Skocz do zawartości
Allu

Gdzie pracujecie? Co robicie?

Rekomendowane odpowiedzi

Studiuje zaocznie i pracuje jako kurier przesyłek proceduralnych (mBank itd..) w Siódemce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Uczeń klasa maturalna, dorabiam porządkując faktury w firmie i wpisując ich pozycję w komputer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ja na razie się (nie) uczę, a tak naprawdę to jestem grafikiem na forach i stronach i mam swoją stronkę. Jak dla mnie za*ebiście [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bank z kapitałem obcym, stanowisko ds. promocji.

i nie mam za dużo czasu na granie, praca, żona, praca, żona.. i szkoła!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obecnie się uczę w technikum handlowym... (2 klasa) pózniej jakies studia, o ile zdam maturkę z matmy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nauka: znowu ta informatyka :/

Zawód: brak (jestem tylko po ogólniaku o profil mat-inf)

Praca: zatrudniony jako informatyk w firmie niemieckiej (tak naprawdę to robię dla 3 firm, które razem nazywają się jako jedna w Niemczech )

Co robię: od pierdół dla Szefostwa po jakieś analizy, serwisowanie komputerów w robocie po obsługę programu i wdrażanie w niego informacji oraz programistycznych pierdół (same podstawy). Program jest specjalnie dla firmy napisany i wszyscy na nim polegają

Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

V-ce Prezes, dyr. ds HR ogólnopolskiej agencji pośrednictwa pracy i takie tam różne dziwy i dziwności.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Handluje nieruchomościami w Warszawie... straszne nudy... jestem artystyczną maszyną destrukcyjną .MA KTOś PRACE DLA MNIE?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Studiuje na sztuce nowych mediów na pjwstk, w Warszawie. Nie chciałem iść na asp, bo nie mam zamiaru stać na rynku i kopiować landshafty, poza tym ciągnie mnie bardziej do sztuki komputerowej - narazie pracuje na tablecie i skupiam się na statycznych pracach [+ rysunek, malarstwo, kilka przedmiotów dot. programowania oraz bardziej skupiajacych się na sztuce - historia filmu, sztuki], a na specjalizacji zamierzam skoncentrować się na animacji/grafice 3d. W planach mam złapanie się na jakieś płatne praktyki w stanach i podpiąć się do jakiejś firmy sub-filmowej, bądź działającej w przemyśle rozrywki komputerowej [tak, mi. gry ] , ostatecznie reklama, ale to mnie najmniej bawi. Ewentualnie założyć własny biznes, ale nie na terenie polski, może się coś zmieni do tego czasu, ale u nas narazie nie ma takiego popytu na tego typu usługi [może inaczej - popyt jest, ale pieniędzy nie ma].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem kierownikiem, sprzedawca, serwisantem w sklepie rowerowym, z powolania zreszta. Na gierki i utrzymanie rodziny z dwojgiem dzieci jakos wystarcza. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprzedaje buty i ciuchy w salonie PUMA, niby sprzedawca butów ale na mieszkanie, ps3 i 42cale stykło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 klasa Liceum, zastanawiam się nad kierunkiem studiów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem headhunterem. W skrocie szukam pracownikow na zlecenie dla firm korporacyjnych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

2 klasa liceum profil ekonomiczno-administracyjny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja pracuje w media markcie na stanowisku: doradca fachowy w dziale Software/ akcesoria komp no i sie tez pilnie ucze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Studiuję na ostatnim roku studiów uzupełniających magisterskich, zaocznie. Filologia angielska, specjalnść: translacja. Pracuję w szkole języków obcych, jestem lektorem angielskiego oraz jako tłumacz w firmie pomagającej Japończykom budować elektrownie wiatrowe na Pomorzu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

student pierwszego roku Elektroniki i Telekomunikacji na Politechnice Gdańskiej, dorabiam sobie u ojca w wolnym czasie żeby mieć za co gierki kupować i dziewczynę finansować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe fajnie sie czyta co kto robi

Ja jestem web developerem/designerem w agencji reklamowej w Londynie, ktora zajmuje sie tylko branza motoryzacyjna. Robie wszystko, od stron sieci dealerow, przez strony nowych modeli, systemy uzywanych samochodow, po formularze kontaktowe itp.. Gruba klientela: Ferrari & Maserati, Mercedes-Benz UK & USA, Smart, Rolls-Royce, Bentley i masa duzych i malych sieci dealerow..

We Wrzesniu za to zaczynam studia na kierunku "Game Cultures" na LSBU i generalnie zmierzam do tego zeby robic gry (nie pisac tylko projektowac). Docelowo Rockstar Games i GTA VI. I mowie powaznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:/ Mamo ja chce do domu! Mamo słyszysz mnie? jaaaa chcęeeee do doooomuuuuuuuuuuuu Ciężki los emigranta, gdy się jest samemu Mieszkam z Tatą ale bez reszty rodziny, psa, ekipy, podwórka, to nie do sami :/

dokladnie znam ten bol takie zycie emigranta

ja obecnie ucze sie w Chesterfield College w klasie IT Btec 1, glownie zajmojemy sie hardwarem jestem w drugiej klasie wiec jeszcze 3 lata przede mna na ps3 i HDTV zarobilem w firmie produkujacej szafki, biurka i krzesla dla biur i szkol ( obecnie tam dorabiam ) skladalem meble, pakowalem oznaczalem i wypelnialem papierki xD cale wakacje znowu sie zapowiada 12h przez 6 dni w tygodniu i w niedziele 6 xD (chyba nie wyrobie) ale kabza zawsze sie przyda, pozniej mam zamiar udac sie na Uniwersytet w Sheffield lub moze w Oxford lub Londynie zobaczymy ( no i za to ze chodze do szkoly xD 3 dni w tygodniu placa mi 30 F i co semestr 100 F )

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z wykształcenia: nauczyciel wych. fiz. i ochroniarz

Z zawodu animator 3d, robię głównie reklamy tv, od czasu do czasu efekty specjalne do filmów (testosteron, lejdis, obecnie "Nie kłam kochanie"). Jak mnie najdzie i chcę dorobić to koduję/animuję strony we flashu. Ogólnie cały czas przed kompem.

Niezły przekrój społeczeństwa tutaj w sumie mamy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prowadzę sklep internetowy z karmą dla psów - www.DogsPassion.pl oraz hodowlę jamników szorstkowłosych - www.MojeJamniki.pl Z tego żyję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

Prowadzę sklep internetowy z karmą dla psów - www.DogsPassion.pl oraz hodowlę jamników szorstkowłosych - www.MojeJamniki.pl Z tego żyję.

super......pewnie kochasz te zwierzaki to praca ci sprawia wielka przyjemnosc

a ja pracuje..........hmmmmm narazie bezrobotny,zyje na koszt rodziny............

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 klasa liceum profil ekonomiczno-administracyjny

To co kolega tylko, że klasa 3 (maturalna)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sprzedaję systemy informatyczne (ERP, workflow). Jakby ktoś był chętny na jakiś system i miał zbędne 100 tys. zł i więcej, to zapraszam.

Nie będę pisał o mojej firmie bo mój szef czyta to forum :-P. W tym roku kończę studia (w końcu, po 8 latach - telekomunikację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×