Skocz do zawartości
ONE

FIFA 11

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie napiszcie mi jakie są ukryte trofea?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ktoś Interem Mediolan po sieci? Jak tak to bardzo proszę o odpowiedź, czy wam też się wydaje, że tą drużyną nie da się teraz (po aktualizacji) skutecznie grać przeciwko Chelsea, Realowi, Milanowi i tym podobnym?

Mój problem polega na tym, że parę dni przed aktualizacją zmieniłem ustawienie zespołu na 4-4-2 zamiast 4-3-3, które było ustawieniem standardowym. Po zmianie ustawienia w końcu zaczęło mi się dobrze grać, tzn. zawodnicy byli aktywni, ustawiali się ciągle na pozycje, szli do przodu i ogólnie akcje się dobrze kleiły. Wygrałem jakoś 7 meczów pod rząd. Wtedy przyszła aktualizacja i skończyła się normalna gra. Stosując moje zapisane ustawienie 4-4-2 nic się nie układa. Zawodnicy są mega ospali, ciągle się dają przepychać, a do tego nikt się prawie nie wystawia na pozycję! Najlepszym przykładem jest to, że prawie w ogóle nie przegrywałem z Milanem, a teraz zdarza się to ciągle, a różnica poziomu/zaangażowania obu drużyn jest kosmiczna. Ma ktoś takie same odczucia? Może ktoś ma pomysł jak tą drużynę ustawić ?

Proszę o odpowiedź, bo nie mam zamiaru zmieniać drużyny, a na chwilę obecną granie Interem mija się z celem

witam

gram interem ale po aktualizacji skladow jeszcze na necie nie gralem.moge ci napisac moje odczucia w offline z komputerem lub z kolega.rzeczywiscie trochce masz racji poniewaz grajac z ac milan(komputer) taki robinho co ma sile 56 wazy 67 kg i wygrywa walke cialem z lucio ,maiconem.statystyki pilkarzy ac milan to jedno a gra na boisku to zupelnie inna bajka chodzi mi o gre cialem.natomiast grajac przeciwko chelsea,barcelona,real (kolega) juz nie mialem takiego wrazenia.wszystko bylo w porzadku.moje ustawienie ktorym lubie grac to 4-1-2-1-2(1)

bramkarz wiadomo cesar

jesli przeciwnik lubi wrzucac pilki w pole karne ma styl gry crossingiem to mam taka obrone

LUCIO------RANOCCHIA----SAMUEL-----CORDOBA swietnie glowkuja oczywiscie zdarza sie ze nie wygrywaja pojedynkow glowkowych po ktorych padaja bramki.

a jesli przeciwnik gra atakiem pozycyjnym

MAICON ----LUCIO----CORDOBA-----ZANETTI

CAMBIASSO(śpd)

COUTINHO(pp) i SNEIJDER(lp) tu ciekawostka z cotinho bo jego skill to 76 (śpo) a dajac go na pp wzrasta do 80 dziwne ale prawdziwe pozatym po aktualizacji zwiekszyli mu szbkosc i dodali jedna gwiazdke w sztuczkach takze jak umisz robic kiwki(ja caly czas sie ucze) to mijasz pomocnika,,obronce i wrzutka na glowke.sneijder tez ma 5 gwiazdek dodali jedna.

PAZZINI(śpo) obnizam mu skilla do 79 ale dobrze mi sie nim gra na tej pozycji i mimo nie zbyt wysokich umiejetnosci strzalu z dystansu i tak potrafi uderzyc.wg mnie.na ataku jak go nie czuje.nie ma tej szybkosci i pszyspeszenie.troche gorsze noty od milito ale na boisku bardziej to odczuwalne.

ETO----------MILITO

a jaka ty grasz formacja i jakich wybierasz zawodnikow??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z racji że jestem na tym forum nowy pragnę się przywitać: -Witajcie :)

Przejdźmy jednak do rzeczy. Widzę że są to osoby zaznajomione w temacie fify 11, a ja akutat mam problem, mianowicie jeszcze jakiś czas temu (2-3 tygodnie temu) mogłem grać w trybie "gra w sieci" lecz po pojawieniu się aktualizacji składów urodził mi się problem. Gdy wchodzę w "gra w sieci", "gra drużynowa" wyskakuje komunikat "aktualizacja składów", po czym komunikat "wystąpił problem, nie można pobrać najnowszych składów, spróbuj później" próbuje od kilku dni lecz bezskutecznie. Na EA loguje się prawidłowo. Konsolę mam połączone po Wi-Fi. Jak sobie z tym poradzić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Powie mi ktoś gdzie mogę przedłużyć kontrakt z zawodnikiem w FIFA 11 ULTIMATE TEAM?

Z góry dzięki za odpowiedz ! Przy okazji wie ktoś kiedy będzie FIFA 11 ULTIMATE TEAM w wersji Polskiej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Powie mi ktoś gdzie mogę przedłużyć kontrakt z zawodnikiem w FIFA 11 ULTIMATE TEAM?

Z góry dzięki za odpowiedz ! Przy okazji wie ktoś kiedy będzie FIFA 11 ULTIMATE TEAM w wersji Polskiej?

Wchodzisz na aukcję i wyszukujesz w devlopment search [czy jakoś tak], szukasz i kupujesz. To jest mały problem na początku, ale jak się zbieze kase na złote to sie ma spokój. Chyba wytłumaczyłem, a jak nie to sorry.

Edytowane przez haczyczek1998

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, zna ktoś może ustawienia dla Milanu? Prosiłbym o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wchodzisz na aukcję i wyszukujesz w devlopment search [czy jakoś tak], szukasz i kupujesz. To jest mały problem na początku, ale jak się zbieze kase na złote to sie ma spokój. Chyba wytłumaczyłem, a jak nie to sorry.

oki dzieki pomoglo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z góry dzięki za odpowiedz ! Przy okazji wie ktoś kiedy będzie FIFA 11 ULTIMATE TEAM w wersji Polskiej?

Nie będzie wersji polskiej, niestety : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś się nabrał : D

Wystawiłem Naniego 83 za 20K i poszedł haha : ) Ktos pewnie myslal ze to 84 : )

83, a 84 to taka wielka różnica? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

83, a 84 to taka wielka różnica? :P

Nani 83 jest warty około 8k, a Nani 84 jest warty około 25 )

W FUT chodzi nie tyle co o ogólną notę zawodnika ale o rzadkość karty. No i odczuwalna jest różnica pomiedzy 83 i 84, akurat zawsze online gram United i teraz Nanim na lewym skrzydle szaleję, wcześniej był zbyt słaby jeśli chodzi o przepychanie ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie jakieś podpowiedzi jeśli chcialbym teraz zacząc od zera zabawę z ultimate team ?? Grałem trochę w Fifie 10 i ogólnie wkurzało mnie to że zaczynając i mając słaby team co chwila w losowaniu przeciwników trafiałem na kogoś z 5 gwiazdkami, samemu mając jedną i dostawałem bęcki aż miło i generalnie dla tego odpuściłem ten tryb. Jakieś sugestie jak tego uniknąć ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Poszukujemy dobrego bramkarza do gry w wirtualnym klubie zainteresowanych zapraszam do klubu: FC POLAND TEAM

Gramy prawie codziennie wieczorem!:ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie jakieś podpowiedzi jeśli chcialbym teraz zacząc od zera zabawę z ultimate team ?? Grałem trochę w Fifie 10 i ogólnie wkurzało mnie to że zaczynając i mając słaby team co chwila w losowaniu przeciwników trafiałem na kogoś z 5 gwiazdkami, samemu mając jedną i dostawałem bęcki aż miło i generalnie dla tego odpuściłem ten tryb. Jakieś sugestie jak tego uniknąć ??

Na początku najlepiej grać turnieje offline, tzn z konsolowym przeciwnikiem : )

Mnie na początku irytowały te wszystkie kontrakty, ale dzisiaj od kąd zacząłem grać w FUT minęło około 2 tygodni i już mam na prawdę sporo kasy i dobrych klasowych zawodników to się przyjemnie gra i zarabia kasę na aukcjach : )

Edytowane przez skomerek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podajcie jakie ustawienia asyst itp w ustawieniach kontrolera BO TAK NAZMIENIALEM ZE NIE DA SIE GRAC:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za ile sprzedać w UT Leandro Salino (SC Braga) i Pippo Inzaghiego (AC Milan). Nie znam ich cen bo np. za Inzaghiego dałem 150 z aukcji.

Edytowane przez haczyczek1998

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podajcie jakie ustawienia asyst itp w ustawieniach kontrolera BO TAK NAZMIENIALEM ZE NIE DA SIE GRAC:)

To zależy od Ciebie, jak chcesz żeby gra pomagała Ci w grze, to daj na wszystko asysta, jak chcesz, żeby tylko odrobinę nakierowywała piłkę to daj częściowe, a jak chcesz żeby piłka leciała idealnie tak jak naciśniesz drążek, to daj ręczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 sprawy:

1. Nie wierzyłem jak pisaliście jak to niektórzy graja piłka do tyłu potem kroos na np: Ronaldo i akcja sam na sam.

Dziś właśnie tego doświadczyłem w grze z jakimś żabojadem całe 90 min tak grał i za zmianę ronaldo benzema i 6:0 w dupe...

To jest po prostu śmieszne ale tak nie może wyglądać cały mecz...

2. Ponawiam pytanie o trofea "ukryte" wie ktoś jak je zdobyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 sprawy:

1. Nie wierzyłem jak pisaliście jak to niektórzy graja piłka do tyłu potem kroos na np: Ronaldo i akcja sam na sam.

Dziś właśnie tego doświadczyłem w grze z jakimś żabojadem całe 90 min tak grał i za zmianę ronaldo benzema i 6:0 w dupe...

To jest po prostu śmieszne ale tak nie może wyglądać cały mecz...

2. Ponawiam pytanie o trofea "ukryte" wie ktoś jak je zdobyć?

Ukryte trofeum polega na 50h w grze.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 sprawy:

1. Nie wierzyłem jak pisaliście jak to niektórzy graja piłka do tyłu potem kroos na np: Ronaldo i akcja sam na sam.

Dziś właśnie tego doświadczyłem w grze z jakimś żabojadem całe 90 min tak grał i za zmianę ronaldo benzema i 6:0 w dupe...

To jest po prostu śmieszne ale tak nie może wyglądać cały mecz...

to do tego z tyłu zawpdnika puszczasz swojego wciskając strzał i zawodnik biegnie do niego, a Ty zawodnikiem, którym kierujesz kryjesz wybiegającego...

Edytowane przez otacon
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dotyczące UT...

Kupuje srebrny kontrakt, chce przedłużyć umowę a jego nigdzie nie ma (kontraktu)

?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ponawiam pytanie - czy szybkie taktyki np.pułapka ofsajdowa,gra z kontry,pressing itd trzeba ustawiać za każdym razem jak mam piłke albo przeciwnik ? jak zachowują sie zawodnicy przy woborze szybkiej taktyki ? np co robią jak dam wysoki pressing ? prosze - napiszcie wszystko co wiecie na ten temat...z góry dzięki

pomóżcie amatorowi,prosze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnio słyszę ciągle coś takiego: "oszust", "co zrobiłeś z moim padem", "możemy zagrać rewanż ale normalnie" itp. czemu ludzie nie lubią grać na manual? i dlaczego robią ze mnie oszusta.. ;o

Edytowane przez black_mamba_pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×