Skocz do zawartości
ONE

The Sly Collection

Rekomendowane odpowiedzi

Nigdy nie gralem w Sly Cooper ,moze czas to zmienic? Gral w to ktos na PS2? Warte to "obczajenia"? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie gralem w Sly Cooper ,moze czas to zmienic? Gral w to ktos na PS2? Warte to "obczajenia"? :P

Oczywiście, obok serii GoW i MGS to najlepsza gra na PS2, więc lepiej nadrób zaległości :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Jeszcze Jak&Daxter zapisuje sie do najlepszych serii na PS2, ale masz racje te gry byly niesamowite ;d Znowu bedziemy przechytrzac Carmelite, a ja bedzie ciagle pykal Murrayem :D Zaj*bisty jest :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seria Jak & Daxter to byla moja ulubiona seria platformowek na PS2 ,jezeli Sly jest rownie fajny to biore od reki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Screeny, postęp graficzny jest imponujący. Nie grałem Sly serii na PS2. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ja bym dał za serię JAK&Daxter, to było arcydzieło....aczykolwiek chapnę równiez Slya (grałem jedynie w trzecią odsłonę), który wg. mnie jest o 100 razy lepszy od zamulastej serii Ratchet and Clank.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że gra miała już swoją premierę ale nikt się nie pokusił o jakąś krótką relację z niej. Mam pytanie czy warto kupować? Nigdy nie grałem w tą grę a akurat mam ochotę pograć sobie w jakąś przyjemną platformówkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że warto. :thumbsup:

Właściwie nazywanie gier z serii Sly "platformówką" jest trochę uproszczeniem gdyż znajdziemy tam praktycznie elementy ze wszystkich (lub większości) gatunków gier, więc trudno tam się nudzić.

Oczywiście jest mnóstwo mini-gierek jakby co (nie mówię o tych na PS Move).

Samego grania jest na jakieś 50 godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arcydziełem to był Crash Bandicoot. Oczywiście ten na PSX, bo ten na PS2 to hm... nie wypowiem się :geek:

Co do Sly'a to napiszę tak - wyłowiłem na allegro za 133 z wysyłką, 3 platyny do łyknięcia plus mini-gierki na Move? Ja to łykam bez popitki :pardon:

Mimo że nie grałem jeszcze w żadną część Sly to teraz to nadrobię... liczę na miło spędzone chwile przed konsolą :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie dla posiadajacych juz gre. Czy gra WYMAGA PS MOVE ? Czy mozna zagrac bez? W sumie na opakowaniu widzialem PS MOVE FUTURES a nie PS MOVE REQUIRE czy jak to sie tam pisze wiec chyba powinno banglac bez move...

Edytowane przez Frog_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie, w każdej z plansz (mówimy o Sly1) są tak jakby 3 nagrody, Sejf i jest jeszcze coś czerwonego i nie wiem jak to odblokować wiec jeśli ktoś wie jak to zrobić będę wdzięczny za info.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te czerwone to speedruny (klepsydra) na początku danej planszy.

Nie jest to potrzebne do platyny jakby co.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakiś czas temu zakupilem gre z trzech wzgledow by nadrobic zaleglosci, od czasu do czasu sie odprężyć no i trzy platynki to nie byle jakie wyzwanie. Gra sie przyjemnie jest fun a przeciez o to tez chodzi. Polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ,

Mam pytanie czy do zrobienia 3 platyn jest potrzebny MOVE ?? No i czy platyny są łatwe ( w sensie czy nie ma jakiś przegiętych trofeów ) ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

z tego co mi wiadomo w Sly Collection jest calkowicie osobna mini gierka pod mova [tak to u siebie zauwazylem] i jestem niemalze pewien ze w trzech podstawowych grach idzie zdobyc 3 platyny bez move - ja gralem jakis czas temu w to z tego wzgledu ze męcze teraz uncharted ale w sly mam juz kilka brazow i doslownie same wpadaly ale wiadomo brąz z reguły zawsze sam wpad, gdyby co to tu http://www.ps3trophies.com/games/ na glownej znajdziesz wszystkie trofea tej gry

Edytowane przez promat7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktos sie orientuje czy w 3 czesci do zrobienia platyny trzeba te czasowki tez robic czy nie ma takiej potrzeby ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktos sie orientuje czy w 3 czesci do zrobienia platyny trzeba te czasowki tez robic czy nie ma takiej potrzeby ?

Kere czasowki TAMLINIE ? ;P Z tego co pamietam to w trojce nie ma czasowek zadnych... Trzeba przejsc wszystkie jobs & Challenges do kazdej planszy. Musisz miec 100% na kazdym levelu.

Edytowane przez Frog_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kere czasowki TAMLINIE ? ;P Z tego co pamietam to w trojce nie ma czasowek zadnych... Trzeba przejsc wszystkie jobs & Challenges do kazdej planszy. Musisz miec 100% na kazdym levelu.

i wlasnie w tych challenges sa te owe czasowki :P o to mnie wlasnie chodzilo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i wlasnie w tych challenges sa te owe czasowki :P o to mnie wlasnie chodzilo :)

To pisz challenges a nie;P Wczesniej byla mowa o CZASOWKACH (speedruny (klepsydra) ale to co innego.

Edytowane przez Frog_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra dobra nvm :) a tak na marginesie mam te challenges zrobione w 1 planszy + a % 94 co jeszcze moze byc nie tak ?? ...jobs tez zrobione bo plansze przeszedlem... moze trzeba wykupic tez caly asortyment ze sklepiku bentleya :)? haha

Edytowane przez TaMLiN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde mam problem z takim wyzwaniem:

Ze się jedzie tym autem i tacy goscie wychodza z lawy i trzeba zbierac komputery.

Non stoop mi się to nie udaje zawsze zbiore cos ok. 45 komputerow.

Jakies porady? ;)

(Sly 1)

Edytowane przez KozakPs3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×