Skocz do zawartości
ONE

FIFA 11

Rekomendowane odpowiedzi

BREAKDOWN PES 12 stworzony przez fana FIFY : ) Warto obejrzeć !

Fifa tez ma dobrego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak skutecznie sie przepychac bo niektorzy co wyczynaja online to az ciary przechodza...

Zero mozliwosci gry i do tego ten presing...

Help - jak oni to robia??:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie kolega nauczył żeby biegać z wciśniętym X i tak odbieram piłkę, (oczywiście trzeba napierać na gościa) :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie kolega nauczył żeby biegać z wciśniętym X i tak odbieram piłkę, (oczywiście trzeba napierać na gościa) :D

To jest najlepsza droga do przegrania meczu. Pierwsza lepsza klepa załatwia sprawę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie kolega nauczył żeby biegać z wciśniętym X i tak odbieram piłkę, (oczywiście trzeba napierać na gościa) :D

Najgorszy sposób obrony, z takimi kolesiami do połowy prowadzę 3-4 : 0 ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jest wszystko ładnie opisane, prawy grzybek w jedną stronę, lewy w drugą. Oczywiście z R2 i odpowiednim odstępem czasowym. Potrenuj na arenie. Jeżeli obejrzałeś cały, to widzisz jak przydatny to zwód.

czyli rozumiem, że L2 w ogóle nie jest potrzebne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli rozumiem, że L2 w ogóle nie jest potrzebne.

aff, no o L2 mówiłem. Zawsze mi się mylą te przyciski. "Ten od zwodów" w każdym razie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś podobnie jak ja ma coś skopany system dodawania punktów po meczach online? Za wygraną dodaje mi 120 punktów, a za porażkę dodaje 40. A najlepsze, że tylko tak pokazuje, a w rzeczywistości nalicza chyba normalnie. Tak samo gram z graczem co ma ten sam poziom co ja, a pokazuje mi, iż ma 2 razy więcej punktów niż ja... O co kaman? :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta mam to samo, po zagraniu 2 meczów na manualnym sterowaniu i przejściu na asysty system się wykrzaczył. Trochę irytuje, ale da się żyć. Odbiegając od tematu, to dzisiaj przeglądając taktyki i opisy do nich trafiłem na babola ortograficznego:

22062011551.th.jpg

Nie był to raczej przypadkowy, bo w tej samej tabelce pojawia się on 2 razy. Ot taki grammar nazi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak skutecznie sie przepychac bo niektorzy co wyczynaja online to az ciary przechodza...

Zero mozliwosci gry i do tego ten presing...

Help - jak oni to robia??:)

W trakcie biegu skieruj drozek wstrone przeciwnika, oczywiscie jak biegniesz z nim bark w bark , tylko ze pamietaj jesli on jest od ciebie wiekszy i ciezszy to masz male szanse na to zeby go wypchnac,, i nie wciskaj x w trakcie biegu bo to spowalnia twojego wg .Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy istnieją pokoje manualne ? Jeśli tak to gdzie można je znaleźć ?

Pozdrawiam.

P.s Granie na asystach to jak pukanie dmuchanej lali :) Bez sens..

Edytowane przez Alpine

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy są, ale wiem że cięęęężko trafić na osobę grającą na manualu :/

Na manualu to TY masz wpływ na mecz, za każdym razem strzał czy podanie wygląda inaczej, to się dopiero nazywa gra..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam do was pytanie, ile wazy najnowsza aktualizacja do fify 11 zeby mozna byloby pograc przez neta ?

Teraz mam update firmware na 3.66, i niestety to wszystko idzie jak krew z nosa na necie 1 mb, a mam zamiar pograc dzis w fife z zakupionym kluczem onine passem.

Tak wiec troche lipa bedzie jak wyskoczy mi tu 500 mb do pobrania ;/ Tak bylo w przypadku lbp i uncharted 2 ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wie ktos jak w UT usunac stary zespol i stworzyc nowy ? Probowalem usunac save'a ale w folderze Fifa 11 nie ma UT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy wie ktos jak w UT usunac stary zespol i stworzyc nowy ? Probowalem usunac save'a ale w folderze Fifa 11 nie ma UT.

Wchodzisz w UT tam na samym dole klikasz zakładkę help i masz tam Delete team ; )

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy da sie grac przez neta 2 vs 2 na jednej konsoli ? Tzn np ja z kuzynem na 1 konsoli vs 2 innych z sieci ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy da sie grac przez neta 2 vs 2 na jednej konsoli ? Tzn np ja z kuzynem na 1 konsoli vs 2 innych z sieci ?

Oczywiście ze da się . Ja tak robiłem z bratem przychodziłem do niego z drugim padem podłączaliśmy i gra w sieci tylko ciężko trafić na kogoś kto gra też we 2 .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba przy wyboze duzyny wciska sie trojkat i wtedy da sie grac online we 2 na jednej konsoli. Ale trybu 2 vs 2 nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem dziś taką sytuację gram z typem 1:1 dogrywkę z karnymi wybraliśmy i mam z prawej ten zegarek i tam zero cały czas jest i stoi a gra się nie zaczyna ; /

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×