najlepiej jakbym miał dobrze rozwiniętą gwiazdę w obronie). Gracze powinni być aktywni i być na konsoli w godzinach popołudniowych i wieczornych. Proszę zgłaszać się na psnid lukasz4268. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy weźcie pomóżcie mi, bo już nie wytrzymuje psychicznie hehe. Czy też odczuwaćie taki duży skok po przejściu z Fify 10? Nie mówię że byłem w nią dobry, ale raczej dobrze mi się grało. Strzelałem sporo bramek i wygrywałem jak grałem przez neta. Teraz mam ta Fife 11. No i jest tragedia. Tak ciężko mi się gra. Tak jakoś kurde nie mam pomysłu na ta grę. Gra mi się mozolnie, beznadziejnie i zupełnie bez polotu. Owszem strzelam czasem te bramki, wygram kilka męczy, ale to nie to. Te bramki takie wymeczone i bardziej jakoś szczęściem strzelone niekiedy a nie ta że w 100% z mojej zasługi. Wiem że najlepszą radą jest "graj graj i trenuj". No ale może ktoś by dał jeszcze jakieś inne wskazówki? Bo jak tu grać jak nie ma przyjemności w ogóle z gry. Non stop prawie dostaje baty. I to nie gram z nikim dobrym zwykle leszcze jadą mnie jak burą suke. Rzuty wolne to czarna magia. Oglądałem te filmiki próbowałem ćwiczyć ale mimo że strzelam naprawdę lekko to ta piłka leci 2 metry nad bramka. A trzymam ta lewą gałkę do przodu. Zwody też mi nie wychodzą. Kurde w 10 jakoś to łatwie wydaje mi się że było. Tutaj robię tak jak trzeba to jakoś to wolno wydaje mi się że działa. Zanim on to zrobi i w ogóle dojdzie do niego że ma to zrobić to już nie mam piłki. Bardzo ale to bardzo często próbuje zrobić obrót z piłka, chyba ruletka to się nazwa no to on tylko przekłada nogę nad piłka. Nie wiem może ktoś zagra ze mną i powie mi w czym robię błąd, albo może dać jakieś rady no bo ja już nie mam siły. Kurde mi to piłkę odbierają bez problemu ja jakoś nie mogę. Już mnie to wkurza. Weźcie coś powiedzcie hehe.

Spróbuj może w konfiguracji kontrolera sprawdzić czy masz ustawienia na asystę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×