Skocz do zawartości
ONE

FIFA 11

Rekomendowane odpowiedzi

Zmieniają to strzałki, nie naciskaj ich podczas gry.

Tłumacze właśnie, że nie naciskam strzałek, a taktyka i nastawienie drużyny non stop mi sie zmienia, zauważyłem że dzieje się tak jak biegne na sprincie i wciskam jeszcze jakieś klawisze,...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i wciskam jeszcze jakieś klawisze,...

No tłumaczymy ci nie wciskaj tych strzałek!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do własnych utworów to musisz zgrać je na dysk, potem zrobić własną listę odtwarzania. Następnie wejść... nie do tego EA Trax, tylko tego wyżej ;D Potem wziąć Moja FIFA 11

I tam masz Menu i Arena (coś takiego) . I wybierasz odpowiednią liste odtwarzania i działa ;d Ja tak zrobilem i jest miodzioo, aż chce sie grać ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tłumaczymy ci nie wciskaj tych strzałek!!!

o rany! nie wciskam strzałek, dzieje się to np. przy biegu ze sprintem i w chwili wciśnięcia podania, albo przy zmianie zawodnika, itp...

w linku filmik do mojego przed sekundą rozegranego meczu widać tam jak co jakiś czas ta taktyka się przestawia... ( nie zwracajcie uwagi na styl gry dopiero uczę się biegać na padzie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o rany! nie wciskam strzałek, dzieje się to np. przy biegu ze sprintem i w chwili wciśnięcia podania, albo przy zmianie zawodnika, itp...

w linku filmik do mojego przed sekundą rozegranego meczu widać tam jak co jakiś czas ta taktyka się przestawia... ( nie zwracajcie uwagi na styl gry dopiero uczę się biegać na padzie)

Też tak mam i to prawie w każdej grze . Np. w MW2 sam mi się claymore uruchamia albo atak nożem , w FIFE też to menu taktyk mi wyskakuje ,a czasem sami mi zawodnicy podają ... W TDU2 kamera mi się sama zmienia . Mam przeczucie ,że to wina pada ... zużyty jest po prostu i nie które przyciski ,gałki lekkim drgnięciem się uruchamiają ...:angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też tak mam i to prawie w każdej grze . Np. w MW2 sam mi się claymore uruchamia albo atak nożem , w FIFE też to menu taktyk mi wyskakuje ,a czasem sami mi zawodnicy podają ... W TDU2 kamera mi się sama zmienia . Mam przeczucie ,że to wina pada ... zużyty jest po prostu i nie które przyciski ,gałki lekkim drgnięciem się uruchamiają ...:angry:

Tylko, że ja mam nowe PS3 i nowy pad... wiec to nie od zużycia... ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wielką prośbę. Mógł by ktoś wrzucić ZAKTUALIZOWANE składy na PS3 i dać na jakiś serwer czy cuś?;)

Internet w konsoli będę mieć ale w nieokreślonej przyszłości a chciał bym sobie pograć na aktualnych składach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też tak mam i to prawie w każdej grze . Np. w MW2 sam mi się claymore uruchamia albo atak nożem , w FIFE też to menu taktyk mi wyskakuje ,a czasem sami mi zawodnicy podają ... W TDU2 kamera mi się sama zmienia . Mam przeczucie ,że to wina pada ... zużyty jest po prostu i nie które przyciski ,gałki lekkim drgnięciem się uruchamiają ...:angry:

Możliwe ze pad byl od razu popsuty. Jeden moj pad ma tak ze jak trzymam lewa galke do przodu to uruchamia mi tez troche prawa i np w fps'ach idac na wprost kamera mi sie przesuwa w lewo :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wielką prośbę. Mógł by ktoś wrzucić ZAKTUALIZOWANE składy na PS3 i dać na jakiś serwer czy cuś?;)

Internet w konsoli będę mieć ale w nieokreślonej przyszłości a chciał bym sobie pograć na aktualnych składach

Co Ty kolego masz na myśli? Bez dostępu do internetu chcesz pobrać składy? Jedynym wyjściem jest robienie transferów na własną rękę w zarządzaniu drużyn, albo poczekać aż będziesz miał internet...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem że się da po prostu zgrać na ps3 i wrzucić tam gdzie trzeba:/. Na komputerze się bez problemów dało, ale konsolę mam od niedawna więc się słabo znam:/

No ale dzięki za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Myślałem że się da po prostu zgrać na ps3 i wrzucić tam gdzie trzeba:/. Na komputerze się bez problemów dało, ale konsolę mam od niedawna więc się słabo znam:/

No ale dzięki za odpowiedź.

Zrób ręcznie. Masz tutaj wszystkie : http://sport.interia.pl/raport/transfery/tabela/transfery-zima-2011,588

:pardon:

Edytowane przez Pawulon1234

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie ingo: Jeśli chodzi wam o zrobienie trofeum dotyczące wgrania muzy do gry, to po prostu ściągnijcie darmowy soutchtrack z pss. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam zagram chętnie w lidze bądź w turnieju więc jak ktoś zna jakiejś ligi to podawać namiary do nich:)

szukam sparing partnerów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozmieniały mi się nazwy zawodników jak gram mecz z kolegą na drugim padzie.

Przez internet jest okej, zawodnicy zaktualizowani ale szybki mecz jak włączam to są jakies nienormalne nazwy...co robić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dam wam super formację do FIFY dla Interu Mediolan :D Jade każdego :

----------------------------- Cesar --------------------------

Maicon----------Lucio----------Samuel---------Chivu

-----------------Cambiasso-----Motta-------------------

-------Pandev--------------Sneijder----------------Eto'o------

-------------------Milito---------------Pazzini--------------------

Jest ogień :shok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn bo większe transfery robiłem tzn Torres, Luiz, Suarez itp. ale chodzi też o nowe skille których się nie da edytować, nowych graczy.

Poza tym nie chce mi się robić wszystkich transferów. Jakiegoś Chu Yovy Ping Pong z Chin jakoś przemilczę, no ale chodzi o transfery z większych lig, a trochę ich było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dam wam super formację do FIFY dla Interu Mediolan :D Jade każdego :

----------------------------- Cesar --------------------------

Maicon----------Lucio----------Samuel---------Chivu

-----------------Cambiasso-----Motta-------------------

-------Pandev--------------Sneijder----------------Eto'o------

-------------------Milito---------------Pazzini--------------------

Jest ogień :shok:

Ta...

tylko pokaż mi sędziego, który zezwoli żeby w jednej drużynie gralo 12 piłkarzy :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta...

tylko pokaż mi sędziego, który zezwoli żeby w jednej drużynie gralo 12 piłkarzy :D

Oj sorry, coś pokręciłem skład ;d

Motte wyrzucić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy poradził ktoś sobie z problemem wyskakujacym na tablicy w menu fify, chodzi o ''błąd pobierania danych''. Już mnie to denerwuje, jak to naprawić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takiej opcji, żeby ulepszać staty na stałe. Taka opcja była w FUT09, potem na szczęście z niej zrezygnowano (bo każdy team miał 99/99/99)

No to trochę lipa, bo widzę tylko karty które podnoszą skille na jeden mecz no i do tego nie są tanie a jak za wygrany mecz dostaję po 700 pkt max teraz to Ciężko wydolić i na to i na kontrakty a Polska obrona ma cienki skill i łączy mnie z ludźmi co mają w ataku po 80 a ja mam obronę 69 heh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to trochę lipa, bo widzę tylko karty które podnoszą skille na jeden mecz no i do tego nie są tanie a jak za wygrany mecz dostaję po 700 pkt max teraz to Ciężko wydolić i na to i na kontrakty a Polska obrona ma cienki skill i łączy mnie z ludźmi co mają w ataku po 80 a ja mam obronę 69 heh

Szczerze mówiąc to te karty podnoszące skille tylko sprzedaję. Jeszcze chyba nigdy nie użyłem.

A kontraktów dostaje się jak mrówków. Chyba nigdy żadnego nie kupiłem, a każdy z zawodników ma ponad ich na ponad 80 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

do skasowania.

Edytowane przez HELL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn bo większe transfery robiłem tzn Torres, Luiz, Suarez itp. ale chodzi też o nowe skille których się nie da edytować, nowych graczy.

Poza tym nie chce mi się robić wszystkich transferów. Jakiegoś Chu Yovy Ping Pong z Chin jakoś przemilczę, no ale chodzi o transfery z większych lig, a trochę ich było.

Chcesz mieć transfery? niech ktoś zapisze u siebie na konsoli custom squads i potem prześle tobie będą zapisane zmiany transferowe itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to te karty podnoszące skille tylko sprzedaję. Jeszcze chyba nigdy nie użyłem.

A kontraktów dostaje się jak mrówków. Chyba nigdy żadnego nie kupiłem, a każdy z zawodników ma ponad ich na ponad 80 ;)

Czyli dużo kontraktów dostajesz w paczkach od ea? Ja kontrakty zazwyczaj kupuje na aukcjach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×