Skocz do zawartości
Patricko

Mała Liga F1

Rekomendowane odpowiedzi

moja propozycja punktowania to 

10-8-6-5-4-3-2-1 + 1pkt za najszybsze okrążenie w wyścigu aby reszta też mogła by sie wykazać czyli nawet jeżdżąc na ostatnim 12 mniejscu masz szanse powalczyć w generalce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasny szlak trafil... ja tutaj widze ze tyle jest propozycji ile jest bajek. Zatem ogolnie moja propozycja jest taka, aby Patricko zrobil ankiete z propozycjami pktowania wyscigow. Zaloz kolego nowy temat gdzies w offtopie i niech ludzie glosuja. Jedyny minus bedzie taki ze takie glosowanie bedzie dostepne dla wsyzstkich i mozna bedzie wypaczyc wynik. Zatem byc moze ta ankiete zrobic na moim forum. Patricko jestes tam zarejestrowany wiec jak zrobisz liste w hype parku to ludzie beda mogli wchodzic i glosowac i wowczas poznamy wynik. Co wy/ty na to? Ja ide do pracy na popoludnie wiec nie bardzo mialbym czas. ewentualnie moge to zrobic w nocy z dzisiaj na jutro. pozdrawiam

ps...

mlody

ty kampanie przejdz w tym BF2..:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ankieta bedzie najlepszym rozwiazaniem.

szkoda, ze nie ma tego osobnego dzialu dla F1. Tam by sie zalozylo nowy topic.

edit: o! już jest nowy dział :)

Edytowane przez kazior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.

no ok ,zgadzam się ,ja też tak mogę. ale chodzi głównie o mobilizację do kolejnego wyścigu ,aby stawka z wyścigu na wyścig nie wykruszała się ,bo podejrzewam że przy takiej punktacji ,cała stawka nie dojedzie do mety./pzdr

Edytowane przez united46

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie grajmy w Niedziele!!

W Sobote wieczorem najwieksza szansa ze kogos nie bedzie (imprezy itp). A w niedziele wieczorem kazdy juz siedzi w domu i cziluje bo rano do pracy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie grajmy w Niedziele!!

W Sobote wieczorem najwieksza szansa ze kogos nie bedzie (imprezy itp). A w niedziele wieczorem kazdy juz siedzi w domu i cziluje bo rano do pracy.

No właśnie bo rano do pracy więc chyba lepiej sobota

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie bo rano do pracy więc chyba lepiej sobota

Ale to jest o 21!! Wyscig godzina do poltorej i o 22:30 mozesz isc spac jesli az tak Cie cisnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie grajmy w Niedziele!!

W Sobote wieczorem najwieksza szansa ze kogos nie bedzie (imprezy itp). A w niedziele wieczorem kazdy juz siedzi w domu i cziluje bo rano do pracy.

wlasnie, to jest dobre pytanie.. sam nad tym myslalem. W sumie masz duzo racji. W niedziele o 21 na ogol jestem juz w domu.. a w sobote niekoniecznie. Chyba zmienie swoj glos...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

He HE wygrałeś w sumie i tak siedzę dłużej :biggrin: Więc zmieniam na niedzielę co do samej ligi mam nadzieję że Kubica pokaże na co stać Polskę :whistling: :biggrin:

Ty to masz podejście cwir heeh każdy wymięka i zmienia swoje zdanie :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie grajmy w Niedziele!!

W Sobote wieczorem najwieksza szansa ze kogos nie bedzie (imprezy itp). A w niedziele wieczorem kazdy juz siedzi w domu i cziluje bo rano do pracy.

zdecydowanie jestem za - tym bardziej ze zaliczam sie wlasine do tych ktorych w sobote wieczorem raczej w domu nie ma, poza tym sciganie w klimacie niedzielnego wyscigu tez wydaje sie byc rozsadniejsze.

Edytowane przez UniteD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od teraz jak mamy swój dział to na temat danych rzeczy lepiej rozmawiać w tematach do tego przystosowanych.

Będzie przejrzyściej i nie trzeba szukać po całym temacie kto co mówił na dany temat :)

Co do terminu to mi szczerze mówiąc to zwisa, czy sobota czy niedziela, i tak przeważnie siedzę w domu wtedy, więc jak się ustali na niedzielę, to w sobotę coś się poćwiczy.

Godzina również nie ma znaczenia, ale później niż 21 to już trochę bez sensu, zresztą ustaliliśmy 21 wstępnie, wiec niech już tak będzie.

Można po wyścigu poświęcić trochę czasu na poćwiczenie jeszcze, itd.

Jak już mówiłem, nigdy nie będzie tak, że się każdemu dogodzi, zawsze znajdzie się ktoś z problemem.

Chodzi właśnie o to, żeby się przystosować i jakoś znaleźć tą godzinkę/dwie na wyścig.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi też by bardziej pasowało o 20, no ale w ostateczności może i ta 21 być ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi też by bardziej pasowało o 20, no ale w ostateczności może i ta 21 być ;)

Panowie, powstaly odpowiednie tematy do poruszania tego typu spraw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, dostałem bezpośrednią odpowiedź od gościa, który pracuje nad F1 2010 w sprawie tego jak wygląda online.

Będzie opcja kwalifikacje + wyścig, lub po prostu sam wyścig. Także nie ma praktyk.

Kwalifikacje tylko 1 sesja, w sumie logiczne, bo na 12 osób musieliby coś nowego wymyślać, a przy tym sporo graczy musiałoby czekać zanim wszyscy ukończą.

Także wiemy już na 100%, że są kwalifikacje, ale brak praktyk.

Edytowane przez Patricko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz grzecznie informuję wszystkich chętnych przystąpienia do ligi, o odwiedzenie pierwszej strony tematu.

Będziecie wiedzieć wszystko co robić, aby wziąć udział w naszym małym przedsięwzięciu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gwoli wyjasnienia, w ankiecie z tego co pamietam widnial termin wyscigow - niedziela. Tutaj na 1 stronie organizator pisze - sobota. Cos sie zmienilo ? Jesli niedziela aktualna, to ja sie dopisze do listy (wysle PW gdzie trzeba), bo sobota - przyznacie sami - od 16h malo kto jest osiagalny w domu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie będzie praktyk, tak byśmy mogli porównać swoje czasy i ewentualnie polepszyć swój setup. Ale i tak proponuje spotkać się raz w tygodniu (oczywiście dla chętnych) i zrobić kilka próbnych krótkich wyścigów bo wiem, że na starcie jest zawsze bałagan, żeby nie było tak, że w pierwszy dzień ligi będą kłótnie bo ktoś kogoś skasował na początku.

Edytowane przez Ticko69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nom dobry pomysl by organizowac starty razem :) Zapobiegnie to szybkiemu konczeniu wyscigow na pierwszym zakrecie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No już było mówione, że praktyki będą po prostu w formie wyścigu, ale czy to będzie normalny wyścig, czy po prostu rozproszymy się po torze i każdy sobie będzie klepał czasy to już sprawa do obgadania.

No i też praktyki obowiązkowe nie będą, kto chce to przyjdzie, kto nie to nie.

Jako, że kwalifikacje są od razu z wyścigiem, to trzeba będzie pomyśleć, czy robimy to na zasadzie kwali i od razu wyścig, czy kwalifikacje dzień wcześniej.

Osobiście byłbym za tym, żeby zrobić jakąś przerwę miedzy kwalifikacjami a wyścigiem, co by każdy widział czy ma szansę i czy trzeba jeszcze coś poprawiać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem jak najbardziej za, praktyki zrobilibyśmy w tygodniu dla wszystkich chętnych,

można jeździć nawet i w 4 osoby np. co 2 dni. Free run jak TDU :D

Co do kwalifikacji to ja bym proponował tak : Kwalifikacje w niedziele rano, wyścig niedziela wieczorem.

I mam pytanko: co jeśli np. nie mogę o danej godzinie brać udziału w kwalifikacjach ale w wyścigu będę brał udział ?

standardowo startuję z 12 pola ?

Edytowane przez Helion07

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

alieen trwa głosowanie czy to ma być sobota czy niedziela. W regulaminie napisałem sobota, bo ankiet jeszcze nie było, a większość wyraziła zgodę na sobotę. W każdym razie poprawiłem to już.

A jak ludzie zagłosują to tak będzie, czy to sobota czy niedziela.

EDIT:

Co do kwali to widzę, że trzeba będzie kolejną ankietę założyć :)

Co do niedzieli rano to nie wiem co rozumiesz przez rano, dla jednego to 8, dla drugiego to 12. Ja właśnie należę do grupy tych drugich, bo przed 10 nie wstaję nigdy w weekend.

Edytowane przez Patricko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niedziela rano to marny pomysl imho. Poza tym co to znaczy "niedziela rano".. po intensywnej sobotniej nocy dla niektorych to moze byc np 12.. . ;)

Patricko hehe widze ze czytasz w moich myslach.. :D

Edytowane przez kazior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×