Skocz do zawartości
PanPawcio

The Sims 3

Rekomendowane odpowiedzi

pytanie skierowane do tych co mają gierkę. Można zostać blokersem, tj. mieszkać w mieszkaniu, w bloku czy jedynie domy jednorodzinne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No a ja bym poprosił graczy-posiadaczy TS3 o opinie i wrażenia z gierki - zastanawiam się nad kupnem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lukaszasada - można mieszkać tylko w domach, jest kilka parceli do wyboru.

bart161180 - jeśli grałeś w TS2 na PS2 to z TS3 na PS3 będziesz zadowolony, gra dużo bardziej rozbudowana, jeśli chcesz jakiś konkretnych informacji - pytaj.

Edytowane przez cyrulik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem w The Sims 2 na PC, tak samo jak w The Sims 3. Trzecia część podobała mi się dużo bardziej, jednak moja dziewczyna, jak kilka innych koleżanek (czytaj stałych graczy wink.gif) twierdzą, że druga część jest lepsza. Szkoda bo chciałem kupić TS3 żeby w końcu przekonać moją dziewczynę do PS3 hehe. Z drugiej strony jakby się przyczepiła to ja bym się zanudził, więc chyba wyszło dobrze turned.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam takie pytanie ponieważ zastanawiam się nad zakupieniem tej gry, jak jest z pucharkami ? Trudne są ? Ciężko o Platynę ? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam takie pytanie ponieważ zastanawiam się nad zakupieniem tej gry, jak jest z pucharkami ? Trudne są ? Ciężko o Platynę ? :P

Pucharki nie są trudne, lecz czasochłonne... np. zdobyć 250 000 pkt. szczęścia życiowego jednym simem (z tego co dobrze pamiętam)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jedyna rzecz która mnie zawiodła to sektory miasta :verymad: a oczywiście między sektorami są loadingi...

Owe loadingi między sektorami miasta... to za przeproszeniem jakaś POMYŁKA. W wersji na PC dostępne jest całe miasto - dosłownie i w przenośni. Na PS3 , kiedy grami kilkoma Simami i kiedy każdy znajduje się w różnych częściach miasta to jest nie do zniesienia... i wręcz chce się "zostawać w domu". Czas ładowania się pomiędzy lokacjami wynosi (według moich testów) od 15 do 22 sekund.

Ciekawostka odnośnie języka polskiego, wspomnę o niej - bo może nie każdy wie - ale wersja językowa uzależniona jest od języka jaki ustawiony jest w samej konsoli, z poziomu gry nie ma wyboru / zmiany języka na inny.

Sterowanie uważam za przemyślane i dopracowane. Z rozmysłem wykorzystano każdy element pada, jednocześnie obrazowo pokazując większość klawiszy możliwych do użycia podczas gry. Za ten fakt twórcom gry należy się duży plus.

Sama gra... Nie zgodzę się z twierdzeniami, że jest to dokładna konwersja wersji z PC. Pomijam już moce karmy, które wiadomo, że są czymś nowym - ale nawet samo miasto i jego konstrukcja różni się od wersji PC. Ze swoich osobistych odczuć to powiem, że nie znalazłem możliwości zaczęcia gry od nabycia pustej parceli, gdzie można tworzyć dom od podstaw. Przeprowadzka... to tylko i wyłącznie osiem nieruchomości spośród których możemy wybierać. (Być może zmieni się to w czasie gry, być może jest możliwość eksmisji innych rodzin Simów - lecz ja tego nie widziałem). Być może nie było sensu kopiowania dokładnie wersji z PC - jednak, oczekiwałbym po wersji konsolowej czegoś więcej.

Nie powiem, abym żałował zakupu - jestem posiadaczem The Sims 3 w wersji na PC jak też na PS3 - oba zakupy były przemyślane i świadome. Zdaję sobie też sprawę z tego, że do wersji PC wychodziło milion poprawek, wersja na PS3 nie ma ani jednej poprawki - być może doczekamy się czegoś, co poprawi wydajność, skróci czas ładowania... a może też wprowadzi nowe opcje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie mam pewien problem. Kupilem w MM dla zony fanatyczki :D - TS3.  Mam problem z jezykiem, mianowicie na opakowaniu pisze "polska wersja - napisy" jednakze calosc jest po angielsku a nie widze nigdzie opcji zmiany jezyka :/ 

edit.

OK już znalazłem odpowiedź.

Żeby w grze były napisy po Polsku trzeba ustawić język w konsoli także na Polski.

Jakoś z przyzwyczajenia we wszystkich aplikacjach korzystam z języka angielskiego. Niektóre tłumaczenia mnie denerwują.

Edytowane przez siawq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, grę mam od wczoraj bardzo mi się podoba jednak mam pytanie, gdzie można kupować nowe moce karmy ? Wiem że w sklepie trzeba ale nie moge tego sklepu nigdzie znaleźć... Proszę o pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moce karmy kupuje sie za punkty za wykonane wyzwania w sklepie wyzwań

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, Jak można wprowadzić simy na pustą parcelę ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam wczoraj dostałem The sims 3 jest znakomita i lepsza niż 2.Czy będą jakieś dodatki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej będą DLC. :thumbsup: Z tego co widziałem w STORE to są już 2 paczki (pakiet mebli za 36 zł i pakiet fryzur za 36 zł)

Edytowane przez PanPawcio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie tylko na tej ale pojdzie napewno wink.gif

Edytowane przez Don_Mario

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam taki problem... Otóż nie wiem jak zrobic aby dwie rodziny mieszkały w jednym mieście na jednym zapisie... Czy tak się w ogóle nie da??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

imagis,pytaj gdzie indziej ...... piracie.

Edytowane przez kakaroto-songo
: wulgaryzmy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bid32 chłopcze... "to dzikie", że znasz choć kilka słów, ale to już cośbiggrin.gif

A tak na serio - z racji, że niedawno nabyłem pierwsze ps3 - jestem nowy w tym temacie, nie muszę się od razu znać na wszystkim. Pomoc jw. bezcenna i bezużytecznatongue.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć! Mam pytanie mianowicie giełdy wymiany bo pobrałem parcele ale jak ją wstawić do gry :confused: ? Prosze o szybką odpowiedz .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem!~

W mojej grze wskaźnik zagrożenia pożarem jest już na ful a muszę zrobić pokój dla dziecka.

Da się go jakoś zmniejszyć nie usuwając istniejących już przedmiotów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy możecie mi wytłumaczyć do czego służy kod rejestracyjny w Sims 3 ? Czy jeśli kupię grę używaną (kod ten jest najczęściej zużyty) to nie będę mógł pobierać dodatków z PS Store ani też wymieniać się pzredmiotami do gry z innymi graczami ? Pytam bo ceny używek wynoszą połowę cenów nówki w folii i nie wiem czy dopłacać tylko specjalnie dla tego kodu rejestracyjnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i ja mam pytanie -proziaczne.Jak zasadzic rośline.wybieram nasiona a tam nie ma opcji zasadz tylko odłóz. Ogrodnictow mam na 6 lvl.

Obczaja ktos ?pomoze ktos?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×