Skocz do zawartości
ONE

Resistance 3

Rekomendowane odpowiedzi

Gdybym miał tylko na podstawie tego filmidła decydować o kupnie gry to w życiu nie wydał bym nawet jednego zeta na R3. Ja rozumiem, że takie "bezgameplayowe" reklamy mogą być interesujące, ale do tych z HALO bodajże (wspomnienia żołnierzy z oddziału Szefa) to wiele brakuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie zastanawia w którą strone pójdzie multi. Czy będzie robione na wzór multiplayera z pierwszej części, który do dziś jest najbardziej skillowy ze wszystkich gier na ps3 (w mojej opinii - najlepszy), czy też - jak część druga - będzie robiony na modłę noobowsko - kamperskiego multi z CoD MW ?. Ja i pewnie wielu fanów kultowej jedynki (kilka lat po premierze, a znalezienie meczu to tylko kilka sekund) liczę na to, że ta pierwsza opcja okaże sie prawdziwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat o tym wiedzieliśmy po zakończeniu R2. A co do screenów, bardzo ładne, czekam na jakiś trailer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bullseye z pierwszej części powraca (design)- Yeah !!! . Czyżby jednak twórcy wzieli sobie do serc krytykę graczy zawiedzonych multi w dwójce i szykował sie powrót do jedynkowych korzeni?!. Mam nadzieje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Resistance 2 gram od czasu zakupu konsoli, częściej w multi ale raz na jakiś czas katuje singla na coraz wyższych poziomach trudności - i nie mam dość. Nie jest chyba niespodzianką, że po oglądnięciu nowych artów oraz shotów spadłem pod biurko nie mogąc złapać tchu. Znów świetny klimat, genialny design. Do fabuły specjalnej wagi nie przykładam - bo pod tym względem R2 mnie nie rozpieściło (choć fakt, efektownie bywało), ale mam nadzieje że singiel w trójce znów będzie podobny, choć mniej zaskryptowany oraz naturalnie - zdecydowanie dłuższy. Za to po multi oczekuje zdecydowanie więcej, pod każdym względem

Czy tylko mnie, ten shot przypomina klimatem pierwszych fotki z Half Life 2? Doki i tak dalej

http://www.ps3site.p...shot_238599.jpg

Zdoła ktoś określić, co bohater ma w prawej dłoni? :)

http://www.ps3site.p...shot_238594.jpg

Edytowane przez snejkiPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Resistance 2 gram od czasu zakupu konsoli, częściej w multi ale raz na jakiś czas katuje singla na coraz wyższych poziomach trudności - i nie mam dość. Nie jest chyba niespodzianką, że po oglądnięciu nowych artów oraz shotów spadłem pod biurko nie mogąc złapać tchu. Znów świetny klimat, genialny design. Do fabuły specjalnej wagi nie przykładam - bo pod tym względem R2 mnie nie rozpieściło (choć fakt, efektownie bywało), ale mam nadzieje że singiel w trójce znów będzie podobny, choć mniej zaskryptowany oraz naturalnie - zdecydowanie dłuższy. Za to po multi oczekuje zdecydowanie więcej, pod każdym względem

Czy tylko mnie, ten shot przypomina klimatem pierwszych fotki z Half Life 2? Doki i tak dalej

http://www.ps3site.p...shot_238599.jpg

Zdoła ktoś określić, co bohater ma w prawej dłoni? :)

http://www.ps3site.p...shot_238594.jpg

Wydaję mi się, że to coś w rodzaju noża albo kamienia szlachetnego, ale sam nie mam pewności. Na razie lepiej to uznać za niezidentyfikowany obiekt "Resistance 3". Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gameplay'owo wyglada badziej jak R:FoM niz Res2, jest naprawde bardzo dobrze, szykuje sie dobra alternatywa dla KZ3 ;)

27zyzif.jpg

2lji2wn.gif

1zgzxp3.gif

Edytowane przez Żywy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam tą serię i cieszy mnie niezmiernie, że twórcy idą w stronę jedynki. Juz nie jest tak kolorowo jak w R2, barwy znacznie bardziej stonowane, krwawo, klimatycznie. Oby tylko multiplayer wyglądał jak w jedynce.

PS. Graficznie Insomniac chyba chce pokazać, że nie są gorsi od Naughty Dog, z którymi pracują w tym samym budynku. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak będzie po polsku to kupuje szkoda że w 1 i 2 nie pomyśleli żeby puścić napisy. Ehh czy to takie trudne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak będzie po polsku to kupuje szkoda że w 1 i 2 nie pomyśleli żeby puścić napisy. Ehh czy to takie trudne

Bo wtedy Sony nie inwestowało w spolszczanie gier. R3 na 99% będzie przetłumaczony, jak 99% gier Sony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

99% gier sony które powstały w 2009 ponieważ te wcześniejsze nie były typu GoW1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie grałem w Resistance. Co możecie powiedzieć o multi jaki to styl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×