Skocz do zawartości
Natsu

Two Worlds 2

Rekomendowane odpowiedzi

Oby wyrobili się z tymi poprawkami do 21 października. Ciekaw jestem, jak gra będzie się prezentować na PS3. W październiku TW2 będzie przecież mieć konkurencję w postaci Arcanii (co prawda nie na PS3).

Wypowiedzi beta-testerów TW2:

"W sumie nie będzie to nic więcej niż mona zobaczyć na filmikach czy usłyszeć od twórców. Graficznie wygląda to naprawdę dobrze, bzdurą jest twierdzenie ze nieduża polska firma nie potrafi nic konkretnego stworzyć. Assassins Creed 2 nie przebija (porównuję wersje konsolowe) ale będzie na co popatrzeć. Walka wojownikiem jest dynamiczna (dużo lepiej się to prezentuje niż w TW1), magiem nie grałem (ale podobno daje radę), najtrudniejszy w opanowaniu jest łucznik – tu masowanie 1 przyciskiem nic nie da – ale wreszcie coś nowego. Jeszcze nie było tak rozwiniętego skilla tego typu w action RPG. Jeśli chodzi o multi – twórcy zaprezentują kilka ciekawych trybów – ale nic szerzej nie mogę napisać. Jest kilka fajnych nowości co nie powoduje że masz uczucie gry w np klona Gothica. O stopniu trudności ciężko coś powiedzieć bo jest to w trakcie balansowania – ale jak mówił przedstawiciel RP w wywiadzie, wrogów jest mniej i są wytrzymalsi (w sumie liczebność jest chyba podobna jak w TW1 – czyli jak dla mnie w sam raz). Największą zagadką jest dla mnie fabuła. Jeśli będzie absorbująca, to wróżę grze spory sukces. Moja prognoza po testach 8,5/9 – 10'"

"Nie miałem okazji pojeździć konno, ale widziałem jak kolega jeździ – i dość fajnie się to prezentuje, podobno mechanika jazdy zblizona jest do tej w red dead redemption"

Źródło

Edytowane przez fenrizpl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

It was just announced that Two Worlds II will be delayed until early 2011. Originally set to release in just a few weeks, SouthPeak revealed that Two Worlds II will see a delay till early 2011 to guarantee the game reaches a high-level of perfection and doesn't make the mistakes of the first game. Though they feel the game is great as it is, they want to make it flawless and please all fans when the game releases next year.

Via Press Release: Two Worlds II is set for a January release in North America. We understand that this is not great news for those of you eager for an October release and we can understand that you might feel that our European cousins’ potentially getting the game before you is frustrating to say the least. However, there’s a reason for everything and although we feel that the game is truly at ‘AAA’ level, that reason is that we want Two Worlds II to be absolutely flawless when it launches in the North American market. Although we could bring the game to market earlier in order to take advantage of the holiday buying season, we felt that we would do a better service to you by making sure that the game you want is absolutely as it should be.

Two Worlds II will see release in January 2011. We hope to have more information to share with you soon.

No i witamy rok 2011 :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehhh... chyba trzeba będzie wycofać pre-order i łapać Gothica 4, wybrałem Two Worlds 2 stwierdzając, że wesprę przynajmniej tak rodzimy rynek, ale skoro ekipa Reality Pump sama nie wie tak naprawdę kiedy skończą (irytują mnie przesunięcia daty premiery, bo świadczy to tak naprawdę o braku kompetencji i konsekwencji). Jeszcze poczekam.. ale po tej informacji raczej nie ma co liczyć na październik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Decyzja o zmianie daty premiery wersji US została wyjaśniona, niemniej jednak zdążyłem już wycofać swój preorder - nie dam panom z Reality Pump tak wielkiego kredytu zaufania. Poczytam recenzje, jeśli gra będzie dawać radę, na pewno dołączy do mojej kolekcji (wcześniej czy później ;) ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wycofałem i liczę no to, że rozczarowany nie będę :) Wierzmy w rodaków!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm pieniążki przeznaczone na TW2 wydalem przedwczoraj na swietna Castlevanie wiec jest w co grac do premiery, ten krotki opis gry z powyzszego zrodla robi wrazenie ale czy nie za bardzo przekoloryzowany... No trzeba jakos zadowolic niecierpliwych i wyglodnialych eRPGowcow...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coś ostatnio cicho w tym temacie a ogółem zauważyłem brak dużego zainteresowania tytułem jednak wierzę że będzie to świetna gra która przewyższy słabego ostatnimi czasy Gothica sam zamówiłem swój pre-order właściwie już dosyć dawno i kiedy dowiedziałem się o opóźnieniach trochę się zawiodłem ale od teraz bardziej czekam na ten tytuł i świadomość że muszę czekać nakręca mnie na niego bardziej poza tym brakowało mi porządnego RPG-a na ps3 od czasu kiedy grałem w Dragon Age a plusem jest jeszcze to że gra ma oferować ponad 100 h gry więc pozostaje czekać !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma zainteresowania, bo nie wiadomo, kiedy premiera na PS3. Tym razem przełożyli chyba na I kwartał 2011 i pewnie na tym się nie skończy... A na PC ma być bodajże 12 listopada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miejmy nadzieję że data premiery znowu nie zostanie przełożona bo z tego co wiem odbędzie się 12 listopada, skąd informacja że ma być dopiero w I kwartale 2011 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I kwartał 2011 roku nie dotyczy Europy (oprócz UK:) ). My dostaniemy grę już w listopadzie:D Przynajmniej mam taką nadzieję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również liczę na listopad, jeśli przesuną jeszcze bardziej to cóż, mimo dobrych chęci olewam ten tytuł. Póki co trzymam kciuki za rodaków... oby przebili średnią Arcanie, która udaje Gothica.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja nie wiem co myśleć o tej grze ... Wstrzymam się do czasu wydanie gry ok.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sądziłem,że wschód będzie programował gry na konsole jak po gruzie - zwłaszcza na PS3

Jednak panowie z Wrocławia mnie mile zaskoczyli :biggrin:

Porównanie Grafiki

Wg mnie konsola Microsoftu gryzie tutaj piach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wg mnie nie - nie dość, że w porównaniu do wersji na X360 jest "wyprana z kolorów" (jak 85% multiplatformowych tytułów) to jeszcze na pierwszym screenie porównanczym wyraźnie widać, że kamień w tle jest "rozmazany" (że to niby jakiś efekt?), choć znajduje się na oko kilkanaście metrów od bohatera.

Edytowane przez VERGILDH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi również bardziej się podoba wersja na Xboxa, ale cóż, nie mam już tej konsoli więc biorę na PS3, nie wiem tylko kiedy znajdę na to czas skoro za niedługo AC: B, a potem Gran Turismo 5 ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co screen to mam inne zdanie:) Zobaczymy jak wyjdzie na obie konsole, wtedy porównamy. Ja na pewno kupię, niezależnie od recenzji:) Jak przejdę F3 (po raz kolejny), potem New Vegas... Czyli najprawdopodobniej w przyszłym roku:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

25.11.2010 ;)

Liczę na to, że gra się uda, chociaż sukcesu jej nie wróżę, widać to nawet po zainteresowaniu tym tematem.

edit: edycja kolekcjonerska anulowana w Polsce, cd projekt nie wyda, właśnie dostałem wiadomość, a anulowaniu mojego zamówienia. No cóż, naprawdę chciałem dać tej grze szansę i wierzyć, że będzie dobra, chciałem dać zarobić rodzimym firmom, ale widać nie zależy im na moich pieniądzach, skoro tak - mi nie zależy na ich produkcie.

Edytowane przez Flo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jeszcze bardziej was zmartwię, jeśli wierzyć informacją pewnego sklepu to Cd Projekt przesunął datę wydania wersji ojczystej na 10.12.2010

Edytowane przez Natsu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

N to super :/ Chyba zamiast czekać kupię wersję na PCta i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jeszcze bardziej was zmartwię, jeśli wierzyć informacją pewnego sklepu to Cd Projekt przesunął datę wydania wersji ojczystej na 10.12.2010

Emm, niestety to prawda. Oficjalnie premiera jest juz 10 grudnia, o ile oczywiscie znowu nie przeloza :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto zamierza kupic gre w dniu premiery lub kilka dni po?? Piszcie swoje nicki z psn to pogramy razem:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×