Skocz do zawartości
Patricko

Mała Liga F1

Rekomendowane odpowiedzi

Czy moze w koncu ktos zajmie sie tym spamerem?

Słuchaj, nie kazdy zdarzyl sie zapisac do lig na forum, ja nikomu konkurencji nie robie i rozumiem organizatorow ze nie robia nastepnych lig bo 1 liga to bardzo duzo pracy co dopiero 4, alechce dac osoba co sie niezapisaly do tych lig zeby tez mialy gdzie grac, a ja widze że ty jestes typowym samolubem. Ja sie zapisalem to co mnie inni obchodza...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj, nie kazdy zdarzyl sie zapisac do lig na forum, ja nikomu konkurencji nie robie i rozumiem organizatorow ze nie robia nastepnych lig bo 1 liga to bardzo duzo pracy co dopiero 4, alechce dac osoba co sie niezapisaly do tych lig zeby tez mialy gdzie grac, a ja widze że ty jestes typowym samolubem. Ja sie zapisalem to co mnie inni obchodza...

16:28 w Temacie F1 2010 Zapisy do Ligi i podany numer gg

16:29 w Temacie Mała Liga 2010 Zapisy do Ligi i podany numer gg

20:xx w Temacie F1 2010 Zapisy do ligi i podana www

To nie jest spam O.o?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

16:28 w Temacie F1 2010 Zapisy do Ligi i podany numer gg

16:29 w Temacie Mała Liga 2010 Zapisy do Ligi i podany numer gg

20:xx w Temacie F1 2010 Zapisy do ligi i podana www

To nie jest spam O.o?

juz nie bede podawal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jestem chętny dolaczyć do listy rezerwowej. Moje dane to:

nick z forum: komarzycho , psnid: komarzycho kierownica logitech g27

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i jak panowie, sądzicie, że 17 X ruszamy, na va bank? :)

bez patchów (stu piętnastu co najmniej) słabo to widzę.

druga sprawa - wcześniej urwał się wątek regulaminu.

jak z asystami, jak z uszkodzeniami?

jak z pit stopami?

by the way, ktoś zauważył zależność między PIT STOPami autom. a man.?

mam na myśli, czy są jakieś proporcję bugu z postojami "15-godzinnymi" w pitlane między ustawieniami samego PIT STOPu. if u know what i mean

EDIT: czyli, czy jeśli jest automatyczny pit stop, to większa szansa, że dorwie na Bóg bugów, czyli nas zatrzymają - i odwrotnie.

Edytowane przez kasy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jestem chętny dolaczyć do listy rezerwowej. Moje dane to:

nick z forum: komarzycho , psnid: komarzycho kierownica logitech g27

Pozdrawiam.

Nie ten sposób rejestracji. Poczytaj pierwsze strony tego tematu i rezerwowych. pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zanim sie zaczniesz pluc do innych zorientuj sie w temacie. Wtedy bedziesz wiedzial jak to tutaj dziala i dlaczego twoje posty sa usuwane. Poza tym to nie temat do takich ogloszen.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz Kamil zobaczę gdzieś Twoje ogłoszenie, to dostaniesz po prostu bana i koniec będzie z tym spamem na forum...

Co do startu ligi to bez patcha nie ma szans jednym słowem...

Nie mam zamiaru się denerwować niepotrzebnie na kapcie z kosmosu, itd.

Wystarczy, że singiel mi już dostarcza sporej dawki nerwicy z debilnym jak nigdy AI oraz całą resztą...

Codemasters niech zostanie lepiej przy GRID'ach i DIRT'ach, a z F1 niech da sobie spokój...

Edytowane przez Patricko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a moze by tak rozdzielic starty lig? stworzyc ankiete dla kazdej ligi osobno? z tego co widze to wiekszosc ludzi z ligi nr 3 jest za startem w normalnym terminie, nadal nie wiadomo kiedy patch ujrzy swialtlo dzienne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LIGA RUSZA WG PLANU!!! DO JUTRA POZNACIE INFORMACJE DOTYCZACE ASYST.

Decyzja zapadla niezwykle szybko:

BA - OFF

ABS - do wyboru

GEARBOX - do wyboru

LINIA - OFF

TC - do wyboru

PIT STOP - MANUAL.

Take ustawienia bedziemy mieli w wyscigach ligowych:) Pozdrawiam.

Edytowane przez Sir Siekier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostateczne? może jednak warto pomyśleć o tej linii, chociażby na zakrętach żeby ludzie nie mieli usprawiedliwień "bo nie widziałem zakrętu" i hamował na mojej dupie? rozumiem, że kamerę sami sobie wybieramy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bez jaj , dawajcie tą linie na zakręty chociaż bo bedzie masakra na pierwszym dochaowaniu ( na razie jest tylko lekki burdel  :whistling: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi się wydaje że linia ma mało wspólnego z wjeżdzaniem w przysłowiową dupę. Moim zdaniem i tak każdy stara się opóźnić hamowanie i dopóki co niektórzy nie nauczą się tego robić perfekcyjnie (w tym może także i ja) to ten problem zawsze będzie się powtarzał tak jak w prawdziwej F1 gdzie pierwszy zakręt jest istotny i często dochodzi w nim do incydentów. Może warto więc zrozumieć i zachowywać się tak ażeby pierwszy nie był ostatnim w wyścigu dla siebie lub dla kogoś.

PS. Zresztą wczoraj w testach jazda z linią była dozwolona a i tak dochodziło do dzwonów...

Edytowane przez martens1980

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LIGA RUSZA WG PLANU!!! DO JUTRA POZNACIE INFORMACJE DOTYCZACE ASYST.

Decyzja zapadla niezwykle szybko:

BA - OFF

ABS - do wyboru

GEARBOX - do wyboru

LINIA - OFF

TC - do wyboru

PIT STOP - MANUAL.

Take ustawienia bedziemy mieli w wyscigach ligowych:) Pozdrawiam.

dlaczego zostalem usuniety z 3 ligi zapisalem sie potwierdzilem zgloszenie w terminie i chce brac udzial w tej lidzie jak mozesz usunac kogos tylko dlatego ze nie pisze nic na forum ???to jakis bezsens ile wy macie lat zeby takie jaja robic!!!!!!!zrobilem wszystko zgodnie z regulaminem potwierdziel zglosznie w danym terminie i wiem kiedy jest pierwszy wyscig nic wiecej nie piasalo w regulaminie zeby pisac cos na forum bo zostane usuniety!!!!!!!!!!!!!prosze mnie wpisac spowrotem do ligi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

liga tak postanowila nie ja sam. Pozatym my jako organizatorzy decydujemy o wszystkim, zatem poszukaj sobie innej ligi. Koniec dyskusji na ten temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

liga tak postanowila nie ja sam. Pozatym my jako organizatorzy decydujemy o wszystkim, zatem poszukaj sobie innej ligi. Koniec dyskusji na ten temat.

Liga rządzi, liga radzi, liga nigdy cię nie zdradzi! - chyba, że nie będziesz brał udziału w życiu ligi... :whistling:

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez byl bym jendak za linia - mysle ze bedzie poprostu wiecej porządku na torze, choćby w sytuacji jadąc jeden za drugim dojerzdzajac do szczytu zakretu nie widac go - co prawdopodobnie skonczy sie kolizja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również jestem za wprowadzeniem linii, przynajmniej w pierwszym sezonie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie lubie z linia jezdzic, za wczesnie pokazuje zeby hamowac, a apex'y i tak trzeba samemu znalezc bo niekiedy trzeba tarke troche przyciac zeby dobrze kolko wyszlo  :tongue:  Jak macie takie problemy bez lini to juz dajmy ta tylko w zakretach i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie lubie z linia jezdzic, za wczesnie pokazuje zeby hamowac, a apex'y i tak trzeba samemu znalezc bo niekiedy trzeba tarke troche przyciac zeby dobrze kolko wyszlo :tongue: Jak macie takie problemy bez lini to juz dajmy ta tylko w zakretach i tyle.

itakby było najlepiej co linia ma wspólnegoz granie kto chce z nią jezdzic niech jezdzi nie wszyscy z ligowców są zawodowcami wiec jestem za linią tylko w zakretach ,mam nadzieje że sirsiekier odpisze coć w tym zwiazku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli się nie mylę nie można ustawić przy tworzeniu lobby linie "tylko na zakręty". Ustawia się albo ON lub OFF.

ps Ja jestem za włączoną linia :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro zostalem wywolany do tablicy to wypowiem sie dlaczego tak zrobilismy. Myslimy ze nalezalo troche podniesc poziom. Fakt istnieje wieksze ryzyko na wypadek na poczatku wyscgigu ale z drugiej strony ludzie beda uwazac bo nie bardzo bedzie wiadomo gdzie chamowac. Nie mniej moi drodzy ale no jezdzimy Bahrain od ponad 3 tygodni... My znamy ten tor jak wlasna kieszen. Naprawde. Dlatego wlasnie my zostajemy przy swoim. Ludzie brakuje 1 osoby w 4 lidze... ktos z rezerwy chetny??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie brakuje 1 osoby w 4 lidze... ktos z rezerwy chetny??

Ja jestem chętny na 100% i gotów na wyścig jakby co!

Tylko dajcie mi znać jak pojawi się wolne miejsce, a będę.

PSN ID: Milczar_

@Linia toru jazdy

Panowie, no co wy? ... Żadnej linii.

To wasza pierwsza gra F1? Albo w ogóle wyścigowa? Taka jazda z linią to dla mojej matulki ewentualnie, albo dla dzieciaka 7-letniego, który nie wie na czym polega ściganie się w F1.

Prawdziwi kierowcy także nie mają linii i jakoś nikt nie płacze, że nie wiedział, iż będzie zakręt. Ktoś zaraz odeprze, że prawdziwi kierowcy znają tor z praktyki, a ja odeprę - też praktykujcie.

Zresztą przecież zakręty widać podczas jazdy, więc nie wiem o co kaman.

Ktoś wspomina, że boi się, iż ktoś z powodu braku linii wjedzie komuś w dupsko. Taka kraksa = zepsuty wyścig dla biorących udział w owej kraksie, a więc trzeba się pilnować na torze i patrzeć na to jak jedzie przeciwnik przed nami i uważać, by w niego nie wjechać.

I tak widzę, że ustawienia są bardzo na rękę i już wiem, że ci proszący o linię będą mieli poustawiane wspomaganie, gdzie się da na maksa. Ja to bym wyłączył wszystko, a jedynie mógłbym przedyskutować gearbox, bo domyślam się, że nie każdy posiada taką zdolność do jazdy z manualem.

=====

Jak wygląda kalendarz? Naprawdę szukałem i nigdzie nie widzę. Gdyby się okazało, że jakimś cudem trafię do ligi na tę niedzielę, czy którąś z następnych, to chciałbym wiedzieć, gdzie będziemy się ścigać :)

Jeśli kalendarz ma być ten sam, co w rzeczywistości na sezon 2010, to spoko :thumbsup:

Edytowane przez MilczaR-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×