Skocz do zawartości
Patricko

Mała Liga F1

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ja wiem czy tak odrazu jak sie na 20 nie zdazy to i o 21 sie nie bedzie :P O wlasnie przypomnialem sobie, ja proponuje zeby odrazu zapisac w regulaminie ze trzeba byc z 5 czy 10 minut wczesniej. Z doswiadczenia wiem ze jak sie nie ustali takiego terminu to zawsze meksyk jest ze ktos przyszedl 20 sekund przed i potem pretensje sa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, wszystko zaktualizuje w momencie jak ankiety się zamkną i będzie już wiadomo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ooo w lidze 3 w której będę jeździł na razie wszyscy mają pady, więc będą równe szanse :)

EDIT: A nie jest jedna DFGT

Edytowane przez Sir Daro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sadze ze na padzie to bedzie masakra... ale tez na nim gram i jestem w 3 lidze :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sadze ze na padzie to bedzie masakra... ale tez na nim gram i jestem w 3 lidze :thumbsup:

Panowie nie przesadzajcie. To jest bardziej arcade niż symulacja. Nawet w GT5P da się całkiem dobrze śmigać na DS3 a tej grze bliżej do symulacji niż F1 2010. Sam zastanawiam się czy dopisać się do małej ligi, ale od 3 listopada nie będę miał chyba zbyt wiele czasu na inne gry poza GT5. Zastanowię się jeszcze, bo fanem F1 jestem "od zawsze" ;)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na pewno na DS3 da sie grac, ale wrazenia z jazdy na kółku 100x lepsze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na pewno na DS3 da sie grac, ale wrazenia z jazdy na kółku 100x lepsze :)

Tutaj bezapelacyjnie muszę się zgodzić. Kierownica, to inny wymiar gier wyścigowych. Myślałem, że będzie zbędnym gadżetem, znudzi się i wyląduje w szafie lub na aukcji. Oj... jak bardzo się myliłem :D

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko do organizatora :P Kiedy i czy w ogóle spodziewacie się 2 sezonu.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiec potwierdzacie moje slowa o graniu na padzie :tongue:

Ja tez jestem fanem F1 o dobrych kilku lat i w koncu bede mogl poczuc namiastke tych emocji... takze wbijaj do ligi!

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie, tylko, żeby pograć w F1 2010 na kierownicy trzeba będzie najprawdopodobniej wydać grube pieniądze.

Trochę się zawiodłem szczerze mówiąc kiedy zobaczyłem bardzo krótką listę supportowanych kierownic :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że mam już ludzi na 3 ligi, bardzo ładnie. Może więc stworzymy oddzielne tematy dla każdej z lig, co by sie lepiej zintegrować? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie ze bylo by dobrze... wieksze szanse zeby bardziej sie zgrac i poznac.

Moze w ramach czekania na F1 ma ktos ochote zagrac w grida?? :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kasper, pierwsza strona tego tematu i wszystko będziesz wiedział.

Tematy zaraz pootwieram. Spokojnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto bedzie prowadzil 3 lige? Pozatym zapraszamy do udzialu w 4 lidze dla jeszcze nie zapisanych. To ostatnia szansa bo prawdopodobnie na 4 ligach zakonczymy. Co sadzicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jednak zkończyłbym na trzech, ewentualnie na czterech ligach żeby czasem nie zrobił się nam tutaj mały bałagan. Wydaje mi się, że kilka osób i tak się wykruszy i jakieś miejsce raczej się znajdzie.

Edytowane przez Ticko69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jednak zkończyłbym na trzech, ewentualnie na czterech ligach żeby czasem nie zrobił się nam tutaj mały bałagan. Wydaje mi się, że kilka osób i tak się wykruszy i jakieś miejsce raczej się znajdzie.

Witam,

Nie ograniczajmy możliwości tworzenia dodatkowych lig, jak będą chętni do rywalizacji to może być nawet 10 lig. Przecież każda liga będzie miała osobny temat, więc bałaganu nie będzie.

Pozdrawiam.

Co sądzicie o takim pomyśle aby po zakończeniu pierwszego sezonu, stworzyć super ligę z najlepszymi zawodnikami z poszczególnych lig.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja cie rozumiem jednak wez pod uwage fakt ze np gdy sie ludzie zaczna wykruszac to bedze dopiero zabawa gdy nie bedziemy mieli wystarczajaco duzej listy rezerwowej. Pozatym tak jak to mowil Patricko przy 2 ligach mozna zroibc zawody konstruktorow. Natomiast przy 4 ligach morze byc to samo ale np bedzie Ferrari A vs Ferrari B (czyli zawodnicy z 1 i 3 ligi vs 2 i 4). Potem np jesli bedzie pasowac ludziom to mozna zrobic po kazdym wyscigu (lub tylko po wybranym) wyscig gwiazd czyli tych ktorzy zajeli pierwsze 3 miejsca. Bedzie wtedy 12 osob i bedzie super. Jednak ta opcja jest tylko zabawa ale dla ludzi spragnionych f1 to bedze fajna sprawa sprawdzic sie z najlepszymi z kazdej ligi. Kolejnosc na starcie mozna wowczas ustawic wg tych czasow uzyskiwanych do wyscigu w lidze. Wyeliminuje to koniecznosc ponownego kwalifikowania sie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja cie rozumiem jednak wez pod uwage fakt ze np gdy sie ludzie zaczna wykruszac to bedze dopiero zabawa gdy nie bedziemy mieli wystarczajaco duzej listy rezerwowej. Pozatym tak jak to mowil Patricko przy 2 ligach mozna zroibc zawody konstruktorow. Natomiast przy 4 ligach morze byc to samo ale np bedzie Ferrari A vs Ferrari B (czyli zawodnicy z 1 i 3 ligi vs 2 i 4). Potem np jesli bedzie pasowac ludziom to mozna zrobic po kazdym wyscigu (lub tylko po wybranym) wyscig gwiazd czyli tych ktorzy zajeli pierwsze 3 miejsca. Bedzie wtedy 12 osob i bedzie super. Jednak ta opcja jest tylko zabawa ale dla ludzi spragnionych f1 to bedze fajna sprawa sprawdzic sie z najlepszymi z kazdej ligi. Kolejnosc na starcie mozna wowczas ustawic wg tych czasow uzyskiwanych do wyscigu w lidze. Wyeliminuje to koniecznosc ponownego kwalifikowania sie.

Zobaczymy jak ta nasza mała liga F1 wyjdzie w praniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciach/

A pora to jak na razie chyba tylko jednej osobie nie pasuje. Godziną w tą czy w tą nie robi żadnej różnicy.

Jak ktoś ma przyjść to przyjdzie, a jak nie da rady o 20, to i bardzo prawdopodobne, że o 21 też nie.

No też bym tu tego tak nie stawiał, osobiście jeśli nic się nie zmieni w kwestii startu o 21, to ja też odpadam, ale czekamy :D

Ktoś zaproponował podział ligi na terminy odpowiadające graczom, może to jest dobry pomysł.

Te osoby które nie będą mogły o ustalonej porze grać zostają przeniesione np. do 4 Ligi i startuje w niedzielę np. 21.00

No ale tak jak pisałem, czekamy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tymi konstruktorami Ligi to ja bym proponował bez kombinowania na A i B, tylko po prostu wszyscy z danego zespołu jako jedna drużyna.

W ten sposób można potem robić sobie fajne prywatne trening w 3 - 4 na torze i obgadywać co poniektóre sprawy.

Z tym podziałem ligi na godzinę 21 to wątpię, żeby się uzbierało 12 osób. Obecnie jest tyle w ankiecie, ale np. ja czy Siekiera bez problemu możemy też o 20 grać.

Kilka osób z głosujących na 21 również zapewne może o 20 grać, tylko 21 bardziej pasuje. Takich osób dla których 21 to być albo nie być jest zaledwie kilka.

Także tworzenie ligi osobnej dla osób chcących jeździć o 21 jest raczej nieosiągalne.

ALE...mam inny pomysł...osoby wybierające godzinę 20, czy tam 19, mogą okazać dobre serce i przystać na godzinę 21 względem innych.

Wtedy usunie się ankietę i przyjmie już oficjalnie, że godzina startu to godzina 21.

Na 21 upiera się kilka osób, za to na 20 nie widziałem, żeby ktoś koniecznie wymagał.

Ale tak jak mówię, jak reszta osób wyrazi zgodę na godzinę 21, co by okazać dobre serce, to nie widzę problemu za uznanie 21 jako oficjalną godzinę startu.

Tylko większość musi się po prostu wypowiedzieć na ten temat, najlepiej w temacie ankiety "Godziny". Ja tam napiszę dokładnego posta co i jak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie niedziela jako ostatni wolny dzien weekendu jest chyba najlepszym wyborem, gdyz wszyscy sa wtedy w domach szykujac sie do szkoly/pracy. Jak dla mnie 21 jest odpowiedniejsza bo im pozniej tym wieksza szansa ze sie wroci do domu z rodzinnych spotkan czy od znajomych. Jednak pewnie 21 niektorym nie pasuje bo za pozno, to 20 bylaby do przyjecia.

Musi ktos odgornie zarzadzic godzina, jesli ktos sie uprze na 20, a 21 by mu tez pasowala to nie bedzie sily po dobroci go przekonac ;) Wtedy ewentualnie moze mala reorganizacja lig czy cos, ci ktorym pasuje 21 to graja razem itd. Na 100% sie jakos dogadamy (wyscigi noca daja wieksza frajde niz za dnia) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie niedziela jako ostatni wolny dzien weekendu jest chyba najlepszym wyborem, gdyz wszyscy sa wtedy w domach szykujac sie do szkoly/pracy. Jak dla mnie 21 jest odpowiedniejsza bo im pozniej tym wieksza szansa ze sie wroci do domu z rodzinnych spotkan czy od znajomych. Jednak pewnie 21 niektorym nie pasuje bo za pozno, to 20 bylaby do przyjecia.

Musi ktos odgornie zarzadzic godzina, jesli ktos sie uprze na 20, a 21 by mu tez pasowala to nie bedzie sily po dobroci go przekonac ;) Wtedy ewentualnie moze mala reorganizacja lig czy cos, ci ktorym pasuje 21 to graja razem itd. Na 100% sie jakos dogadamy (wyscigi noca daja wieksza frajde niz za dnia) ;)

z tymi godzinami może być lekka jazda.

ja osobiście bym proponował godzinę 14 w niedziele, ew. jesli wyścig w tv z panem borowczykiem, to pół godziny po tym wyścigu ; )

mam takie pytanie - na pewno wszystkie bolidy będą miały takie same staty?

Edytowane przez Patricko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Większych odstępów się nie dało zrobić w tym poście? Już poprawiłem...

Co do godziny w południe to zupełnie odpada, jedyne opcje teraz to 20 i 21.

Jak nie dasz rady wieczorem, to niestety ale mówi się trudno. Nie jesteśmy w stanie się do każdego dostosować.

Co do bolidów to jak najbardziej będą miały takie same staty. Już to chyba było potwierdzone nawet na forum CM.

Zresztą tak było też w poprzedniej F1, także tutaj musi być tak samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że nie w oddzielnym temacie, ale prosiłbym kogoś o zorganizowanie czwartej ligi - graczy niedzielnych/weekendowych (którzy nie zawsze stawią się na rozgrywki) dla ludzi pracy. ;)

(z góry rezerwuję sobie Kubka i jego Renault)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×