Skocz do zawartości
ONE

FIFA 11

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam strasznie wkurzający problem i nie wiem co z nim zrobić , o ile w ogóle coś się da. A mianowicie: Odpalam FIFE , daje szybki mecz rankingowy itd. . Ustalam skład i przechodzę na tą arenę treningową (ta co jest również w menu głównym) i czekam aż minie ten określony czas (treningowy przed meczem). No i mogę tak czekać do następnego roku , gdyż gra nie ma ochoty przejść do meczu (a jak przejdzie po 5 minutach to przeciwnika nie ma). Dzieje się to tylko za pierwszym razem(po odpaleniu gry) , gdy rozłączę neta , wywala mnie do menu , robię szybki mecz rankingowy i normalnie chodzi. Próbowałem wszystkiego ! FIFE kupiłem w dniu premiery ,a takie coś wyskakuje po tym całym patchu 1.04 bodajże. Dodam ,że gra jest jak lustro ,żadnych rys.

Piszę , bo jestem ciekaw czy ktoś z was ma podobny problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam strasznie wkurzający problem i nie wiem co z nim zrobić , o ile w ogóle coś się da. A mianowicie: Odpalam FIFE , daje szybki mecz rankingowy itd. . Ustalam skład i przechodzę na tą arenę treningową (ta co jest również w menu głównym) i czekam aż minie ten określony czas (treningowy przed meczem). No i mogę tak czekać do następnego roku , gdyż gra nie ma ochoty przejść do meczu (a jak przejdzie po 5 minutach to przeciwnika nie ma). Dzieje się to tylko za pierwszym razem(po odpaleniu gry) , gdy rozłączę neta , wywala mnie do menu , robię szybki mecz rankingowy i normalnie chodzi. Próbowałem wszystkiego ! FIFE kupiłem w dniu premiery ,a takie coś wyskakuje po tym całym patchu 1.04 bodajże. Dodam ,że gra jest jak lustro ,żadnych rys.

Piszę , bo jestem ciekaw czy ktoś z was ma podobny problem.

A próbowałeś nacisnąć start.png ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co mam naciskać , skoro po jakimś czasie powinno przejść same ? O ile się nie myle to ok.10 sekund. Próbowałem na wszystko naciskać , i nic!

Tak w ogóle to chodzi mi o tą arenę treningową przed meczem online:) , bo chyba nie zrozumiałeś mnie w poprzednim poście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok mam pytanie jeszcze co do Ultimate Team.

Jakim cudem, kolesie mają kasę naprzykład na IF Naniego ?

230k kosztuje, a ja mam raptem 2k...muszę kupic kogoś w 59th minute i sprzedać drożej, może się otworzy worek z pieniędzmi.

A drugie pytanie, jak najlepiej ulepszyć gracza ? Na forum oficjalnym, niektorzy mówią ze ulepszony zawodnik może być lepszy od IF : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja p......e k...a mać ludzie trzymajcie mnie bo nie wytrzymam !! Wypierdole zaraz tą fife przez okno. Weźcie mi pomóżcie, bo ja nie dam rady psychicznie. Tak się denerwuje że szok !! Na 12 ostatnich meczy 11 mi przerwało przez te serwery EA !! Już miałem passe -8 to jeden mecz CUDEM udało mi się dograć do końca i wygrałem no i teraz non stop przerywa. No co jest ? Z PSN mnie nie wyrzuca z netem kontaktu też nie tracę no to w czym może być problem? Mam napisać do EA ? Zadzwonić? no nie da sie grać. Jak nie przerwie mi połączenie to po prostu cud tak się ciesze jak małe dziecko. A powinno być chyba inaczej, że przerwanie jest raz na rok.

Edytowane przez kakaroto-songo
: wulgaryzmy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja p......e k...a mać ludzie trzymajcie mnie bo nie wytrzymam !! Wypierdole zaraz tą fife przez okno. Weźcie mi pomóżcie, bo ja nie dam rady psychicznie. Tak się denerwuje że szok !! Na 12 ostatnich meczy 11 mi przerwało przez te serwery EA !! Już miałem passe -8 to jeden mecz CUDEM udało mi się dograć do końca i wygrałem no i teraz non stop przerywa. No co jest ? Z PSN mnie nie wyrzuca z netem kontaktu też nie tracę no to w czym może być problem? Mam napisać do EA ? Zadzwonić? no nie da sie grać. Jak nie przerwie mi połączenie to po prostu cud tak się ciesze jak małe dziecko. A powinno być chyba inaczej, że przerwanie jest raz na rok.

Wiesz co stwórz albo poproś by ktoś dodał Cie do Chatu i sprawdź czy przy rozłączaniu z fify również rozłącza Cie z chata, drugim sposobem to grając jednocześnie w fifę spróbuj w tym samym czasie spingować jakąkolwiek strone przed konsole windowsowską i zobacz (przy rozłączeniu w fife) czy wyskakuję Ci napis Upłynąl czas limitu żądania jeżeli tak to znaczy że masz coś z netem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam pytanie. Czy jak wygram na tych 31 stadionach (MOJA FIFA->EDYTUJ ZESPOŁY->STADIONY) to wpadnie mi trofeum "Gospodarz i Gość" ? Czy będę musiał grać na takich stadionach jak Camp Nou czy Emirates Stadium.

Z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja p......e k...a mać ludzie trzymajcie mnie bo nie wytrzymam !! Wypierdole zaraz tą fife przez okno. Weźcie mi pomóżcie, bo ja nie dam rady psychicznie. Tak się denerwuje że szok !! Na 12 ostatnich meczy 11 mi przerwało przez te serwery EA !! Już miałem passe -8 to jeden mecz CUDEM udało mi się dograć do końca i wygrałem no i teraz non stop przerywa. No co jest ? Z PSN mnie nie wyrzuca z netem kontaktu też nie tracę no to w czym może być problem? Mam napisać do EA ? Zadzwonić? no nie da sie grać. Jak nie przerwie mi połączenie to po prostu cud tak się ciesze jak małe dziecko. A powinno być chyba inaczej, że przerwanie jest raz na rok.

mnie też kilka razy w ten weekend wywaliło, zauważyłem że zawsze na weekend są mocno obciążone te serwery i poprostu sobie nie radzą. taka duża popularność gry? czy tak dużo ludzi podobnie jak ja traci w taki bezsensowny sposób czas? ;p nic z tym nie poradzisz, nie ma co się tak wkurzać. popatrz na to nie z perspektywy liczb/rankingów itd. pieprzyć to, liczy się przyjemność z gry. nie ten to inny przeciwnik, who cares? ;D

Edytowane przez black_mamba_pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam problem z Fifą 11. Więc pożyczyłem grę koledze na jakiś czas. Ostatnio mi ją oddał, lecz gra u mnie nie chce się uruchomić :( Wczytuje 27 % trofeów i scina się(?), tzn. po jakiś 30 sekundach słychać normalna muzykę uruchamiania się gry lecz obraz nadal jest na wczytywaniu ;/ Wiecie co może być przyczyną ?

P.S. płyta czysta, bez jakichkolwiek rysek, ani zabrudzeń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema

Mam problem ze strzałami sam na sam z bramkarzem albo ze kilku obrońców biegnie za mną ale są dużo za mną proszę powiedzcie jak wy strzelacie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema

Mam problem ze strzałami sam na sam z bramkarzem albo ze kilku obrońców biegnie za mną ale są dużo za mną proszę powiedzcie jak wy strzelacie .

Finezyjnym. O ile się nie mylę l1.png + cicle.png, ew. podcięcie r1.png+ cicle.png. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema

Mam problem ze strzałami sam na sam z bramkarzem albo ze kilku obrońców biegnie za mną ale są dużo za mną proszę powiedzcie jak wy strzelacie .

Ogarnijcie składnie i ortografię, tego nie da się czytać.

Poćwicz na arenie może te strzały.

'Nie ma głupich pytań są tylko głupie odpowiedzi'

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy zdarza wam się w sieci, że wygraliśycie mecz, a mimo to odjeli wam pkt?? To jakaś sztuczka czy co, bo pokonałem gościa 3-0, który \ miał więcej pkt ode mnie i mi odjęło pkt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy zdarza wam się w sieci, że wygraliśycie mecz, a mimo to odjeli wam pkt?? To jakaś sztuczka czy co, bo pokonałem gościa 3-0, który \ miał więcej pkt ode mnie i mi odjęło pkt.

Stary wez nawet nie mow, ten caly system rankigowy to jedno wielkie gowno. W każdym meczu, który wygyrwam przeciwnik dostaje pkt ( ja też ), a jak remisuje to zawsze mam -800. Dosłownie nigdy nie dostałem + za remis mimo tego ze przeciwnik ma team z 5 gwiazdkami, a ja 4.5. Większość meczy mam przegranych więc wysoko w rankingu nie jestem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może być też tak, że przykładowo: jesteś na 20 levelu a przeciwnik z którym grasz jest na levelu 5. to za zwycięstwo nie można liczyć na wiele pkt. najwięcej się dostaje kiedy pokonasz kogoś na levelu większym od ciebie. z tymi gwiazdkami drużyn też do końca nie wiem jak jest, ale wydaje mi się, że gdy grasz zespołem o mniejszej ilości gwiazdek niż przeciwnik i przegrasz, to dzięki temu zabierają ci mniej pkt, a nawet nie że zabieraja, tylko dostajesz np +4 czy nawet 0. poprostu jest bezpieczniej bo ci nie leci w dół. no i ponawiam pytanie: czy wszyscy graja dla pkt i rankngów czy jest ktoś kto gra jeszcze dla przyjemności? ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

czy jest ktoś w stanie wyjasnić jak i gdzie ustawić grę online 2vs2 ???

Niby wchodze do pokoju 2vs2 zapraszam jakiegos obywatela czekam on sie podlaącza , mecz sie urochamia i tak jest tylko mecz 1vs1 :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kto mi wyjaśni dlaczego niektórzy gracze mają np 25lvl i 10tys punktów? Ja np dla porównania mam 31lvl i 5 tys pkt

druga sprawa: ostatnio gram właśnie mecze z kolesiami co mają po 12tys punktów, a jak wygram dostaje ok 12pkt :/, gdy przegram odejmuje mi prawie 90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mam pewien problem, mianowicie chodzi o tą tablice w menu na której pokazane są statystyki itp.

Problem polega na tym, że na tej tablicy mam napis '' BŁĄD POBIERANIA DANYCH ". I tak juz od jakiegoś czasu, na początku było wszytko ok.

Czy wie ktoś jak zrobic, żebym mógł widziec te statystyki ?

Z góry dzieki.

Edytowane przez ReGGyxd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem, mianowicie chodzi o tą tablice w menu na której pokazane są statystyki itp.

Problem polega na tym, że na tej tablicy mam napis '' BŁĄD POBIERANIA DANYCH ". I tak juz od jakiegoś czasu, na początku było wszytko ok.

Czy wie ktoś jak zrobic, żebym mógł widziec te statystyki ?

Z góry dzieki.

A jesteś podłączony do internetu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Ponawiam pytanie. Czy jak wygram na tych 31 stadionach (MOJA FIFA->EDYTUJ ZESPOŁY->STADIONY) to wpadnie mi trofeum "Gospodarz i Gość" ? Czy będę musiał grać na takich stadionach jak Camp Nou czy Emirates Stadium.

Z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukam chetnego zeby porobic wyzwania wirtualnej gwiazdy w grze nierankingowej. chetny niech pisze na PSN : DZIBSTER93

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Ponawiam pytanie. Czy jak wygram na tych 31 stadionach (MOJA FIFA->EDYTUJ ZESPOŁY->STADIONY) to wpadnie mi trofeum "Gospodarz i Gość" ? Czy będę musiał grać na takich stadionach jak Camp Nou czy Emirates Stadium.

Z góry dzięki za pomoc.

Musisz zagrać na wszystkich jakie są we fifie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jeszcze raz i ponawiam pytanie

czy jest ktoś w stanie wyjasnić jak i gdzie ustawić grę online 2vs2 ??

abym mogł z kumplem zasiąść na jedej kanapie a z drugiej strony "kabla" innych 2 gosci :)

1. niestety do tej pory gdy probowalem sie polaczyc, dochodzilo wielu innych graczy do tego meczu a niby bylo 2vs2

2.Kiedy 2 gracz z "kanapy" jest widoczny w menu ( czy jest taka opcja ) tylko widzialem swoj online login (2 nie bedzie jasna sprawa) ale jak zaznaczyc mojego "kompana" do gry ???

dzieki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×