Skocz do zawartości
razik

Czemu zniknęły kolorowe instrukcje?

Rekomendowane odpowiedzi

Ale dodatki typu poradniki są fajne i pomagają w początkowej fazie gry. Np. w Medieval 2 są dobre porady kogo najpierw podbijać i nie trzeba szukać tego w necie już...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wszystkie \gierki\ koloroweee[/color] nie wiem o co chodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
(...) Nie są one mi do niczego potrzebne. Chyba wydają je dla ciemnych którzy nie wiedzą gdzie się wkłada płytę do PS3 albo nie potrafią się poruszać po MENU (...)

Hmm no to ja jestem CIEMNY i mi to jakoś nie przeszkadza, każdą grę, jak wspomniałem mam z kolorową książeczką, część gier na PSX kupiłem aby je później sprzedać jako 'rarytas' i takie Resident Evil 1 w wersji First poszedł sporo drożej z książeczką niż bez niej!

Co do językoznawstwa, umiem angielski i hiszpański i aby poruszać się po menu nie trzeba raczej uczyć sie języka bo menu jest intuicyjnie skonstruowane, druga sprawa, jak otwierasz pudełko i widzisz książeczkę oraz ładną okładkę czujesz 'estetykę' wykonania! Ale widocznie część z Was ma przyzwyczajenia pirackie gdzie dostaje się płytkę w kopercie a reszta to marzenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja tam NIGDY nie czytam tych "instrukcji". Nie są one mi do niczego potrzebne. Chyba wydają je dla ciemnych którzy nie wiedzą gdzie się wkłada płytę do PS3 albo nie potrafią się poruszać po MENU danej gry bo język jest inny niż ojczysty a angielskiego nie znają więc po obrazkach w instrukcji się mogą domyślić OCB.

Stosując Twoją retorykę musiałbym napisać, że instrukcji nie czytają tylko analfabeci...

Jeżeli uważasz, że w instrukcji jest napisane tylko jak włożyć płytę do napędu, albo poruszać się po menu gry, to najlepiej świadczy o tym, ile instrukcji w życiu widziałeś. W ramach poszerzania swoich horyzontów, polecam do poduszki instrukcję od np. Valkyrie Profile 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słowo "instrukcja" jest po prostu mylące. Lepsze by było "książeczka dołączana do gry". Tak sobie myślę, że funkcję tych książeczek przejmują teraz strony internetowe dotyczące danej gierki. Niektóre są naprawdę wypasione. Ale ta tendencja mi się średnio podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×