Skocz do zawartości
kill

Kup Pan Cegłe!

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak Linka, mnie też opis rozwalił - "Analogi nie działają, są tylko atrapą" rofl.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe jakby jakiś dzieciak to pisał. To jest dobre: "W kolorze czarnym i szarym, wysyłane losowo" biggrin.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

A tu mamy Castlevanię za 69 zł - cena ultra niska jak na tę grę, sprzedający ma 0 komentarzy, czy nie wydaje Wam się, że po otworzeniu koperty, kupujący dostaną przysłowiową cegłę ? Sprzedający oczywiście nie daje opcji za pobraniem, bo przesyłki nadawane są z Niemiec. W jego ofercie oczywiście setki innych gier i telefonów.

Link od aukcji :

http://allegro.pl/ca...1467930749.html

Edytowane przez Link396

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

A tu mamy Castlevanię za 69 zł - cena ultra niska jak na tę grę, sprzedający ma 0 komentarzy, czy nie wydaje Wam się, że po otworzeniu koperty, kupujący dostaną przysłowiową cegłę ? Sprzedający oczywiście nie daje opcji za pobraniem, bo przesyłki nadawane są z Niemiec. W jego ofercie oczywiście setki innych gier i telefonów.

Link od aukcji :

http://allegro.pl/ca...1467930749.html

Jako człowieczek, który został już raz (i był to ostatni raz heh) oszukany przez nieuczciwego sprzedawcę na all chciałbym zwrócić uwagę, że zapis w regulaminie o realizacji około 10 dni roboczych lub do 30 dla komórek daje temu sprzedawcy wspaniały bufor do tłumaczenia się klientom przez dłuższy okres, zanim ewentualnie zasypią go negatywy... podkreślam - ewentualnie!

Edytowane przez dwypij

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

A tu mamy Castlevanię za 69 zł - cena ultra niska jak na tę grę, sprzedający ma 0 komentarzy, czy nie wydaje Wam się, że po otworzeniu koperty, kupujący dostaną przysłowiową cegłę ? Sprzedający oczywiście nie daje opcji za pobraniem, bo przesyłki nadawane są z Niemiec. W jego ofercie oczywiście setki innych gier i telefonów.

Link od aukcji :

http://allegro.pl/ca...1467930749.html

Wczoraj ten sprzedawca miał castlewanie 5szt za 59zł i sprzedał wszystkie napisałem do niego aby chociaż zdjęcie gry zrobił i czy gra jest po angielsku i odpisał mi ze jest po angielsku ale zdjęcia nie dodał .

Edytowane przez smiechu27

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj ten sprzedawca miał castlewanie 5szt za 59zł i sprzedał wszystkie napisałem do niego aby chociaż zdjęcie gry zrobił i czy gra jest po angielsku i odpisał mi ze jest po angielsku ale zdjęcia nie dodał .

ten gościu ma też Iphony za 59,90..... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nic, tylko na allegro go raportowac i niech oni juz go lustruja...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

ten gościu ma też Iphony za 59,90..... :)

To są i9+++ czy tam inne sciphony. Zabawka za ok 100-150 zł z przesyłką - może być, bo dzwoni nawet ale grać itp to niestety nie ma szans na tym sprzęcie. Byłem w szoku jak to zobaczyłem na żywo i działało!

Generalnie ciekawostka...bo na serio zakładając, że to wyprodukowali w Chinach i ktoś w Polsce to sprzedaje za 60-70zł i jeszcze każdy na tym coś zarobił to kurcze - produkują to za 12 pesos? Szok!

Edytowane przez dwypij

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale co chcesz, kierownica nowa, przecież nie pisze, że nowe kable :) Fakt, nie przeczytasz i wpadka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest napisane Sprzęt NOWY-POWYSTAWOWY czyli nowa ale używana albo nowa ale wystawiona tylko do patrzenia :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gościu pisze w temacie że nowa kierownica, natomiast czytając opis dowiadujemy się, że wszystkie kable są poobcinane. xD

http://allegro.pl/nowa-kierownica-logitech-driving-force-gt-ps3-i1469066485.html

Widać tak mu się spieszyło żeby ją zajumać z wystawy, że nie miał czasu na rozpięcie wszystkiego, tylko sekatorek i ciach :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

"NIE MA MOŻLIWOŚCI WYSYŁKI ZA POBRANIEM (BRAK CZASU)

PROSZĘ NIE UŻYWAĆ OPCJI "PŁACĘ Z ALLEGRO" PONIEWAŻ NIE MAM CZASU CZEKAĆ TYGODNIA NA PRZELEW"

:down: Mam nadzieje, że gnojek nie będzie miał czasu czekać tygodnia na przelew, bo skończy w końcu za kratkami.

Edytowane przez pablos_83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aukcja dalej nie zawieszona i allegro ma te raporty widać gdzieś. Tylko zdrowy rozsądek może uratować ale czasem go brakuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Allegro powinno wam płacić za każdą taką wyszukaną aukcję :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie tak. na dodatek gre kupuje sie stacjonarnie, a nie przez internet wiec ciezko tu o cegle mowic. na dodatek pewnie w regulaminie maja gdzies napisane ze ceny moga ulec zmianie itp.

dlatego nie nazwalbym tej oferty "cegla"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×