Skocz do zawartości
SmoQ_88

James Bond 007: Blood Stone Trailer

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście, że masz racje bo muzyka pierwsza klasa ale nie przekreślałbym tej gry na samym starci. Jeszcze może okazać się całkiem niezła, więc chętnie zaczekam na kolejne trailery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W poprzedniego Bonda nie grałem, więc nie za bardzo orientuję się z jakiej półki może być ta gra. Widowiskowy, zawierający sporo efektów specjalnych i akcji trailer dopieszczony standardową "bondowską" muzyczką. Pożyjemy zobaczymy, bo na razie spekulować i oceniać chyba nie ma czego :yes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W poprzedniego Bonda nie grałem

Nie masz czego żałować ;P

Nie to żeby grafika była dla mnie najważniejsza w grach, ale po takich tytułach jak HR czy U2: AT moje wymagania nieco "wzrosły" ponad to, co pokazał mi ten trailer... ;D

Muzyki niestety nie mogę ocenić, bo w pracy nie mam głośników przy kompie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doskonale sobie zdaję z tego sprawę, gdyż słyszałem, że Quantum of Solace to niezła kaszana.

Wracając do Blood Stone, przeczytałem właśnie krótką zapowiedź tej produkcji i jak to zwykle bywa w tego typu artykułach - wszystko prezentuje się bardzo fajnie, kolorowo i super. Z ważniejszych informacji: nowy Bond ukaże się w tym roku na święta, będzie to oczywiście TPS z elementami walki wręcz, zapowiedziano także multiplayer do 16 graczy, ponadto do produkcji gry zatrudniono scenarzystę kilku filmów z udziałem agenta 007 jak i aktorów (Craig itd.) podkładających głos pod postacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byleby to był prawdziwy Bond a nie durna strzelanka... liczę na tą gre

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech już lepiej wydadzą remake bonda z N64 - Goldeneye 007. Jeśli się nie mylę to był najlepszy Bond w historii tej marki. Lata temu wymyślili koncepcję, która porwała masy. Pytanie brzmi - jeśli coś nie jest zepsute, po co to naprawiać?

A tak, dostaniemy kolejny 'Bondowski szmelc', który poza muzyką, której zje**ć się nie da... nie będzie się niczym szczególnym wybijał z tłumu.

IMHO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a tam narzekacie

blood stone jest całkiem dobry

nawet multiplayer mi się podoba

weźcie zmieńcie nazwę tematu ( usunąć "Trailer" )

przy dzisieszej sesyjce na taki bug natrafiłem

Edytowane przez erwines
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narzekali przed premierą. :) Archeolog.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×