Skocz do zawartości
ONE

FIFA 11

Rekomendowane odpowiedzi

Klubu z 3-gwiazdkowe z Chemistry (chemia) 100, mogą spokojnie kłaść kluby naszpikowane gwiazdami, z chemistry 50 na przykład.

Im większa chemia, tym zawodnicy są jakby szybsi, zwrotniejsi, oddają lepsze strzały, wychodzą dobrze na pozycje itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wporządku. to może żeby nie zadawać za dużo niepotrzebnych pytań... gdzie można poczytać wiecej o UT, w sensie zasady itd o co chodzi generalnie? dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blackmamba, wybierz zespół na fifaplay i podaj tam gg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odczuwacie jakieś zamiany po tym patchu?

Ja się wypowiem dopiero jutro lub w piątek bo nie mam czasu na razie na granie, dlatego jestem ciekawy waszych opinii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za każdym razem ci się rozłącza czy poprostu zdarza się że się rozłączy?? wiesz, ja znam internet dostarczany przez tepse...krótko: masakra ;D

Rozłącza mi się raz na jakiś czas... Mam rozegrane ok. 170 spotkań, przerwało mi może z 15 razy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Co to ma być z tym trophy 5 meczy bez porażki ? Mam rozegrane 8 meczy z rzędu bez porażki(6:6,2:1,0:0,3:0,4:4,1:0,1:1 i 3:3) i trophy nie widać .O co chodzi?

Z góry dzięki za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ile otrzymaliście najwięcej COINS w FUT za zwycięstwo online??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh co kilka meczy rozłącza mnie z serwerami EA....

I pytanie czy jeśli rozłączy mnie tak w UT meczu online to zaliczy mi przegraną ? Bo w singiel player lecą tylko kontrakty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blackmamba, wybierz zespół na fifaplay i podaj tam gg.

dzięki.

Rozłącza mi się raz na jakiś czas... Mam rozegrane ok. 170 spotkań, przerwało mi może z 15 razy :P

eee to luksus ;D myślałem że gorzej. czasami serwery są przeciążone i zrywa, zawsze możesz sprawdzić czy po rozłączeniu tobie zapisało 3:0 czy 0:3, bo to może przeciwnik się rozłączył z frustracji? ;p Edytowane przez black_mamba_pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh co kilka meczy rozłącza mnie z serwerami EA....

I pytanie czy jeśli rozłączy mnie tak w UT meczu online to zaliczy mi przegraną ? Bo w singiel player lecą tylko kontrakty.

Zależy, jeśli rozłączy Cię z twojej winy (padnie ci łącze lub wyjdziesz z gry) to tak. Jeśli natomiast nastąpi to z winy przeciwnika to zaliczy ci wygraną 3:0.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Co to ma być z tym trophy 5 meczy bez porażki ? Mam rozegrane 8 meczy z rzędu bez porażki(6:6,2:1,0:0,3:0,4:4,1:0,1:1 i 3:3) i trophy nie widać .O co chodzi?

Z góry dzięki za odpowiedź.

"Bez porażki" to taki haczyk, w rzeczywistości musisz je wszystkie wygrać. W dodatku żaden z meczy nie może być przerwany przez połączenie internetowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Bez porażki" to taki haczyk, w rzeczywistości musisz je wszystkie wygrać. W dodatku żaden z meczy nie może być przerwany przez połączenie internetowe.

trzeba się ustawic w koncu i to wbić nie?

:biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trzeba się ustawic w koncu i to wbić nie?

:biggrin:

No właśnie, miło że się odzywasz. Dzisiaj nie mogę, ale w piątek o 17.00-22.00?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie Wszystkich. Jestem nowy na forum i mam jedno zapytanie. Czy da się zmienić w ustawieniach poruszanie piłkarzem z analoga na strzałki? Od zawsze tak grałem i nie potrafię przekonać się do analogów. Jeżeli gdzieś było w tym temacie to z góry przepraszam że zawracam De :D

Przeglądanie 183 stron to jak szukanie nitki w stogu siana. Z góry dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://img816.imageshack.us/i/plakatbl.jpg/ <-- link do plakatu

Zapraszamy wszystkich fanów e-sportu na turniej w Fifę 11 na konsoli PS3, który odbędzie się w Krakowie (adres na plakacie), 27.03.2011 tj. niedziela o godzinie 11:00 w salonie konsolowym GamePlanet. Ograniczenie do 25 graczy ze wzgledu na pojemnosc lokalu, wpisowe wynosi 15zł gdzie zwyciezca wygrywa 50% całej puli ( na 25 osob przypada to jakies 150zł), drugie miejsce 30% (ok. 100zl), trzecie miejsce 15% (ok. 50zl). Zgloszenia wysylajcie na email podany na plakacie, wrazie juz nie dostępnych miejsc wyslemy odpowiedz z tym związaną. W temacie proszę wpisac zgloszenie do turnieju natomiast w tresci ksywe,wiek i miasto. Informacje o przebiegu rozgrywek podamy na miejscu! Pozdrawiamy i zyczymy powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ja mam problem z takim trofeum "STO TO DOPIERO POCZĄTEK" Mam rozegranych 110 meczy rankingowych i nie dostałem tego trofeum wie ktoś dlaczego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żaden mecz nie może być przerwany wszystkie muszą być ukończone w 100%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, Panowie chyba jakiś bug mi wystąpił w rankingu:

http://www.easports....PS3/cezarypioro rozchodzi się o:

Current Streak: 1

Lecz w ostatnich 3 meczach wygrałem, co może być powodem przerwania mojej passy zwycięstw? Wcześniej miałem 24 (te niżej porażki nie są liczone do streaka, ponieważ rozegrane na ręcznym).

PS. Nie patrzcie na twarz!

Edytowane przez Paladynek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, Panowie chyba jakiś bug mi wystąpił w rankingu:

http://www.easports....PS3/cezarypioro rozchodzi się o:

Current Streak: 1

Lecz w ostatnich 3 meczach wygrałem, co może być powodem przerwania mojej passy zwycięstw? Wcześniej miałem 24 (te niżej porażki nie są liczone do streaka, ponieważ rozegrane na ręcznym).

PS. Nie patrzcie na twarz!

ej spokojnie, to wszystkie sie uaktualnia po jakims czasie. dzisiaj masz juz 4... ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CO TO MA KU*WA BYĆ?! CZEMU TAKI ZJ*B http://www.easports....yippyKYEyeaMoFo MA WŁASNYCH ZAWODNIKÓW W MECZACH RANKINGOWYCH, A RESZTA SKŁADU JEST SZYBSZA OD RONALDO? JA JE*IE EA ZRÓBCIE COŚ, BO TO JEST NIE NORMALNE !!!

ja już poruszałem kwestie 'created players' . nic z tym nie zrobisz. ja nie mam pojęcia jak oni ich tworzą itd. ja poprostu siadam na kanapie, pies kładzie mi się na stopach, odpalam peesa i gram sobie. po co te nerwy ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CO TO MA KU*WA BYĆ?! CZEMU TAKI ZJ*B http://www.easports....yippyKYEyeaMoFo MA WŁASNYCH ZAWODNIKÓW W MECZACH RANKINGOWYCH, A RESZTA SKŁADU JEST SZYBSZA OD RONALDO? JA JE*IE EA ZRÓBCIE COŚ, BO TO JEST NIE NORMALNE !!!

a zgłosiłeś to do EA??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze te L1 + trójkąt, ja je*ie. zaraz trzeba sprzedać tą posraną fifę bo szkoda nerwów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze te L1 + trójkąt, ja je*ie. zaraz trzeba sprzedać tą posraną fifę bo szkoda nerwów

Albo nauczyć się grać. Sorry ale podania górą na dobieg to pierwsza rzecz której trzeba się nauczyć zarówno w ofensywie jak i defensywie. Może kup sobie koszykówkę albo hokey`a...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×