Skocz do zawartości
BoryZPL

Mass Effect 2

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe czy za jakiś czas wyjdzie ME 2 plus wszystkie dodatki. :)

To jakiś żart? Chyba, ze chodzi Ci o dodatkowe stroje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dwaduzepe, jestem dorosłym facetem w sile wieku, a Ty mi sugerujesz, że zachowuje się dziecinie? Po czym tak wnioskujesz po moich dwóch postach? A może dlatego, że mój post Cie uraził? Może zamiast sugerować mi dziecinne zachowanie zobaczysz na siebie?

Grabeq, to jest całkiem zabawne, bo z jednej strony wyraziłem swój pogląd na dany temat i podałem całkiem sensowny argument, a Ty mi sugerujesz, że jestem internetowym cwaniaczkiem. Nie wiem w jakim środowisku się wychowywałeś, ale w moim otoczeniu wszelkie spory rozwiązuję się na poziomie rozmowy, bo przemoc jest dla upośledzonych pod względem relacji międzyludzkich.

Ciekawe czy za jakiś czas wyjdzie ME 2 plus wszystkie dodatki. :)

Zasugerowałem się prostackim mysleniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zasugerowałem się prostackim mysleniem.

O teraz mnie obrażasz.

To jakiś żart? Chyba, ze chodzi Ci o dodatkowe stroje.

Chodzi mi o taki pakiet gra plus wszystkie dodatki do tej gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chodzi mi o taki pakiet gra plus wszystkie dodatki do tej gry.
Wiesz, wyszedł taki pakiet. Wersja na PS3 takim pakietem właśnie jest. Jedyne czego w niej nie masz to tych bezużytecznych strojów i tyle. No i zasugerowanego kolejnego DLC fabularnego łączącego ME2 z ME3.
]Nie wiem w jakim środowisku się wychowywałeś, ale w moim otoczeniu wszelkie spory rozwiązuję się na poziomie rozmowy, bo przemoc jest dla upośledzonych pod względem relacji międzyludzkich. [/b]
A w jakim środowisku ty się wychowałeś, że zwracasz się do obcych ludzi per "chłopcze" nie mając o nich żadnych informacji? Poza tym, twoje posty brzmią jak wypowiedzi napuszonego bufona
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, wyszedł taki pakiet. Wersja na PS3 takim pakietem właśnie jest. Jedyne czego w niej nie masz to tych bezużytecznych strojów i tyle. No i zasugerowanego kolejnego DLC fabularnego łączącego ME2 z ME3.

Dzięki za informacje!

A w jakim środowisku ty się wychowałeś, że zwracasz się do obcych ludzi per "chłopcze" nie mając o nich żadnych informacji? Poza tym, twoje posty brzmią jak wypowiedzi napuszonego bufona

Tam gdzie rozmawia się o problemach, wyraża swoje zdanie nawet w internecie i nie wali w nos, gdy coś komuś nie pasuje. Może i jestem bufonem, ale dobrze mi z tym.

Wiadomo czy będzie ME 3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za informacje!
Żaden problem!
Tam gdzie rozmawia się o problemach, wyraża swoje zdanie nawet w internecie i nie wali w nos, gdy coś komuś nie pasuje. Może i jestem bufonem, ale dobrze mi z tym.
No cóż. Jedni starają się okazywać szacunek nawet obcym osobom i postępować kulturalnie, a inni wolą zachowywać się jak bufon, obrażać innych, a potem starają się bronić swojego stanowiska. Dla każdego coś miłego. Osobiście uważam Cię za trola.
Wiadomo czy będzie ME 3?
Nie, nie będzie. Gry wcale nie zapowiedzieli i logika wcale nie podpowiada, że EA będzie chciała zarobić jak najwięcej pieniędzy na tej grze i wyda ją na wszystkie platformy.

Koniec offtopa.

Mamy pytanie w sprawie NG+ i trofeum za Insanity. Jest to częsta przypadłość, czy tak jak z pożeranymi savami sprawa jest rozdmuchiwana do olbrzymich rozmiarów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wracając do tematu. Czytałem gdzieś, że problem z NG+ to nie tylko brak sprzętu z poprzedniego przejścia gry, ale także kłopoty z zaliczeniem gry na INSANE. Ludzie raportowali nienaliczenie trofeum, co zablokowało im dostęp do platynki. Wiecie coś o tym?

A co to jest NG+? Ja przeszedłem grę za pierwszym razem na Insane Vanguard'em i zaliczyło mi platynę razem ze wszystkimi innymi trofeami po drodze. Co do trudności to najbardziej wkurwiały Husks na Horizonie bez ulepszonego sprzętu, potem już leciało jak z górki. Grę przeszedłem wcześniej 5 razy na PC więc problemów z resztą nie było : P

Seria Mass Effect jest jedną z najlepszych w świecie gier scfi. Widzieliście wcześniej tak wykreowane uniwersum, bo ja nie. Chociaż fabuła dwójki jest bardzo prosta ( acz epicka ) to całość nadrabiają questy poboczne czyli "loyality missions", wybory i fajnie dialogi. Dzięki temu, że wszystkie napotykane postacie słyszymy, a nie tylko czytamy jeszcze bardziej można wejść w klimat tej gry i poczuć się jak komandor Shepard. Czekam z niecierpliwością na dalszą wersję wydarzeń i kolejne gry w uniwersum Mass Effect.

Przypominam, że 18 lutego w Polsce ukaże się książka "Mass Effect: Odwet". Poprzednie dwie to Mass Effect: "Objawienie" i "Podniesienie"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@all

Proponuję zignorować trolla. Ja mam taki zamiar.

Czy ktoś może mi napisać, ile dokładnie zajmuje wersja ME2 z PSN? Raz słyszę, że 12 GB, drugi raz, że 24 GB. Zastanawiam się też, czy save z mojej wersji pudełkowej będzie działał jeśli ściągnę grę z PSN. Zakładam jednak, że nikt nie próbował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@all

Proponuję zignorować trolla. Ja mam taki zamiar.

Czy ktoś może mi napisać, ile dokładnie zajmuje wersja ME2 z PSN? Raz słyszę, że 12 GB, drugi raz, że 24 GB. Zastanawiam się też, czy save z mojej wersji pudełkowej będzie działał jeśli ściągnę grę z PSN. Zakładam jednak, że nikt nie próbował.

Full na PC zajmuje ok. 12gb (multi-language) wiec na PSN pewnie tez.

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do ME3 i jej polonizacji, to nie ma co na nią liczyć. Na PC na 100% się pojawi, ale po wtopie dubbingu w ME2 na X360 i braku lokalizacji wersji PS3kowej, wnioski nasuwają się same.

Na X360 był ten sam dubbing co na PC, pewnie masz na myśli to że sklepy sprowadzały angielskie wersję, oraz problemy z ostatnim dodatkiem. Najlepsze tłumaczenie miała pierwsza część na X'a, wersja kinowa. Trylogie dokończę na X'ie.

Fan_xbox360 może w twoim środowisku mówi się do kogoś obcego chłopcze, w moim nie. Mówienie chłopcze do kogoś kogo się nie zna, nie świadczy najlepiej o tobie.

Czy ME2 na PS3(sprzedawana w Polsce) ma inne wersję językowe, np Hiszpański?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ME2 na PS3(sprzedawana w Polsce) ma inne wersję językowe, np Hiszpański?

Pozdrawiam

Z tego co jest mi wiadome nie. Przynajmniej w wersji pudełkowej, nie było możliwości zmiany języka. Zakładam, że z wersją PSN jest podobnie, chociaż głowy nie dam sobie za to uciąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko, czy już zostały wydany patch do ME 2 naprawiający błędy ze zniszczonymi save'ami??

Offtop

Flashback jak i Syndicate były w j.polskim na Amidze, sam takie posiadałem.Mega gry, i wspomnienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja juz gre zakonczylem, ponad 30 godzin na liczniki i mialem tylko jedna zwieche podczas wchodzenia w komputerze na ekran druzyny, zadnych problemow z save'ami nie stwierdzilem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój Flasback jest po angielsku, ale mniejsza o to. ;)

Co do problemów z grą, to chyba sprawa jest baaardzo rozdmuchana i faktycznie mamy do czynienia ze zjawiskiem marginalnym. W poniedziałek biorę się ostro za ME2 i zamierzam ją przejść tak samo jak wszystkie inne gry, tzn. po 2/3 godzinach wyłączając konsolę (oczywiście kopiując stan gry na pendrive`a). Zobaczymy jak to będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wy macie z tymi save'ami? Ja nie miałem żadnych problemów, no chyba, że z Jack'iem jak jej powiedziałem, że to raczej Tali stuknę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok,dzięki za info. Również zamierzam zacząć grać, oby ten nieliczny % nie dosięgł nas Kopaczek, czekałem wytrwale od dnia premiery tak jak Ty. Zobaczymy, w razię czego potwierdzimy czy działa sposób zgrywania savów i podmiany na te corupted.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja grałem w PESa 2011, a przede wszystkim przechodziłem TOMB RAIDERa i dodatek do niego. ;)

Ale mam nadzieję, że nie będziemy mieli żadnych poważnych problemów z grą. Standardowo po 2 godzinach wyłączę grę, zrobię zapis na penie i wyłączę konsolę. Po jakichś 30/40 minutach ponownie ją włączę i powtórzę cały proces. ;)

Przyjemnego grania. :)

Edytowane przez KopaczK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego musicie zgrywać save'y na pendrive? Apropo pendrive to zapisywanie ustawić na FAT32, aby PS3 go obsługiwało?

Chłopaki grajcie, grajcie, bo platynka z Mass Effect to mus i w dodatku jest całkiem przyjemna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro gra uniemożliwia mi zapisywanie kilku stanó gry w osobnych plikach, to muszę je zabezpieczyć jakoś inaczej. Proste.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego musicie zgrywać save'y na pendrive? Apropo pendrive to zapisywanie ustawić na FAT32, aby PS3 go obsługiwało?

Chłopaki grajcie, grajcie, bo platynka z Mass Effect to mus i w dodatku jest całkiem przyjemna.

Też pisałem, że jest wszystko ok. Niestety pod koniec drugiego podejścia na Insane gra zaczęła wieszać się za każdym odpaleniem, a potem wywaliło mi save. BRAWO bIOWARE. Ochota na platynę mi odeszła.

P.S. Elvira 2 była na Amidze spiracona w polskiej wersji :rolleyes: Elvira wróć!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro gra uniemożliwia mi zapisywanie kilku stanó gry w osobnych plikach, to muszę je zabezpieczyć jakoś inaczej. Proste.

Faktycznie. Jakbym stracił teraz te 3 postacie to bym kogoś wyrzucił przez okno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem po prawie 30 godzinnej wycieczce po świecie Mass Effect i co by nie mówić jest to fantastyczne uniwersum. Zaliczyłem wszystkie misje lojalnościowe.. chociaż Miranda ostatnio rzuciła fochem xD sporo pobocznych zadać i dodatkowe "DLC", które w sumie są jednym z ciekawszych zadań w całej grze. Swoją stroną każda (przynajmniej w moim odczuciu) nawiązuje do filmu tudzież gry. W Kasumi's Lost Memories czułem się trochę jak agent 007 i trochę szkoda, że misja "undercover" nie trwała trochę dłużej zanim przeliśmy do tradycyjnego strzelania. Shadow Broker... nie wiem przez pierwszą część gry czułem się jak Die Hard.. ale może to tylko moje odczucie.... co do Overlord, System Shock pełną gębą i chyba właśnie ten dodatek zrobił na mnie największe wrażenie... zobaczenie co stało się z Dave'em i finalna scena uhhh potrafi podziałać na emocjach. I o to właśnie chodzi! Mass Effect jest jedną z paru gier, które sprawiły, że zaczynam się faktycznie troszczyć o swoich kompanów oraz ludzi ( i inne istoty) zamieszkujące to uniwersum!

W każdym razie mam też pytanko.. do odblokowania pozostała jeszcze jedna postać (pierwsza od lewej) czy odblokowujemy tą postać dalej w grze, potrzebne jest jakieś inne DLC czy może po prostu coś przeoczyłem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

To jest pusty slot. Jedynymi dodatkowymi postaciami z DLC jest Zaeed oraz Kasumi. Jeśli odblokowałeś wszystkich z podstawki i tą dwókję, zostanie Ci jedno puste miejsce na ekranie wyboru drużyny.

Edytowane przez Grabeq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest pusty slot. Jedynymi dodatkowymi postaciami z DLC jest Zaeed oraz Kasumi. Jeśli odblokowałeś wszystkich z podstawki i tą dwókję, zostanie Ci jedno puste miejsce na ekranie wyboru drużyny.

2 od lewej jest pusty slot

bo tam pojawia się w późniejszym etapie Legion

. Pierwszym od lewej jest Zaeed.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×