Skocz do zawartości
kill

Kup Pan Cegłe!

Rekomendowane odpowiedzi

te pady nie maja nawet napisu SONY...w wiekszosci przypadko. ale fakt. troche osob moze sie nabrac

Mój kolega kupił właśnie takiego super taniego Dual Shocka ( akurat z Ameryki , a nie Chin ) i wygląda jak oryginalny , nie ma żadnych większych różnic , poza naklejką na dole pada . Na wszystkich , które oglądaliśmy ( ja i kolega ) naklejka jest czarna , a kod kreskowy jest na srebrnym pasku , a na tym tanim cała naklejka jest czarna , razem z paskiem i to jest jedyna rzecz , która zastanawia , bo wygląda naprawdę jak oryginał . I bardzo dużo ludzi ich kupuje , nie widziałem negatywów za te aukcje .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a pozniej beda wielkie pretensje do calego swiata, ze zostalo sie oszukanym...

ps. raz widzialem aukcje na ktorej ktos kupil "zdjecie" jakiegos telefonu, a nie sam telefon za kilkaset zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie chcę nikogo obrazić, ale jak patrzę na niektóre aukcje w dziale Gry na PS3 na Allegro to wydaje mi się, że spora część ludzi biorących udział w licytacjach to idioci whistling.gif Potrafią czasami zapłacić za używaną grę znacznie więcej niż za nową w sklepie internetowym, już z wysyłką. Nie wiem, czym oni się kierują...

Edytowane przez jakubex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę nikogo obrazić, ale jak patrzę na niektóre aukcje w dziale Gry na PS3 na Allegro to wydaje mi się, że spora część ludzi biorących udział w licytacjach to idioci whistling.gif Potrafią czasami zapłacić za używaną grę znacznie więcej niż za nową w sklepie internetowym, już z wysyłką. Nie wiem, czym oni się kierują...

I do tego czasem zachowują się zupełnie nielogicznie. Jakieś dwa miesiące temu sprzedawałem przez allegro grę Ojciec Chrzestny 2. 5 min. przed zakończeniem aukcji cena dobiła do około 60pln. W tych ostatnich minutach zupełnie "nowy klient" podbija na 110 a zaraz drugi przebija go na 112,5pln. O co chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ racja greenps3

temat "kup pan cegle" jak sama nazwa sugeruje polega na wstawianiu jakis podejrzanych i dziwnych ofert itp. od teraz wszystkie posty o tam jak mozna przeplacic za gre beda usuwane, a uzytkownik nagradzany warnem.

o tym uzytkowniku kilka razy juz pisalismy.

coraz taniej te ds3 wystawia. pewnie niedlugo wystawi kilka aukcji (o porazajaco niskiej cenie) na rozne przedmioty po 1000 sztuk i sluch o nim zaginie...w koncu przesylka idzie kolo 30 dni...

Człowiekiu o co Ci chodzi? Może mnie i inych oświecisz zanim walniesz warna.

Świetny wątek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu podzielam zdanie innego moderatora:

Temat ma tytuł "KUP PAN CEGŁE" a nie "PRZEPŁAĆ ZA GRĘ" więc starajcie się wrzucać linki z aukcjami które budzą mocne wątpliwości, są totalnym wałkiem albo swoistą ciekawostką przyrodniczą pokroju niebieskiej śrubki BluRay czy na wpół zjedzonego przez psa headseta. :thumbsup:

Znaleźć aukcję z zza drogą grą to żaden wyczyn, wejść w allegro ustawić ceny malejąco i wyłapać perełki to 5s roboty. Dziwię się że jeszcze kogoś to dziwi i komukolwiek chce się o tym rozmawiać :)

pozatym te "drogie" aukcje nic nie wnosza do dyskusji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/ko...1477821653.html

LOKALIZACJA INTERNET :D ciekawe

Lokalizacja o niczym nie przesadza. Juz kupowalem od ludzi ktorzy nie podali swojego miejsca zamieszkania w profilu i bylo ok. Cena wydaje mi sie byc normalna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Chętnie rosną w zaskakującym tempie verymad.gif

http://allegro.pl/pr...1480872973.html

Kurcze - jak gości się reklamuje, że: "emulatory starszych konsol itp"

To biorę w ciemno - w tym momencie niech mi na slimie zrobi emulacje PS2 - lub przyśle PS2

Jeśli się nie mylę to jest to do wygrania nawet w sądzie - skoro tak pisze

Pozdrawiam

Edit1)

Jak dostanę 20+ to wysyłam mu 5 zł. i idę z gościem na noże i do sądu kupie jakąś grę na PS2 i będę żądał by mi się ta gra uruchomiła

Edytowane przez stachna01
  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wymuszanie plusów - WARN !!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

wymuszanie plusów - WARN !!!!

Walą mnie plusy jak i twoja opinia - tylko jak mam pozbyć się piwa (5zł) - to przynajmniej chcę wiedzieć czy będą zainteresowani dalszego ciągu

Pozdrawiam

Edit 1)

Obecną reputację zdobyłem pomagając użyszkodnikom głownie w dziale pomoc - wyższej i tak nie można zdobyć także nie wiem po co mi plusy

Przeglądnąłem twoich (greenps3) ostatnich 10 postów także naprawde buja mi Twoja opinia - i nie zamierzam na inne info od Ciebie odpowiadać - chyba, że to Twoja aukcja na allegro :)

Edytowane przez stachna01

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejne GTA 4 w "świetnej" cenie.

http://allegro.pl/gt...1472148328.html

Ja tego nie pojmuję,nie potrafią czytać i kupują tylko po obrazkach? :rofl:

Czasami "kolekcjonerzy" potrafią zapłacić dwukrotna wartość po to, by mieć grę w nie-platynie. Sam nie wiem czemu, przecież sama gra się nie różni niczymteehee.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasami "kolekcjonerzy" potrafią zapłacić dwukrotna wartość po to, by mieć grę w nie-platynie ...

:) Bo piękny widok 50 gier ustawionych na półce od linijki dumnie prezentujących miesiące grania i worki wydanych pieniędzy może skutecznie zeszpecić jedno szare pudełko totalnie nie pasującego do reszty.

Z tego powodu ja wymieniłem ostatnio R&C Tools Of Destruction z platyny na wydanie premierowe :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ukradli mu pudełko w akademiku. xD

post-32459-0-66994200-1298843086_thumb.j

Edytowane przez delta3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko pudełko---szkoda gościa,a swoją drogą złodziejaszek musiał mieć cienką minę-trzeba szukać aukcji z opisem: "Ukradli mi płyty-zostały tylko pudełka".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakość nie wierzę w tą opowieść. Jest masa "złodziei" sprzedająca gry bez pudełek. Najczęściej sprowadzane z wysp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, mam zdanie podobne do denver666. Jak myślicie dlaczego w sklepach coraz częściej na półkach stoją puste pudełka, atrapy albo jeszcze coś innego. U mnie w Częstochowie nawet w Empiku nie ma gier tylko pudełka ze skserowanymi okładkami z gry :confused: Nawet jeśli już stoi gra to jest w dodatkowym plexiglassowym pudle i nic konkretnie nie można pooglądać. Możliwe że ta historia jest prawdziwa, patrząc jednak na oferty gier w pudełkach zastępczych mam szczere wątpliwości w uczciwość tego sprzedawcy :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dokładnie, mam zdanie podobne do denver666. Jak myślicie dlaczego w sklepach coraz częściej na półkach stoją puste pudełka, atrapy albo jeszcze coś innego. U mnie w Częstochowie nawet w Empiku nie ma gier tylko pudełka ze skserowanymi okładkami z gry :confused: Nawet jeśli już stoi gra to jest w dodatkowym plexiglassowym pudle i nic konkretnie nie można pooglądać. Możliwe że ta historia jest prawdziwa, patrząc jednak na oferty gier w pudełkach zastępczych mam szczere wątpliwości w uczciwość tego sprzedawcy :confused:

I weź się tutaj wyprzyj stereotypu, że Polak to złodziej. Przygnębiające, ale taka jest prawda. Sam też widziałem pudełka-atrapy, ale w jednym z Vobisów, nigdy nie w Empikach, MM czy Saturnach.

:) Bo piękny widok 50 gier ustawionych na półce od linijki dumnie prezentujących miesiące grania i worki wydanych pieniędzy może skutecznie zeszpecić jedno szare pudełko totalnie nie pasującego do reszty.

Z tego powodu ja wymieniłem ostatnio R&C Tools Of Destruction z platyny na wydanie premierowe :P

Ja tam mam pięć/sześć gier, z tego jedna jest w "ciągłym obiegu". Wiem, że platyna psuję estetykę, ale bez przesady :P Sam też poluję na okazje gier bez platyny, ale nie przepłacę dwukrotnej wartości :D

Edytowane przez Snafu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś już się pytał, o nowy egzemplarz za 80zł. Takie tanieją szybko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś już się pytał, o nowy egzemplarz za 80zł. Takie tanieją szybko.

Czyli co? Mogę kupić tego Black OPSa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli co? Mogę kupić tego Black OPSa?

Kto nie ryzykuję ten nie traci :D Zobaczymy co w komentarzach będzie :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×