Skocz do zawartości
JibrilPL

Warhammer 40,000: Space Marine

Rekomendowane odpowiedzi

Mi też się to podoba. Jak z ceną?

Nixon, dzięki za sporo informacji. Masz jeszcze jakieś porady co do tych minibossów? To oni zwykle mnie dezorientują. Jak podszedłem np. do 2 starcia w demie na pałę, to zginąłem w pół minuty, jak podszedłem taktycznie - udało się. Ciekawe czy uda mi się to zrobić.

Dzięki towarzysze, plusiki lecą.

Cena 100$

Choć bardzo mi się podoba nie kupie, nie czuje takiej potrzeby. Może jak bym było o 10 lat młodszy :happy:

Co do miniboss'ów są dwa sposoby

1) Wal ze snajpy "z biodra" jak go troche osłabisz, odrazu ogłuszaj jak pokaże Ci się czerwone kółko, Wciaskaj! i potem tzw. wyścig z czasem, żeby klikać jak najszybciej w kółko. Jeżeli Ci się uda masz go z głowy jak nie to powtarzaj czynność od ogłuszenia aż do skutku.

2) Jeżeli masz napełnioną "podkówke" w dolnym lewym rogu, włączasz "Furie"(L3 + R3) i odrazu zaczynasz od ogłuszenia ( zazwyczaj działa za pierwszym razem ) i wtedy interesuje Cię już tylko klikanie czerwonego kółka.

Pozdrawiam :wink:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gracie już? Obejrzałem intro, niestety pad mi się wyczerpał i czekam cierpliwie na podładowanie.

Wczoraj przeszedłem pierwszą misję w Kill Team, specjalnie dla power sworda a tu chyba będzie w multi...

Ciekawe czy na hardzie będzie naprawdę ciężko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie wydymal sklep w ktorym zamowilem preordera z dostawa w dniu premiery,do domu gra nie dotarla a po sprawdzeniu zamowienie okazla sie ze nie zrealizowano jeszcze no i jak na zlosc na infolinii nikt nie odbieral telefonu bo i po co .Teraz musze czekac do poniedzialku i zadzwonic tam z prosba o szybka reakcje--wrr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie rozpocząłem rozdział 5 - to ta misja z demka.

Długo czekałem na taka grę, brakowało w uniwersum W40k takiej miłej dla oka i ucha sieczki. Na obiektywizm silił się nie będę bo z W40k "żyję" od 14 lat i patrze na SM przez pryzmat całej tej otoczki,grania w bitewniaka i czytania Black Library. Dla mnie świetny tytuł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy komuś udało wbić się na multi?? Ja od wczoraj próbuje i nic. Znajduje mi 20 gier i do żadnej nie mogę dołączyć, po 30min czekania tracę cierpliwość. Poza tym wyskakuje mi jakiś komunikat że nie mam translacji adresów nat? Mimo iż mam typ2 ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Twiterze pisali wczoraj ze pojawily sie problemy z laczeniem meczy na Ps3 i ze juz pracuja zeby to naprawic a skoro jest weekend to problem zniknie jak wroca do pracy czyli w poniedzialek.

P.S wrzucie jakies screny albo filmiki z innych misji niz te w demku ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem III część gry, więc ponad 50% fabuła za mną. Na Hardzie jest ciężko, delikatna wskazówka - jak zobaczycie Weirdboya (to ten co się teleportuje) koniecznie go zdejmijcie. Inaczej będzie bez przerwy teleportował nowe oddziały orków, które można tłuc do usr.... śmierci.

Multi mi nie działa, cały czas mam Searching, matches found: 20, i żadnych graczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzuce filmik, ktory wczoraj zmajstrowalem, niestety youtube dokonalo barbarzynskiej kompresji i miejscami widac pikseloze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wieczorem, po około 20min łączenia wbiłem na multi. I jak z reguły jestem nastawiony "anty" do grania po sieci to tutaj coś mi mówi, że będę często gościł w lobby. Szkoda tylko, że losowo przyłącza do lojalistów albo chaosu, powinien być wybór.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje ze jutro ,no moze we wtorek bede mial gre w swoich rekach to wtedy chetnie pogram z kims z forum bo moj kumpel od BC2 nie gustuje w klimacie 40 niestety ,woli MtG

.

P.s. Czy warek ma trofiki??

Edytowane przez errgo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje ze jutro ,no moze we wtorek bede mial gre w swoich rekach to wtedy chetnie pogram z kims z forum bo moj kumpel od BC2 nie gustuje w klimacie 40 niestety ,woli MtG

.

P.s. Czy warek ma trofiki??

Tak, ma trofki!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grał już ktoś? Jeśli tak to powiedzcie jak tam w tej grze multi, bo strasznie interesuje mnie właśnie ten aspekt gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grał już ktoś? Jeśli tak to powiedzcie jak tam w tej grze multi, bo strasznie interesuje mnie właśnie ten aspekt gry.

Po pierwsze, jest kłopot (oficjalnie potwierdzony) z dołączeniem do gry. Na dniach ma wyjść patch. Póki co jest tak, że można i pół godziny czekać w lobby i nie wejdziesz na mecz. Przedwczoraj mi sie udało, wczoraj już nie.

Samo multi jest dość proste, tylko dwa tryby - capture the flag i deathmatch. Losowo przydziela do drużyny. Trzy klasy postaci - tactical, devastator/havoc i assault/raptor.

Mimo takich ograniczeń gra się nadzwyczaj dobrze, jest dynamicznie, są fajne mapy, dobry system perków, z których korzystasz nie tylko ty ale również gracze twojej drużyny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dostalem wiadomosc ze sklep gre wyslal wiec jest szansa ze dzis bede ja mial---znaczy cos kolo 50 % ale zawsze to cos.No nic ,trzeba czekac,dobrze ze mam od dzisiaj urlop..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodawac mnie (PSN ID: Kroogah81) kazdy kto chce pograc sobie w multi i przy okazji wbic troche pucharkow :) Multi jest niesamowicie przyjemne, wciaga i jest po prostu... FUN! Nie bedzie mnie 2 tygodnie przy konsoli, ale gdy wroce to chetnie pogram z Wami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dotarla wreszcie ,jestem przy 2 rozdziale----jak ktos chetny zapraszam do znajomych na multi .

PSNid--errgo666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem na hardzie, o ile troszkę się męczyłem z ostatnim bossem (a raczej z jego obstawą)

to w trakcie gry nie było żadnych problemów.Gierka fajna, może żaden wielki hit ale można było się pobawić:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Godzina czekania i zero meczy w multi ,mam nadzieje ze przyspiesza ten patch .....

p.s.Zauwazyliscie ze w tlumaczeniu trofikow sa masakryczne bledy ortograficzne ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Godzina czekania i zero meczy w multi ,mam nadzieje ze przyspiesza ten patch .....

p.s.Zauwazyliscie ze w tlumaczeniu trofikow sa masakryczne bledy ortograficzne ??

No szlag mnie trafi z tym czekaniem, pierwsze multi w które naprawdę chce zagrać i taki lipton... Może ustawimy partyjkę priva, mój id pod avatarem, jestem dostępny wieczorami po 22.

Z tłumaczeniem nie ma pojęcia, mam xmb ustawione na angielski i gra i trophy wyświetlają mi się w ang.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wytluc obstawe tego cholernego Czampiona Chaosu,zabijaja mnie zanim zdaze sie do niego dobrac ---macie jakis sprawdzony sposob??

P.s Oglosili ze patch jest juz gotowy ale nie podali daty wprowadzenia wiec multi dalej nie dziala ----a jesli ktos chce wbic ten 4 poziom zeby odblokowac mozliwosc dobierania ubiorow wystarczy wejsc na gre prywatna,zajac 4 flagi na mapce bodaj Bazylikum---mnie 5 takich gier pozwolilo nabic exp do poziomu 4 .Wiem ze to troche naciaganie ale chcialem zobaczyc skiny ktore dostalem wraz z edycja limitowana i musze powiedziec ze sa calkiem fajne ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-a jesli ktos chce wbic ten 4 poziom zeby odblokowac mozliwosc dobierania ubiorow wystarczy wejsc na gre prywatna,zajac 4 flagi na mapce bodaj Bazylikum---mnie 5 takich gier pozwolilo nabic exp do poziomu 4 .Wiem ze to troche naciaganie ale chcialem zobaczyc skiny ktore dostalem wraz z edycja limitowana i musze powiedziec ze sa calkiem fajne ..

Ja zrobiłem identycznie, chciałem sie pobawić w modyfikacje ;) A co do multi, czasami mi sie udaje dołączyć do gry, tylko strasznie długo to trwa, ale jak komuś się nie chce czekać na patcha to niech próbuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A patcha jak nie było tak nie ma... Oni sobie chyba żarty robią z posiadaczy ps3 ;/ Z niecierpliwością wyczekiwałem na tą grę, zamówiłem preorder'a, a tu taki wał...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar kupić ta grę,ale mam pare pytań:

1. Jaki gatunek? Coś ala Gears of War?

2. Lepie zagrać w poprzednie części aby wiedzieć co i jak w grze.

3. Warta swojej ceny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ad.1 Tak, tylko bez chowania się za osłonami

Ad. 2 Nie ma poprzedniej części, to pierwsza (poza Fire Warrior) gra akcji w WH40k

Ad. 3 Warta, dobra kampania i dynamiczne multi, niech tylko Relic wreszcie wyda tego pieprzonego patcha bo ciężko wbić do muti.

Edytowane przez azrael88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NA multi idzie wbic tylko kolo 10-11 rano ,ale zauwazylem kolejny problem wczoraj kiedy staralem sie 4 razy zagrac multi zawieszala mi sie konsola.Dzialo sie tak tylko podczas wyszukiwania meczow i tylko w warka.Co do patcha to nastapila totalna olewka,na oficjalnym forum usuwaja tylko topiki w ktorych ludzie pytaja co dalej .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×