Skocz do zawartości
Patricko

Mała Liga F1

Rekomendowane odpowiedzi

Sharent: powiem Ci tak, ze bardzo agresywnie wystartowales. Na starcie wyprzedziles 2 bolidy i myslalem ze pozniej zaczniesz hamowac, przez co moze nie z wielka predkoscia ale uderzylem w Ciebie.

Po prostu u nas ludzie w pierwszej lidze robia syf, ale starty maja inne i to mnie zaskoczylo. Wina byla oczywiscie moja i tu nie ma zadnego gadania. Zreszta filmy postaram sie dzisiaj wrzucic.

Widzisz. Nie sztuką jest wyprzedzić na starcie kilka bolidów. Większą jest umieć potem zahamować bezpiecznie nie wieżdżając w tych z przodu. Gdybym jechał jak ty mówisz, skasowałbym 2 bolidy przede mną - ale wyhamowałem dosłownie na centymetry. Jadąc za mną musisz założyć, że mogę zahamować w dowolnym momencie - zwłaszcza na starcie. Wyobraź sobie co by się działo w realu, gdyby każdy zakładał, że "ktoś zahamuje kiedyś tam".

Żeby nie było, nie mam do ciebie konkretnie żadnych pretensji, bo akurat twój strzał przysporzył mi najmniej problemów.

Edytowane przez sharent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zabawa była naprawdę przednia i wielkie dzięki dla każdego zawodnika z Ligi 2 i 3 za dobrą walkę.

Ja ze swojej strony jednak szczególnie chcę podziękować ekipie Ligi 1 za świetną współprace (założenie było że nie walczymy ze sobą tylko jedziemy Team’owo i wszyscy wykonali ten plan w 100%). Np. w Bahrajnie gdy dostałem strzała na 1 zakręcie musiałem gonić stawkę z 9 miejsca. Gdy doganiałem kogoś z Ligi 1 nie byłem blokowany, dlatego też zdołałem odrobić straty do Michal_woz i Lukaszasada i Kowala (ostatecznie udało się ich wyprzedzić i przywieść dobre punkty dla zespołu). Fajnie że udało się pojechać w duchu zasady iż ścigamy się w Lidze a tutaj współpracujemy, co sprawiło że rywalizacja z innymi Ligami była przyjemnością a dobry wynik każdego z nas cieszył jak własny :biggrin:

Nieoficjalne wyniki turnieju międzyligowego:

lmwynikinieoficjalne.jpg

A co do punktów to i tak zadziwiająco dużo zważywszy, że sharent i pitian to raczej statystowali w wyścigach w których jechali. Pitian pokarany przez grę karami z dupy i fajnie było.

Fakt, większość punktów w Lidze 2 zdobyli tylko trzej zawodnicy. Niemniej jednak w żadnej konfiguracji Liga 2 nie zakończyłaby turnieju przed Ligą 1. Poniżej analiza wyników w założeniu iż przed turniejem tylko dana liczba zawodników byłaby nominowana do zdobywania punktów. Np. gdybyśmy przed turniejem ustalili że tylko 3 zawodników z każdej ligi będzie ją reprezentować (a pozostali będą ich wspierać) to i tak Liga 2 zajęłaby tutaj 2 miejsce (strat byłaby o wiele mniejsza niż ma to miejsce obecnie, ale jednak). To tak tylko w gwoli ścisłości, iż fakt że Sherant poddał się bez walki nie było decydujące dla ostatecznych wyników (skądinąd Sherant chyba zapomniał że to turniej zespołowy i chociażby przez szacunek dla kolegów z Ligi 2 powinien dokończyć rywalizacje)

lmwynikistatystyka2.jpg

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boonku nie chodziło mi o to, że we 3 byśmy wygrali bo jak widać tak by nie było, tylko jakby sharent dojechał to myślę, że te 15 pkt różnicy by się zniwelowało :P

Ja powiem tak i tak nieźle to wyszło po tak długiej przerwie i złym setupie :P

Klacza możesz się chełpić, że jeździsz w najlepszej lidze :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

swietne wyliczenie statystyczne :ok:

wniosek nasuwa sie jeden...

nazwy prawidlowo oddaja potencjal i poziom lig... ;)

(...no listek dowaliles teraz 2 lidze ;) )

poza tym moj wynik traktuje jako lucky shoot, bo gdyby bylo takich mistrzostw 10,

to niestety ale patryk, lukasz,kowi, bonk, ponq, greg,michal, matijad,elvilords i cala reszta 8 razy by mnie objechali...

znam swoje miejsce w szeregu i tym bardziej jest to dla mnie super zajaczek na wielkanoc :bunny: i sam udzial byl dla mnie wyroznieniem a wynik zaskoczeniem, ale warto trenowac i podnosic poziom,pozdr.

Edytowane przez listek2000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to zabawa byla najwaniejsza, ciesze sie ze byl praktycznie komplet.

Mysle ze wyniki byly dosc sprawiedliwe, chociaz bylo pare niepotrzebnych kolizji.

Martwia mnie tylko glupie kary od gry. Z ta jedna rzecza moge sie zgodzic.

Mam dosc rewolucyjny pomysl jak je wyeliminowac, ale moje pomysly przedstawie pozniej.

Kowi oczywiscie ze sie ciesze.

Ps.to ze jestesmy najlepsi to juz wiem od 3 lat.

Patrz, my mimo tego ze z nami jezdzil Error wygralismy, a to juz jest niezly wyczyn :rofl:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To tak tylko w gwoli ścisłości, iż fakt że Sherant poddał się bez walki nie było decydujące dla ostatecznych wyników (skądinąd Sherant chyba zapomniał że to turniej zespołowy i chociażby przez szacunek dla kolegów z Ligi 2 powinien dokończyć rywalizacje)

Skądinąd Sharent nie zapomniał, że miał dzisiaj pracę od 07:00 w związku z czym musiał wstać o godz. 5:50, więc potrzeba wyspania się była dla niego ważniejsza niż odbywanie dwóch kar w Bahrainie a potem potencjalne wkurwianie się drugi raz na Hockenheim.

Edytowane przez sharent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Error to nas porozwalal więc wiesz :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takie założenie taktyczne miała 1 liga, Patryk jedzie, Bonku jedzie, Klacza jedzie, a Error taranuje. Proponuje -50pkt doświadczenia :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcialem pokazac filmiki moje ale cos mi sie material pokichal... wiec nie pokarze.. a i tak nie bylo czego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Error co z tą konkurencyjną ligą i współzawodnictwem? Podejmujemy wyzwanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z naszym stylem jazdy na starcie moze wyniknac wielki bunt i wojna hehe

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zabawa była naprawdę przednia i wielkie dzięki dla każdego zawodnika z Ligi 2 i 3 za dobrą walkę.

Ja ze swojej strony jednak szczególnie chcę podziękować ekipie Ligi 1 za świetną współprace (założenie było że nie walczymy ze sobą tylko jedziemy Team’owo i wszyscy wykonali ten plan w 100%). Np. w Bahrajnie gdy dostałem strzała na 1 zakręcie musiałem gonić stawkę z 9 miejsca. Gdy doganiałem kogoś z Ligi 1 nie byłem blokowany, dlatego też zdołałem odrobić straty do Michal_woz i Lukaszasada i Kowala (ostatecznie udało się ich wyprzedzić i przywieść dobre punkty dla zespołu). Fajnie że udało się pojechać w duchu zasady iż ścigamy się w Lidze a tutaj współpracujemy, co sprawiło że rywalizacja z innymi Ligami była przyjemnością a dobry wynik każdego z nas cieszył jak własny :biggrin:

Nieoficjalne wyniki turnieju międzyligowego:

lmwynikinieoficjalne.jpg

Fakt, większość punktów w Lidze 2 zdobyli tylko trzej zawodnicy. Niemniej jednak w żadnej konfiguracji Liga 2 nie zakończyłaby turnieju przed Ligą 1. Poniżej analiza wyników w założeniu iż przed turniejem tylko dana liczba zawodników byłaby nominowana do zdobywania punktów. Np. gdybyśmy przed turniejem ustalili że tylko 3 zawodników z każdej ligi będzie ją reprezentować (a pozostali będą ich wspierać) to i tak Liga 2 zajęłaby tutaj 2 miejsce (strat byłaby o wiele mniejsza niż ma to miejsce obecnie, ale jednak). To tak tylko w gwoli ścisłości, iż fakt że Sherant poddał się bez walki nie było decydujące dla ostatecznych wyników (skądinąd Sherant chyba zapomniał że to turniej zespołowy i chociażby przez szacunek dla kolegów z Ligi 2 powinien dokończyć rywalizacje)

lmwynikistatystyka2.jpg

Wyniki pojedynku między ligowego uznaje za prawomocne.

Nikt nie składał wniosków o karę.

Gratulacje dla wszystkich lig za rywalizacje i myślę że za pół roku znowu zorganizujemy taki wyścig.

Pozdrawiam i dziękuje pierwszej lidze za wspaniały występ.

Ps.

Czekam również na dodanie tego wydarzenia w postaci linku na pierwszej stronie małej ligi.

Jak Patricko znajdzie czas to obiecał że to zrobi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uczestnicy Malej Ligi - LTE.

Dostalem propozycje od ekipy Ligaf1ps3... (adres ich strony dostepny na naszym facebooku). Chca oni bowiem pojedynku.

Pytanie zatem jest proste. Czy jest ktos zainteresowany owa rywalizacja??

Wszystkie szczegoly bedziemy poki co dogadywac sami ze soba (o ile ktos bedzie chcial) aby przestawic im naszej wizji takiego pojedynku a potem oni przedstawia nam swoje.

Zatem poki co czekam na odzew od was. Zapraszam! Teraz trzeba udowodnic innym ze to Mala Liga jest najwieksza i najlepsza.. (bo najwieksza to wiadomo ze jest..)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tam są dość mocni gracze i aby z nimi wygrać to musimy wystawić naprawdę prawdziwe armaty.

To muszą być osoby które grają do końca.

Ja już mam wizje składu:

1.Boonk

2.Milczar

3.Patrykczeko

4.Deeny(jeżeli się przygotuje, a On chyba mature pisze w tym roku więc nie wiadomo jak z czasem)

5.PONQLEE

6.Greg(jeżeli poprawi internet)

Dwa pozostałe miejsca to ostra selekcja, czyli kwalifikacje.

Fajnie by było gdyby Ci zawodnicy z listy się określili.

Edytowane przez Kamil908

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i znowu musze wypinac wrotki...po tym co napisales.

Organizajca tego eventu zajmuje sie ja a nie Klacza. Zatem ja zapraszam wszystkich ca chca a nie tylko najlepszych...

Pozatym nie wiem czy to zart czy co ale oni na chwile obecna maja dyskusje czy wlaczyc czy wylaczyc linie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u nas jak będzie z asystami? Będzie możliwość włączenia automatycznej skrzyni i trakcji tak jak to jest w naszej lidze czy raczej wszystko off?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Error jak Ty pojedziesz to juz z gory wiadomo jak skonczy sie ten wyscig. Ty gdybys nawet mial wlaczone wszystkie asysty wlacznie z hamowaniem, to tak skonczylbys po 5 okrazeniach.

Nalezy sie zastanowic czy jedziemy dla zabawy i mozemy sobie pozwolic na sromotna porazke, to wtedy nawet z 15 Errorow moze jechac.

Gdy jednak chcemy cos ugrac, to bez 5 najlepszych nie ma co startowac. Wtedy pozostala trojke mozemy poprzez kwalifikacje wylonic.

Tylko wtedy potrzebujemy osob co jezdza do konca, czyli przeciwienstwa Errora.

Ps. to ja pierwszy poruszylem watek rywalizacji miedzy dwoma ligami, a mam jeszcze jeden pomysl w przyszlosci, ale nie gniewam sie na Errora, niech promuje impreze swoim uroczym komentatorskim glosem.

Pogadam z naszymi liderami.

Co do drugiego pomyslu, to skontaktuje sie z Errorem, za jakis czas.

A u nas jak będzie z asystami? Będzie możliwość włączenia automatycznej skrzyni i trakcji tak jak to jest w naszej lidze czy raczej wszystko off?

Z skrzynia nie bedzie problemu, z trakcja moze byc gorzej.

Zobaczymy jakim negocjatorem jest Error.

Jezeli to bedzie tusk z kaczynskim razem wziety to pojedziemy po ich zasadach.

Jezeli zas PiotrZyla(garbik, fajeczka ), to ustalimy nasze zasady.

Tak na powaznie moze najpierw niech sie zglosza wszyscy chetni, moze Error warto ankiete zrobic.

Wtedy, pod zainteresowanych mozemy dobrac jakies zasady i je negocjowac(Error, moze chociaz w tym blysnie).

Lista na pojedynek miedzy dwoma osobnymi ligami:

1.Error(Ksywa: kocur)

2.Klacznik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja chętnie śmignę z linią lub bez :). rozumiem, że system rozgrywki jest do dogadania między nami.

jeżeli chodzi o tory to proponuje zrobić ankietę i każdy zawodnik powinien wybrać 3 tory, które najlepeij mu jechać, ze wszystkich głosów wybrać najpopularniejsze 3 lub 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Termin wyscigu proponuje 12 maja, tydzien po zakonczeniue naszego sezonu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba pamietac rowniez i o tym aby tory byly takie na ktorych wyprzedac da sie latwo i przyjemnie oraz nie ma stref gdzie mozna ciac bez kar...(oni bardzo na to zwracaja uwage, uwazam ze slusznie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W kanadzie druga szykan ostro do ciecia, trzecia tez można ostro przyciąć i w sumie 4 też :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×