Skocz do zawartości
ONE

FIFA 11

Rekomendowane odpowiedzi

Jak ktoś chce trochę zabawy, to na stronie fifaking.pl są aktualnie zapisy na mś... Chętnych mało z racji wakacji, ale miło tak pograć :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie online pass -jeśli pobrałem go z pss i grałem juz na swojej konsoli to jeśli pójdę z nią do kuzyna i pobiorę na jego konsole ten sam online pass to on będzie mógł grać na swoim koncie ? -pytanie czysto teoretyczne :)

Nie, online pass można użyć tylko raz, musisz kupić 2 online pass na allegro lub innej stronce za około 15 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie jakieś skuteczne metody na strzały z woleja? Jak się ustawiać do takiego strzału? Trochę nie chce mi się wierzyć, że to jak zawodnik uderza zależy tylko i wyłącznie od przypadku. Gram w Fify od niepamiętnych czasów i na palcach jednej ręki mogę policzyć uderzenia z woleja. Przewrotki nie zrobiłem nigdy (nie liczę kilku prób złożenia się do niej). Macie na to jakieś patenty czy to tylko czysty fart?

Jak podbijacie piłkę na woleja?

Edytowane przez jimmyyy8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie jakieś skuteczne metody na strzały z woleja? Jak się ustawiać do takiego strzału? Trochę nie chce mi się wierzyć, że to jak zawodnik uderza zależy tylko i wyłącznie od przypadku. Gram w Fify od niepamiętnych czasów i na palcach jednej ręki mogę policzyć uderzenia z woleja. Przewrotki nie zrobiłem nigdy (nie liczę kilku prób złożenia się do niej). Macie na to jakieś patenty czy to tylko czysty fart?

Jak podbijacie piłkę na woleja?

W tej fifie przegieli i latwiej jest wlasnie o przewrotke niz o woleja. Wszystko sie zdazaja sie na zasadzie "w odpowiednim miejscu i czasie" i odpowiednim zawodnikiem. Ponoc w FIFIE 12 bedzie tak, ze pod jakims przyciskiem bedzie "wymuszenie" woleja lub przewrotki, bedzie do tego jednak dochodzic odpowiedni timing wcisniecia przycisku strzalu. Ale czy tak na pewno bedzie nie daje sobie reki uciac.

A tak przy okazji 11 lipca zniesione bedzie embargo i zaprezentowane zostana inne tryby rozgrywki niz Exhibition Match i nowsza wersja gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w fifie 12 powinna byc opcja ze mozna grac z jednej konsoli we 2, na dwie inne osoby z sieci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w fifie 12 powinna byc opcja ze mozna grac z jednej konsoli we 2, na dwie inne osoby z sieci.

Juz sie da, ale odpowiedniego trybu 2vs2 nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz sie da, ale odpowiedniego trybu 2vs2 nie ma.

W jaki sposób mozna grać 2vs2 online ??????

i drugie pytanko a propo dosrodkowań przykładowo mam możliwośc wrzucenia piłki w pole karne jestem przy bocznej lini pola karnego , na srodek bramki wbiega "tyka: Crouch dusze delikatnie kwadrat a piłka leci na drugi koniec pola karnego ,kombinacja L1+Kwadrat podobnie na asystach ,czesciowy i manualu podobnie wiec o co kaman ?????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jaki sposób mozna grać 2vs2 online ??????

i drugie pytanko a propo dosrodkowań przykładowo mam możliwośc wrzucenia piłki w pole karne jestem przy bocznej lini pola karnego , na srodek bramki wbiega "tyka: Crouch dusze delikatnie kwadrat a piłka leci na drugi koniec pola karnego ,kombinacja L1+Kwadrat podobnie na asystach ,czesciowy i manualu podobnie wiec o co kaman ?????

takim sposobem - naciśniecie kwadratu jeden raz - jest chyba dość trudno dośrodkować tam gdzie trzeba, ja zawsze naciskam kwadrat dwa razy i całkiem ładnie to wychodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jaki sposób mozna grać 2vs2 online ??????

To akurat jest proste. Ustawiasz mecz z osobą z listy przyjaciół. Przy wyborze drużyny na drugim padzie naciskasz trójkąt , osoba na drugiej konsoli robi to samo. I pozostaje życzyć tylko miłej gry :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To akurat jest proste. Ustawiasz mecz z osobą z listy przyjaciół. Przy wyborze drużyny na drugim padzie naciskasz trójkąt , osoba na drugiej konsoli robi to samo. I pozostaje życzyć tylko miłej gry :)

Okejas ale jak zagrać z kimś kogo nie mam na liście znajomych :):) ?????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema

mam pytanie odnosnie strzałow z daleka jak to robic w miare skutecznie aby piła chodzby zagrozila bramce przeciwnika gram na manualu

gdzies wyczttalem ze L1 plus strzał plus lewa gałka w gore ale nie wiem czy to sie tyczy tez manuala

z gory dziekuje za odpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to w koncu mozna grac z JEDNEJ konsoli we 2 online ?

Np ja z kuzynem na mojej konsoli na 2 inne osoby z neta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ku@#$ nie mozna... Kilka postow wyzej odpowiedziane, ze mozna. 30 sekund z google i nawet bedzie wiadomo jak to zrobic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to w koncu mozna grac z JEDNEJ konsoli we 2 online ?

Np ja z kuzynem na mojej konsoli na 2 inne osoby z neta

Możesz zagrać na jednej konsoli z kumplem mecz online. Przy wyborze drużyny kumpel, który ma się dołączyć wciska trójkąt i pojawia się jako "Gość". Wtedy gracie w meczu we dwóch. Jeśli typ, z którym akurat grasz online też ma takiego swojego "Gościa", to gracie mecz we 4 osoby, a jeśli nie ma, to gracie mecz we trzy osoby. Tak to wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy może ktoś mi powiedzieć jak w trybie menadżera " docenić zawodnika". Asystent pisze mi niejednokrotnie że jakiś zawodnik dobrze się spisuje, żeby go często wystawiać i żeby zrobić coś żeby go docenić - mogę przejść do panelu drużyny ale tam nic nie mogę zrobić żeby wyróżnić zawodnika. ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bawi się ktoś jeszcze w te wirtualne kluby itp? Możnaby założyć coś ciekawego bo 90% tych klubów to składy z 50 napastnikami i wszyscy latają za piłką jak cepy. Wirtualną gwiazdę mam co prawda słabo rozwiniętą ale nie o to przecież chodzi, a o dobrą zabawę. Są chętni?

PS. Mam chyba jakiś problem z trofeami. Jest w grze np. złote trofeum za rozegranie 100 gier rankingowych. W statystykach kariery online mam napisane, że rozegrałem 121 a mimo to nie ma trofka. Wtf?

Edytowane przez jimmyyy8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tego trofeum liczą się tylko mecze rozegrane do końca - nikt nie może wyjść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu dawaj mu więcej szans. Niech gra więcej i tyle :)

Ale zazwyczaj oni grają cały czas po 90 min ??? Czyli nic więcej nie da się zrobić ? Próbowałem jak w FM2011 dawać nowe kontrakty ale zazwyczaj nie chcą podpisaći się obrażają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tego trofeum liczą się tylko mecze rozegrane do końca - nikt nie może wyjść.

W takim razie będzie to cholernie żmudne bo 3/4 gier kończy się ragequit'em przeciwników. Szlag mnie już z tym trafia, tym bardziej, że przy takim rozłączaniu nie mam możliwości zapisania powtórek...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedałem grę w cholerę. Dzięki za grę Gandi i innym :)

Teraz żmudne wyczekiwanie na kolejną FIFĘ. Już teraz nie mogę się doczekać, to dopiero będzie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fifa 11 to dobra gra, ale na pewnym poziomie to juz jedynie gra błędów (online) - ktore nie zawsze maja miejsce ze strony gracza, a czesto ze strony gry ktora w pewnych aspektach jest zbugowana.

co nie zmienia faktu, ze biore 12 w preorderze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

klub Ponad Norme (FIFA 11 PS3 ) szuka zawodników na pozycję

GK ,OBRONA , POMOC , oraz dobry rozgrywający (DOWOLNY )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×