Skocz do zawartości
Natsu

Ni No Kuni: Wrath Of The White Witch

Rekomendowane odpowiedzi

Napiszę tutaj bo większość z was częściej tu zagląda - czy któryś ma zamiar sprzedać tą grę, ale tak najlepiej w połowie przyszłego miesiąca? Czy ewentualnie mogę liczyć na jakieś porady?

Ja na pewno będę sprzedawał jak przejde czyli za jakieś 3/4 tygodnie właśnie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dorwałem smoczka, 40 min latania bez celu. coś pięknego:)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też tak miałem ;D latałem wszędzie gdzie popadnie i zwiedzałem świat: :) potem zacząłem wsio subquesty robic xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wessało mnie na dobre, znowu mam tak że jeszcze jeden sub quescik, jeszcze małe latanko na smoku.

Jestem teraz w Yule i to że kolejny raz postacie zmieniły ubranko, bo piździ jak w kieleckim to małe mistrzostwo świata, uwielbiam takie dodatki które budują tylko klimat.

Dzisiaj nocna sesyjka się zapowiada, muszę trzeci klejnot do różdżki skołować, a gra mi się z każdą godziną coraz lepiej.

Edytowane przez Strife

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nieco ponad 16h zrobiłem wszystko co mogłem na pustyni i ruszyłem dalej .

Wnerwia mnie że jak defenduje moją postacią to 2 zbiera kosmiczny dmg bo nie wpadnie na to aby defend zarzucić .

Tak się zastanawiam nad tymi potworkami czy warto którychś konkretnych łapać i szkolić .

Mitey puki co chyba najlepszy, daje rade ma defend ataki na 1 i wielu wrogów .

Zastanawiam się jakich polecacie jesli chodzi o heal buff i dpsa .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od wstawiania w atak/obrone wszystkich w drużynie masz komendy allout attack/all out defend czy jakoś tak...sa pod kwadratem i trójkątem.

DPS'a nie ma lepszego niż rozwnięta wersja Dinocerosa o której już pisałem wcześniej, na heal to tak naprawdę nie potrzeba nikogo ponieważ dziołcha z drużyny ma te czary i ona sama jest w stanie spokojnie wyleczyć wszystkich...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra jestem rozczarowany Shadarem, zatłukł mi dwie postacie w drużynie, ale Oliverem stałem w jednym miejscu nawet się nie ruszyłem( pierwszy czar i drugi nie trafił to sobie stałem) mornstarem waliłem na okrągło plus odnawiające mp itemki, 0 hp mi zabrał, to jest jakiś bug czy po prostu w pewne miejsca nie uderza zaklęciami?

Spodziewałem się dużo więcej po tej walce, a tu taki wałek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każde zaklęcie ma jakiś obszar który obejmuje, nawet AoE...po prostu trafiłeś tam gdzie byłeś poza zasięgiem xD

No ale fakt...to musze przyznać, niestety bossowie w tej grze nie sa jacys super wymagający...nawet GoTW jest taki sobie w porównaniu chociażby do Weaponów z FF.

Jedyne problemy mogą Ci sprawiać bossowie z ostatnich questów od 130...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety to minus gier od Level-5...są przyjemne i proste jeżeli chodzi o poziom trudności...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co nie zmienia faktu że gry robią genialne, dużo mi jeszcze zostało do końca?

Rogue Galaxy 2 mogliby zrobić, cholernie mi się podobała ta gra, a i końcówka pozostawiała otwartą furtkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz już praktycznie masz z górki jak Shadara zabiłeś...ale dostaniesz wysyp questów itp itd więc troche posiedzisz...z 10h jak dobrze pójdzie...a potem po całej grze wszystkie questy i reszta razem z endingiem konstruktora to ho ho...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nieco ponad 16h zrobiłem wszystko co mogłem na pustyni i ruszyłem dalej .

Wnerwia mnie że jak defenduje moją postacią to 2 zbiera kosmiczny dmg bo nie wpadnie na to aby defend zarzucić .

Tak się zastanawiam nad tymi potworkami czy warto którychś konkretnych łapać i szkolić .

Mitey puki co chyba najlepszy, daje rade ma defend ataki na 1 i wielu wrogów .

Zastanawiam się jakich polecacie jesli chodzi o heal buff i dpsa .

Zaraz po pustyni w drodze ku przystani wodnej będziesz walczył z mobkiem - Purlioner (kotek w butach) - łap go od razu i rozwijaj bo to zajeb...... pokemon na praktycznie całą grę , do momentu złapania Dinocerosa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem w ostatniej lokacji, ale się wróciłem żeby pozbierać ukryte skrzynki, 30 min i wszystkie 100 wpadło, questów i huntów też już nie mam, chyba czas iść zobaczyć zakończenie i pobawić się dalej.

40h za mną, oby zbierania mobków i itemów było na jakieś 20h po końcu gry, bo spodziewałem się że lizanie ścian w wątku fabularnym zajmie znacznie dłużej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wsio questy dostanisz dopiero w post-game...dlatego jak juz nic nowego nie masz to idz zabic ostatniego bossa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopiero w piątek się pobawię, najgorsze jest to że trzeba się rozglądać za nowym jRPG'iem, szkoda że taka krótka ścieżka fabularna była.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od wstawiania w atak/obrone wszystkich w drużynie masz komendy allout attack/all out defend czy jakoś tak...sa pod kwadratem i trójkątem.

Tylko, że schranz jest jeszcze za bardzo w tyle z fabułą, aby móc dysponować tymi komendami ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś miał PsV to P4G by Ci się pewnie spodobała...tak to zostaje Ci chociażby Disgaea albo któreś Atelier ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że schranz jest jeszcze za bardzo w tyle z fabułą, aby móc dysponować tymi komendami ;-)

Dokładnie, tzn teraz juz dostałem te komendy ale w tym tyg nawet nie odpaliłem ni no kuni pon 10h wtr 12h środa 10h pracy FIZYCZNEJ (bo zaraz Zdun wyskoczy że też 12 robi :P )

Dziś będę miał nieco czasu może ze 2h ale chyba u3 multi odpalę bo sie o dziwo wkręciłem i gram z kumplami :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Święta upłynęły mi pod znakiem NNK .(i kaca po derbach :P )

Niby fabuła prosta ale są fajne twisty jak akcja z tymi 2 braćmi .

Po 37h dostałem wreszcie smoka :)

I chyba tak jak każdy na tym forum bitą godzinę latałem po mapie świata, badając każdą jedną wysepkę prubując walczyć z moobkami sporo mocniejszymi ode mnie ( o dziwo wcale jakoś dużo więcej exp się nie dostaje )

Na ten moment mam otworzoną KAŻDĄ jedną skrzyneczkę na mapie świata nawet w miejscach gdzie dopiero rzuci mnie fabuła poza tymi miejscami gdzie jest mgła itd :) (see fortune bezcenne )

Jedno co mnie wnerwia to ograniczenia, skoro mogę polecieć na inny kontynent i stoi miasto jak byk to chciał bym tam wejść - niestety nie da się :( . (zapewne dla tego że można tam kupić o wiele lepsze eq i gra zrobiła by się banalnie prosta .

Wszystkie hunty i questy też na bieżąco porobione .

Zastanawiam się na czym najlepiej nabijać pkt w kasynie dla VIPów tfu RIPów (realy important people )

i czy warto kupić tego familiara za 25 tys bo mam coś w tych okolicach .

Jak tak dalej pójdzie to story będę kończył gdzieś koło 70 H :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnia fifa jaką kupiłem to chyba 2000 na psx :D od tamtego mementu tylko pes choć obecnie w zasadzie żadna .

Szwagier jest fanatykiem Fify i jak przyjeżdza to zawsze z padem i fifką - nie moge udmówic :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.mam pytanie,nie jestem wielkim fanem jrpg ale ffVII ograłem jakieś 35-40 h,nie myślałem o zakupie NNK ale obejrzałem wczoraj na hyper+ program o tej grze i mnie wzięło,ak myślicie dam radę przejść czy lepie odpuścić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie z cyklu: "Widziałem fajną laskę - myślicie, że mógłbym się z nią umówić?" ;)

Gra nie jest specjalnie trudna ani skomplikowana, i na pewno jest jedną z lepszych (według mnie) produkcji ostatnich miesięcy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie...i masz taki "każual mode" gdzie wiekszosć przeciwników ginie podczas ładowania gry i jest wielka gwiazdka pokazująca gdzie masz iść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×