Skocz do zawartości
ONE

FIFA 11

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio pykałem sobie na manualu. Ja mam niecałe 2 tys. pkt i akurat trafiłem na takiego co miał 8 tys z hakiem. Dostał baty i sie zaczął płacz. Jak sie żalił na pw, haha bezcenne :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Was chyba denerwuje każdy kto was ogrywa = gra lepiej od was = lepiej konstruuje akcje = płaczemy !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Błędy Fify 11 ?

W życiu nie widziałeś 'samobója' w prawdziwej piłce nożnej ? ^^

widziałem wiele, i tak - to o czym pisałem to błąd gry, ale zapomniałem dodać, że bramka nie została uznana jako samobój, a jako trafienie dośrodkowującego. piłka po prostu odbiła się od mojego obrońcy, który miał łatwą sytuacje żeby ją wybić.

swoją drogą, często widujesz takie sambóje jak na tym filmiku? ;) bo to o czym pisałem zdarza mi sie dosyć często (szczególnie w klubach).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Was chyba denerwuje każdy kto was ogrywa = gra lepiej od was = lepiej konstruuje akcje = płaczemy !

Amio chcesz zagrać? ; ) to zobaczymy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Błędy Fify 11 ?

W życiu nie widziałeś 'samobója' w prawdziwej piłce nożnej ? ^^

Nie chodzi o takie akcje, jak ta z filmiku (śmieszna swoją drogą:P). Fifa 11 ma sporo błędów. Niektóre zachowania bramkarzy są niesamowicie dziwne i nie, nie chodzi tu o personality +, ani o celowe zamierzenia twórców. Gra jest świetna, ale błędów jest mnóstwo.

Użytkownik skomerek dnia 29 czerwiec 2011 - 21:31:40 napisał

Was chyba denerwuje każdy kto was ogrywa = gra lepiej od was = lepiej konstruuje akcje = płaczemy !

A z tym to nie wiem o co Ci chodzi. Domyślam się, że masz jakieś problemy. Pozdro :)

Edytowane przez mateeeeo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam płaczu gdy przegrywam, raczej denerwuje mnie moja bezsilność, bądź to że nic nie wychodzi ;) najgorsze jest to gdy ma się 10 akcji a gośc 2 i wygrywa 0 - 2 wtedy to jest wnerwienie swoją bezradnością :) wczoraj miałem taki mecz Arsenal - Man U. Początek wyrównany, potem mi szło co raz lepiej miałem przewagę, gość zrobił podanie które dziwnie przeszło przez moich 2 graczy i strzelił bramkę Rooneyem. 40 minuta mecz i gość robi zmiany wrzuca 5 obrońców i 3 def pomocników w ataku 3 Hernandez, Berba i Roo. Cały czas miałem przewagę ale rozbijał moje ataki i długa piłka na Roo albo Hernandeza. Skończyło się 1 - 0 dla niego i nie chciał dać mi się zrewanżować.

Edytowane przez Maras710

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam płaczu gdy przegrywam, raczej denerwuje mnie moja bezsilność, bądź to że nic nie wychodzi ;) najgorsze jest to gdy ma się 10 akcji a gośc 2 i wygrywa 0 - 2 wtedy to jest wnerwienie swoją bezradnością :) wczoraj miałem taki mecz Arsenal - Man U. Początek wyrównany, potem mi szło co raz lepiej miałem przewagę, gość zrobił podanie które dziwnie przeszło przez moich 2 graczy i strzelił bramkę Rooneyem. 40 minuta mecz i gość robi zmiany wrzuca 5 obrońców i 3 def pomocników w ataku 3 Hernandez, Berba i Roo. Cały czas miałem przewagę ale rozbijał moje ataki i długa piłka na Roo albo Hernandeza. Skończyło się 1 - 0 dla niego i nie chciał dać mi się zrewanżować.

Widzę, że nie preferował piłki na tak... ALe jakby nie patrzeć wynik też ważny :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli wniosek trzeba coś zrobić z defensywą : ) zresztą ja osobiście nie polecam Arsenalu do gry sieciowej ; ) ich linia obrony do najlepszych nie należy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam do kolegów pytanie. Czy mogę w Fifie 11 pograć w jakąś ligę (np. hiszpańską)? Jeśli się nie mylę mogę stworzyć swój turniej do którego mógłbym wprowadzić wszystkie drużyny, ale nie do końca o to mi chodzi. Z tego co pamiętam można było zagrać cały sezon ligowy w PES (niestety nie wiem, jaka wersja) i zastanawiam się czy można tak zrobić w Fifie 11? Z góry dzięki za odpowiedź.

Co to meczy online, to z większością przeciwników niestety przegrywam, no ale cóż - wygrywa lepszy (tzn. ten kto strzeli więcej bramek :rolleyes: ). Przyznaję, że ja wolę grać z ustawieniami manualnymi, gdyż wg mnie taka gra bardziej oddaje rzeczywiste mecze, a więc nie jest tak łatwo strzelić tam bramkę. Niestety bardzo ciężko znaleźć online przeciwnika, który też grałby na takich ustawieniach, więc najczęściej sam ustawiam odpowiednią sesję i czekam… Inna sprawa, że grając jako gospodarz to nawet jak uda mi się osiągnąć remis (bezbramkowy :rolleyes:) i tak dostaję ujemne punkty. Pomału udaje mi się jako tako organizować grę obronną, ale atak wciąż mam beznadziejny. Widoczne jest to szczególnie, gdy gram przeciwko mocnym drużynom (a myślę, że jakieś 80-90% graczy online wybiera Real, Chelsea, Manchester U., czy Barcelonę), i czasem przez cały mecz uda mi się stworzyć 1, może 2 sytuacje bramkowe, a przy ustawieniach manualnych nie oznacza to jeszcze zdobycia bramki. A tak przy okazji, w jaki sposób najskuteczniej nauczyć się gry atakiem (ewentualnie obronnej)? Niestety, grając on line bądź przeciwko komputerowi można doskonalić to ci się już umie, a ciężko nauczyć się czegoś nowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie wiem :rolleyes:

konsolę mam od niedawna i do tej pory grałem tylko pojedyncze mecze, a chciałbym zagrać jakąś ligę (grając przeciwko komputerowi) a nie wiem jak to zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mama taki problem z Fifą i też z Fight Night champion, że wpisałem kod paszportu i następnie wyskoczyło mi żeby pobrać paszport... i czekam po 3h i nie da się pobrać.

porszę o pomoc :)

Pozdrawiam Karol.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mama taki problem z Fifą i też z Fight Night champion, że wpisałem kod paszportu i następnie wyskoczyło mi żeby pobrać paszport... i czekam po 3h i nie da się pobrać.

porszę o pomoc :)

Pozdrawiam Karol.

Hmm ja 2 dni temu zaukipilem fife wklepałem kod i odrazu sie gra wlaczyla.Moze wieczorem lub wczesnie rano ci wejdzie moze ea miala cos z serwerami .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie wiem :rolleyes:

konsolę mam od niedawna i do tej pory grałem tylko pojedyncze mecze, a chciałbym zagrać jakąś ligę (grając przeciwko komputerowi) a nie wiem jak to zrobić.

To sie nazywa tryb kariery:) Wybierasz zespół, grasz określoną ligę i bierzesz udział w pucharach jeśli wygrywasz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm ja 2 dni temu zaukipilem fife wklepałem kod i odrazu sie gra wlaczyla.Moze wieczorem lub wczesnie rano ci wejdzie moze ea miala cos z serwerami .

no właśnie próbowałem kilka razy o różnych porach i nic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To sie nazywa tryb kariery:) Wybierasz zespół, grasz określoną ligę i bierzesz udział w pucharach jeśli wygrywasz :)

Dzięki :rolleyes:

Dziś spróbuję. Może w końcu nabiorę jakiejś wprawy, bo jak na razie przeważnie dostaję baty.

no właśnie próbowałem kilka razy o różnych porach i nic

U mnie z kolei wyglądało to inaczej. Po zakupieniu Fify mogłem grać on line bez wpisywania jakiegokolwiek kodu - co mnie bardzo zdziwiło, bo w końcu po coś on przecież jest. Potem (po jakiś 2-3 tyg.) przy próbie włączenia gry wyświetlił się komunikat, że mam podać ten właśnie kod i po wpisaniu dalej mogłem grać. nie zajęło to jednak dłużej niż kilka minut

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo fifa 11 ma 7 dniowy okres probny gry onnline po uplywie 7 dni czeba zapypic kod lub wykorzystac swoj własny

Edytowane przez Mroovek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej to nie to ;) bo skoro ma okres próbny to doładować paszport powinien móc nawet w trakcie próbnego tygodnia chociaż wątpię w coś takiego bo ja jak chciałem odpalić online to od razu mnie poprosił o kod paszportu :)

PS. Wie ktoś na czym polega dokładnie ten system punktowania w rozgrywce sieciowej za co jest najwięcej pkt itp. żeby wiedział pod co grać żeby dobrze ranking rósł :P

Edytowane przez Dajgosz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie głupie pytanie : czy jest jakaś możliwość przecinania podań w Fifie ? Mam na myśli taką sytuację : przeciwnik podaj na drugie skrzydło i mój zawodnik, mimo że spokojnie dobiegłby i przeciął to podanie, to on tego nie robi. Chyba wiecie o co mi chodzi :teehee: Trzeba jakąś kombinację przycisków ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie głupie pytanie : czy jest jakaś możliwość przecinania podań w Fifie ? Mam na myśli taką sytuację : przeciwnik podaj na drugie skrzydło i mój zawodnik, mimo że spokojnie dobiegłby i przeciął to podanie, to on tego nie robi. Chyba wiecie o co mi chodzi :teehee: Trzeba jakąś kombinację przycisków ?

Musisz grac pressingiem ew. 'x' lub kolko i oczywiscie analogiem na tego ktoremu chcesz zabrac pileczke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie online pass -jeśli pobrałem go z pss i grałem juz na swojej konsoli to jeśli pójdę z nią do kuzyna i pobiorę na jego konsole ten sam online pass to on będzie mógł grać na swoim koncie ? -pytanie czysto teoretyczne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :rolleyes:

Dziś spróbuję. Może w końcu nabiorę jakiejś wprawy, bo jak na razie przeważnie dostaję baty.

U mnie z kolei wyglądało to inaczej. Po zakupieniu Fify mogłem grać on line bez wpisywania jakiegokolwiek kodu - co mnie bardzo zdziwiło, bo w końcu po coś on przecież jest. Potem (po jakiś 2-3 tyg.) przy próbie włączenia gry wyświetlił się komunikat, że mam podać ten właśnie kod i po wpisaniu dalej mogłem grać. nie zajęło to jednak dłużej niż kilka minut

juz milion razy próbowałem pobrać paszport po wpisaniu kodu i nic!! szlak mnie trafia. pomoże mi ktos?

Edytowane przez kaarol99

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam mega dziwny problem z fifą. Od jakichś paru dni po dłuższej chwili grania wyłącza mi się konsola (nie pali się nawet czerwona dioda) tak jakby ktoś odłączył kabel zasilający. Co dziwne dzieje się to tylko przy fifie, w inne gry mogę grać bez problemu. Próbowałem usuwać wszystkie save z gry, czy zmiana kontaktu, ale niestety nie pomaga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz milion razy próbowałem pobrać paszport po wpisaniu kodu i nic!! szlak mnie trafia. pomoże mi ktos?

Jak kupiłeś używkę z użytym kodem to się nie dziw. A jak nówka to radziłbym alarmować w EA lub na infolinii Playstation.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×