Skocz do zawartości
ONE

Resistance 3

Rekomendowane odpowiedzi

Online pass to już za 8 dni będzie sobie można wsadzić tam gdzie światło nie dochodzi.  :teehee:

Jeśli kogoś nie interesuje multi, a trofea to uspokajam - nie ma ani jednego trofika online więc nawet przy wyłączonych serwerach można wbijać platynę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, kupiłem R3 w UK. Od razu sciąga mi patcha UK. Każdą grę, którą kupiłem tutaj miałem po Polsku i Angielsku, tylko Resistance jest angielski. Jest możliwość pobrania patcha offline? albo ustawienia języka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, kupiłem R3 w UK. Od razu sciąga mi patcha UK. Każdą grę, którą kupiłem tutaj miałem po Polsku i Angielsku, tylko Resistance jest angielski. Jest możliwość pobrania patcha offline? albo ustawienia języka?

Nie wiem czy to pomoże, ale jak miałem wersje PL to wystarczyło zmienić język konsoli na ANG i miałeś język w grze po ANG. Jaki masz język w konsoli ustawiony? Może jak zmienisz na PL to w grze też Ci się zmieni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to pomoże, ale jak miałem wersje PL to wystarczyło zmienić język konsoli na ANG i miałeś język w grze po ANG. Jaki masz język w konsoli ustawiony? Może jak zmienisz na PL to w grze też Ci się zmieni.

Niestety mam PL, ale jak pierwszy raz odpalalem gre, to z angielskiego konta, to pomyslalem, ze konsola zapamietala. Jak usuwam patch, konsola sie zwiesza stad pytalem. Nic, pogram po angielsku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety mam PL, ale jak pierwszy raz odpalalem gre, to z angielskiego konta, to pomyslalem, ze konsola zapamietala. Jak usuwam patch, konsola sie zwiesza stad pytalem. Nic, pogram po angielsku.

Konsola się nie zawiesza.Usuwanie danych w tej grze jest jakieś dziwne.Niedawno kasowałem dane gry oraz patcha i trwało to jakieś 30-40 minut.Na innych forach też była wzmianka o tym problemie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konsola się nie zawiesza.Usuwanie danych w tej grze jest jakieś dziwne.Niedawno kasowałem dane gry oraz patcha i trwało to jakieś 30-40 minut.Na innych forach też była wzmianka o tym problemie.

Proste, Resistance 3 nie powinno sie usuwać. :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar zakupić Resistance 3.  Możecie mi powiedzieć jak wygląda sytuacja multi ?  czy jest czynne, a jeśli tak to jak z frekwencją na serwerach ?   i czy potrzebny jest online pass.  Dzięki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×