Skocz do zawartości
ONE

Trine 2

Rekomendowane odpowiedzi

2 tygodnie od premiery, więc do następnej środy do godzin popołudniowych.

Edytowane przez pablos_83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja mam problemy z pobraniem demka trine 2 ? Już 2gie podejście i ponownie jakieś błedy podczas instalacji wyskakują

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi pobrało się bez problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przedsmak tego, co nas czeka w DLC:

Mniam, już chcę DLC :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmn... że w trine 2 jest co-op to wiem... a teraz mały offtop ...w trine 1 też jest co-op na 1 konsoli ? bo jak już to chciałbym obie gry zassać i przejść najpierw 1 a potem 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmn... że w trine 2 jest co-op to wiem... a teraz mały offtop ...w trine 1 też jest co-op na 1 konsoli ? bo jak już to chciałbym obie gry zassać i przejść najpierw 1 a potem 2

jest w trine 1 co-op lokalny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pobrałem demko trine 2 już z 5 razy .... i przy instalacji występuje Ciągle błąd 80029564 ..... pomocy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pobrałem demko trine 2 już z 5 razy .... i przy instalacji występuje Ciągle błąd 80029564 ..... pomocy!

Dragio mam ten sam problem z demkami i grami. Dokładnie ten sam błąd. Męczę się z nim i męczę , jak udostępnie neta z czego innego to działa , ale już normalnie nie chce. Musisz próbować aż do skutku. Ale spróbuj też zresetować router swój.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o dziwo pomogło mi ..... ustawienie na nowo ustawień w PS3 opcji sieć>internet ..... routhera nie restartowałem .... ale od razu po tym jak ustawiłem neta ponownie w czarnulce się pobrało i zainstalowało bez problemów.

No i dupa blada, że tak powiem. Demko ściągnięte ..... ograłem je w kilka minut... moja luba ograła je do połowy i stwierdziła ..."co za badziew gra" no i na tym się skończył mój pomysł kupna i grania z lubą w trine :P

Edytowane przez Dragio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

raczej już nie wypada, bo wstępnie zaobrączkowana .....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbuje ściągnąć grę a tam pokazuje 6KB, o co chodzi?

E: Dzięki :)

Edytowane przez eMeK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz najpierw ściągnąć wersję demonstracyjną, a ten plik 6 kB odblokowuje wersję demo do wersji pełnej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra bardzo dobra,polecam trophy hunterom.Platynę wbiłem w 7h7minut z przerwą 2godzinną ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetna jest ta gra! Faktycznie do zdobycia Platyny wybitnie przyjemna i nie przyprawia do zawrotów głowy i niepotrzebnych nerwów :) Jako, że to moja pierwsza wbita Platyna będę miło wspominał ten tytuł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh no właśnie, klasyczny przypadek jak to trofea stały się narzędziem marketingowym. A sama gra to krok wstecz w stosunku do 1 pod każdym względem oprócz oprawy. Skupili się na grafice ale zabrakło inwencji twórczej w projektowaniu poziomów, wszystkie są na jedno kopyto i brnięcie przez nie z czasem staje się męczące. Jak dla mnie :down:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma się co oszukiwać - Trine 2 to wyjatkowo nudna gra. piekna, ale nudna. po kilku etapach przestała zaskakiwać czymkolwiek. a platformówka z logicznym zacięciem powinna co krok coś świeżego podrzucać. a tutaj przewija się ciągle kilka tych samych schematów. jedyne co zachęcało do przechodzenia kolejnych poziomów, to fantastyczna oprawa graficzna i fakt że kolejne poziomy zwykle różniły się od poprzednich. walki z bossami jedynie budziły jakiekolwiek emocje. poza tym to naprawdę gra niewarta kasy, jaką sobie za nią życzą w sklepie. lepiej by to wypadło, gdyby zrobili z tego techdemo, a nie pełnowartościową grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

We wszystkim masz rację, oprócz tego, że Trine 2 jest niewarte swojej ceny. Przesadzasz. Za 29 zł masz fajną gierkę z ładną oprawą, starczającą na kilka godzin i zawierającą co-op'a na 3 osoby. Niewarte swojej ceny to jest na przykład popierdółkowate flOw za 20 złotych, a nie Trine 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz jest zniżka, dlatego warto kupić. Chyba trwa jeszcze tydzień. Bez promocji kosztuje chyba coś koło 40. Moim zdaniem to i tak niska cena :) Spodziewałem się jakichś 60 zł w dniu premiery i to rzeczywiście byłaby mocna przesada. Dobrze, że się tak nie stało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po okresie promocji gra będzie po 36 zł. Mam do wydania cały czas 60 złociszy na koncie i tak myślę czy kupić. Warto? W jedynkę jeszcze nie grałem, póki co kupiona i zassana w promocyjnej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak możesz, sprawdź demo. jeśli nie przeszkadza Ci, że później już tylko będziesz w kółko rozwiązywał takie same logiczno-zręcznościowe zagadki w przepięknych okolicznościach przyrody, to kupuj.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli są w tej samej cenie, to lepiej jedynkę. Dwójka dużo mniej ciekawa niż pierwsza część, ale i tak jest spoko. Nudzą tylko trochę te schematy, tak jak napisał zimzvm.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedynkę kupiłem za 18zł. Obadałem demko dwójki i podoba mi się. Poczekam jednak z kupnem bo i tak mam masę gier do ogrania, a w międzyczasie może się trafić jakaś dobra promocja w PSS, ponadto te schematy o których wspomnieliście. No cóż, Trine2 na razie poczeka. Dzięki za odpowiedzi. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×