Skocz do zawartości
ONE

FIFA 11

Rekomendowane odpowiedzi

Bo patch a aktualizacja składów to nie to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To gdzie jest ta aktułalizacja składów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest możliwe utworzenie 2 kont na psnetwork na jednej konsoli tak aby jedna osoba grała w fife na swoim koncie a inna ( czyt. brat) na swoim koncie ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest możliwe utworzenie 2 kont na psnetwork na jednej konsoli tak aby jedna osoba grała w fife na swoim koncie a inna ( czyt. brat) na swoim koncie ???

TAK

Temat Witam, dlaczego na tablicy online w menu fify11 wyświetla się napis "błąd po... Wątek dyskusji Odpowiedź (Lukasz)2011-02-23 12:50 AM Witam serdecznie,

Dziękujemy za kontakt z Centrum Pomocy Technicznej Electronic Arts

Błąd najprawdopodobniej stoi po stronie komputera/konsoli lub połączenia internetowego. Może go wywoływać firewall, nadmierne obciążenie łącza, czy programy typu adware czy spyware. Dlatego proszę wyłączyć wszelkie programy, urządzenia które mogą obciążać łącze oraz firewall. Proszę przeskanować również komputer w poszukiwaniu spyware oraz adware (np. darmowy antywirus: http://www.free-av.com/ , darmowe narzędzie do usuwania adware: http://www.lavasoftu..._aware_free.php , darmowy program do usuwania spyware: http://www.safer-net...rors/index.html )

Pozdrawiam,

Łukasz

EA Centrum Pomocy.

PRÓBOWAŁ KTOŚ TEGO?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli zakładam 2 konto , potem przy włączeniu konsoli wybieram na którym koncie chce grać .............. Tak to leciało :) ????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam kolejne pytanie. Gram w fife 11 od października 2010. 95 % meczów rozgrywam w sieci w polskim pokoju. Problem polega na tym, że w statystykach mam 0% osiągnięć. Nie zdobywam żadnych trofeów. Dodam, że mam rozegrane ponad 250 spotkań. O co chodzi?

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli zakładam 2 konto , potem przy włączeniu konsoli wybieram na którym koncie chce grać .............. Tak to leciało :) ????

robisz dwoch uzytkownikow konsoli i wybierasz przy właczeniu czy konto brata czy twoje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie odnośnie FUT. Czy ktoś wie jak ulepszać swoich zawodników by mieli większe staty na stałe niż na jeden mecz? Mam drużynę zrobioną z samych polskich zawodników i statystyka obrony jest mierna ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TAK

Temat Witam, dlaczego na tablicy online w menu fify11 wyświetla się napis "błąd po... Wątek dyskusji Odpowiedź (Lukasz)2011-02-23 12:50 AM Witam serdecznie,

Dziękujemy za kontakt z Centrum Pomocy Technicznej Electronic Arts

Błąd najprawdopodobniej stoi po stronie komputera/konsoli lub połączenia internetowego. Może go wywoływać firewall, nadmierne obciążenie łącza, czy programy typu adware czy spyware. Dlatego proszę wyłączyć wszelkie programy, urządzenia które mogą obciążać łącze oraz firewall. Proszę przeskanować również komputer w poszukiwaniu spyware oraz adware (np. darmowy antywirus: http://www.free-av.com/ , darmowe narzędzie do usuwania adware: http://www.lavasoftu..._aware_free.php , darmowy program do usuwania spyware: http://www.safer-net...rors/index.html )

Pozdrawiam,

Łukasz

EA Centrum Pomocy.

PRÓBOWAŁ KTOŚ TEGO?

Co ma próbować spaywarem strzelić konsole??? to się odnosi do fify na pc

a na ps3 błąd wynika z blokady portów i tyle w temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To gdzie jest ta aktułalizacja składów?

ups ;)

Już wiem o co kaman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie odnośnie FUT. Czy ktoś wie jak ulepszać swoich zawodników by mieli większe staty na stałe niż na jeden mecz? Mam drużynę zrobioną z samych polskich zawodników i statystyka obrony jest mierna ;/

Nie ma takiej opcji, żeby ulepszać staty na stałe. Taka opcja była w FUT09, potem na szczęście z niej zrezygnowano (bo każdy team miał 99/99/99)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uzytkownik leeewy zapytał sie Czyli to tylko aktualizacja online? W offline nadal stare skład

pytanie nie jest o graniu online,(czytaj uwaznie) bo to wiadomo ze muisz byc podpiety pod neta tylko czy w offline nadal beda stare sklady wiec mu napisalem ze bez podpiecia konsoli do neta nic z tym nie zrobisz i nadal beda stare sklady.

Wybacz wielki milordzie moje niedopatrzenie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc jak ktos chetny go gry Polskimi klubami to zapraszam nick ps--keczu78 psbutton.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Grając w ten sposób dzisiaj wygrałem z gościem na 30 poziomie (sam mam obecnie 13), więc chyba nie jest źle. ;)

wiesz ciężko porównywać. zależy czy grałeś na assisted a przeciwnik na manual, to raz, dwa to jaką drużyną grał twój przeciwnik? ty czelsi...a on może cagliari? ;D moim skromnym zdaniem to nie ma co się nawet chwalić kiedy wygrało się pojedynek online czelsi... ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz ciężko porównywać. zależy czy grałeś na assisted a przeciwnik na manual, to raz, dwa to jaką drużyną grał twój przeciwnik? ty czelsi...a on może cagliari? ;D moim skromnym zdaniem to nie ma co się nawet chwalić kiedy wygrało się pojedynek online czelsi... ;p

Po pierwsze: Nie czelsi a Chelsea.

Po drugie: Z dużej litery, trochę szacunku dla drużyny. :P

Po trzecie: Dobry gracz wygra nawet najsłabszym zespołem na full manual, a osoba która pierwszy raz gra we fifę może mieć problemy grając Chelsea na full Asysta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz ciężko porównywać. zależy czy grałeś na assisted a przeciwnik na manual, to raz, dwa to jaką drużyną grał twój przeciwnik? ty czelsi...a on może cagliari? ;D moim skromnym zdaniem to nie ma co się nawet chwalić kiedy wygrało się pojedynek online czelsi... ;p

Ja nie rozumiem, przecież Chelsea to nie jest jakaś wielka potęga. Jak ktoś chce wygrywać, to niech gra BARCĄ (chociaż ja jej nie trawie). Dzisiaj grałem mecz Lech Poznań - Olimpique Marsylia i przegrałem 1-2 . Niosło mnie to, że wcześniej wgrałem sobie super przyśpiewki, potem podłączamy Kino domowe i aż ciarki przechodzą :D Magiaaa...

))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Próbowałem wszystkiego z tą formacją i nic nie wychodzi. Za którymś razem powróciłem do starego ustawienia i wszystko wróciło do normy. Czyli :

Cech

Ivanovic-Luiz-Terry-A.Cole

Mikel

Essien-Lampard

Anelka-Drogba-Malouda

Torres jakoś mi nie przypadł do gustu. Nie wiem czy tylko ja tak mam ,ale on nie potrafi wykorzystywać 100% sytuacji niestety i dosyć łatwo można nim stracić piłkę. Dziś grałem przeciwko Realowi i było ciężko , bo Ronaldo wrzuca , Adebayor główkuje i bramka;/. Gra przeciwko ManU również stała się trudniejsza , ale o to chodzi. Ja się tylko dziwie ,że Ramires ma zaledwie 79(tak miał od początku) , przecież on jest lepszy od Mikela , który ma 81:).

Edytowane przez Oranje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem wszystkiego z tą formacją i nic nie wychodzi. Za którymś razem powróciłem do starego ustawienia i wszystko wróciło do normy. Czyli :

Cech

Ivanovic-Luiz-Terry-A.Cole

Mikel

Essien-Lampard

Anelka-Drogba-Malouda

Torres jakoś mi nie przypadł do gustu. Nie wiem czy tylko ja tak mam ,ale on nie potrafi wykorzystywać 100% sytuacji niestety i dosyć łatwo można nim stracić piłkę. Dziś grałem przeciwko Realowi i było ciężko , bo Ronaldo wrzuca , Adebayor główkuje i bramka;/. Gra przeciwko ManU również stała się trudniejsza , ale o to chodzi. Ja się tylko dziwie ,że Ramires ma zaledwie 79(tak miał od początku) , przecież on jest lepszy od Mikela , który ma 81:).

Idioto, mógłbyś nie pisać "ManU", bo to obraża zarówno klub, jak i jego kibiców, czyli np. mnie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idioto, mógłbyś nie pisać "ManU", bo to obraża zarówno klub, jak i jego kibiców, czyli np. mnie .

Po pierwsze: Nie obrażaj Go

Po drugie: Dlaczego nie lubicie, jak mówi się na Manchester United ManU?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz ciężko porównywać. zależy czy grałeś na assisted a przeciwnik na manual, to raz, dwa to jaką drużyną grał twój przeciwnik? ty czelsi...a on może cagliari? ;D moim skromnym zdaniem to nie ma co się nawet chwalić kiedy wygrało się pojedynek online czelsi... ;p

Grałem na częściowej asyście, przeciwnik grał Barceloną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po drugie: Dlaczego nie lubicie, jak mówi się na Manchester United ManU?

Przyłączam się do pytania. Co jest takiego strasznego w "ManU"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyłączam się do pytania. Co jest takiego strasznego w "ManU"?

między innymi dlatego ze w języku ang. popularne jest używanie ,,U'' zamiast You. to taki ,,skrót''. I wychodzi ManYou czyli ty (wy) z Manchesteru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

między innymi dlatego ze w języku ang. popularne jest używanie ,,U'' zamiast You. to taki ,,skrót''. I wychodzi ManYou czyli ty (wy) z Manchesteru.

Bez komentarza.

A do skrótów

Man Utd

Manchester UTD

Man United itd. itp.

co ciekawego sobie wymyśliliście?

Edytowane przez Shady

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Życzę Ci dzibster żebyś w życiu tylko takie problemy miał xD heh ManU jest bardzo popularnym zwrotem(również na forach czerwonych diabłów (sorry - Czerwonych Diabłów)) i nie ma w tym nic obraźliwego :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

między innymi dlatego ze w języku ang. popularne jest używanie ,,U'' zamiast You. to taki ,,skrót''. I wychodzi ManYou czyli ty (wy) z Manchesteru.

ale MU jest ok?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×