Skocz do zawartości
PanPawcio

The Sims 3

Rekomendowane odpowiedzi

No i ja mam pytanie -proziaczne.Jak zasadzic rośline.wybieram nasiona a tam nie ma opcji zasadz tylko odłóz. Ogrodnictow mam na 6 lvl.

Obczaja ktos ?pomoze ktos?

Wchodzisz w tryb "budowanie i kupowanie", wciskasz kwadrat (otwórz katalog), wybierasz "wyposażenie rodziny". Musisz w wyposażeniu znaleźć nasiono, które chcesz zasadzić i położyć je na trawie na swojej parceli. Jak będziesz w trybie życia to po zaznaczeniu nasiona na trawie powinna być już opcja "zasadź tutaj".

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde chyba sam bym na to niewpadł.wielkie dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wpadł mi ten wylalazek w rękę i chcę szybko troche trofików zdobyć, czy używał ktoś z Was kodów, czy faktycznie blokują możliwość zdobywania trofeów i jak tego używać? :)

edit: już wszystko wiem znalazłam na innym aktywniejszym forum.

Edytowane przez claudii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sims 3 na ps3 są super. ale jedyne co mi brakuje tutaj, to , że nie można robić zdjęć, ani robić filmów... ; (

ale poza tym jest dosyć dobra. jeszcze mi się nie znudziła. ( mam ją już 4 ms. )

:) pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja używałew kody na kase Drogi kolego musisz w czasie gry wcisnąć start następnie R1 R2 L1 L2 i tam dalej będzie pisało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sims3 Przeprowadzka po ślubie ????

Witam ! Mam może głupi problem a mianowicie:

Ożeniłem się z pewną panią pojawiła mi się ramka przeprowadzki ( okazało się, że ta pani ma już dziecko – uczeń ).

Chcę się do niej wprowadzić ale jakoś nie mogę…..

Naciskam na swojego slima pojawia mi się taki komunikat :

" Młoda para musi pozostać razem w aktywnej rodzinie "

Tak samo jest jak wybiorę partnerkę życiową….

A jak wybiorę małolata to jest, że nie może sam mieszkać

I nie mogę się przenieś do jej domu

Tylko jest taka możliwość, że cała rodzina wprowadzi się do mnie.

Tego to ja nie chcę bo jestem za biedny, a ona bogata hehe

Ok mam nadzieje, że zrozumieliście mój problem?!

Pozdro !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajna gra i nie tylko dla dziewczyn

Edytowane przez pannowak5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie jak wykonać to trofeum?

This is so Meta

Prawdziwe jedno w drugim - oglądaj telewizor przez 10 godzin.

Gdy go robie zawsze mi sie przerywa bo sim jest głody itd.

Jak go wykonać??

Edytowane przez hubert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy możecie mi wytłumaczyć do czego służy kod rejestracyjny w Sims 3 ? Czy jeśli kupię grę używaną (kod ten jest najczęściej zużyty) to nie będę mógł pobierać dodatków z PS Store ani też wymieniać się pzredmiotami do gry z innymi graczami ? Pytam bo ceny używek wynoszą połowę cenów nówki w folii i nie wiem czy dopłacać tylko specjalnie dla tego kodu rejestracyjnego.

Przyłączam się do pytania. Jak to jest z tym kodem rejestracyjnym??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cześć,

dołączam się do pytania, które pojawiło się wcześniej: znacie jakiś sposób na stworzenie kilku rodzin w sims3?

nie mogę znaleźć jakiejś w miarę spójnej informacji w necie. Gdzieś znalazłam odpowiedź, że nie da się, gdzie indziej, że owszem da radę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyłączam się do pytania. Jak to jest z tym kodem rejestracyjnym??

Kod Rejestracyjny służy do opcji "GIEŁDA WYMIANY" dzięki niemu możecie się wymieniać z innymi użytkownikami nowymi stylami, meblami, domkami itp. Ja kupiłam grę THE SIMS 3 na PS3 kod wpisałam na swoim starym koncie PSN i gdy stworzyłam nowe konto PSN już kodu ponownie nie mogłam wpisać bo wyświetla się że kod został zużyty i na to wychodzi że muszę kupić drugi ale jak? Gdy klikam kup nowy kod i przekierowuje mnie do sklepu PSN to niestety nie ma takiej "oferty"

cześć,

dołączam się do pytania, które pojawiło się wcześniej: znacie jakiś sposób na stworzenie kilku rodzin w sims3?

nie mogę znaleźć jakiejś w miarę spójnej informacji w necie. Gdzieś znalazłam odpowiedź, że nie da się, gdzie indziej, że owszem da radę.

Możesz stworzyć kilka rodzin w The Sims 3 rozpoczynając nową grę - tworzysz pierwszą rodzinę zapisujesz grę np. rodzina 1 następnie wychodzisz do menu głównego i znów tworzysz nową rodzinę zapisujesz ją rodzina 2. Po czym bierzesz opcje wczytaj grę i wybierasz rodzinę 1 albo 2 i grasz wybranymi simami. O to chodziło?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Simsy na ps3 spisują się bardzo dobrze. Gram od dłuższego czasu i musze powiedzieć, że jestem mile zaskoczony. Grafika bardzo dobra, gra się rewelacyjnie.

8/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z biegiem czasu też się nad tym zastanawiam...choć przyznaje się sama grałam !:D ale jak faceci w to mogą grać to ja tym bardziej nie kumam :rofl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to już on się musi wypowiedzieć na ten temat:D

Niech będzie. Może dlatego, że The Sims jest całkiem niezłą odskocznią od pełnokrwistych strzelanek. Poza tym jestem fanem drugiej części którą grałem na piecu, wiec skusiłem się na trójkę. ja nie widzę w tym nic dziwnego, mój kolega tez czasem pogrywa.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierka fajna polecam prawie tak jak na pc moze troche mniej rozbudowana :) ale troche.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej mam mały problem, może ktoś mi pomoże. Chodzi o trofeum, w którym muszę zacząć 5 związków romantycznych. Sprawa wygląda tak, że mam już żonę i dziecko ale na boku rozkochuje w sobie różne simki :D i mam już poznanych 5 innych babeczek (6 to moja żona), które są we mnie zauroczone, a trofik nie wpada, miał ktoś podobny problem? Od kiedy dopiero zaczyna się związek romantyczny? Od zwykłego wyznania zauroczenia, czy od tego, że dana simka musi być moją dziewczyną?

Byłbym wdzięczny za pomoc i jakieś nakierowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja z pewnoscia skusze sie na SIMSY, tylko moje pytanie jest takie. Co wybrac The Sims 3 czy The Sims 3 Zwierzaki? Czym tak na prawdę te dwie gry się różnią? Slyszalam ze w zwykłych Simsach ludzie sa zdecydowanie bardziej rozbudowani...a w Zwierzakach jest to pół na pół ze zwierzyna.... Jakies opinie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plisss odpowiedzcie bo Mikolaj tuz tuz a nie wiem co wybrac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×