Skocz do zawartości
tbadoo

Modele A Kompatybilność

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam konsolę ps3 60gb na której można uruchamiać gry ze starszych modeli.Posiadam na konsoli parę gier z ps2 i gdy je uruchamiam wyskakuje że muszę zaktualizować certyfikat na playstation store. Moje pytanie brzmi czy da się jakoś to pominąć ponieważ żeby tam się zalogować muszę też zaktualizować oprogramowanie ,a tego nie chce robić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja widze to tak:

aktualizuj oprogramowanie, a nie graj na piratach. innego powodu dlaczego nie chcesz zaktualizowac oprogramowania nie widze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja widze to tak:

aktualizuj oprogramowanie, a nie graj na piratach. innego powodu dlaczego nie chcesz zaktualizowac oprogramowania nie widze.

A czy ktoś tu pisał o piratach? Sam też mam gry na PSX i PS2, bynajmniej nie piraty a chcąc w nie pograć muszę mieć dwie konsole.

Czytaj ze zrozumieniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś tu pisał o piratach? Sam też mam gry na PSX i PS2, bynajmniej nie piraty a chcąc w nie pograć muszę mieć dwie konsole.

Czytaj ze zrozumieniem

pomyśl dlaczego napisał to: muszę też zaktualizować oprogramowanie ,a tego nie chce robić.

co jest takiego strasznego w aktualizacji oprogramowania? chyba tylko to, że na piratach się nie pogra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mity o tym że PS3 posiadało programową emulacje gier z PS2 nie tylko krążą po forach ale także na Wiki

Spekuluje sie że tylko brak dobrej woli ze strony Sony nie daje nam takiej możliwości.

Prawda jest taka że pierwszy wypust PS3 posiadał dwa układy z PS2 tz: Emotion Engine i Graphics Synthesizer

Kolejne które także były kompatybilne z PS2 a uważane że posiadają programowa emulację były owszem pozbawione Emotion Engine ale posiadały układ Graphics Synthesizer z PS2.

Nie mozna więc mówić o programowej emulacji. Slimy nie mają żadnego z tych układów więc wsteczna kompatybilność jest jak na razie niemożliwa.

Sony prawdopodobnie pracuje nad tym i swego czasu zastrzegło w urzędzie patentowym rozwiązanie umożliwiające emulacje Emotion Engine, głównego procesora PS2, na chipach Cell.

Czy pod koniec życia PS3 slim będzie emulować gry z PS2 ? Nie liczyłbym na to

Edytowane przez saracen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Jestem nowy na forum i zastanawiam sie nad kupnem PS3. Mam pytanie co do tej konsoli mianowicie, czy emuluje ona gry z PSX/PS2/PSP?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gry z PSX'a odpalisz na każdym modelu bez znaczenia na soft.

Gdybyś koniecznie chciał grać także w gry z PS2 to musiałbyś upolować konsolę w wersji FAT (starszej) z fabrycznym dyskiem 60 GB. Ona jako jedyna potrafiła odtwarzać gry z PS2. Niestety te konsole nie są już produkowane a kupowanie takiej używanej z drugiej ręki prędzej czy później zaskutkuje tzw. YLOD-em.

Edytowane przez Przemek_07

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gry z psx-a dzialaja na ps3 fakt aczkolwiek ostatnio natrafilem chyba na wyjatek - gra Diablo z psx-a, na mojej ps2 chodzi dobrze natomiast jak odpalam ja na ps3 to dziala mozna normalnie grac itd ale niestety muzyka sie "przycina" przez co psuje cala zabawe bo muzyka w tej grze to podstawa odczuccia klimatu :) Gre nawet oddalem do regeneracji i rysy zostaly zlikwidowane prawie do zera ale nie jest lepiej. Ktos wie jaka moze byc tego przyczyna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gry z PSX'a odpalisz na każdym modelu bez znaczenia na soft.

Gdybyś koniecznie chciał grać także w gry z PS2 to musiałbyś upolować konsolę w wersji FAT (starszej) z fabrycznym dyskiem 60 GB. Ona jako jedyna potrafiła odtwarzać gry z PS2. Niestety te konsole nie są już produkowane a kupowanie takiej używanej z drugiej ręki prędzej czy później zaskutkuje tzw. YLOD-em.

Nie wiem o czym mówisz, mam taką konsole (wersja60gb) już 3 lata a wczęsniej kupiłem ją od kogoś i działa po dziś dzień. To kwestia uzytkowania bardziej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy jest możliwość odpalenia (wersji płytowych) gier z PSX na PS3 Slim 320GB? Jeżeli jest możliwość prosiłbym o listę gier kompatybilnych (chyba że wszystkie działają)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy jest możliwość odpalenia (wersji płytowych) gier z PSX na PS3 Slim 320GB? Jeżeli jest możliwość prosiłbym o listę gier kompatybilnych (chyba że wszystkie działają)

Wszystkie gry z PSX odpalisz na KAŻDEJ PS3 i działają. Jedyny wyjątek jaki ja spotkałem to gra Diablo, w której zacina muzyka (a na ps2 nie zacina).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio wyszło coś takiego że można kupić gry z PS2. Czy również da się odpalić wersje płytowe? chodzi mi głównie o Taiko no Tatsujin, serie naruto, bleach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czytales ten watek?

gry na plytach z ps2 tylko na wersji 60 gb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mój model 60GB PAL odczytuje gry z PS2 bezproblemowo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałem, ale ostatnio można pobrać gry importowane z ps2 i czy te gry importowane. Czy da się te co mówiłem, a jak nie to czy da się te gry z pss, ale w wersji płytowej na 320GB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy potrafisz czytac ze zrozumieniem wiec jeszcze raz:

gry na plytach z ps2 tylko na wersji 60 gb zadzialaja

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje pytanie brzmi następująco : Czy na mojej konsoli (PS3 Slim 320GB) mogę odtwarzać gry z PSX ? Chodzi mi o wersje płytowe, nie te z PSN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak możesz , ludzie prosze czytajcie temat zanim coś napiszecie (sorry nie doczytałem)

Edytowane przez Kacper123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spotkałem się z opisem konsoli ps3 z dyskiem 500GB, 3D, która obsługuje gry z ps1 i ps2 oraz inne typowe dla konsoli formaty. czy ktoś o tym slyszał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanie czy akcesoria do PS3 zakupione w USA będą kompatybilne z wersją europejską konsoli?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam. Ja natomiast mam pytanie dotyczące działaniu najnowszych gier PS3 na starszych modelach PS3.

 

Czy na tych starych typach modeli bez problemu zagra się w najnowsze gry typu Fifa 13, albo nadchodzące GTA V?
 
Np. na tym modelu:

 

Edit:

Dziękuję za odpowiedzi :)

Edytowane przez szpon5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×