Skocz do zawartości
ONE

Resistance 3

Rekomendowane odpowiedzi

Zabija FPSy dla tych, co grają TYLKO na padach i nie mają zamiaru move'a nigdy kupić. Jeśli wprowadzi się rozdzielone serwery to problemu nie będzie. Jeśli nie, to dojdzie do sytuacji, że o wynikach w grze nie będzie decydował skill, ale to kto ma precyzyjniejszy kontroler. Weźmy Resistance 3. Grałem w jedynkę. Jest to moja ulubiona gra multi. Trzeba było ogarniać pada, żeby coś ugrać. Teraz ma wyjść trójka, która ma być równie skillowa (choć nie będzie) jak jedynka. Tylko pytam co z tego skoro wszystkich graczy wrzuci sie prawdopodobnie do jednego wora? I tak jak w jedynce korzystając z pada przywalenie hs piegnącemu gościowi, który równocześnie skacze stanowiło problem, tak robiąc to samo za pomocą Move'a może być strasznie łatwe. Nie chcę już nawet wspominać, że posiadacz move'a, korzystając z pada mógłby takiego gościa po prostu nie trafić (brak skilla). Albo już słynne pojedynki 1v1. Ktoś kto w jedynce wygrywał wszystkie takie pojedynki, teraz może być pojeżdżany przez gościa, który kupił sobie premierowy zestaw ps3 + resistance 3 + move. Dla mnie troche kłóci się to z ideą gier multi.

Bzdura. Gra na Move jest inna, ale nie łatwiejsza. No ale ktoś nie grał na move i się wypowiada....OK.

Zamiast wylewać żale to kup Move,a. Wtedy zrozumiesz że te twoje hs'y czy 1vs.1 to mit.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bzdura. Gra na Move jest inna, ale nie łatwiejsza. No ale ktoś nie grał na move i się wypowiada....OK.

Zamiast wylewać żale to kup Move,a. Wtedy zrozumiesz że te twoje hs'y czy 1vs.1 to mit.

Tak samo piszą ludzie, którzy grają z podpiętymi myszkami do ps3. Poza tym to, że move'a nie kupię nie znaczy, że nie miałem go w rękach. Urzadzenie jest zdecydowanie bardziej precyzyjne niż DS3 i nie jest tylko moja opinia. A moje hs i 1v1 to nie mit, bo gdybyś grał w multi w Res1, to byś wiedział, że jego specyfika sprzyja wykorzystaniu move'a.

Edytowane przez vann

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak samo piszą ludzie, którzy grają z podpiętymi myszkami do ps3. Poza tym to, że move'a nie kupię nie znaczy, że nie miałem go w rękach. Urzadzenie jest zdecydowanie bardziej precyzyjne niż DS3 i nie jest tylko moja opinia. A moje hs i 1v1 to nie mit, bo gdybyś grał w multi w Res1, to byś wiedział, że jego specyfika sprzyja wykorzystaniu move'a.

Grałem w R1....Najwyraźniej masz mylne pojęcie co do mova. Proponuje Ci zagrać przy pomocy move'a w bete Socoma (brak autoaimu). Zrozumiesz , że to czy grasz na padzie czy move nie ma znaczenia bo liczy się skill. Tak skill, bo na move też jest on potrzbny.

Piszesz, że move zabija FPS - śmiech na sali. Mysz i klawiatura też są precyzyjniejsze niż pad to pewnie też zabijają FPSy? Nie pisz tylko, że na konsolach gra się w taki gatunek gier tylko na padzie.

No i nikt nie powiedział/napisał, że w R3 będzie autoaim( na wzór kz3).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem w R1....

Tak, wieluuu grało...

Piszesz, że move zabija FPS - śmiech na sali. Mysz i klawiatura też są precyzyjniejsze niż pad to pewnie też zabijają FPSy? Nie pisz tylko, że na konsolach gra się w taki gatunek gier tylko na padzie.

Nie napisałem, że move zabija fpsy. Napisałem, że zabija FPSy dla tych, co grają TYLKO na padach. To samo tyczy się m+k z tą różnicą tylko, że to urządzenie nie ma wsparcia Sony. Wyraźnie napisałem, żeby rozdzielić serwery i będzie git.

No i nikt nie powiedział/napisał, że w R3 będzie autoaim( na wzór kz3).

Nikt też nie powiedział, że go nie będzie. Natomiast za tym, że będzie przemawia fakt, że jest już w KZ3. Wynika to z tego, że Sony chce sprzedać jak najwięcej tych maszynek co może spowodować, że będzie też obecny w RES3. Proste jak drut.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale chyba można wyłączyć autoaim? Bo to dla mnie bez sensu gdy konsola namierza nam przeciwnika, w szczególności gdy mamy do czynienia z precyzyjnym kontrolerem. Więc jak to jest naprawdę? Myślałem nad mov'em, ale nie jestem upośledzony, by nie radzić sobie z namierzaniem przeciwnika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest nie prawda, że movem ma się lepsze osiągi. Wygląda to tak, w kz3 najczęściej jestem pierwszy w ranku, czy gram padem czy movem nie ma różnicy. Oczywiście na movie gram bez tego AUTOAIMA bo to żałosne (tylko na noskilli). Chodzi o to że movem się troszkę lepiej celuje ale za to gorzej opanować chodzenie bieganie itd. Padem dobrze gra się INFILTRATOREM gdzie trzeba szybko biegać i walić meele.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, wieluuu grało...

Nie napisałem, że move zabija fpsy. Napisałem, że zabija FPSy dla tych, co grają TYLKO na padach. To samo tyczy się m+k z tą różnicą tylko, że to urządzenie nie ma wsparcia Sony. Wyraźnie napisałem, żeby rozdzielić serwery i będzie git.

Nikt też nie powiedział, że go nie będzie. Natomiast za tym, że będzie przemawia fakt, że jest już w KZ3. Wynika to z tego, że Sony chce sprzedać jak najwięcej tych maszynek co może spowodować, że będzie też obecny w RES3. Proste jak drut.

Taaa wielu twierdzi, że jest Pro. Potem się wypłakuje na forach.

Kup move, pograj dłużej i się wypowiadaj. Twiedzenie "trzymałem mova w ręku" jest równoznaczne z "trzymałem pada w ręku" i o niczym nie świadczy - wieluuu trzymało.

Move zabija fpsy dla tych, co grają na padzie. Arcade Stick zabija bijatyki dla tych, co grają na padzie. Kierownica zabija racery dla tych, co grają na padzie - nie graj, w końcu grasz na padzie LOL.

Skoro uważasz, że R3 będzie miało autoaima tylko dlatego, że ma go KZ3 to jesteś w błędzie. Taki SOCOM autoaima nie ma!! Więc jakoś takie proste jak drut to nie jest.

A rozdzielania serwerów też nie będzie, bo w końcu SONY chce sprzedać te maszynki.

Ktoś tu zadał pytanie - czy można wyłączyć autoaima? Można

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaa wielu twierdzi, że jest Pro. Potem się wypłakuje na forach.

Po pierwsze nie wypłakuję się. Po drugie - nie jestem małym kłamczuszkiem i na potrzeby internetowej dyskusji nie zmyślam, że grałem w grę xyz, a tak na prawdę nie mam bladego pojęcia jak wygląda mutli w tej grze.

Kup move, pograj dłużej i się wypowiadaj. Twiedzenie "trzymałem mova w ręku" jest równoznaczne z "trzymałem pada w ręku" i o niczym nie świadczy - wieluuu trzymało.

Nie łap mnie za słówka. To nie gimnazjum.

Move zabija fpsy dla tych, co grają na padzie. Arcade Stick zabija bijatyki dla tych, co grają na padzie. Kierownica zabija racery dla tych, co grają na padzie - nie graj, w końcu grasz na padzie LOL.

Jeśli gracze wrzucani są na jedne serwery to coś w tym jest.

Skoro uważasz, że R3 będzie miało autoaima tylko dlatego, że ma go KZ3 to jesteś w błędzie. Taki SOCOM autoaima nie ma!! Więc jakoś takie proste jak drut to nie jest.

A rozdzielania serwerów też nie będzie, bo w końcu SONY chce sprzedać te maszynki.

Co do Socoma to zobaczymy po premierze.

Ktoś tu zadał pytanie - czy można wyłączyć autoaima? Można

Czy gracze wyłączą autoaima?. Nie!!!, bo tak się łatwiej gra, o czym Sony dobrze wie. W koncu teraz casualami rynek stoi. Dostawales po tylku w multi przez ostatnie cztery lata? Kup se move to dostaniesz aimbota w zestawie i sie odgryziesz. A walka fair na serwerach niech sie wali.

To jest nie prawda, że movem ma się lepsze osiągi. Wygląda to tak, w kz3 najczęściej jestem pierwszy w ranku, czy gram padem czy movem nie ma różnicy. Oczywiście na movie gram bez tego AUTOAIMA bo to żałosne (tylko na noskilli). Chodzi o to że movem się troszkę lepiej celuje ale za to gorzej opanować chodzenie bieganie itd. Padem dobrze gra się INFILTRATOREM gdzie trzeba szybko biegać i walić meele.

Widzisz. Grasz na move bez aimbota, a i tak jestes pierwszy. Piszesz, ze lepiej sie celuje. O to caly czas mi chodzi. Przy tak specyficznym tytule jak RES posiadacze mova beda mieli latwiej. Szkoda tylko, ze w dyskusji glos zabieraja osoby, ktore w RESa nie graly.

Edytowane przez vann

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze nie wypłakuję się. Po drugie - nie jestem małym kłamczuszkiem i na potrzeby internetowej dyskusji nie zmyślam, że grałem w grę xyz, a tak na prawdę nie mam bladego pojęcia jak wygląda mutli w tej grze.

Nie łap mnie za słówka. To nie gimnazjum.

Jeśli gracze wrzucani są na jedne serwery to coś w tym jest.

Co do Socoma to zobaczymy po premierze.

Czy gracze wyłączą autoaima?. Nie!!!, bo tak się łatwiej gra, o czym Sony dobrze wie. W koncu teraz casualami rynek stoi. Dostawales po tylku w multi przez ostatnie cztery lata? Kup se move to dostaniesz aimbota w zestawie i sie odgryziesz. A walka fair na serwerach niech sie wali.

Widzisz. Grasz na move bez aimbota, a i tak jestes pierwszy. Piszesz, ze lepiej sie celuje. O to caly czas mi chodzi. Przy tak specyficznym tytule jak RES posiadacze mova beda mieli latwiej. Szkoda tylko, ze w dyskusji glos zabieraja osoby, ktore w RESa nie graly.

Już ci pisałem, że grałem w r1. trudno zrozumieć? pewnie trudno ci też pojąć, że w bete socoma4 też już grałem i tak samo jak w przypadku kz3 nic się nie zmieni w sterowaniu czyli nadal nie będzie autobota.

Tak długo jak będziesz uważał, że w dyskusji nie biorą udziału którzy nie grali r1, to tak długo będziesz łapany za słówka - w końcu nie grałeś na move, a podpierasz się tylko doniesieniami z netu.

Już ci napisałem że gra na move jest inna, ale nie łatwiejsza. też nie dociera.

ten kupseps3 pisze, że łatwiej się celuje i trudniej chodzić. łatwiej to jest jak masz autoaima, a jak go nie masz to musisz mieć skilla.

Ale jak porażki zwala na to że, inni nie mają skilla i grają na autoaimach trzeba wszystkich do jednego wora wrzucić i pisać że, wszyscy grają na autoaimach bo łatwiej...I to nie od SONY zależy czy gra będzie miała autoaima czy nie tylko od developerów, SONY może życzyć sobie obsługi move. Przypomnę że, Insomniac jest niezależnym developerem.

Nie spotkałem się z przypadkiem gdzie są oddzielne serwery dla tych co mają kierownice w racerach czy tych co mają AS w bijatykach - chcesz czerpać pełną przyjemność to poprostu to kupisz. Tak samo jest z move, jest kolejnym krokiem by dać więcej przyjemności z grania w FPSy (i nie tylko te wydawane przez SCE).

a teraz skończmy temat bo jak to będzie wyglądało w R3 dowiemy się wkrótce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



Haha, wygląda coraz bardziej codziszowato :D Uwielbiam to. Za chwilę wszyscy będą tą grę nienawidzić ale każdy będzie w nią grał :thumbsup:

Nie mogę się doczekać!

MichaelJacksonEatingPopcorn.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już ci pisałem, że grałem w r1. trudno zrozumieć? pewnie trudno ci też pojąć, że w bete socoma4 też już grałem i tak samo jak w przypadku kz3 nic się nie zmieni w sterowaniu czyli nadal nie będzie autobota.

Jaaasne

Tak długo jak będziesz uważał, że w dyskusji nie biorą udziału którzy nie grali r1, to tak długo będziesz łapany za słówka - w końcu nie grałeś na move, a podpierasz się tylko doniesieniami z netu.

Jaka wymówka gimnazjalnego zachowania. Normalnie rodem z gimnazjum.

uż ci napisałem że gra na move jest inna, ale nie łatwiejsza. też nie dociera.

ten kupseps3 pisze, że łatwiej się celuje i trudniej chodzić. łatwiej to jest jak masz autoaima, a jak go nie masz to musisz mieć skilla.

A ty ciągle nie możesz zrozumieć, że specyfika RESa sprzyja wykorzystaniu move,a. Weź sobie þuść filmki z gameplayu na youtubie i zobacz jak on wygląda. Masz strefowanie i walenie po hs, co wiąże się z tym, że celność jest bardzo ważna (celność w move jest lepsza). Chodzisz to tylko prawo, lewo. Naprawdę tak ciężko pojąć, że taki układ sprzyja wykorzystaniu move.

Ale jak porażki zwala na to że, inni nie mają skilla i grają na autoaimach trzeba wszystkich do jednego wora wrzucić i pisać że, wszyscy grają na autoaimach bo łatwiej...

Kolejny przykład dziecinnego myślenia - popadanie w skrajność. Pytam więc jakie porażki? W jakiej grze? Równie dobrze mogę odbić piłeczkę na twoim poziomie - bronisz move bo byłeś noobkiem i dzięki aimbotowi wreszcie miożesz się odgryźć. Proste jest pisanie takich bzdur - prawda?

to nie od SONY zależy czy gra będzie miała autoaima czy nie tylko od developerów, SONY może życzyć sobie obsługi move. Przypomnę że, Insomniac jest niezależnym developerem.

Niezależny twórca, który od lat robi gry dla Sony, ale to szczegół. W dodatku RES to seria ściśle związana z Playstation.

Nie spotkałem się z przypadkiem gdzie są oddzielne serwery dla tych co mają kierownice w racerach czy tych co mają AS w bijatykach - chcesz czerpać pełną przyjemność to poprostu to kupisz. Tak samo jest z move, jest kolejnym krokiem by dać więcej przyjemności z grania w FPSy (i nie tylko te wydawane przez SCE).

I w tych grach przewagę mają ci, którzy posiadają kierownice/ AS. Trzeba mieć klapy na oczach, by tego nie widzieć. Czy to jest standard na konsolach? Może jest. Czy normalne jest to, że posiadacze lepszych kontrolerów mają mieć przewagę na tymi drugimi - nie. Czy jest to sprawiedliwa rywalizacja - nie. Czy kłóci się to z ideą gier multi? Kłóci. Ja czerpię przyjemność z gry padem (move nie jest mi do tego potrzebny) i chcę grać z takimi jak ja. Jak ktoś lubi move to niech sobie gra z tymi, którzy go mają. Tak samo ci co grają na myszkach. Nie można wrzucić wszystkich do jednego wora i powiedzieć ,,miłej zabawy".

Edytowane przez vann

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze z zapowiedzi widzę jaka będzie kolejna gierka w mojej kolekcji :) Mimo, że nie grałem w poprzednie części - chętnie ją kupie

Po drugie- co do move: sam nie dawno przesiadłem się z gier na kompa ( klawiatura + myszka) na PS3 ( czyli pad) i nie płakałem dlaczego w multi nie ma podziału dla tych co mają już doświadczenia na padach i dla tych co go nie mają. Obecnie posiadam również Move- i czytając wypowiedzi co niektórych "miszczów" ;) pada jakie to jest niesprawiedliwe i ogólnie bee- że oni grają na padach a inni grają na Move - zacząłem czytać instrukcje Move i jak dotąd nigdzie nie znalazłem - że Move sam gra i nie potrzeba do niego żadnych skilli - każdy noobek (np. ja ) ;) który odpali pierwszego lepszego FPS`a od razu pokonuje wszelkich "miszczów" pada - nigdzie nie ma tego w instrukcji Move.

Cóż mogę się mylić i może ktoś jednak pokaże mi, że jednak Move sam potrafi grać.

Ogólnie do konsoli mam podpięty TV Full HD 47`` więc też mam mam lepiej niż ten kto ma podpięty choćby 32`` czyli każdy producent gry powinien "stawiać" serwery dla:

- rozpoczynających zabawę z FPS

- dla tych co właśnie przesiedli się z klawiatur i myszek na pad

- dla padowców

- dla Move

- dla tych co mają TV HD

- dla tych co nie mają TV HD

- dla TV do 20``

- dl Tv DO 32``

- itd....

tylko kto za to wszystko zapłaci?

i kto będzie później narzekał, że gra zamiast 200pln kosztuje 600pln?

Jeżeli komuś nie pasuje, że multi jest razem ( tzn pad+move na bez podziału ) no to przecież nie musi grać w multi czy też nawet nie musi kupować takiej gierki- prawda?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po drugie- co do move: sam nie dawno przesiadłem się z gier na kompa ( klawiatura + myszka) na PS3 ( czyli pad) i nie płakałem dlaczego w multi nie ma podziału dla tych co mają już doświadczenia na padach i dla tych co go nie mają.

A ja na konsolach gram od kilkunastu lat i mnie to denerwuje. Kto ma rację?

Obecnie posiadam również Move- i czytając wypowiedzi co niektórych "miszczów" ;) pada jakie to jest niesprawiedliwe i ogólnie bee- że oni grają na padach a inni grają na Move - zacząłem czytać instrukcje Move i jak dotąd nigdzie nie znalazłem - że Move sam gra i nie potrzeba do niego żadnych skilli - każdy noobek (np. ja ) ;) który odpali pierwszego lepszego FPS`a od razu pokonuje wszelkich "miszczów" pada - nigdzie nie ma tego w instrukcji Move.

,,Miszczu" skoro dopiero przerzuciłeś się na konsole to zagraj w najpierw w RESa, a później wdaj się w polemikę. BTW: Czy w instrukcji pralki pisze ci, że sama za ciebie wypierze?

Cóż mogę się mylić i może ktoś jednak pokaże mi, że jednak Move sam potrafi grać.

Widzę, że błyszczysz. Czy ja napisałem, że move sam gra? Napisałem, że w RESie będzie łatwiej przez specyfikę gry. Zagraj, a później syp mądrościami.

Ogólnie do konsoli mam podpięty TV Full HD 47`` więc też mam mam lepiej niż ten kto ma podpięty choćby 32`` czyli każdy producent gry powinien "stawiać" serwery dla:

- rozpoczynających zabawę z FPS

- dla tych co właśnie przesiedli się z klawiatur i myszek na pad

- dla padowców

- dla Move

- dla tych co mają TV HD

- dla tych co nie mają TV HD

- dla TV do 20``

- dl Tv DO 32``

- itd....

tylko kto za to wszystko zapłaci?

i kto będzie później narzekał, że gra zamiast 200pln kosztuje 600pln?

Tak lepiej wrzucić ludzi grających na myszcze do tych grających na padzie i niech się chłopaki bawią. Oczywiście ci pierwsi, bo ci drudzy wyłączą grę po pięciu minutach. A postawienie osobnych serwerów cen gier nie wywinduje.

Jeżeli komuś nie pasuje, że multi jest razem ( tzn pad+move na bez podziału ) no to przecież nie musi grać w multi czy też nawet nie musi kupować takiej gierki- prawda?

Wpsniały tok myślenia. Dodam od siebie, że jak ktoś ma dziecko, a irytuje go jego płacz to niech wywali go przez okno.Ktoś kto jedzie do pracy samochodem, a wkurzają go rozwalone drogi, niech idzie na piechotę (nie ważne, że czeka go 60 km pielgrzymka). LOL

Edytowane przez vann

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@vann

Jeżeli w grze coś ci się nie podoba to nie kupuj- proste chyba? Przecież nikt Ciebie do tego nie zmusza. Multi połaczone z pad+ Move nie podoba się? Nie graj- proste- jak jeszcze nie zauważyłeś - NIE MUSISZ GRAĆ jak Ci się coś nie podoba. A Ty piszesz co najmniej w takim tonie jakby ktos zmuszał Cię do grania lub kupienia "Resistance 3"

A ja na konsolach gram od kilkunastu lat i mnie to denerwuje. Kto ma rację?

A kto ma rację to chyba- nie ma znaczenia bo i tak producent wypuści taką wersję która mu się bardziej opłaci- i chyba Twoje czy moje "kwękania" nic tu nie pomogą.

P.S: Ja jestem za podziałem serwerów dla tych co są "nowi" i dla tych co mają "kilkunastoletnie" doświadczenie ;) a co tam niech noobki ( czyli np. ja) znają swoje miejsce ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@vann

Jeżeli w grze coś ci się nie podoba to nie kupuj- proste chyba? Przecież nikt Ciebie do tego nie zmusza. Multi połaczone z pad+ Move nie podoba się? Nie graj- proste- jak jeszcze nie zauważyłeś - NIE MUSISZ GRAĆ jak Ci się coś nie podoba. A Ty piszesz co najmniej w takim tonie jakby ktos zmuszał Cię do grania lub kupienia "Resistance 3"

Krytykuję to co robi insomniac z moją ulubioną serią gier i mam do tego prawo. Miało być skillowo, a nie będzie. BTW: Forum nie jest kółkie adoracyjnym - pamiętaj. A teraz wejdź na temat Bad Company 2 i puść plotkę, że w BF3 będą killstreaki, perki i nie będzie pojazdów. Ciekawe jak zareagują ludzie. I też im napisz, że jak im się to nie podoba, to niech nie grają.

Edytowane przez vann

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może w "Resistance 3", nie będzie "skillowo", żeby inni mieli też radochę z gry a nie tylko "miszczowie" ? ;)

Chociaż, nie rozumiem

Miało być skillowo, a nie będzie.
- to co będzie wycelujesz obojętnie gdzie strzelisz i będzie za KAŻDYM RAZEM HeadShot?! Moim zdaniem obojętnie czy będziesz posługiwał się padem, move- czy co tam wejdzie za kilka lat musisz wiedzieć co robisz. wszystko zależy od człowieka który posługuje się myszką/padem/move a nie od kontrolera. :)

I osobiście wątpię czy w KZ3 ludzie na TOPowych miejscach, używają Move- raczej obstawiałbym pada i doświadczenie w FPS`ach. ( oczywiście mogę się mylić i wszyscy TOP zasówają na SS`ach ) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może w "Resistance 3", nie będzie "skillowo", żeby inni mieli też radochę z gry a nie tylko "miszczowie" ? ;)

Zaczynam powoli wymiękać czytając takie komentarze.

Ci ,,nie miszczowie" mają w co grać na ps3, a ci ,,miszczowie" nie.

Chociaż, nie rozumiem - to co będzie wycelujesz obojętnie gdzie strzelisz i będzie za KAŻDYM RAZEM HeadShot?! Moim zdaniem obojętnie czy będziesz posługiwał się padem, move- czy co tam wejdzie za kilka lat musisz wiedzieć co robisz. wszystko zależy od człowieka który posługuje się myszką/padem/move a nie od kontrolera. :)

Pisałem o specyfice RESa i precyzji move'a. Powtarzał się po raz n-ty nie będę.

I osobiście wątpię czy w KZ3 ludzie na TOPowych miejscach, używają Move- raczej obstawiałbym pada i doświadczenie w FPS`ach. ( oczywiście mogę się mylić i wszyscy TOP zasówają na SS`ach ) ;)

Co ci da doświadczenie, jak ktoś celuje do ciebie jakby grał w GTA 4?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z całej tej dyskusji wynika, że masz 3 wyjścia z sytuacji:

1. Używać Move

2. Nie używać Move i nie grać w Resistance 3.

3. Nie używać Move , grać w Resistance 3 i "płakać" jaki ten świat jest niesprawiedliwy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3. Nie używać Move , grać w Resistance 3 i "płakać" jaki ten świat jest niesprawiedliwy ;)

Widzę, że argumenty sie skończyły

BTW ,,Płacz" to kolego nad sobą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamiast pisać tutaj, może lepiej byłoby wejść na forum Insomniac i tam napisać co się myśli? Sam nie wchodziłem, ale zakładam, że toczy się tam poważna dyskusja. Pisząc tam można coś zdziałać - zobaczą, że ludziom nie podoba się taka rywalizacja i pójdą po rozum do głowy.

Sam jestem za movem w FPS ale tylko singiel, albo oddzielne serwery w multi. Tu każdy ma miec równe szanse i bezsensowne jest pisanie o różnicach w wielkości TV, doświadczeniu itp. Gdy się przegrywa to lepiej mieć pewność, że druga osoba jest po prostu lepsza, wtedy to nie irytuje.

Jeszcze raz polecam przenieść się z dyskusją na forum gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozczaruje cię, ale świat graczy z wielkim entuzjazmem przyjął wiadomość o wprowadzeniu obsługi MOVE. Zawsze z pewnym rozbawieniem można za to zajrzeć na nasze forum i przekonać się, że polakowi i tak będzie źle, choćby skały srały :)

Zajrzyj na Forum Insomniaca, albo N4G, albo na GT. Trzeba się nieźle naszukać, żeby znaleźć jakiegoś malkontenta (o ile w ogóle). Żeby jeszcze bardziej dobić anty-move'ów dodam, że prawdopodobnie Insomniac ugiął się w tej kwestii właśnie pod naporem community. Poczytajcie ich Forum, sami zobaczycie ;)

P.S. Także może lepiej nie wyskakiwać tam z pretensjami, żeby nie wyjść na wiochmana, któremu słoma z butów wystaje i boi się jak ognia nowych technologi, a tu mu nagle ktoś każe zegarka używać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale Wy się wykłócacie o jakieś pierdoły, pad czy move, ten kto chce grac movem to go kupi. I nie jest napisane, że będzie miał przewagę, tak samo w gt5 pad kontra kierownica. Są tacy wymiatacze na padzie, że większość nigdy nie osiągnie takiego poziomu nawet na najlepszej kierownicy, więc skończcie te pieprzenie wyższości jednego kontrolera nad drugim, bo liczy się ten, co się nim posługuje.

Vann ale z Ciebie gość na poziomie, niczym emo rozczulające się nad sensem życia, ja rozumiem, że musisz pokazać na forum te ostre zęby, ale weź przestań, my wiemy, że z Ciebie to taki internetowy "cziłała", dużo szczeka a chucherko xD Jak Ci się coś nie podoba to nie graj w to, masz wiele innych fajnych gier, nikt nikogo nie zmusza do kupienia swojego ukochanego tytułu. Ja jestem fanem serii Gothic, czyli w tym przypadku do Nocy Kruka i nie płaczę nad tym, że spartolili następne części, jestem konsumentem i kupuję to, co aktualnie mi odpowiada. Widzę u Ciebie poziom nie tyle gimnazjalny, ale osoby z podstawówki lub osoby takiej, która nie ma żadnych kolegów i próbuje zwrócić na siebie uwagę, ględząc coś o mechanice rozgrywki. Jakbym był adminem, dałbym Ci serdecznego bana xD

Edytowane przez Mardok
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozczaruje cię, ale świat z wielkim entuzjazmem przyjął wiadomość o wprowadzeniu obsługi MOVE. Zawsze z pewnym rozbawieniem można za to zajrzeć na nasze forum i przekonać się, że polakowi i tak będzie źle, choćby skały srały :)

Zajrzyj na Forum Insomniaca, albo N4G, albo na GT. Trzeba się nieźle naszukać, żeby znaleźć jakiegoś malkontenta. Żeby jeszcze bardziej dobić anty-move'ów dodam, że prawdopodbnie Insomniac ugiął się w tej kwestii właśnie pod naporem community. Poczytajcie ich Forum, sami zobaczycie ;)

Rusza mnie to co pisze świat, bo to o niczym nie świadczy. W 99% ci kolesie pod koniec roku będą z uśmiechem fragowali sobie w nowego Coda z full autoaimem. Dla mne liczy się to co mówią ludzie, którzy spędzili lata grając w RESa, a nie jacyś przypadkowe typy z przypadkowego forum, którzy w dodatku kupują gry jak im zawieje chorągiewka. Na forum Killzona też ludzie pisali podobne rzeczy i co wyszło? Niegrywalna kalka CoD zwana Kilzone 3. Tak niegrywalna, że ludzie nawet ligi nie chcą w to grać.

P.S. Także może lepiej nie wyskakiwać tam z pretensjami, żeby nie wyjść na wiochmana, któremu słoma z butów wystaje i boi się jak ognia nowych technologi, a tu mu nagle ktoś każe zegarka używać.

Nie, trzeba być światowcem i poklepiwać kolesi z IG po dupsku za to, że srają na balans, wrzucają wszystkich do jednego wora, wypinając się na to czy na serwerach będą równe szanse czy też nie. Dziękuję, wolę być ,,wiochmanem".

Ale Wy się wykłócacie o jakieś pierdoły, pad czy move, ten kto chce grac movem to go kupi. I nie jest napisane, że będzie miał przewagę, tak samo w gt5 pad kontra kierownica. Są tacy wymiatacze na padzie, że większość nigdy nie osiągnie takiego poziomu nawet na najlepszej kierownicy, więc skończcie te pieprzenie wyższości jednego kontrolera nad drugim, bo liczy się ten, co się nim posługuje.

Była sobie taka gra na X360 (nie pamiętam tytułu), która umożlwiała granie konsolowców z pecetowcami. Twórcy myśleli podobnie jak Ty - konsolowcy dadzą sobie radę. Nie muszę chyba mówić kto komu zrobił z tyłka jesień średniowiecza. Od tego momentu pomysł z mieszanymi serwerami porzucono. Tak więc historie o uber padowych wymiataczach pokonujących granice możliwości sprzętu można sobie między bajki włożyć.

P.S. Kończe wywody jeśli chodzi o wątek move'a, tak więc nie będę już odpowiadał na posty jeśli chodzi o to urządzenie. Swoją opinię wygłosiłem i dalej ją podtrzymyję i nic mnie nie przekona że białe jest .... :biggrin:

Edytowane przez vann

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha, a wystarczy wejść na forum poświęconym gt5, gdzie najlepsi na świecie też grają na padach, więc między bajki możesz sobie Ty włożyć te śmieszne opowieści. Tak jak napisał ktoś wyżej, move sam nie gra, pralka sama nie wypierze (trzeba płynu nalać, proszek itp.), pad sam nie gra, klawa i mysz same nie grają. Ale spoko, płacz sobie dalej i użalaj nad niesprawiedliwością świata, co za ludzie, boshe xD

...białe? Mam określenie na takich gości jak Ty, pewnie każdy wie jakie xD

Edytowane przez Mardok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha, a wystarczy wejść na forum poświęconym gt5, gdzie najlepsi na świecie też grają na padach, więc między bajki możesz sobie Ty włożyć te śmieszne opowieści. Tak jak napisał ktoś wyżej, move sam nie gra, pralka sama nie wypierze (trzeba płynu nalać, proszek itp.), pad sam nie gra, klawa i mysz same nie grają. Ale spoko, płacz sobie dalej i użalaj nad niesprawiedliwością świata, co za ludzie, boshe xD

Podepnij pada do PC i idz na Quake'a bohaterze skoro ,,mysz sama nie gra" ,,boshe"xD" Ze swoim uber padowym skillem będziesz tam ,,miszczem" xD ,,BOSHE'' LOL i warstwa mułu ,,BOSHE" Tylko opisz później swoje wrażenia mistrzu pada xD

...białe? Mam określenie na takich gości jak Ty, pewnie każdy wie jakie xD

No to pochwal się kolegom. BTW. Ja też mam na takich jak Ty ,,BOSHE"

P.S. ,,Boshe", ale ja jestem COOL

Edytowane przez vann

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×