Skocz do zawartości
ONE

FIFA 11

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam kogos do klubu 2vs2 , klub robimy od nowa , moge grac any albo na zmiane , 4,9k w rankingu w zwyklych meczach , PSN : Xalen9 , niestety brat HS'a , pozostaje chat. Gram w godzinach 16-23 , w weekendy wlasciwie caly czas<br>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanie- czy odpowiednio za jeden wygrany mecz na ręcznym jest jeden lvl up ? Czy to też zależy od zespołu, wyniku itp. ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początku najlepiej grać turnieje offline, tzn z konsolowym przeciwnikiem : )

Mnie na początku irytowały te wszystkie kontrakty, ale dzisiaj od kąd zacząłem grać w FUT minęło około 2 tygodni i już mam na prawdę sporo kasy i dobrych klasowych zawodników to się przyjemnie gra i zarabia kasę na aukcjach : )

Jak grasz turnieje i mecze offline to nie zabiera meczy z kontraktu? Tzn jak mam np 7 mecz zawodnik i zagram turniej offline bądź mecz, to mi nie zmieni się ta liczba?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnio słyszę ciągle coś takiego: "oszust", "co zrobiłeś z moim padem", "możemy zagrać rewanż ale normalnie" itp. czemu ludzie nie lubią grać na manual? i dlaczego robią ze mnie oszusta.. ;o

Bo są ******...

http://www.fifaplay....isy-do-rezerwy/

Zapisz się tutaj, może ktoś zrezygnuje i zagrasz w turnieju full manual.

Edytowane przez kakaroto-songo
: wulgaryzmy, ale na bana pracujesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za ile sprzedać w UT Leandro Salino (SC Braga) i Pippo Inzaghiego (AC Milan). Nie znam ich cen bo np. za Inzaghiego dałem 150 z aukcji. :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra już wiem że nawet grając Offline pobiera z kontraktu mecze co moim zdaniem jest nie bardzo fajne, grając dziś turniej offline brązowym składem max 2 gwiazdki dostawałem po 430coins na poziomie world class...

Podczas turnieju udało mi się strzelić taką brameczke Rafałem Grzelakiem z Widzewa :)

http://www.ea.com/pl/football/wideo/ugc/69439828

Ktoś zna jakiś patent, trick na piękne bramki z daleka? Ogólnie widzę że najczęściej ludzie strzelają je zawodnikami tylko z najlepszych klubów,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś powiedzieć o co chodzi w aukcjach ??, szukałem piłkarza na aukcji, złożyłem ofertę, coinsy mi wcięło aukcja się zakonczyła stuknięciem młotkiem i nie mam ani piłkarza ani monet, jest tylko na czarno w "watch list"

Załamka normalnie bo nie było info ze zostałem przebity czy coś, gdzie sie podziała moja kaska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanie- czy odpowiednio za jeden wygrany mecz na ręcznym jest jeden lvl up ? Czy to też zależy od zespołu, wyniku itp. ?

Zależy od zespołu, wyniku itp. lvl up za manual nie dostaniesz, ale zwiększy to ilość dostawanych pkt. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tytek

Witam!

Mam taki problem. Otóż próbowałem zagrać z moim kolegą w Fife 11 online. Dodałem go do znajomych ( możemy pisać na czacie) problem pojawia się gdy chcemy razem zagrać. Znajdujemy się wzajemnie, możemy się znaleźć zarówno przez to, że dodałem go do znajomych, jak również w poszczególnych pokojach Fify11. Łączy, łączy ale jak już przychodzi do wybrania zespołów wyświetla mi się, że połączenie nie może zostać nawiązane. Dziwne. Bo mam tak jedynie z jednym kolegą, z innymi mogę grać bez problemu. On ma tak samo, może grać z innymi, ale nie może grać ze mną. Ja mieszkam w Holandii a on w Niemczech. Mój router to Thomson TG787u. Czy ktoś wie jak to zrobić i może mnie pokierować? Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie.

Jak przechwytywać górne piłki? Co zrobić aby chociaż połowa zagrań wybitych przez bramkarza była przechwytywana przez mojego zawodnika.

Poza tym mam również problemy z dośrodkowaniami. T.z. jak dośrodkuję to piłka nie leci do mojego zawodnika tylko na aut z drugiej strony. Jest na to jakiś cwancyk?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam taki problem. Otóż próbowałem zagrać z moim kolegą w Fife 11 online. Dodałem go do znajomych ( możemy pisać na czacie) problem pojawia się gdy chcemy razem zagrać. Znajdujemy się wzajemnie, możemy się znaleźć zarówno przez to, że dodałem go do znajomych, jak również w poszczególnych pokojach Fify11. Łączy, łączy ale jak już przychodzi do wybrania zespołów wyświetla mi się, że połączenie nie może zostać nawiązane. Dziwne. Bo mam tak jedynie z jednym kolegą, z innymi mogę grać bez problemu. On ma tak samo, może grać z innymi, ale nie może grać ze mną. Ja mieszkam w Holandii a on w Niemczech. Mój router to Thomson TG787u. Czy ktoś wie jak to zrobić i może mnie pokierować? Pozdrawiam

myslę że problemem może być to że obydwoje nie macie publicznego IP. mając prywatne właśnie tak jest. też miałem takie ograniczenia, odkąd zmieniłem na publiczne nie mam już tego typu problemów. to tylko jedna z przyczyn, mogą być też inne. ale najlepiej zacząć od tego.

Panowie.

Jak przechwytywać górne piłki? Co zrobić aby chociaż połowa zagrań wybitych przez bramkarza była przechwytywana przez mojego zawodnika.

Poza tym mam również problemy z dośrodkowaniami. T.z. jak dośrodkuję to piłka nie leci do mojego zawodnika tylko na aut z drugiej strony. Jest na to jakiś cwancyk?

co rozumiesz przez przechwytywanie górnych piłek?? można próbować główkować, hmm innego przechwytu w powietrzu nie znam, no chyba że przyjęcie na klatke ;D

przy wykopie bramkarzem analogicznie do górnych piłek, tylko walka w powietrzu, zanim wyskoczysz do główki próba walki - przepychanie. zależne od umiejętności danego piłkarza.

dośrodkowanie - zależy od tego czy grasz asyste czy półasyste czy manual. na pełnej asyście nie widziałem aby przeciwnik źle dośrodkował. niemal w 99% dokładnie na głowę. przy innych ustawieniach jest dużo dużo trudniej, na jakich ustawieniach grasz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myslę że problemem może być to że obydwoje nie macie publicznego IP. mając prywatne właśnie tak jest. też miałem takie ograniczenia, odkąd zmieniłem na publiczne nie mam już tego typu problemów. to tylko jedna z przyczyn, mogą być też inne. ale najlepiej zacząć od tego.

co rozumiesz przez przechwytywanie górnych piłek?? można próbować główkować, hmm innego przechwytu w powietrzu nie znam, no chyba że przyjęcie na klatke ;D

przy wykopie bramkarzem analogicznie do górnych piłek, tylko walka w powietrzu, zanim wyskoczysz do główki próba walki - przepychanie. zależne od umiejętności danego piłkarza.

chodzi mi głownie o głowkowanie

dośrodkowanie - zależy od tego czy grasz asyste czy półasyste czy manual. na pełnej asyście nie widziałem aby przeciwnik źle dośrodkował. niemal w 99% dokładnie na głowę. przy innych ustawieniach jest dużo dużo trudniej, na jakich ustawieniach grasz ?

chodzi mi o wygrane piłki głową przy wykopie bramkarza.

dośrodkowania natomiast w ogóle mi nie wychodzą. czy trzeba trzymać lewy analog w jakąkolwiek stronęw momencie wrzutki ?

i czy przełączać zawodnika do ktorego skierowana jest piłka czy czekać aż sama mu spadnie na główkę? gram na asystach

Edytowane przez yuri_zks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tytek

Czy wiesz może jak to zrobić? Jestem kompletnie zielony w tych sprawach! Mógłbyś mnie jakoś pokierować w zmianie iP z prywatnego na publiczne?

Edytowane przez tytek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodzi mi o wygrane piłki głową przy wykopie bramkarza.

dośrodkowania natomiast w ogóle mi nie wychodzą. czy trzeba trzymać lewy analog w jakąkolwiek stronęw momencie wrzutki ?

i czy przełączać zawodnika do ktorego skierowana jest piłka czy czekać aż sama mu spadnie na główkę? gram na asystach

tzn nie wiem jak masz zdefiniowanego pada, ja cos zmienialem na poczatku i juz nie pamietam jak jest ustawienie default. w kazdym razie powinienes trzymac L2 przy walce o sama glowke. podobno - ale to podobno bo sam roznicy nie zauwazylem L2 + kwadrat lepiej wybija sie, w sensie skuteczniej, jednak ja w wiekszosci staram sie L2+X zeby szybciej pilke skierowac na ziemie. tak jak mowie, L2 ja mam ustawione ale za cholere nie pamietam czy tak jest w standardowych ustawieniach, teraz nie jestem w domu to nie sprawdze i ci nie powiem na 100%, mozesz sam poprobowac. czy jest jakis inny sposob? tego nie wiem, moze ktos nam jeszcze cos podpowie w tym temacie.

ja gram na manual wiec juz nie pamietam jak jest na asyscie w 100%. ale jesli dobrze pamietam to w moemencie wrzucania skierowujesz analog w ktora strone wrzucasz a pozniej puszczasz go(najbezpiecznie) a gra sama pokieruje pilka bo wkoncu grasz na asyscie,wiec sama gra powinna ci pomoc w znalezieniu twojego gracza.

co do kwesti przelaczania to tez zalezy od ustawien, w sensie ze masz "wrazliwosc" na automatyczne przestawianie ktore sam sobie ustawiasz, ja znowu na manual mam ze sam musze sobie przelaczyc,ale mozna sobie ustawic po swojemu jak sie chce. dla asysty w wersji default powinno byc automatyczne przelaczenie w momencie kiedy pilka zbliza sie do twojego gracza - czy tak jest to sprawdz. wrzuc i zobacz czy sie przalacza czy nie. i sprawdz jak masz ustawione autoprzelaczanie.

aaaa i oczywiscie podczas proby uderzenia z glowy rownierz wcisniete ciagle L2!

Czy wiesz może jak to zrobić? Jestem kompletnie zielony w tych sprawach! Mógłbyś mnie jakoś pokierować w zmianie iP z prywatnego na publiczne?

najprosciej to skontaktowac sie ze swoim dostawca internetu i zapytac. jakie jest IP, czy blokuja jakies porty co moze utrudniac granie sieciowe itd. najlepiej od tego zaczac. odpowiedziec powinni ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam w tą piękne święto :D

Chciałbym zagrac online 2vs2

Czyli z kumplem na jednej kanapie i po drugiej stronie sieci inna dwójka .

Niestety gdy wchodze do pokoju 2vs2 zapraszam kogoś do meczu ustawiam skład druzyne itp przechodzimy na boisko i cokolwiek bym zrobil jestem sam na boisku :( lub jacyś inni grajkowie sie dołączają ale mojego kumpla nie ma !!!

czy ktoś mógłby wyjasnić jak zrobić aby wszystko było cacy ?????!!!

pozdrowionka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Mam pytanie. Gdy gram w trybie kariery TYLKO wirtualną gwiazdą i będę dawał symulacje żeby leciała przez cały sezon to będzie mi to zaliczac do trofeum gdzie trzeba zagrac 500 WG , Zostac legendą w klubie i przejdź ścieżkę od zawodnika do grającego trenera i tam dalej nie pamiętam.

Z góry dzięki za pomoc.:thumbsup:

Edytowane przez Artikam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam w tą piękne święto :D

Chciałbym zagrac online 2vs2

Czyli z kumplem na jednej kanapie i po drugiej stronie sieci inna dwójka .

Niestety gdy wchodze do pokoju 2vs2 zapraszam kogoś do meczu ustawiam skład druzyne itp przechodzimy na boisko i cokolwiek bym zrobil jestem sam na boisku :( lub jacyś inni grajkowie sie dołączają ale mojego kumpla nie ma !!!

czy ktoś mógłby wyjasnić jak zrobić aby wszystko było cacy ?????!!!

pozdrowionka

Wejdź w szybką grę rankingową i niech twój kumpel naciśnie trójkąt na padzie. Zagracie wtedy 2 na 1 , chyba że twój przeciwnik również ma obok siebie kumpla z padem.

Tak jak ty chciałeś to się nie da.

Artikam- nie zaliczy ci 500 meczów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już lepiej graj samodzielnie te 500 meczów, wszystkie przy okazji wbijesz. A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiada ktos link z przyspiewkami kibicow ?

Edytowane przez Krukins88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy w tej fifie jest trofeum za zagranie wszystkich meczy w sezonie bez symulacji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×