Skocz do zawartości
Patricko

Mała Liga F1

Rekomendowane odpowiedzi

Schumacher omal nie zabil Barrichello na Wegrzech spychajac go na betonowa sciane i nie dostal nawet kary za to.

A co będzie jeśli tutaj ludzie nie będą mieli tyle szczęścia co BAR i ktoś zginie? pomyślałeś o tym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszelkie zajeżdżanie, blokowanie, spychanie, itd. będzie karane bardzo surowo.

Czyli co? Zadne bronienie pozycji nie wchodzi w gre? :/ Wg mnie ten przepis powinien brzmiec "Zaden uczestnik nie moze zmienic tor jazdy wiecej niz dwa razy".

ciach..

Z tego co widzę na multi to: wystarczy byśmy nie powodowali "większych kolizji" takie lekkie szturchanie i tak będzie. W pierwszym zakręcie zwłaszcza :/

W lusterkach widać g... i to małe, jedynie to te strzałki małe i tyle, jest widok z tyłu ale ja nie patrze do tyłu jak jadę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, chodzi o to, żeby się szanować na torze, a nie tak jak wczoraj na maxa i jeb w każdego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak w końcu z tymi wspomagaczami w lidze ? :) Bo jak dostanę gierkę w środę, to chciałbym już wiedzieć, na jakich ustawieniach ćwiczyć :P

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jeszcze nie wszyscy mają, także niech każdy pogra i się zobaczy. Ale wszystko na off jest bardzo trudno, a większość gra dla frajdy, także możliwe, że coś będzie do włączenia (TCS, ABS), ale to jeszcze obgadamy.

Niech większość po prostu pogra sobie najpierw :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak w końcu z tymi wspomagaczami w lidze ? :) Bo jak dostanę gierkę w środę, to chciałbym już wiedzieć, na jakich ustawieniach ćwiczyć :P

Pozdro

Dobre pytanie, osobiście wszystko bym zostawił do wyboru w pierwszym sezonie (hamowanie przed zakrętami banned)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
(hamowanie przed zakrętami banned)

Rozumiem, że asystent hamowania wyłączony? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kochani co wazniesze, co robimy z pit stopami...?? Robimy cala operaccje na automatic czy tez na fuull manual

??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko po co w tym calym punkcie regulaminu slowo "wszelkie"? Dla mnie to jest jasne ze jesli podczas proby wyprzedzenia kogos jadacego na pierwszej pozycji ten ktos bedzie mnie blokowal albo wypychal to nie musze sie juz wiecej meczyc bo wystarczy ze bede sie juz go trzymal do konca wyscigu a potem i tak bedzie "surowo ukarany". Regulamin powinien byc czysto napisany bo potem jestem w stanie sie zalozyc ze bedzie straszny burdel jak kazdy bedzie sie domagal swojego wytykajac punkty regulaminu.

EDIT:

A odnosnie pierwszych zakretow to powinien byc calkiem inny punkt regulaminu.

Edytowane przez BoryZPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że asystent hamowania wyłączony? :)

To bym właśnie jako jedyne wyłączył, ale jak ktoś tak śmiga i mu pasuje to niech zostanie :)

Kolizje to jest największy ból, dlatego te wszystkie asysty trochę to zniwelują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaja wczoraj były jak cholera, już widzę jakie "k..wy" będą leciały w głośnikach w lidze jak ktoś przedobrzy zakręt ( jak mi się wczoraj zdarzyło z dwa razy-sry Panowie ). Teksty o księżycu tez masakra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja caly czas zbieram wpisy na rezerwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, Jestem chętny dołączyć do listy rezerwowej. Moje dane to:

mazak13, psnid: mazak13, pad.

Pozdrawiam.

Przemo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, mazak, nie dostales sie do rezerwy bo nie otrzymalem prawidlowego zgloszenia.

Pozatym informacja dla wszystkich rezerwowych, w 4 lidze jedno miejsce sie zwolnilo zatem mozna sie do mnie zglaszac na pw w sprawie wypelnienia tej luki.

oczywiscie osoba wskakujaca na miejsce kolegi ktory zrezygnowal przejmuje jego team. pozdrawiam i czekam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam prowadze zapisy do 5 ligi formuly 1 , zajmuje sie cala organizacja turnieju

GG:11287971

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz zglosilem sie do Rezerwowej ligi. ;)

Edytowane przez Leito_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a Ja mam takie pytanie mam gre o 2 dni i chcialbym pograc przez neta na poziomie bez nawalanki na lige pewnie jestem za slaby bo poza 2 pierwszymi torami nic nie jechalem ale chcialem wiedziec czy sie umawawiacie zeby cwiczyc pojezdzic itp? moze mi ktos osdpisac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a Ja mam takie pytanie mam gre o 2 dni i chcialbym pograc przez neta na poziomie bez nawalanki na lige pewnie jestem za slaby bo poza 2 pierwszymi torami nic nie jechalem ale chcialem wiedziec czy sie umawawiacie zeby cwiczyc pojezdzic itp? moze mi ktos osdpisac?

Wlasnie tez szukam ludzi do gry,treningu FOR FUN. I niewiem gdzie takich znalesc ;/

Dodaj mnei to pogramy nawet dzisiaj kolo 19.30 - 20.00 i do wieczorak :P PSN: Leito_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pośmigałem troszkę w necie i najlepiej wypada jak mamy wyłączona asystę hamowania czyli gaz i hamulec manual + wszystkie zniszczenia a reszta pozostaje automatic. Co do boksów to tez można by było dać manual bo jak widzę jak ktoś wpada w boksy na maxa to aż mnie skręca ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odezwij sie na psn dzis o 20, jest nas 3 jak narazie :)

PsnID psyho997

Wlasnie tez szukam ludzi do gry,treningu FOR FUN. I niewiem gdzie takich znalesc ;/

Dodaj mnei to pogramy nawet dzisiaj kolo 19.30 - 20.00 i do wieczorak :P PSN: Leito_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odezwij sie na psn dzis o 20, jest nas 3 jak narazie :)

PsnID psyho997

Dzisiaj nie dam rady ale zaraz was dodam do listy i do zobaczenia jutro wieczorem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×