Skocz do zawartości
Kuba_K_2

Kane & Lynch 2: Dog Days

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze nie ma dema :( Szkoda .... Pierwsza część była słaba. Sequel prezentuję się naprawdę dobrze. Z niecierpliwością czekam na demo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie ma dema :( Szkoda .... Pierwsza część była słaba. Sequel prezentuję się naprawdę dobrze. Z niecierpliwością czekam na demo.

Aktualizacja pojawi się w godzinach wieczornych, wiec nie wszystko stracone :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demo było tak wcześnie ekskluzywnie na X360. Jeśli pojawi się na innych platformach to dopiero przed premierą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demo było tak wcześnie ekskluzywnie na X360. Jeśli pojawi się na innych platformach to dopiero przed premierą.

To szkoda :( To będzie jeden z najgorętszych tytułów, a gameplay dema z XBox'a prezentuję się bardzo dobrze. Ciekawe czy będzie multi ? Jak demo wyjdzie to od razu pobieram, bo naprawdę będzie warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demo było tak wcześnie ekskluzywnie na X360. Jeśli pojawi się na innych platformach to dopiero przed premierą.

Przecież premiera jest za miesiąc, wiec kiedy ma się pojawić demo? Dzień przed premierą? Większość gier dostawały dema miesiąc przed wyjściem gry.

Edytowane przez UroborosPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Premiera 27.08 a to jest ponad miesiąc. Demo dla wszystkich będzie "później". Teraz było tylko na X360 i dla ograniczonej liczby osób - na kod.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Multi w tej grze zaczyna mnie wciagac, jesli trafi sie na ogarnietych ludzi (choc obecnie malo w ogole w demo gra) to mozna fajnie wykorzystac tryby gry, mocne motywy sa z napadem, zbieramy kase i w nogi, oczywiscie policja stara nam sie przeszkodzic - brzmi jak banal, a tyle frajdy daje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://blog.eu.playstation.com/2010/07/16/new-kane-lynch-2-demo-coming-to-playstation-plus-subscribers-on-monday/?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+SCEEBlog+%28blog.eu.playstation.com%29

Demo Kane & Lynch 2 pojawi się w środę dla wszystkich użytkowników PS3, a dwa dni wcześniej dla osób które wykupiły playstation plus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całe dwa dni ? To bardzo dobrze, że nie kupiłem tego PS+ bo za dwa dni to oni mogą się pocałowac w tyłek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całe dwa dni ? To bardzo dobrze, że nie kupiłem tego PS+ bo za dwa dni to oni mogą się pocałowac w tyłek.

Będziesz inaczej mówił jak posiadacze PS+ otrzymają dostęp do bety KZ3 czy MotorStorem 3 ;). A co do demka, chętnie sprawdzę, bo mocno zastanawiam się nad zakupem Mafii II i właśnie Dog Days.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to chyba że, bo dawanie dema gry dwa dni wczesniej to jakiś śmiech na sali, zważywszy, że na xboxie ograłem je już jakieś tygodnie temu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś jest demo w EU PL, ale tylko PSN+. Trwa ściągam... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może napisać, jak jest z płynnością na PS3? Śmiga tak samo jak na filmikach z xboxa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo płynna jak śmiga! Gra ma dzialać prawie w 60fps :)

Gra jest R-E-W-E-L-A-C-J-A, stylistyka gry, efekty i filtry oświetlenie, praca kamery robią dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się do Packa ale mam przeczucie że to Mafia podbije więcej serc niż Kane & Lynch (czy jakoś tak) pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No klimat robi wrażenie, ale i są pewne minusy. Po pierwsze wytrzymałość przeciwników offline, po drugie wytrzymalość przeciwników online. No i zastanawia mnie czy ta ucieczka z kasą to dobry pomysł. Bo ja np. wolałem od razu umrzeć, a nastepnie wybijać resztę. Raz zabiłem 6 graczy, pewnie byli na mnie wku*wieni :turned:

A, no i kwestia wyboru na koniec sierpnia. Mafia 2 B)

Edytowane przez SDRaid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra się kapitalnie! :biggrin: ... singiel jest bardzo trudny i liniowy do bólu, ale za to bardzo klimaciarski, przechodzenie go w coop to będzie coś :thumbsup: ...... online jest natomiast alternatywą dla tych co są znudzeni tymi wszystkimi sztampowymi grami w sieci, zabawa jest przednia. Szkoda tylko że jedna mapa, aaaa i dzisiaj dwa razy gra mi się zawisiła, ale ... jestem naprawdę bardzo pozytywnie zaskoczony, klimat i rozgrywka urywa jaja :biggrin: ... brawo IOI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pobrałem wczoraj demko i powiem wam, że ta gra ma naprawdę klimat. Kamera z tymi wszystkimi filtrami. Jedynie co mi sie nie podoba to postać jak biegnie to tak trochę dziwnie... :/, nie wiem może mi się tylko tak wydaję. Po skończeniu singla w demie chciałem zagrać w multi, ale niestety nie udało mi się dołączyć do żadnej gry, miał ktoś podobną sytuację ?

P.S no mafii II ten tytuł nie przebiję, ale sprzeda się na pewno dobrze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak wy macie ale podczas wyszukiwania meczy online konsola mi się zacięła i już więcej nie odpalałem demka, choć trochę w singla zdążyłem pograć i powiem że gra ma potencjał ale do mafii II nie dorasta do pięt i napewno w dzień premiery jej nie wezmę

Edytowane przez 1908borsuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jedna z nielicznych gier w których naciskając guzik sprintu naprawdę czuję, że biegnę. strzela się też bardzo przyjemnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdarza sie ze czasem nie da sie polaczyc online, ale to jest 1 raz na 10. Rowniez mi sie zawiesila konsola chyba 3 razy, 2 razy po zakonczeniu gry w multi (na ekranie wynikow). Switena odskocznia w multi w porownaniu do COD-a i podobnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zwróciłem uwagi na pierwszą część ... demko dwójki ściągnąłem z automatu razem z wszystkim co pojawiło się przez ostatnie 3 miesiące, przez które nie miałem dostępu do sieci...

Odpaliłem raczej z ciekawości i po kilku chwilach zaskoczenia (w zasadzie po wyjściu z kanjpki) zaczęło mnie wciągać...

Gra na pewno nie jest prosta...za to na pewno ma ciekawych bohaterów...jakże odbiegających od standardowego wyobrażenia ;).

Podoba mi się grafika - stylizowana przez filtry na przegrywaną 527 razy kasetę VHS z wypożyczalni kaset z początku lat 90tych...to jest na plus. Nie jest jakoś szczególnie powalająca -ale na fajny klimat. Praca kamery jest super...najbardziej podoba mi się efekt podczas biagania...

Zaczynam od jedynki i za ujakieś kilka tygodni na bank kupię Dog Days.

P.S. Jakoś jak widze kolesi z K&L to przypomina mi się Kapitam Spaulding z Domu 1000 Trupów/Bękartów Diabła... to był dopiero wesoły obleś i klimat gdy trochę do niego zdecydowanie przystaje...

Edytowane przez dwypij

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demo ma fajny klimat.

Ogólnie wiadomo już, że dla fanów Kane'a i Lyncha ta gra jest na pozcji obowiązkowej ;)

No nic jak juz mówiłem demo jest świetne i nowy styl gry (sterowanie grafika itp) bardziej mi się podoba,

jak narazie to ja wracam grać w demo :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×