Skocz do zawartości
JibrilPL

Warhammer 40,000: Space Marine

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wie ktos moze kiedy mozna zagrac w sieci bo jak narazie to jest jakas lipa zeby nie mozna bylo grac online gra za 160 zl i tylko singiel ktory przeszedlem smiech na sali .W dodatku wyskakuje jajies info ze musze miec wlaczone NAT otawarte mam NAT 2 i nie wiem o co chodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest już PATCH!

Może ktoś zassać i potwierdzić usunięcie problemu z matchingiem? Ja niestety dopiero wieczorem włączę konsolę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sprawdze jak wroce z pracy ,czyli kolo 15 polskiego czasu ------moze ktos wczesniej da rade??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten patch moze i przyspieszyl wyszukiwanei gry w necie<w ciagu 10 minut 3 gry >,ale jest masakra bo gra ciagel gubi polaczenie i wciaz czekamy na hosta .

Wkurw i tyle..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Gdzie mam wpisać ten kod który umożliwia awans wyższego poziomu?

Jak klikam trójkącik żeby odblokować to mam tylko opcje żeby ten kod kupić w PSS ale nigdzie żeby go wpisać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Gdzie mam wpisać ten kod który umożliwia awans wyższego poziomu?

Jak klikam trójkącik żeby odblokować to mam tylko opcje żeby ten kod kupić w PSS ale nigdzie żeby go wpisać.

W menu konsoli chyba w zakladce dotyczacej kont masz opcje wpisania kodow ,zajrzyj tam i w okienku wpisz swoj kod ,tylko pilnuj zeby nei pomylic znakow bo czesto sa potem problemy.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W menu konsoli chyba w zakladce dotyczacej kont masz opcje wpisania kodow ,zajrzyj tam i w okienku wpisz swoj kod ,tylko pilnuj zeby nei pomylic znakow bo czesto sa potem problemy.

aha, dzięki śliczne, zaraz sprawdzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Gdzie mam wpisać ten kod który umożliwia awans wyższego poziomu?

Jak klikam trójkącik żeby odblokować to mam tylko opcje żeby ten kod kupić w PSS ale nigdzie żeby go wpisać.

Wchodzisz do Playstation Store i w prawym górnym rogu wybierasz opcję REDEEM CODES. Wpisujesz kod i sklepik przenosi Cię do strony pobierania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też nie znajduje wam żadniej gry bo umnie szuka i szuka

Jeszcze chciałem się zapytać worhamera kupiłem z 4 inymi chłopakami na spółkę z pss ale w meni gry wieloosobowej jest z okienko z informacją żeby wpisać online pas który kosztuje 29 zł.Trochę to dziwne bo myślałem że gry kupiona z pss ma odrazu ten kod bo na przykład muj znajomy kupił fife12 z pss na składkę z inymi graczami i miał odrazu online pas a ja muszę dokupic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też nie znajduje wam żadniej gry bo umnie szuka i szuka

Jeszcze chciałem się zapytać worhamera kupiłem z 4 inymi chłopakami na spółkę z pss ale w meni gry wieloosobowej jest z okienko z informacją żeby wpisać online pas który kosztuje 29 zł.Trochę to dziwne bo myślałem że gry kupiona z pss ma odrazu ten kod bo na przykład muj znajomy kupił fife12 z pss na składkę z inymi graczami i miał odrazu online pas a ja muszę dokupic

Gra kupiona z online pass ma go od razu. Wymaga jednak wpisywania kodu do gry sieciowej, w sekcji redeem codes. Online Pass wymaga zakupu tylko w sytuacji kiedy w grze został zarejestrowany już klucz, a sama gra została ponownie sprzedana.

Wyszukiwanie działa, Exterminatus lada dzień ... jedyny problem to gigantyczne lagi. Z tego powoduj moje pytanie kto się piszę na private game ?? Przyznam że nie mam znajomych grających w Warhammera: Space Marines na PS3 i stąd moje pytanie. W grę po sieci gra się bardzo przyjemnie kiedy nie ma laga, kiedy jest czyli w 99% przypadkach gra jest frustrująca. Dlatego szukam jakiejś większej ekipy w niedalekiej lokalizacji która byłaby skłonna pograć ostro w Space Mariny. Zastanawiam się może jakieś forum odpalić czy stronkę z oddzielnym tematem dotyczącym właśnie tylko multi Space Marines. Zależy ilu chętnych na takie większe granie by się znalazło :). W każdym razie kto ma ochotę pozbyć się laga i pograć w więcej osób private game, a w niedalekiej przyszłości także z takiej znajomości złożyć sobie 4-os team do Exterminatusa niech pisze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się piszę, mój psnid jest w profilu.

Niestety, lagi są niemiłosierne ponadto wkurwia mnie już ten "Assault fest", gość na jumppacku z młotkiem i killing blowem jest nie do zatrzymania. Nie lubię grać assaultem a 80% graczy na mapie to właśnie latacze. Klasa jest ewidentnie gięta i psuje mi zabawę.

Edytowane przez azrael88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Poszukuję ludzi chętnych do zdobycie kilka trofeów, a mianowicie chodzi mi o trofeum za wyzwania broni. Najtrudniej jest zrobić te gdzie wymagają masowe zabicia i tu pojawia się moja prośba, potrzebowałbym min. dwóch graczy chętnych mi pomóc służących jako chłopki do zabicia ;) aby właśnie wskoczyło masowe zabójstwo z broni, inne wyzwania broni też wchodzą w grę. Oczywiście w zamian pomagam tak samo czy w zdobyciu innych trofeów.

Z góry wszystkim wielki dzięki za pomoc i tym którzy chcą zdobyć platynke w tej grze.

Gram na koncie brata ID: Pchanek

Jeszcze raz wielkie dzięki !

Ps.

Ewentualne ustawki można wcześnie obgadać na gg: 5144534, siedzę głównie na niewidocznym więc walić śmiało. :)

Edytowane przez Rujewit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już multi działa w gierce? Do tych co pzeszli single - Ile zajmie mi to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już multi działa w gierce? Do tych co pzeszli single - Ile zajmie mi to?

Przy dobrych wiatrach 6-8 godzin ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie ci assaulci mele psują całą zabawę w multi. Zrobienie wyzwań broni grając przeciwko mele to przegięcie, szczególnie jak grasz ciężką bronią. Dlatego darowałem sobie tryb multi i pogrywam ostro w Exterminatus. Grał ktoś może z was tym ciężkim Plasma Cannon ?. Gun jest masakryczny ale trzeba nauczyć sie nim grać Na początku non stop ginąłem nie wiedząc czemu :). Apropo Plasma Cannona - strzelając "plackiem" można zabić swojego towarzysza ?.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam szukam chętnych osób do wspólnego szarpania w multi dla funu lub dla trofeów.Może to nie ten temat ale chyba wybaczycie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo szczerych chęci odpadam. Nie mogę w to grać. Po prostu gra kompletnie mi nie pasuje. Mam wrażenie że to jakiś niedopracowany i źle pomyślany klon Gears of War w realiach Warhammera. Nawet osłony walają się po lokacjach ale ktoś zapomniał zaimplementować cover system. Dojechałem do połowy i skasowałem z HD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yyyyy po co ci cover system jak wiekszosc przeciwnikow nie strzela tylko walczy w zwarciu ????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro już ktoś odświeżył temat Warhammera to napiszę po krótce swoje zdanie o tej grze. Według mnie gra jest świetna, ciekawa fabuła, świetny system walki, interesujący wrogowie. Naprawdę walka wręcz z hordami nacierających orków daje dużo frajdy. Warto zacząć grać od razu na najtrudniejszym poziomie trudnośći, gdyż nie jest on zbyt wymagający. Do singla dochodzi bardzo dobre multi, gdzie wciąż gra sporo osób. Od siebie w 100 % mogę polecić tą grę. Chyba jedna z lepszych która pojawiła się w PS+.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja dopiero zacząłem - wszedłem do jakiegoś bunkra szukać porucznika, który uratował gwardzistów. Podobnie jak Kolegę malpkę gra mnie nie przekonuje, ale dam jej jeszcze szansę, bo podobnie miałem z Darksiders a później przygody Wojny mega mnie wciągnęły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurcze nie wiem albo przez to że lubię uniwersum 40k albo zaczyna mi coraz mniej przeszkadzać... Ale jak po premierze kończyłem tytuł naprawdę mi się podobał... Miał w sobie wszystko to co dobry tytuł z uniwersum 40k pownien mieć - koxa marine'a jako głównego protagonistę i masę orcowego mięcha do wysiekania ;) ... Chociaż fakt, do amigowego space hulka to ta gra się nie umywa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do obu Space Hulków to do dzisiaj mało gier się umywa, co nie zmienia faktu że ta gra jest koszmarnie słaba. Niby powinno być ok, ale jednak jest padaczka - od tych niedojebanych kolorków począwszy, a na drewnianym bohaterze skończywszy. Dla mnie mega fail, bo na etapie alpha zapowiadało sięto zdecydowanie lepiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×