Skocz do zawartości
ONE

FIFA 11

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki problem z FIFĄ. Gram sobie mecz i najczęściej w drugiej połowie wyłącza mi się głos : O. Czy komuś to się zdarzyło ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem z FIFĄ. Gram sobie mecz i najczęściej w drugiej połowie wyłącza mi się głos : O. Czy komuś to się zdarzyło ?

takie cos mi sie nie zdarzylo jednak zdarza mi sie ze czasami w 2 polowie slychac muzyke w tle jakby z menu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam czy ktos moze mi pomuc zrobic trofeum "Gospodarz I Gosc"?? w sumie tego mi brakuje tylko bo pozostale dwa ktore mi zostaly to kwestia czasu.Chodzi mi o to zeby wiedziec jakimi druzynami grac zeby wpadlo trofeum z gory dzieki

ps prosilbym o odpowiedz na pw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takie cos mi sie nie zdarzylo jednak zdarza mi sie ze czasami w 2 polowie slychac muzyke w tle jakby z menu ;)

dokładnie też tak czasami mam haha, śmiesznie się wtedy gra ;D wogóle ta gra bywa często bardzo śmieszna ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam czy ktos moze mi pomuc zrobic trofeum "Gospodarz I Gosc"?? w sumie tego mi brakuje tylko bo pozostale dwa ktore mi zostaly to kwestia czasu.Chodzi mi o to zeby wiedziec jakimi druzynami grac zeby wpadlo trofeum z gory dzieki

ps prosilbym o odpowiedz na pw

graj caly czas tą samą druzyna, tylko zmieniaj stationy tuz przed gra w ustawieniach. tak jest szybciej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam czy ktos moze mi pomuc zrobic trofeum "Gospodarz I Gosc"?? w sumie tego mi brakuje tylko bo pozostale dwa ktore mi zostaly to kwestia czasu.Chodzi mi o to zeby wiedziec jakimi druzynami grac zeby wpadlo trofeum z gory dzieki

ps prosilbym o odpowiedz na pw

Przed meczem wjedź w ustawienia i edytuj stadion danego zespołu na ten który Cię interesuje. Tak przed każdym meczem.

Ps. Jak ktoś chętny na ustawkę na "Dobra forma" to zapraszać na psn.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra forma to ten trofik co trzeba wygrać 5 meczy pod rząd?

Jeśli tak to ja mogę ci pomóc mi trofik wpadł przypadkiem.

Tylko że będę miał czas dopiero w piątek, sobotę i niedzielę zagrać jak coś do dodaj do znajomych to pogramy którymś wieczorkiem :)

Chyba że zależy ci na czasie to niech ktoś inny ci pomoże :P

Ty mi pomożesz z dwoma innymi i będziemy kwita.

HS niestety nie mam ale jak się już zgadamy to ci napiszę o które mi chodzi bo teraz nazw nie pamiętam :D

Edytowane przez Tom21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed meczem wjedź w ustawienia i edytuj stadion danego zespołu na ten który Cię interesuje. Tak przed każdym meczem.

Ps. Jak ktoś chętny na ustawkę na "Dobra forma" to zapraszać na psn.

Nie ma to jak uczciwie zdobyć trofeum... zwłaszcza takie.

Ktoś chętny do gry na manualu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam.

czy można strzelić trickiem rabona z wolego? np ronaldo, drogba?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak uczciwie zdobyć trofeum... zwłaszcza takie.

Ktoś chętny do gry na manualu ?

Spoko, ale gra też oszukuje z tym trofkiem. Mi wpadł dopiero około przy 20 meczu rozgrywanym, przy passie 8 meczów zwycięskich... Nawet mecz, w którym Ci ucieknie koleś w 70 minucie się nie liczy(przynajmniej przy pierwszym patchu, może coś poprawili).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze jeden wielki problem. grałem sobie w sieci do dzisiejszego dnia, wszystko bylo ok. dzis chciałem zagrac a tu taki napis. Wystąpił błąd.użytkownik został wypisany z usługi playstation@network.(8002A203). dodam, że przeglądarka w ps3 działa bez zarzutu. za cholere nie mogę się połączyć w sieci. ja pierdol..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze jeden wielki problem. grałem sobie w sieci do dzisiejszego dnia, wszystko bylo ok. dzis chciałem zagrac a tu taki napis. Wystąpił błąd.użytkownik został wypisany z usługi playstation@network.(8002A203). dodam, że przeglądarka w ps3 działa bez zarzutu. za cholere nie mogę się połączyć w sieci. ja pierdol..

nie włączaj konsoli do jutra rana.. i zobaczysz wszystko wróci do normy:P

Edytowane przez otacon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie włączaj konsoli do jutra rana.. i zobaczysz wszystko wróci do normy:P

myślisz, że pomoże?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myślisz, że pomoże?

Tak, pomoże. Jest przerwa techniczna do 4 rano (prawdopodobnie do 4 rano)<_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam.

czy można strzelić trickiem rabona z wolego? np ronaldo, drogba?

Strzelić nie można, ale weź Cristiano i odchyl kamerę maksymalnie w lewo lub prawo podczas wolnego, po czym 'tapnij' przycisk za odpowiedzialny za dośrodkowanie.

Nie nalicza tych meczów, które przeciwnik opuścił ;) Jak opuści, to od nowa.

Ja zdobyłem je uczciwie, dużaaa satysfakcja :)

Paladynek, jutro dodam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze jeden wielki problem. grałem sobie w sieci do dzisiejszego dnia, wszystko bylo ok. dzis chciałem zagrac a tu taki napis. Wystąpił błąd.użytkownik został wypisany z usługi playstation@network.(8002A203). dodam, że przeglądarka w ps3 działa bez zarzutu. za cholere nie mogę się połączyć w sieci. ja pierdol..

nie pierwszy raz. z ciekawości zadzwoniłem do sony polska. tłumaczą się przeciążonymi serwerami, heh dobre ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam takie pytanie odnosie dosrodkowan z poczatku jak zaczynalem grac bylo okej a teraz jest masakra biegne sobie prawym skrzydlem przy linii bocznej na wysokosci pola karnego wrzucam. Na srodku pola jest koles czeka na pilke i gdizes tam gdzies tam daleko nabiegajacy na dlugim slupku w narozniku pola karnego jak wogole jest i wlasnie do niego dosrodkowuje zamiast do tego co stal na srodku albo wogole przed pole karne gdizes . Nie oczekuje zeby kazda gale zagrywal ze 100% skutecznoscia wprost na glowe ale juz mnie to irytuje ide 2na1 zchodze do szkrzydla chce wrzucic lekko na gloweczke wciskam jak najlzej i bah przed pole karne albo na aut ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Remis z Canarionem74 - 3 zawodnik świata.

Las Palmas - Real. Chyba nie ma się czym chwalić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam takie pytanie odnosie dosrodkowan z poczatku jak zaczynalem grac bylo okej a teraz jest masakra biegne sobie prawym skrzydlem przy linii bocznej na wysokosci pola karnego wrzucam. Na srodku pola jest koles czeka na pilke i gdizes tam gdzies tam daleko nabiegajacy na dlugim slupku w narozniku pola karnego jak wogole jest i wlasnie do niego dosrodkowuje zamiast do tego co stal na srodku albo wogole przed pole karne gdizes . Nie oczekuje zeby kazda gale zagrywal ze 100% skutecznoscia wprost na glowe ale juz mnie to irytuje ide 2na1 zchodze do szkrzydla chce wrzucic lekko na gloweczke wciskam jak najlzej i bah przed pole karne albo na aut ;/

ty ustawiasz gre czy dołączasz do sesji? bo może dołączasz i nawet nie wiesz że nie gracie na pełnej asyście ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cycorus, tylko że w tym jego Las Palmas, latał sobie mega wykokszony Adeabyor, który Pepe brał na prędkość jak chciał, Nani grał, Puyol, Pique, Rooney... Nie dostrzegłem tam żadnego zawodnika Las Palmas, sami ze światowej czołówki... Chcę podkreślić, że był to mecz rankingowy i nie mam pojęcia skąd on ma taki skład tam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich ;)

Panowie a ja mam następujące pytanie dotyczące FUT.

Czy jest różnica w zobywaniu kasy za mecz grając na manualu a np. asystach, czy tez częściowych?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cycorus, tylko że w tym jego Las Palmas, latał sobie mega wykokszony Adeabyor, który Pepe brał na prędkość jak chciał, Nani grał, Puyol, Pique, Rooney... Nie dostrzegłem tam żadnego zawodnika Las Palmas, sami ze światowej czołówki... Chcę podkreślić, że był to mecz rankingowy i nie mam pojęcia skąd on ma taki skład tam.

Czyli znowu glitch taki jak w poprzednich wersjach czyli luka w której robisz transfery offline i łądujesz je do pliku który odpowiedzialny jest za składy online. W fife 10 właśnie przestałem grać z tego powodu. Ludzie wybierali np klub 2giej ligi angielskiej i mieli cały skład Barcy- żenada.

Ja na szczęście jeszcze w 11 nie spotkałem się z takimi cwaniakami, a jak koleś jest 3ci na globie w grze w fife 11 i robi taki manewr to tylko pogratulować cwaniactwa :). Zero respektu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×